Teraz jest 30 cze 2024, 14:06

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 187 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 15 gru 2011, 11:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
Up@3 Tyle ze w rok po premierze bf2 nie bylo nastepnego bfa. Ja mysle ze odpadna ludzie ktorych celem gry jest levelovanie postaci i odkrywanie unlockow. Ludzie ktorzy musza koniecznie nabic kilka gwiazdek kazda bronia, nie wazne jaka ona by nie byla. Skoncza sie unlocki, swiecidelka itd bedzie ok.

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 gru 2011, 11:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2009, 18:43
Posty: 110
Lokalizacja: Bielsko Biała
machniol napisał(a):
Dodatek zajebisty
Ino niech ktos mi powie jak odblokowac pp12 2goddziny zaliczylem ale to jest ta pierwsza rzecz

PP12 to nie wiem jak odblokować, wiem jak odblokować PP19. 2 godz. na Karkandzie + zdobyć dzięsięć flag w Podboju + uzbroić 10x m-com w Szturmie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 gru 2011, 12:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2010, 21:33
Posty: 139
PP szybko zostanie okrzyknięty nub bronią

_________________
Grupa komunistów chińskich zaatakowała pracujący w polu radziecki traktor. Traktor odpowiedział salwą rakiet po czym odleciał w kierunku Moskwy.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 gru 2011, 12:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
Mrufkojat napisał(a):
PP szybko zostanie okrzyknięty nub bronią


Why?

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Ostatnio edytowano 15 gru 2011, 14:11 przez Satyr, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 gru 2011, 13:08 
Offline

Dołączył(a): 22 lis 2011, 17:00
Posty: 15
Lokalizacja: WsW
Wczoraj sobie zakupiłem dodatek B2K, bo byłem cholernie ciekaw, jak to wszystko wygląda i muszę powiedzieć, że to co zobaczyłem zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Niestety wcześniej nie miałem do czynienia ze starszymi wersjami mapek z B2K, więc nie mam zbytnio jak porównać i jak się do tego odnieść, ale tak czy siak jestem mile zaskoczony. Jeśli chodzi o 64 sloty na servie to rzeczywiście nie jest to dla mnie, za duży chaos... może kiedyś, jak bardziej ogarnę grę to bardziej będę mógł się na takich serverach odnaleźć.

PS. Jeśli chodzi o destrukcje to całe szczęście, że na nowych mapach B2K ta destrukcja jest taka jaka jest, bo jeśli byłoby inaczej to snajperzy nie daliby nam żyć :)

@Down
Oczywiście chodziło mi o 64 sloty :)

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 15 gru 2011, 15:27 przez Davidoff, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 gru 2011, 13:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
Up@
128 slotów gdzie znalazles? ^^

32 sloty to rozsadna liczba na te mapki. Im wiecej slotow tym wiecej kamperow ze snipami. Na CQ nuc nie robia tylko kampia w ciemnych budynkach.

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Ostatnio edytowano 15 gru 2011, 14:20 przez Satyr, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 gru 2011, 13:57 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
$c(o)rn78 napisał(a):
machniol napisał(a):
Dodatek zajebisty
Ino niech ktos mi powie jak odblokowac pp12 2goddziny zaliczylem ale to jest ta pierwsza rzecz

PP12 to nie wiem jak odblokować, wiem jak odblokować PP19. 2 godz. na Karkandzie + zdobyć dzięsięć flag w Podboju + uzbroić 10x m-com w Szturmie.


Ze pojawiaja sie pytania (malo rozgarniete) to norma, ze ten topik (o unlockach broni B2K) zostal zaspamiony przez oblatanego kolege, nie majacego swiadomosci, ze inni moga nie byc tak oblatani, a w koncu zamkniety, nalezy podziekowac jemu i zamykajacemu modowi.


W tym topiku jest informacja o odblokowaniach broni zwiazanych z B2K

viewtopic.php?f=133&t=40671

+ extra filmik instruktazowy o B2K i odblokowaniach (miedzy innymi).
http://www.youtube.com/watch?v=dJ2A_n1J ... AAAAAAAAAA


@ Satyr:
napisalem o userze Astinz & modzie WojtaaSs... obaj w goracej wodzie kapani...

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Ostatnio edytowano 15 gru 2011, 22:58 przez [Yossarian], łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 gru 2011, 14:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
Mapki teraz wczytuja sie o wiele szybciej i to nie tylko te z dodatku. A w kompie nic nie zmienialem na razie^^

Up@ sam Zrobiles poradnik jest info na b.logu "nieobeznani" i zagubieni dalej parli swoje. Nie moje posty zostaly usuniete, a dodatkowo teraz je wyczyscilem.

Yoss sorka ale nie moge zrozumiec jak mozna isc na taka latwizne i spamowac niszczac temat.

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 gru 2011, 15:18 
Offline

Dołączył(a): 25 kwi 2009, 10:29
Posty: 97
Odniósł ktoś też takie wrażenie, że G53 się bardzo wolno przeładowuje w porównaniu do innych broni mecha?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 gru 2011, 18:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lis 2010, 19:09
Posty: 17
Hyyy... moje wrażenia, w dniu premiery nie zagrałem bo jakoś nie miałem weny, dopiero wczoraj wieczorem siadłem na trochę i się przeraziłem, oczywiście nie była to gra tylko jakaś zoofilia bo nie mogłem się odnaleźć na tych mapkach a co za tym idzie to co chwila ginąłem. Mapki bardzo fajne i duże, mimo że nie bardzo mi szło to przyjemnie się na nich gra, jedna rzeczą na którą zwróciłem uwagę to w niektórych momentach mam lekkie przycięcia ale to rzadko i prawie nie zauważalne. Jak dziś siądę a mam całą noc przed sobą (bo mnie się dziecko pochorowało to nie idę jutro do roboty) to może ogarnę to trochę i wczuję się w klimat tych mapek.
Ogólnie super: nowy sprzęt, nowe bronie i nowe zadania moim skromnym zdaniem udany dodatek

JAK TAK DALEJ PÓJDZIE TO PRZEZ SERIĘ BF ŻONA WEŹMIE ZE MNĄ ROZWÓD


Ostatnio edytowano 15 gru 2011, 18:59 przez nurek-saper, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 gru 2011, 18:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 gru 2004, 22:14
Posty: 505
Lokalizacja: Manchester
Wrazenie jest takie ze orginalne mapy sa mega slabe w porownaniu z ''back karkandowymi''.
Dopiero teraz czuc prawdziwego battlefielda.
Czemu ''orginalne'' mapy sa tak kupiasto ulozone?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 gru 2011, 18:28 
Offline

Dołączył(a): 22 cze 2011, 13:39
Posty: 209
Co racja to racja ... podstawowe mapy są hmm ... dość wolno toczy się rozgrywka na nich w porównaniu z mapami Back to Karkand.

Wymiot niesamowity :omg: Jak dla mnie tylko B2K :D

_________________
Obrazek
Zapraszamy do Plutonu forum battlefield.pl !!! <- click


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 gru 2011, 18:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 mar 2010, 12:10
Posty: 111
Oczywiście dalej męczymy „Karka” we wszystkich mutacjach.
Z pozycji praktyka czołgisty – mamy większy zasięg rażenia obszarowego z głównego działa do tego dochodzi działanie odłamków betonu tak jak na „Seine”. Strzelanie HE z APC w tych warunkach to tony fragów i sama radość.
Wrażenie chaosu – przeniesienie dobrych rozwiązań z BC2 umożliwiło przebijanie przejść przez ściany oraz łatwiejszą infiltrację linii przeciwnika. Element do wykorzystania zarówno przez atak i obronę, znający z BC2 „Arica CQ” nie będą mieli z tym problemu. Czyli nasze plecy i dogtagi nigdy nie były tak zagrożone jak tutaj :twisted: .
Oczywiście teraz też zdarzają się jaja typu „All team okrakiem on 1 mcom” na rush. :lol:
Po staremu gra często zamiera na „Train” – skok przez most do „Qultowej Budki” przy wyrównanych teamach.
Na dużych 64 dym jak zawsze rzadko spotykany i bardzo potrzebny.

128 slotów – kiedyś, gdzieś, jakieś wróble krakały o tym. :wink:

Nadal boli brak możliwości zapisywania gotowych zestawów sprzętu tak jak to było w BC2 po SPECACT (np. Combat recon / long range sniper)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 gru 2011, 22:36 
Offline

Dołączył(a): 26 sie 2011, 21:45
Posty: 113
Back to Karkand bardzo mi się podoba , najbardziej Gulf Oman i Strike Karkand , mam już 4 bronie odblokowane i najbardziej podpasowało mi L85A2 dobra celność , dobrze obrażenia i nie duży rozrzut , Co do tego odrzutowca F35 to on strzela jak by oddawał mocz... no bynajmiej mi się tak wydaje :lol:. Mogli by zrobić jeszcze mapki z BF2 , bo te się prezentują nieźle.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 gru 2011, 22:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sty 2008, 13:28
Posty: 38
Lokalizacja: Gdańsk
Pierwsze wrażenie po dodatku to takie jak pierwsze w ogolę przy BF3 tj totalny CHAOS, ZAGUBIENIE I W OGÓLE NIE WIADOMO CO SIĘ DZIEJE :stupid:
Mapki oczywiście są na wysokim poziomie i Ktoś kto grał w BF 2 to na pewno się ucieszył tak jak ja :) lecz przez te "odświeżenie" mapa wydaje się nie "swoja" - takie moje pierwsze odczucie, być możne ta destrukcja, oświetlenie i ten wielki realizm na to wpływają.
Jest to zaleta gry, lecz według mnie pogarsza grywalność....
Dodatek godny oczywiście polecenia, no i fani BF-a nie ma mowy o oszczędzaniu 50 dych zakup OBOWIĄZKOWY :omg:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 187 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL