Teraz jest 20 kwi 2024, 01:23

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 29 kwi 2011, 22:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 sty 2007, 17:34
Posty: 219
Lokalizacja: Warszawa
Sasquacz napisał(a):
Haczyk może być taki że sklep splajtuje w dzień premiery, i się cała jego ekipa rozpłynie ^^


Tak wlasnie mysle ze pewnie w dniu premieru sluch zaginie, chociaz jak widze to normalne gry sprzedaje i sprzedawal. No nie wiem, pozyjemy zobaczymy.

_________________
Obrazek
ksywa w PR: Rudy_Achmed :)


Ostatnio edytowano 1 maja 2011, 08:00 przez Some Pl, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 kwi 2011, 22:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2011, 16:13
Posty: 696
Lokalizacja: Kielce
Nie radzę kupować z allegro. Multum osób już się na bc2 z allegro przejechało, widzę że nikt nie potrafi się uczyć na cudzych błędach. Będzie to samo co z bc, a mianowicie wszystko fajnie, ceny niskie a po 2 miesiącach ban, oczywiście w przypadku bf3 najpierw trzeba takową grę dostać od sprzedawcy, co samo w sobie mogłoby być cudem.

_________________
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 kwi 2011, 23:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2009, 15:02
Posty: 2054
Lokalizacja: Stumilowy las
Ew. będziesz grał po ukrainśku na konsoli :D
Własnie, jak to się miało konsoli. Tutaj nie ma żadnych cd-key'i ani podobnych zabezpieczeń.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 kwi 2011, 23:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 sty 2007, 17:34
Posty: 219
Lokalizacja: Warszawa
Dokladnie, na konsolach nie masz zadnych cd-keyow, zobaczymy popytam sie sprzedawcy do kiedy trzeba kase wplacac itd. bo jezeli to nie jest oszustwo to bedzie tansze od bc2 w dniu premiery :D

_________________
Obrazek
ksywa w PR: Rudy_Achmed :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 kwi 2011, 11:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2011, 16:13
Posty: 696
Lokalizacja: Kielce
Aha, czyli Ty wciąż jesteś w przekonaniu, że on Cię nie wydyma?
Nie ważne czy konsola czy pc, kupowanie z allegro gier to czysta głupota. Koleś może się zawinąć w dniu premiery, jak to napisał Sasquacz, lub wysłać Ci jakiegoś sowieta, i będziesz się douczał języka Rosyjskiego. Jeżeli Was na jakiś produkt nie stać, to po co go kupować? W innych krajach muszą zapłacić za pre-order dużo więcej w przeliczeniu na zł, i nie płaczą, a Wy o paredziesiąt zł kombinujecie jak koń pod górę.

_________________
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 kwi 2011, 11:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2009, 15:02
Posty: 2054
Lokalizacja: Stumilowy las
Hmm...
Czyli po Twojej wypowiedzi można wnioskować że nie kupować nic z allegro, bo wydymają, okradną, i jeszcze naślą policje?
kupiłem na allegro xbox'a i jakoś mi tak nie zrobili :mrgreen:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 kwi 2011, 16:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2011, 16:13
Posty: 696
Lokalizacja: Kielce
Krox napisał(a):
Aha, czyli Ty wciąż jesteś w przekonaniu, że on Cię nie wydyma?Nie ważne czy konsola czy pc,kupowanie z allegro gier to czysta głupota. Koleś może się zawinąć w dniu premiery, jak to napisał Sasquacz, lub wysłać Ci jakiegoś sowieta, i będziesz się douczał języka Rosyjskiego. Jeżeli Was na jakiś produkt nie stać, to po co go kupować? W innych krajach muszą zapłacić za pre-order dużo więcej w przeliczeniu na zł, i nie płaczą, a Wy o paredziesiąt zł kombinujecie jak koń pod górę.

Kłania się czytanie ze zrozumieniem... Logiczne jest, że jeżeli kupisz na allegro pc czy konsolę itp. i nie będzie działać a sprzedawca powie że jest ok, to piszesz do allegro i nie ma problemu, ale jeżeli kupisz grę, i cię zbanują za to że grasz na jakimś ukraińskim kluczu, to Ci allegro nic nie pomoże, bo cdkey to przedmiot WIRTUALNY...

_________________
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 kwi 2011, 19:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2009, 15:02
Posty: 2054
Lokalizacja: Stumilowy las
SRY, czytałem pobieżnie ;p

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 kwi 2011, 20:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 sty 2007, 17:34
Posty: 219
Lokalizacja: Warszawa
Nie mowie ze mnie "nie stac" po prostu jestem zdzwiony ze do tej pory najnizsza cena bf3 bylo chyba 179 PLN a tu nagle koles wyskakuje o 4 dychy taniej.
Yhy ja tam nigdy nie kupuje preordera bo z cenami w sumie nigdy nie wiadomo, kumpel kupil BC2 na ps3 edycje limitowana za chyba 199 PLN, a ja w dniu premiery kupilem zwykla za 169 PLN, obok stala limited za 179...

_________________
Obrazek
ksywa w PR: Rudy_Achmed :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 kwi 2011, 22:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2011, 16:13
Posty: 696
Lokalizacja: Kielce
Some Pl napisał(a):
Nie mowie ze mnie "nie stac" po prostu jestem zdzwiony ze do tej pory najnizsza cena bf3 bylo chyba 179 PLN a tu nagle koles wyskakuje o 4 dychy taniej.
Yhy ja tam nigdy nie kupuje preordera bo z cenami w sumie nigdy nie wiadomo, kumpel kupil BC2 na ps3 edycje limitowana za chyba 199 PLN, a ja w dniu premiery kupilem zwykla za 169 PLN, obok stala limited za 179...

Naprawdę nie warto się w takie coś bawić. Warto wspomnieć, że lepiej kupić pre-order, bo dostajesz dodatek back to karkand, który jakiś miesiąc po premierze pojawi się w sklepach za 50zł, czyli jeżeli będziesz chciał powrócić do korzeni serii (bf2), to wyjdziesz na -.
Jeżeli teraz wydasz te 170zł, to dostaniesz grę + dodatek, a jeżeli poczekasz do premiery, i zakupisz grę za 170zł, i będziesz chciał mieć dodatek, to wydasz razem 220zł, wydaje mi się że wersja na konsole kosztuje 200zł, ale nie chcę się kłócić.
Pozdrawiam

_________________
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 maja 2011, 12:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2009, 15:02
Posty: 2054
Lokalizacja: Stumilowy las
Zależy gdzie kupuje, może taniej gdzieś jest.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 maja 2011, 12:56 
Offline

Dołączył(a): 28 kwi 2003, 11:57
Posty: 408
Lokalizacja: 127.0.0.1
simonsimon1980 napisał(a):
Tak - przetestowałem kod zniżkowy 35% (kupiony na allegro za około 4,5 zł)

Cena wyjściowa w EA Store - 149 zł -> po zastosowaniu kodu + myk z wyjściem z okna przeglądarki z koszyka (dodatkowe 10% zniżki - mi to zadziałało na IE - w FF nawet przy wyłaczonym blokowaniu okienek - okienko ze zniżką nie wyskoczyło) uzyskałem takie coś

PODSUMOWANIE ZAMÓWIENIA
Battlefield 3™ Limited Edition - 80,55 zł

Wartosc zamówienia: 80,55 zł
Rabat: 61,84 zł
Do zaplaty: 87,16 zł

Więc raczej warto :)


Mogliscie brac jak byla okazja, kto nie zamowil ten gapa. ;-)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 maja 2011, 15:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2011, 16:13
Posty: 696
Lokalizacja: Kielce
kelt napisał(a):
simonsimon1980 napisał(a):
Tak - przetestowałem kod zniżkowy 35% (kupiony na allegro za około 4,5 zł)

Cena wyjściowa w EA Store - 149 zł -> po zastosowaniu kodu + myk z wyjściem z okna przeglądarki z koszyka (dodatkowe 10% zniżki - mi to zadziałało na IE - w FF nawet przy wyłaczonym blokowaniu okienek - okienko ze zniżką nie wyskoczyło) uzyskałem takie coś

PODSUMOWANIE ZAMÓWIENIA
Battlefield 3™ Limited Edition - 80,55 zł

Wartosc zamówienia: 80,55 zł
Rabat: 61,84 zł
Do zaplaty: 87,16 zł

Więc raczej warto :)


Mogliscie brac jak byla okazja, kto nie zamowil ten gapa. ;-)

Ja jeszcze nie zamówiłem, i jakoś nie żałuję.
Wydam to 150zł na gram.pl i tyle. Nie kupię od EA, bo na gram.pl mam opcję płatność przy odbiorze, a to mi bardziej odpowiada.

_________________
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 maja 2011, 10:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2010, 11:09
Posty: 219
Krox napisał(a):
Wydam to 150zł na gram.pl i tyle. Nie kupię od EA, bo na gram.pl mam opcję płatność przy odbiorze, a to mi bardziej odpowiada.

Tu jest 2 dychy taniej: http://www.3kropki.pl/p/5/7/0/battlefie ... towana.php

_________________
Pzdr, Tomek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 maja 2011, 12:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2011, 16:13
Posty: 696
Lokalizacja: Kielce
Na gram.pl cena to 130zł.

_________________
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem"


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL