Teraz jest 28 mar 2024, 16:45

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 519 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 8 kwi 2011, 23:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 maja 2010, 18:29
Posty: 32
Ekhem. Wydawało mi się, że DICE miało umowę tylko na zrobienie multi do MoHa. Może to ja mam błędne informacje.

@down,up

Sorki. Dla mnie to było całkiem zrozumiałe ;D


Ostatnio edytowano 9 kwi 2011, 17:44 przez Drako95, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 kwi 2011, 17:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2011, 16:13
Posty: 696
Lokalizacja: Kielce
Drako, gdy masz zamiar coś pisać, to postaraj się na tyle rozbudować swoje posty, by jakoś szło je zrozumieć, bo na chwilę obecną są one lepiej zaszyfrowane niż niejedna zagadka w Egipskich piramidach :D

_________________
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 kwi 2011, 19:28 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2005, 20:16
Posty: 3937
Lokalizacja: Białystok
http://www.battlefield.pl/news-3192-Now ... tlefield_3

_________________
Obrazek

I'm as cold as the cold wind blows


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 kwi 2011, 20:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2011, 16:13
Posty: 696
Lokalizacja: Kielce
Jak z tym pustakiem on nie kręci, to będzie naprawdę nieźle, ale zastanawiam się jak to będzie w praktyce, bo 1 wieżowiec to zazwyczaj wielkie ilości pustaków, nie mówiąc już o całej mapie, ale skoro DICE potwierdziło, że będzie można zniszczyć wszystko na mapie, to może być prawda :omg:

_________________
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 kwi 2011, 21:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2010, 16:32
Posty: 742
Lokalizacja: Szczecin
Krox napisał(a):
Jak z tym pustakiem on nie kręci, to będzie naprawdę nieźle, ale zastanawiam się jak to będzie w praktyce, bo 1 wieżowiec to zazwyczaj wielkie ilości pustaków, nie mówiąc już o całej mapie, ale skoro DICE potwierdziło, że będzie można zniszczyć wszystko na mapie, to może być prawda :omg:


To że budynki będą się zawalać, było już potwierdzane wiele razy.
Mnie ciekawi ile będę miał fps-ów, przy zawalaniu :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 kwi 2011, 22:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2011, 16:13
Posty: 696
Lokalizacja: Kielce
Tak MilkyWay, wiem że to było już potwierdzone, a rozpadające się budynki to znak rozpoznawczy tej części, ale mi chodzi o to, czy będzie możliwość rozwalenia np. "19 od dołu w 14 rzędzie po prawej stronie pustaka" tak jak to powiedział ktoś wypowiadający się w tym co nadesłał Dominiko.

_________________
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 kwi 2011, 02:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2010, 16:32
Posty: 742
Lokalizacja: Szczecin
Eleanor napisał(a):
Są rzeczy, które się nawet fizjologom nie śniły :mrgreen:
Nie mam pieniędzy na nowe gry. I system bym musiał kupić, żeby nie być piratem :reg:


Programiści jak zwykle, wykombinują coś by można było grać DX9 na single.
Ba, nawet coś na multi mogą zrobić...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 kwi 2011, 03:23 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
_Dominiko_PL napisał(a):
http://www.battlefield.pl/news-3192-Nowe,_nieoficjalne_informacje_na_temat_Battlefield_3

4 stare nowe skriny... moge zapodac takich 'newsow' w c*uj i troche z trailerow i nazwac je jak powyzej^^

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 kwi 2011, 13:36 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2005, 20:16
Posty: 3937
Lokalizacja: Białystok
[Yossarian] napisał(a):
_Dominiko_PL napisał(a):
http://www.battlefield.pl/news-3192-Nowe,_nieoficjalne_informacje_na_temat_Battlefield_3

4 stare nowe skriny... moge zapodac takich 'newsow' w c*uj i troche z trailerow i nazwac je jak powyzej^^

"Możesz" to tylko narzekać i spamować, osobiście nie będę się nawet trudził wyjaśniając Ci jak bardzo się mylisz pisząc takie rzeczy, że o komentowaniu ostatniej i najmniejszej części newsa nie wspomnę

_________________
Obrazek

I'm as cold as the cold wind blows


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 kwi 2011, 13:38 
Offline

Dołączył(a): 1 mar 2009, 13:14
Posty: 33
XP i dx9 nie będą działać... gra jest robiona pod minimum dx10 i tylko z nimi będzie działać... ja na szczęście mam 10 :) ale to głupie bo na 9 by lepiej chodziło, do 10 trza będzie mieć dobą kartę graficzną by pograć na chociaż by 30FPS...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 kwi 2011, 14:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lip 2010, 17:32
Posty: 321
Lokalizacja: Biegun Zachodni
a czy nie dało by się doinstalować czegoś w rodzaju sterowników do dx10 na xp? moim zdaniem gdyby stworzyć program kompatybilizujący xp z dx10 (lub na odwrót) nie było by problemu.

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa
Kliknij, by odkryć mroczną prawdę...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 kwi 2011, 14:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 maja 2010, 19:30
Posty: 213
Lokalizacja: SU-35BM FLANKER-E
Podobno żeby odpalić grę będzie potrzebny wyłącznie 64 bitowy system. Prawda to czy plotka wyssana z palca?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 kwi 2011, 14:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2009, 21:36
Posty: 2617
Lokalizacja: Eteryczna kraina snów pełna przygód
Krox napisał(a):
Chyba jesteś chory, że ja będę teraz szukał dla Ciebie informacji, albowiem znalazłem ją na jakimś znanym portalu informatycznym, którego nazwy nie pamiętam, a trafiłem tam za pośrednictwem googli, więc przykro mi ale nie mogę Ci pomóc.
Napisałem "użytkowników", ale miałem na myśli graczy, ponieważ z wszelakich biurach, szkołach itp. windows xp jest najpopularniejszy.
I dodam, że pierwsze zdanie mojej wypowiedzi nie miało na celu Cię obrażać, więc jeśli masz zamiar się ze mną kłócić, to oszczędź sobie i mi czasu i nerwów.
Pozdrawiam


W takim razie Twoja informacja jest g*wno warta, więc nie pisz rzeczy, których nie potrafisz poświadczyć..
"Pewne znane forum informatyczne, którego nazwy nie pamiętam" :lol:
To się nadaje na mistrzów.

_________________
http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_agency_pl
Polska ekipa GTA V: Online [PS4][PS3][XBOX360][PC]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 kwi 2011, 14:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2011, 16:13
Posty: 696
Lokalizacja: Kielce
szrama napisał(a):
Podobno żeby odpalić grę będzie potrzebny wyłącznie 64 bitowy system. Prawda to czy plotka wyssana z palca?

Jeżeli znajdziesz 32bitowy system który obsługuje DX 10.1 lub 11 to możesz grać, ale życzę powodzenia w szukaniu.
Eleanor napisał(a):
Krox napisał(a):
Chyba jesteś chory, że ja będę teraz szukał dla Ciebie informacji, albowiem znalazłem ją na jakimś znanym portalu informatycznym, którego nazwy nie pamiętam, a trafiłem tam za pośrednictwem googli, więc przykro mi ale nie mogę Ci pomóc.
Napisałem "użytkowników", ale miałem na myśli graczy, ponieważ z wszelakich biurach, szkołach itp. windows xp jest najpopularniejszy.
I dodam, że pierwsze zdanie mojej wypowiedzi nie miało na celu Cię obrażać, więc jeśli masz zamiar się ze mną kłócić, to oszczędź sobie i mi czasu i nerwów.
Pozdrawiam


W takim razie Twoja informacja jest g*wno warta, więc nie pisz rzeczy, których nie potrafisz poświadczyć..
"Pewne znane forum informatyczne, którego nazwy nie pamiętam" :lol:
To się nadaje na mistrzów.

Przykro mi że niektórzy nie potrafią się pogodzić z faktem, że win xp ma juz 10 lat i obsługuje jedynie DX 9, ale to nie moja wina.
Gdyby win xp miał do powiedzenia dużo w świecie gier (a nie ma), to gry były by dostosowane do niego, a fakt że nie jest on popularnym systemem operacyjnym wśród graczy, po prostu go eliminuje ze świata gier.
Konsole są bardzo popularne, i to one ograniczają gry pod względem grafiki itp, a win xp ich nie ogranicza bo nie jest tak popularny jak 64 bitowe systemy operacyjne...
Chcesz to dodaj to sobie na mistrzów, o ile jakikolwiek użytkownik tamtejszego portalu wie co to battlefield...

_________________
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 kwi 2011, 14:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2009, 21:36
Posty: 2617
Lokalizacja: Eteryczna kraina snów pełna przygód
@Del
Nie chcę prowokować kłótni. Zastosuję się do Twojego, przekręconego podpisu.

_________________
http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_agency_pl
Polska ekipa GTA V: Online [PS4][PS3][XBOX360][PC]


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 519 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL