Teraz jest 19 kwi 2024, 06:21

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 29 lip 2011, 16:18 
Offline

Dołączył(a): 21 mar 2010, 06:12
Posty: 16
EA jest winna bo gdyby pliki serwerów były dostępne to hostować mógłby każdy kto miałby taką możliwość (PC/VPS/DEDYK).
Po co cały ten pomysł "oficjalnego hostingodawcy" ? Pliki do BFBC2 do tej pory się oficjalnie nie ukazały a jak część z was wie kiedyś wyciekły i wtedy każdy mógł postawić serwer.
Ponadto - po co mi własna duża serwerownia - ja mam JEDEN własny serwer dedykowany na którym obecnie hostuje gry z seri Call of Duty ale chyba moją decyzją powinno być jak spożytkuje moje skromne paręnaście GHz procesora i kilka GB pamięci RAM. Czy naprawdę dla EA i DICE klany i społeczności zupełnie się nie liczą?
I ostatnie pytanie na dziś - czemu musimy być tak bardzo uzależnieni od firmy INEA oraz społeczności G4G ? W czym oni są od reszty lepsi (bo ja tego jakoś nie pojmuje). Każdy powinien mieć równe szanse a nie że jedni mają monopol i się z tego cieszą.


BTW wszystkim Administratorom życzę wszystkiego najlepszego

_________________
:D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 lip 2011, 17:55 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
ESTcobs napisał(a):
EA jest winna bo gdyby pliki serwerów były dostępne to hostować mógłby każdy kto miałby taką możliwość (PC/VPS/DEDYK).
Po co cały ten pomysł "oficjalnego hostingodawcy" ?


EA ma prawo do określenia do sposobu dystrybucji oraz określenie komu udostępniają pliki serwerowe. To ich niezbywalne prawo.
ESTcobs napisał(a):
I ostatnie pytanie na dziś - czemu musimy być tak bardzo uzależnieni od firmy INEA oraz społeczności G4G ?


Zadam Ci pytanie , a co ma wspólnego G4G z EA ?? Ja tam się nie czuję od nich uzależniony :) Mogę przecież kupić serwer w Holandii, Niemczech cz np w Czechach.

Tak apropo, plujesz jadem na EA i chwalisz się że hostujesz bez problemu gry z serii Call of Duty.
Po ile mi sprzedasz 16 slotowy serwer gry Modern Warfare 2 oraz 20 slotowy serwer Call of Duty Black Ops ?? :lol:

Dziękuję za życzenia :) Nawzajem.

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 lip 2011, 18:19 
Offline

Dołączył(a): 21 mar 2010, 06:12
Posty: 16
Sokar44 napisał(a):
Mogę przecież kupić serwer w Holandii, Niemczech cz np w Czechach.
Też "mogę", jednak jak już napisałem - nie będę płacił zagranicznym firmom skoro to samo mogę mieć w Polsce. Jak już pisałem - mam własny serwer, dlaczego ma się on "marnować" bo firma DICE nie wydała plików do serwera gry.

Sokar44 napisał(a):
Po ile mi sprzedasz 16 slotowy serwer gry Modern Warfare 2 oraz 20 slotowy serwer Call of Duty Black Ops ?? :lol:
Nie prowadzę działalności gospodarczej związanej ze sprzedażą usług to po pierwsze.
Do oryginalnej gry Modern Warfare 2 nie plików serwera dedykowanego jednak społeczność rozwiązała ten problem - alterIW.net wprowadza owe serwery oraz inne brakujące funkcje do gry.
Co do Black Opsa sytuacja taka sama z BFBC2 - pewne firmy mają "układzik" z EA i tylko one mogę hostować cokolwiek (tyle że w przypadku BO sytuacja jeszcze bardziej chora bo tam jest tylko jedna firma - GameServers.com)

Tak więc publicznie namawiam do bojkotu BF3 do momentu aż EA łaskawie zaprezentuje graczom swoje stanowisko w tej sprawie. Oczywiście część z was odbierze to jako płacz narzekacza, ja mam dość - EA pójdzie po rozum do głowy i gracze będą mogli postawić serwer tam gdzie oni chcą (choćby w ich własnym domu na zwykłym komputerze) albo trzeba będzie odwdzięczyć się za takie traktowanie klienta - olać ciepłym moczem tą "firmę" i jej "fspaniaue" produkty.

_________________
:D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 lip 2011, 18:26 
Offline

Dołączył(a): 29 lip 2011, 18:21
Posty: 1
Więc tak. Szczerze powiem, że mi gra w Bad Company 2 sprawiała wielką przyjemność lecz jej optymalizacja była badziewna. A co do sedna tematy. Tak, ja również anuluję preordera jeżeli na tydzień max przed premierą BF3 nie okaże się, czy będą binarki czy nie. Jeżeli jednak wyjdzie na to, że nie tak jak w przypadku BC2, Preorder zostanie anulowany a dalsze czynności będą wyglądały jak u ESTcobs'a. Myślę, ze to tyle w tym temacie. Nie ma co płakać. EA popsuje kolejną grę? Zobaczymy.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 lip 2011, 18:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2009, 15:04
Posty: 332
Lokalizacja: Kutno
zalatw zeby polowa pre-oderowcow na swiecie zwrocila swoje zmowienia to napewno wiekszosc na forum to poprze a takto mozesz sobie ale pogwizdac i tyle zwroca na to uwage ze zrezygnujesz z zakupu jak i na to ze nawet jakbys namowil cale to forum do tego
EA bedzie sie liczylo ale z wiekszoscia nie grupka ludzi

_________________
Obrazek www.polishhussars.pl
szukaj serwera BF3 - [PH] Polish Hussars .pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 lip 2011, 18:33 
Offline

Dołączył(a): 30 mar 2010, 18:07
Posty: 49
Lokalizacja: Kraków
1. Trudno sie z ESTcobs'em nie zgodzić - wiele osób ma możliwosc i warunki do postawienia servera do gier "bardziej" wymagających niz CS 1.6 Lub BF2

EA poprostu nie zauważa WSI W ŚRODKU EUROPY.

2. Nie pojmuje sprawy , g4g jest jakoś "lepsze" od nas czy co? Bo tego nie kumam :)
Taka sama sprawa jest z MoH(Medal of Honor) g4g maja swoje servery NA SWOICH MASZYNACH , niestety my nie możemy bo nie jesteśmy ludzmi z g4g my jesteśmy jakimś sposobem gorsi?

EA zapomina o społecznosciach graczy? W Polsce nie tylko istnieje g4g , troche sprawiedliwosci ludzie...

3. Nie pojmuje , czemu atakujcie ESTcobs'a , typ walczy w słusznej sprawie a wy sracie ogniem na niego:F

_________________
Origin/Battlelog : SoulMasta
xfire: soulmasta96
gg: 8441572


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 lip 2011, 20:03 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
Bo opowiada głupoty.
ESTcobs napisał(a):
Co do Black Opsa sytuacja taka sama z BFBC2 - pewne firmy mają "układzik" z EA i tylko one mogę hostować cokolwiek (tyle że w przypadku BO sytuacja jeszcze bardziej chora bo tam jest tylko jedna firma - GameServers.com)


Co ma wspólnego EA z grą Call of Duty Black Ops czy Modern Warfare 2 ?? Sorki ale skoro nie rozumiesz prawideł rynku to nie oczekuj by zaakceptowano Twoje żądania.

Użyj wujka Google i sprawdź kto jest wydawcą Modern Warfare 2 i kto jest wydawcą Call of Duty:Black Ops. To tyle o Twojej wiarygodności. Podpowiem, nie jest to EA. Co więcej EA nie ma nic wspólnego z tymi tytułami.

ESTcobs napisał(a):
Tak więc publicznie namawiam do bojkotu BF3 do momentu aż EA łaskawie zaprezentuje graczom swoje stanowisko w tej sprawie. Oczywiście część z was odbierze to jako płacz narzekacza, ja mam dość - EA pójdzie po rozum do głowy i gracze będą mogli postawić serwer tam gdzie oni chcą (choćby w ich własnym domu na zwykłym komputerze) albo trzeba będzie odwdzięczyć się za takie traktowanie klienta - olać ciepłym moczem tą "firmę" i jej "fspaniaue" produkty.

To namawiaj do bojkotu, masz prawo do tego. Ja osobiście się do tego nie przyłącze . Nie wiem jak redakcja BF.pl ale mówię tu tylko za siebie.

Gdybyś miał własną serwerownię, (kilka , kilkanaście serwerów) plus dobre łącze to miałbyś duże szanse na kontrakt z EA. Skoro masz jeden serwer to raczej nie jesteś dla EA partnerem. Pamiętaj że możesz ogłosić bojkot ale w skali tego kraju Twój głos przejdzie niezauważony i zostanie całkowicie zignorowany.

Wiem, bo sam się w zeszłym roku walczyłem o Battlefielda 1943 na PC.

SoulMasta napisał(a):
EA poprostu nie zauważa WSI W ŚRODKU EUROPY.


Zauważa ale to nie EA ma tu postawić serwerownie a podpisuje kontrakt z chętnym a na dzień dzisiejszy takowych brak.

SoulMasta napisał(a):
2. Nie pojmuje sprawy , g4g jest jakoś "lepsze" od nas czy co? Bo tego nie kumam :)
Taka sama sprawa jest z MoH(Medal of Honor) g4g maja swoje servery NA SWOICH MASZYNACH , niestety my nie możemy bo nie jesteśmy ludzmi z g4g my jesteśmy jakimś sposobem gorsi?


Może dlatego że G4G współpracuje z DICE od czasów Bety i ich admini wnieśli dużo cennych uwag do działania serwerów gry.
W jaki sposób oni maja dostęp, to proszę pisać do nich, mnie to jakoś średnio interesuje.

SoulMasta napisał(a):
Nie pojmuje , czemu atakujcie ESTcobs'a , typ walczy w słusznej sprawie a wy sracie ogniem na niego:F

Obrazek

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 lip 2011, 20:28 
Offline

Dołączył(a): 21 mar 2010, 06:12
Posty: 16
Sokar44 napisał(a):
Bo opowiada głupoty.
W którym niby momencie...

Sokar44 napisał(a):
ESTcobs napisał(a):
Co do Black Opsa sytuacja taka sama z BFBC2 - pewne firmy mają "układzik" z EA i tylko one mogę hostować cokolwiek (tyle że w przypadku BO sytuacja jeszcze bardziej chora bo tam jest tylko jedna firma - GameServers.com)

Co ma wspólnego EA z grą Call of Duty Black Ops czy Modern Warfare 2 ?? Sorki ale skoro nie rozumiesz prawideł rynku to nie oczekuj by zaakceptowano Twoje żądania.

Użyj wujka Google i sprawdź kto jest wydawcą Modern Warfare 2 i kto jest wydawcą Call of Duty:Black Ops. To tyle o Twojej wiarygodności. Podpowiem, nie jest to EA. Co więcej EA nie ma nic wspólnego z tymi tytułami.

Napisałem przecież że co do gry Call of Duty: Black Ops sytuacja jest taka sama jak z BFBC2 gdzie pewne firmy mają "układzik" z wydawcą (a podałem przykład BFBC2 stąd słowo EA) - gratuluję czytania ze zrozumieniem.

Sokar44 napisał(a):
Gdybyś miał własną serwerownię, (kilka , kilkanaście serwerów) plus dobre łącze to miałbyś duże szanse na kontrakt z EA. Skoro masz jeden serwer to raczej nie jesteś dla EA partnerem.
Po co mi całe DC? Nie moja gra - nie mój interes. Ja chciałem tylko pograć, z pewnością nie będę pracować na rzecz DICE/EA co rozumiesz pod stwierdzeniem kontraktu EA. Rzeczywiście, interes życia założyć serwerownię tylko po to żeby łaskawie dostać pliki do serwerów...

Sokar44 napisał(a):
Wiem, bo sam się w zeszłym roku walczyłem o Battlefielda 1943 na PC.
Dlatego dziwię się dlaczego nie popierasz mojego pomysłu, skoro na własnej skórze przekonałeś się o traktowaniu graczy - klientów.

Sokar44 napisał(a):
SoulMasta napisał(a):
EA poprostu nie zauważa WSI W ŚRODKU EUROPY.

Zauważa ale to nie EA ma tu postawić serwerownie a podpisuje kontrakt z chętnym a na dzień dzisiejszy takowych brak.
I moim zdaniem z takim zachowaniem powinni liczyć na rewanż w postaci bojkotu tej gry ze strony graczy i przede wszystkim firm hostingowych które cierpią z powodu dzielenia GSP na lepszych i gorszych.

_________________
:D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 lip 2011, 21:09 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
Bojkotuj sobie co chcesz, Twoja sprawa. Ja nie odwołam preordera . I to moje prywatne zdanie.

Przeczytaj dokładnie to co napisałeś . I pokaż mi te firmy hostingowe które cierpią.

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 lip 2011, 22:21 
Offline

Dołączył(a): 13 lut 2011, 19:41
Posty: 12
ESTcobs, abstrachując od przyczyn a skupiając się na samym "akcie końcowym" : aby strajk-żądania były zauważone przez taką firmę jak EA to musi to dotyczyć przynajmniej kilku krajów - trochę ralizmu.
I cytując Sokara : "Pamiętaj że możesz ogłosić bojkot ale w skali tego kraju Twój głos przejdzie niezauważony i zostanie całkowicie zignorowany."
I taki dokładnie będzie finał.Ja również nie mam złudzeń.
Minie jeszcze sporo lat nim wyrobi się nie tylko rynek w Polsce (szczególnie finansowo) ale i sami gracze na tyle aby cokolwiek więcej zauważac poza pykaniem (pomijajac już relatywnie małą ilosć tych pykaczy).
Polski rynek to pikuś w porównaniu do innych , więc nie ten adres na strajki, chyba że łącznie z naszym.
Siły na zamiary.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 lip 2011, 23:26 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
[Yossarian] napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=hUIJellIlgg&feature=feedu

Posluze sie tym linkiem, jako przykladem: np w Ger sa impry dla spolecznosci BFa - w tym wypadku bf3 - u nas pustynia - to wiele tlumaczy o stosunku producenta do konsumenta... Jak i np daty premiery gry -w Niemczech, jednak to jest 27.X a nie jak w PL 28.X... Marketing ma swoje prawa... A serwery w Europie, stoja glownie w Niemczech...

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 lip 2011, 00:41 
Offline

Dołączył(a): 13 lut 2011, 19:41
Posty: 12
U nas coś takiego jak skonsolidowana społecznosc graczy nie istnieje, a co tu mówiąc o jakichś tradycjach spotkań/imprez, a co sie przekłada na rynek.I co zostaje zauważone.
Co u nas jest poza klanami w grach ? Drobnymi zrzeszeniami.Trochę tu i trochę tam.Jedne jeszcze są, innych już dawno nie ma.Porozrzucana i niepewna drobnica.I to jeszcze konkurująca ze sobą...
Z kim te imprezy organizowac na jakąs reklamową skalę ? Gdzie tu jakas reprezentacja ?
Najpierw trzeba stworzyć własną "scenę", skonsolidować jakoś to rozdrobnienie.
Samo się nie zrobi, innym tez z nieba nie spadło.
A to się przekłąda na serwery, są tam gdzie inwestycjea jest 100% pewna, w końcu serwerownia to pare ładnych mln eu.
Cudów tu nie ma, wszystko jest ze sobą powiązane.
Liczą się tylko ci których widać, reszta to "detaliści" raz kupi raz nie kupi, pewności żadnej.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 lip 2011, 19:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 mar 2011, 19:14
Posty: 3
Lokalizacja: Łódź
Cerebus napisał(a):
U nas coś takiego jak skonsolidowana społecznosc graczy nie istnieje, a co tu mówiąc o jakichś tradycjach spotkań/imprez, a co sie przekłada na rynek.I co zostaje zauważone.

Zauważ że sami Polscy wydawcy gier kładą "lachę" na graczy. Aby zorganizować jakiekolwiek "oficjalne" lan party, prezentację gry która ma się ukazać trzeba ZAGWARANTOWAĆ samemu wydawcy że to jemy się to opłaci.
Musisz zagwarantować lokalizację w dobrym miejscu - najlepiej dom kultury.
Sprzęt, ludzi którzy się na wszystkim znają, wszystko ogarnąć a może wtedy jak "wydawca" podliczy sobie ile zarobi na 100% to MOŻE udostępni dwie kopie gry dla wygranych.
Sam wydawca kładzie kłody pod nogi ludziom którzy chcą coś zorganizować.
Cytuj:
Co u nas jest poza klanami w grach ? Drobnymi zrzeszeniami.Trochę tu i trochę tam.Jedne jeszcze są, innych już dawno nie ma.Porozrzucana i niepewna drobnica.I to jeszcze konkurująca ze sobą...

jest dlatego iż u nas ludzi ze sobą nie rozmawiają. Np: powstaje jeden serwis który jest znany ludzie to widzą ale coś im się nie podoba i uważają że zrobią coś lepiej bo dany serwis ich "nie słucha".
Zakładają drugi serwis, powstaje konkurencja, wzajemne tępienie się, wywyższanie i separacja.
To samo tyczy się klanów, większe klany nawet nie chcą słyszeć o np. wymianie bannerów, wspólnych meczach for fun, bo jak nie ma kasy czy laddera to tracą czas - wiemy to z doświadczenia.
Są molochy klanowe które spokojnie mogłyby przewodzić scenie danej gry, zrzeszać ze sobą ludzi, dawać namiary do innych czy organizować WSPÓLNIE lan party i zloty fanów gry. Ale tego nie robią bo nie tolerują innych - są oni a reszta to nooby.
Snobizm i traktowanie innych jak wrogów to u nas już norma. I póki nie zbiorą się ludzie którym będzie zależeć na zbudowaniu COMMUNITY z prawdziwego zdarzenia, ludzie którzy będą pisać i pokazywać że można jednak coś z sensem zrobić i się da, ludzie których będzie się traktować z pewnym respektem i zdobędą szacunek we wszystkich kręgach (portale, klany, klaniki, fora) to nic z tego nie będzie.
Nie brak nam w PL ludzi z dobrymi pomysłami ale na tym się kończy..najczęściej na stworzeniu kolejnego portalu z newsami który po jakimś czasie oczernia inne i w końcu sam upada.
Tak wygląda właśnie PL scena - prawdziwa scena gier.
Cytuj:
Z kim te imprezy organizowac na jakąs reklamową skalę ? Gdzie tu jakas reprezentacja ?

Reprezentacja gier na ogól tworzona jest na ESL czy CB. Te serwisy rozwinęły się na tyle iż ludzie pojmują je jako PRAWDZIWY wyznacznik sceny gry i umiejętności.
Nie bierze się już pod uwgę klanów i ludzi którzy grają po za tymi "molochami", a grają dobre klany i ludziska. Grają na "marginesie" niezauważeni i pomijani. ESL i CB stworzyło właśnie zamknięte społeczności które eliminują innych - "Twój klan nie gra na ESL i CB? jesteście więc noobami". To jest kolejny powód tępoty w naszym pięknym kraju.
Lepiej iść do kogoś i mu płacić niż stworzyć coś samemu i to rozwijać i na tym zarabiać z czasem - bo nie ukrywajmy ale ESL to typowa maszynka do zarabiania kasy dla tych którzy trzymają tam wsio za rączki.
Cytuj:
Najpierw trzeba stworzyć własną "scenę", skonsolidować jakoś to rozdrobnienie.
Samo się nie zrobi, innym tez z nieba nie spadło.

Co takiego? Jest serwis battlefield.pl który powinien być właśnie ostoją i zrzeszeniem ludzi w jedno community, ale..no właśnie, serwis traktuje o samych grach. Nie jest przystosowany do typowej roli community, czegoś co może zacząć konkurować z ESL a jak nie konkurować to stworzyć inny "świat dla graczy". Do tego potrzeba odpowiednich skryptów, ogarnięcia, chęci, czasu i otwarcia się na innych.
Gdyby zaimplementować system ligowy czy też laddedrowy, zacząć go wdrażać, pokazać klanom że serwis jest otwarty na nowy styl, pisać nawet do samego DICE(jakoś do Niemiec przedstawiciel przyjechał) i Polskiego wydawcy to z czasem mogłoby coś powstać.
W Niemczech FANI stworzyli scenę bo jej potrzebowali - potrafili się porozumieć.
Minęły już czasy gdzie ludzie wchodzili na publiki i jakoś się wszystko kręciło, teraz ludzie chcą klanówek, rywalizacji, nagród, czegoś co sprawi iż będą chętnie uczestniczyć w życiu sceny.


A jeżeli chodzi o serwery...w Polsce firmy które oferują serwery to albo "reselerowcy" albo małe firemki które oferują serwery do CS czy CoD2. Do gier które nie wymagają żadnej licencji czy autoryzacji ze strony wydawcy.
Biorąc pod uwagę tych pierwszych, do ceny slotów doliczane są zarobki własne - co gwarantuje nam wysokie ceny.
Ci którzy chcą tanio n własną rękę sprzedawać sloty są szybko eliminowani.
Gdyby ceny były konkurencyjne to i u nas biznes serwerowy by się otworzył. Ale u nas "gry i serwery" nie są brane na poważnie jako firmy dochodowe ;)

Ps. nie negowałem swoją wypowiedzią serwisu battlefield.pl lecz dałem tylko przykład z chyba najbardziej rozpoznawalną i łatwą do zapamiętania nazwą stroną, gdzie na pewno zagląda masa ludzi "solistów" i klanowczów.
/Pozdrawiam.

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 lip 2011, 22:28 
Offline

Dołączył(a): 21 mar 2010, 06:12
Posty: 16
TripTroniX napisał(a):
A jeżeli chodzi o serwery...w Polsce firmy które oferują serwery to albo "reselerowcy" albo małe firemki które oferują serwery do CS czy CoD2. Do gier które nie wymagają żadnej licencji czy autoryzacji ze strony wydawcy.
Biorąc pod uwagę tych pierwszych, do ceny slotów doliczane są zarobki własne - co gwarantuje nam wysokie ceny.
Ci którzy chcą tanio n własną rękę sprzedawać sloty są szybko eliminowani.
Gdyby ceny były konkurencyjne to i u nas biznes serwerowy by się otworzył. Ale u nas "gry i serwery" nie są brane na poważnie jako firmy dochodowe ;)
A co EA na to żeby gracze jak za dawnych czasów mogli uruchamiać sami serwery. Wtedy można byłoby urządzać imprezy LAN-Party etc.
O takie serwery będę walczył, jeżeli pliki serwera będą dostępne hostować będzie mógł każdy - ja, moi znajomi, wy czy właśnie te małe i większe firmy które specjalizują się w sprzedaży serwerów gier.

_________________
:D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 lip 2011, 23:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 cze 2010, 20:18
Posty: 8
ESTcobs napisał(a):
Witam,

Czy wiadomo już cokolwiek na temat serwerów dedykowanych (gier) do Battlefield 3?
Obecnie zamówiłem preorder tej gry, jednak jeżeli znowu mam zostać OSZUKANY (jak w przypadku kupna BC2 kiedy liczyłem na pliki serwera gry a nie dość że pliki nie zostały opublikowane, to jeszcze nie można zamówić serwera w Polsce) to anuluję, grę spiracę i po przejściu kampanii dla jednego gracza wyląduje ona w systemowym koszu - tyle w temacie.
Nie mam zamiaru dawać zarobić czy to DICE czy zagranicznym firmom (hosting ewentualnych pseudo-serwerów, jak w BFBC2) na mnie, i mam do tego pełne prawo.
Nie popieram piractwa ale czy polscy gracze powinni wspierać korporację która jawnie lekceważy nasz kraj?
Kontaktować się z "firmą" Electronic Arts nie zamierzam - założony przeze mnie temat dotyczący problemu braku provider'a serwerów gier w Polsce został usunięty.

Myślę że jako gracze/społeczność powinniśmy razem zarządzać dostępności tego co się nam należy. Bo mi granie w BFBC2 i dostawanie bana od niemców tylko dlatego że jestem Polakiem już się znudziło.

muszą być dedyki nawet pod linuxa

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL