Teraz jest 2 lip 2024, 10:09

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 196 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 31 sty 2012, 11:48 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 12 sty 2012, 01:35
Posty: 77
jako czynny żołnierz w służbie RP od 10lat na czołgach realizmu w mojej pracy mam wystarczająco dosyć uwierz mi kolego ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 sty 2012, 11:54 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2005, 19:40
Posty: 2627
Lokalizacja: Alt Stettin/Birmingham UK
DevastatorPL napisał(a):
jako czynny żołnierz w służbie RP od 10lat na czołgach realizmu w mojej pracy mam wystarczająco dosyć uwierz mi kolego ;)


No to tym bardziej BF3 możesz potraktować z przymrożeniem oka :)

Jak to mawiają 'zagramanicą': stay safe!

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 sty 2012, 16:58 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
Ano wlasnie - OT - Merkawy i Challengery, chyba jednak przewyzszaja Abramy - i sa jeszcze Chiny i ich mbt 2000 itp itd - to gra i imo, jeden dobry szot w wiezyczke mi odpowiada, zeby unieruchomic tank^^ EOT

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 sty 2012, 18:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 mar 2010, 12:10
Posty: 111
Ostatni „zbalansowany” konflikt pancerny to Yom Kippur 1973, gdzie teoretycznie słabsze maszyny IDF sprowadziły do „parteru” koalicję arabską.

@Devastator
Przy pełnym szacunku dla „Obrońcy Granic”, dwa pytania do „praktyka”:
- Gdzie i kiedy poza poligonem testowym M1 spotkał zbliżonego jakościowo przeciwnika ? Dołóż do tego taktykę i wyszkolenie załogi.
- BF jaki jest każdy widzi, w jego „środowisku” strzelamy najczęściej na dystansach poniżej 1000m.
Czyli w realu wynik starcia= rzut monetą ?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lut 2012, 01:59 
Offline

Dołączył(a): 15 lut 2012, 01:54
Posty: 3
cz

mam pytanie odnośnie czołgów na Grand Bazar BMP , i drugi ,

czesto spotykam sie czolg vs czolg i nie moge ubic za cholore przeciwnika , bo ma jakis dziwny armor , szperalem w ustawieniach slotow, ale nie moge go jakos ustawic ,

czy sie go wlacza jakos czy cos?
mam wersje ang , wiec fajnie by bylo jakby mi ktos podal configuracje po angielsku tych 3 slotow,

pisze tutaj specjalnie , bo ostatnio mialem nie mozliwa sytacje kiedy to zaskoczylem przecinika wale mu w dupe w czule miejsce , pierwszy udezylem wiec mialem przewage a on zdazyl i tak mnie rozj.... , widocznie musial miec duzo lepszy armor -.-


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lut 2012, 08:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2011, 09:17
Posty: 260
demiurg12 napisał(a):
mam pytanie odnośnie czołgów na Grand Bazar BMP , i drugi ,

Przede wszystkim... rozmawiamy o transporterach opancerzonych czy o czołgach? BMP to nie czołg.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lut 2012, 09:46 
Offline

Dołączył(a): 25 kwi 2009, 10:29
Posty: 97
Ja proponuję jeździć z kolegą mechanikiem, zarówno w czołgach i transporterach. Pewnie gościu takiego miał, dlatego przegrałeś. BF3 to w końcu gra drużynowa.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lut 2012, 14:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 maja 2010, 02:46
Posty: 551
Jeśli to było na grand bazar to pewnie mowa o bmp, przeciwnik pewnie mial reactive armor. Możliwe też, że miał dodatkową broń ppanc jak ATGM launcher lub APFSDS-T SHELL


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lut 2012, 21:53 
Offline

Dołączył(a): 15 lut 2012, 01:54
Posty: 3
własnie chodzi mi o reactive armor jak go wlaczyc . bo go chyba wlaczam , a go nie ma -.-

trzeba jakis przycisk wlaczyc?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lut 2012, 21:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Reactive Armor poznasz po dodatkowych płytkach na czołgu, po uderzeniu pocisku znika a czołg nie dostaje obrażeń, fajnym trickiem jest Gunner z Reactive Armor, po tym jak dostajesz, strzelec wysiada i wsiada a czołg znowu ma Reactive Armor na miejscu.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lut 2012, 22:12 
Offline

Dołączył(a): 25 kwi 2009, 10:29
Posty: 97
Mofixil napisał(a):
Reactive Armor poznasz po dodatkowych płytkach na czołgu, po uderzeniu pocisku znika a czołg nie dostaje obrażeń, fajnym trickiem jest Gunner z Reactive Armor, po tym jak dostajesz, strzelec wysiada i wsiada a czołg znowu ma Reactive Armor na miejscu.


Ale kierowca tez musi mieć pancerz ustawiony żeby taki myk zadziałał? Ja tylko wyczaiłem, że można ten pancerz naprawiać - wystarczy chwilkę przysmażyć pancerz ze strony, z której go nie ma (jak czołg ma już 100% hp).


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lut 2012, 22:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Wystarczy by jedna osoba w załodze czołgu miała ten wihajster by czołg go miał gdy dana osoba siedzi w środku.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lut 2012, 22:20 
Offline

Dołączył(a): 25 kwi 2009, 10:29
Posty: 97
Mofixil napisał(a):
Wystarczy by jedna osoba w załodze czołgu miała ten wihajster by czołg go miał gdy dana osoba siedzi w środku.


Kurcze, rękę bym dał sobie uciąć, że to kierowca musi mieć pancerz żeby działał. Aż muszę sprawdzić zaraz :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lut 2012, 22:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
A ja ręki sobie uciąć nie dam że gadżety wybrane dla pozycji strzelca działają także dla kierowcy, to też mógłbyś dla mnie sprawdzić?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lut 2012, 22:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 maja 2010, 02:46
Posty: 551
Żeby było ciekawiej to można "zbierać" perki w pojazdach tzn. kierowca sobie siedzi w czołgu, wsiada pasażer z proximity scan, wysiada, ginie, perk pozostaje. Po zrespieniu może wsiąść np. z thermal camo i też będzie działąć


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 196 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL