Teraz jest 28 mar 2024, 10:43

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 wrz 2011, 10:18 
Offline

Dołączył(a): 14 wrz 2011, 10:13
Posty: 2
Witam ...

Mam do was jedno pytanie, jakie są różnice w zawartości gry pomiędzy wersją PC a Xbox360?

Nie chodzi mi tu o grafikę czy rozdzielczość tylko o samą rozgywkę, czyli czy mapy będą tej samej wielkośći, tyle samo map na na obydwu platformach itp.

Narazie wiem że na konsolach będzie tylko 24 graczy i podobno ma być jedna mapa co przyjmie ich 64 jak na pc

Z góry dziękuje za info


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 wrz 2011, 10:39 
Offline

Dołączył(a): 4 lip 2009, 14:23
Posty: 18
Zawartość będzie ta sama. Największym problemem dla graczy na xbox 360 będzie chyba posiadanie 2xDVD, a więc trzeba będzie zmieniać płytkę podczas grania.
Mapy nie będą tej samej wielkości co na PC, na konsolach będzie mogło grać tylko 24 graczy.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 wrz 2011, 10:49 
Offline

Dołączył(a): 14 wrz 2011, 10:13
Posty: 2
mapa bedzie obcieta czy jakby to powiedziec wszystko bedzie na niej mniejsze ??? przez co cały rozmiar będzie mniejszy ??

czy to prawda że menu wyboru gry bedzie jak na pc ze bede mial tabelke z aktualnymi grami mapa/ilosc graczy/typ rozgryfki i sam bede wybieral gdzie chce dolaczyc ??

co do plytek to juz czyalem i nie ma problemu jedna do singla a druga do multi i koopa wiec jest ok


Ostatnio edytowano 14 wrz 2011, 11:00 przez Uapa, łącznie edytowano 1 raz
Edytuj swoje posty! Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 wrz 2011, 12:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2009, 21:36
Posty: 2617
Lokalizacja: Eteryczna kraina snów pełna przygód
Dice sami nie wiedzą jak to będzie.
Raz pisali, że okroją mapy z wielkości (uzasadnione, bo po co szukać 24 kamperów na mapie dla 64 fanatyków), a później napisali w odwecie na oświadczenie coda (stałe 60fps), że nie mogą sobie pozwolić na żadnego rodzaju cięcia. Z kolei sony pisze, że z ich konsol 3 generacji można jeszcze dużo wycisnąć. Sądzę, że z xboxem będzie podobnie.

_________________
http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_agency_pl
Polska ekipa GTA V: Online [PS4][PS3][XBOX360][PC]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 wrz 2011, 13:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 cze 2010, 09:18
Posty: 23
Will the maps on console versions be scaled down to fit the reduced number of players?

KM Troedsson: Yes they will run on smaller versions of the same maps.

Are there any maps where no vehicles are present?

We actually have an ‘Infantry Only’ option for the player who wants to focus on this part of the experience.

Do you believe you have done all you can to max out the power on the Xbox 360 version of Battlefield 3?

We're definitely pushing the hardware much more than we did before with BFBC2.

_________________
Above And Beyond The Call


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 wrz 2011, 19:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 maja 2011, 19:10
Posty: 83
Dodam jeszcze, że duża różnica w ilości graczy dotyczy trybu Podbój (64 - 24). W Gorączce będzie tak jak w BFBC2, czyli 24 graczy konsole, i 32 na PC.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 wrz 2011, 10:26 
Offline

Dołączył(a): 27 lip 2011, 13:30
Posty: 23
Dokładnie, tylko tryb podbój będzie posiadał 64 graczy (nie na wszystkich mapach), jednak nigdzie nie zauważyłem wzmianki o pomniejszaniu map na konsole (chodzi o ostatni wpis na blogu dotyczący MP). Obecnie posiadam BC2 na PS3 i PC i nie ma najmniejszej różnicy w mapkach, mam nadzieję że tak pozostanie w przypadku BF3.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 wrz 2011, 14:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2009, 21:36
Posty: 2617
Lokalizacja: Eteryczna kraina snów pełna przygód
AzazelPL85 napisał(a):
Dokładnie, tylko tryb podbój będzie posiadał 64 graczy (nie na wszystkich mapach), jednak nigdzie nie zauważyłem wzmianki o pomniejszaniu map na konsole (chodzi o ostatni wpis na blogu dotyczący MP). Obecnie posiadam BC2 na PS3 i PC i nie ma najmniejszej różnicy w mapkach, mam nadzieję że tak pozostanie w przypadku BF3.

Pomniejszą. Na chłopski rozum nie będzie 64 graczy na konsolach, będzie tak jak w BC2 24 max, dlatego rozumowaniem dice - po co szukać 24 kamperów na mapie przystosowanej dla 64 graczy?

Dla mnie ideealnie było by, gdyby je okroili w miare sensownie, ale nie usuwali do końca. Mogliby zrobić tak, że można zagrać na jednej stronie mapy albo na drugiej, żebyśmy mogli poznać wszystkie zakamarki map 64.

_________________
http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_agency_pl
Polska ekipa GTA V: Online [PS4][PS3][XBOX360][PC]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 wrz 2011, 19:21 
Offline

Dołączył(a): 17 wrz 2011, 20:35
Posty: 20
Eleanor napisał(a):
AzazelPL85 napisał(a):
Dokładnie, tylko tryb podbój będzie posiadał 64 graczy (nie na wszystkich mapach), jednak nigdzie nie zauważyłem wzmianki o pomniejszaniu map na konsole (chodzi o ostatni wpis na blogu dotyczący MP). Obecnie posiadam BC2 na PS3 i PC i nie ma najmniejszej różnicy w mapkach, mam nadzieję że tak pozostanie w przypadku BF3.

Pomniejszą. Na chłopski rozum nie będzie 64 graczy na konsolach, będzie tak jak w BC2 24 max, dlatego rozumowaniem dice - po co szukać 24 kamperów na mapie przystosowanej dla 64 graczy?

Dla mnie ideealnie było by, gdyby je okroili w miare sensownie, ale nie usuwali do końca. Mogliby zrobić tak, że można zagrać na jednej stronie mapy albo na drugiej, żebyśmy mogli poznać wszystkie zakamarki map 64.

To raczej by było bez sensu (szkoda dla mnie jako konsolowca (xbox 360) :roll: )Najlepiej gdyby pomniejszyli mapy albo zrobili większe serv'y np.32 osoby na pewno by się nazbierało (wgl.Dlaczego jest tylko 24 graczy :omg: ??)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 wrz 2011, 19:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
WrambaPL napisał(a):
(wgl.Dlaczego jest tylko 24 graczy :omg: ??)

Bo producenci konsol narzucają limity wykorzystania łącza.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 wrz 2011, 19:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 gru 2010, 21:55
Posty: 50
Eleanor napisał(a):
Z kolei sony pisze, że z ich konsol 3 generacji można jeszcze dużo wycisnąć. Sądzę, że z xboxem będzie podobnie.


Porównanie wersji PC, PS3, Xbox360

Jak na razie BF3 wygląda najgorzej na X360 - chociaż nie rozumiem co w tym zestawieniu robi PC, bo to oczywista oczywistość, że na nim będzie najlepiej się prezentowała gra.

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 wrz 2011, 20:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 gru 2003, 18:07
Posty: 561
Eleanor napisał(a):
Z kolei sony pisze, że z ich konsol 3 generacji można jeszcze dużo wycisnąć. Sądzę, że z xboxem będzie podobnie.

Sony twierdziło też, że PS3 wyciąga 2 TFLOPSy co oczywiście jest totalną bzdurą. Do wesołych twierdzeń producentów sprzętu trzeba podchodzić z dużym dystansem. Szczególnie jeżeli chodzi o konsole istnieją niechlubne tradycje (np. słynny wyścig na bity "PS2 jest 128 bitową konsolą!").
Mofixil napisał(a):
Bo producenci konsol narzucają limity wykorzystania łącza.

Źródło?
wojtasxx87 napisał(a):
chociaż nie rozumiem co w tym zestawieniu robi PC, bo to oczywista oczywistość, że na nim będzie najlepiej się prezentowała gra.

Wszystko da się spieprzyć. ;)

_________________
In Soviet Russia, lolis fap to YOU! || Best thing about HD anime? HD boobs. Gives a better definition to the curves.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 wrz 2011, 20:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 maja 2011, 19:10
Posty: 83
Mnie zależy na grywalności, nie na grafice - taki oldschool :). Jak nie spieprzą grywalności, to BF3 może nawet wyglądać jak BC2 :P.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 paź 2011, 16:45 
Offline

Dołączył(a): 19 wrz 2011, 01:21
Posty: 3
Apropo grafiki to wczoraj pobrałem demo na X'a ... i szczerze mówiąc BFBC2 vietnam wygląda dużo lepiej. Miejmy nadzieję, że gdy już wyjdzie Alpha to będzie to lepiej wyglądało. Nie ukrywam - zależy mi na grafice... co do grywalności to na pewno będzie duża!

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 paź 2011, 17:02 
Offline

Dołączył(a): 1 lut 2010, 22:50
Posty: 268
Alpha jest przed Betą.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL