Teraz jest 2 lip 2024, 10:16

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 196 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 sty 2012, 10:07 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
mam podobne ustawienia jak Satyr - na czolowe spotkanie polecam ostrzal wiezyczki - imo najczulszy punkt pojazdow pancernych, zwlaszcza 'en face' - (lekkie manewry i ostrzal rowniez bokow pojazdu wrazego w kierunku zadu^^


co do przejmowania imo: jesli zaloga zwieje lub padnie w boju - to czysty profit zwyciezcy, sprzet wroga (tak jak np snajperka i soflam czy inny gadzet w zestawie, ktory przejmujemy i rozstawiamy), to raczej kolesie mysla, zes zajumal go z bazy - dlatego chca naprawic zuo ktores wyrzadzil, niszczac tak niecnie przejetego sprzeta :lol:

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 sty 2012, 11:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 maja 2010, 02:46
Posty: 551
Wieżyczka ma taki sam pancerz jak reszta pojazdu, niezależnie w którą stronę jest odwrócona, liczy się z której strony strzelasz i pod jakim kątem


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 sty 2012, 11:31 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
no nie zgodze sie z opinia powyzej - walniecie w tank z duzej odleglosci w wiezyczke owocuje jego natychmiastowym unieruchomieniem - sprawdzalem jako strzelajacy i jako cel...

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 sty 2012, 12:54 
Offline

Dołączył(a): 18 sty 2012, 16:52
Posty: 23
Moim zdaniem jeśli przejmiesz pojzad , sprzęt wroga to nic złego to wkońcu oni doprowadzili do tego ,że mogłeś go przejąć i niech mają do siebie pretensje. Gdy mi się zdarzy dopuścić do przejęcia mojego sprzętu przez wroga to sam na siebie mam kur. . . Że doprowadziłem do tego i tak dałem dupy :p


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 sty 2012, 13:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
Prawdziwy czołgista ginie wraz ze swoim pojazdem. Poza przypadkami kiedy wyskoczymy z pojazdu aby go naprawić, a ktoś nam niecnie zasadzi kulkę w plecy i przejmie pojazd to każda ucieczka z palącego się czołgu w obliczu przeważających sił wroga powinna skończyć się sądem wojennym i wyrokiem skazującym na rozstrzelanie. Zostawianie sprzętu wrogowi jest niedopuszczalne. Nic mnie bardziej nie denerwuje (nagminne w rushu) jak jeden z drugim podjeżdżają pod MCOM i wyskakują aby go uzbroić, a za ich plecami ktoś im kradnie pojazd i ich obu zabija z ich własnej broni. To samo dotyczy się super pilotów którzy potrafią wylądować obok przekaźnika i wyskoczyć go uzbroić tylko po to żeby podczas uzbrajania zginąć. :stupid:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 sty 2012, 15:08 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 12 sty 2012, 01:35
Posty: 77
no nie zgodze sie z opinia powyzej - walniecie w tank z duzej odleglosci w wiezyczke owocuje jego natychmiastowym unieruchomieniem - sprawdzalem jako strzelajacy i jako cel...



Yoss a na czym testowane? Abrams czy Tetka??

osobiscie nie przytrafiło mi sie coś takiego ,a mam spędzone w czołgu kilkadziesiąt godzin. Jesli jest tak jak mówisz to powinno zostać to naprawione z kolejnym patchem ,bo to totalna bzdura .


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 sty 2012, 15:30 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
@up
oba tanki

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 sty 2012, 16:35 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 12 sty 2012, 01:35
Posty: 77
[quote=\"[Yossarian]\"]@up
oba tanki[/quote]


Jak dla mnie element ewidentnie do poprawy w kolejnym patchu.Ciekawe czy ktoś wspomni o tym. Bzdura ,że Abrams staje się kupą złomu po jednym strzale, skoro to czołg na chwile obecną z najsolidniejszym pancerzem. Domieszka żeliwna + stopy tytanu i uranu to elementy pancerzu wieżyczki. eh;/ Czasami chłopaki z Dice przerażają mnie znajomością sprzętu ,który sami dodają do swoich gier.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 sty 2012, 16:44 
Offline

Dołączył(a): 27 lut 2009, 15:13
Posty: 62
Nie wymagaj od programistów znajomości składu pancerza Abramsa...przecież to tylko gra. Myślisz, że ktokolwiek zwraca na to uwagę? Jeśli unieruchomi czołg to liczy się tylko to, żeby załadować drugą rakietę i dokończyć, a nie w co trafiliśmy.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 sty 2012, 17:12 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 12 sty 2012, 01:35
Posty: 77
to że na Dice mało kiedy można liczyć to wiem od dawna. Próbuje tutaj tylko wyjaśnić absurd o jakim wspomniał Yossarian ;) jak dla mnie to kupa śmiechu bo nie od wczoraj wiem ,że wieża M1A to najlepiej chroniona część tego czołgu! Amerykanie od początku lat 70tych inwestują w pancerz Abramsa i zrobienie czegoś takiego jak w tej grze to BEZCZESZCZENIE tej cudownej maszyny.Ktoś kto nie wie takiej rzeczy a pracuje w takiej firmie jak Dice jest dla mnie ZEREM! KPINA!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 sty 2012, 17:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 mar 2010, 12:10
Posty: 111
@Devastator
Powrót do bonusu dla lepszych tankosnajperów ?
„Turret shot” + 100 :twisted:
Czemu zaraz bug ? W BF 2 była możliwość uzyskania krytycznego trafienia w starciu tank vs tank likwidującego przeciwnika jednym pociskiem ( miejsce pomiędzy kadłubem i wieżą, na wys błotnika)
W BFBC2, zasłyszanych legend na ten temat nie udało się potwierdzić.

DevastatorPL napisał(a):
to że na Dice mało kiedy można liczyć to wiem od dawna. Próbuje tutaj tylko wyjaśnić absurd o jakim wspomniał Yossarian ;) jak dla mnie to kupa śmiechu bo nie od wczoraj wiem ,że wieża M1A to najlepiej chroniona część tego czołgu! Amerykanie od początku lat 70tych inwestują w pancerz Abramsa i zrobienie czegoś takiego jak w tej grze to BEZCZESZCZENIE tej cudownej maszyny.Ktoś kto nie wie takiej rzeczy a pracuje w takiej firmie jak Dice jest dla mnie ZEREM! KPINA!


Opinia o wspaniałości "Abrama" powstała podczas starć z czołgami starszych generacji. Warunki terenowe (pustynia, dystanse ponad 1000m) nie dawały przeciwnikom żadnych szans. Pełne przykrycie z powietrza i można zaszaleć. Chyba nie uznajesz armii Saddama AD1991 i 2003 czy bojowników islamskich za wymagającego przeciwnika ? To bardziej przypominało farmienie bandy newbie na respie. :lol:

@Sidh
Ostatni wychodzi kapitan .. ee kierowca przy 3-4%HP. „Fura” nie do uratowania, a można jeszcze odskoczyć. Gorzej jeśli cała załoga siedzi bohatersko do końca mimo komendy „get out” na czacie. :omg:


Podpinając się pod temat pancerny - co sądzicie o używaniu AAV7 ?
Moim zdaniem większość ludzi nie ma pojęcia o dodatkowych zaletach tej „trumny”. Przecież na Kharg, Wake czy Kanałach to jedyny sposób zrespienia dużej ilości ludzi w bezpiecznym miejscu.
Tymczasem zamiast czekać na transfer ludzi uprawia się nim w fragowanie. Przy ataku w „rush” to często jedno głupie „parkowanie” nim na widoku i po meczu. :stupid:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 sty 2012, 18:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Głos z krzaka napisał(a):

Podpinając się pod temat pancerny - co sądzicie o używaniu AAV7 ?

AMTRAC to nie tyle świetny mobilny respawn co dobry pojazd do szybkiej ofensywy.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 sty 2012, 09:45 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 12 sty 2012, 01:35
Posty: 77
Opinia o wspaniałości \"Abrama\" powstała podczas starć z czołgami starszych generacji. Warunki terenowe (pustynia, dystanse ponad 1000m) nie dawały przeciwnikom żadnych szans. Pełne przykrycie z powietrza i można zaszaleć. Chyba nie uznajesz armii Saddama AD1991 i 2003 czy bojowników islamskich za wymagającego przeciwnika ? To bardziej przypominało farmienie bandy newbie na respie.


umniejszasz możliwościom tejże maszyny.
widziałeś kiedyś ten czołg w akcji? pomijam denne filmy czy programy na discovery ? wydaje mi się,że nie. Wiec nie mamy o czym rozmawiać.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 sty 2012, 09:58 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
Ja widziałem i co z tego. W rozmowach całkowicie prywatnych, czołgiści US Army nie zawsze wyrażali się pochlebnie o M1. Jak wiesz gdzie strzelać to i jedna rakietą ppanc go ubijesz :)
Nie musisz wierzyć, obejrzyj sobie zdjątka na military photo lub na YT. Z drugiej strony patrząc, jeden strzał w T-90 powinien się kończyć widowiskowym "zerwaniem kapelusza" czyli widoku odlatującej w siną dal wieży :) Ot taka przypadłość sowieckich maszyn.

Ale wracając do tematu, to tylko gra, niewiele mająca wspólnego z realnością gra.

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 sty 2012, 11:38 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2005, 19:40
Posty: 2627
Lokalizacja: Alt Stettin/Birmingham UK
DevastatorPL napisał(a):
Abrams[...] to czołg na chwile obecną z najsolidniejszym pancerzem.

Może wersja z SEPem kwalifikowałaby się do tego stwierdzenia aczkolwiek nie jestem do końca co do tego przekonany.
Moim faworytem jest Merkava Mk.IIID Dor-Dalet lub Merkava Mk.IV. Nie dość, że są w stanie działać w pojedynkę to ich przeżywalność na polu bitwy jest zdecydowanie większa od tej z Abrams'a.


Sokar44 napisał(a):
Jak wiesz gdzie strzelać to i jedna rakietą ppanc go ubijesz


http://www.altair.com.pl/cz-art-1472

No i finalnie to tylko gra a nie symulator. Chcesz więcej realizmu to pozostaje ArmA ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 196 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 14  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL