Teraz jest 28 mar 2024, 11:23

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Premiera BF3.
PostNapisane: 14 maja 2011, 16:04 
Offline

Dołączył(a): 10 wrz 2007, 19:47
Posty: 29
Lokalizacja: Krk
Wszelkie znaki na ziemi i niebie wskazują iż premiera najnowszego Battelfield-a odbędzie się w listopadzie, Będzie to kolidować z datą kiedy zostanie wypuszczony MW3. Nie ulega wątpliwości że obaj wydawcy będą się starali zawojować o serca(gł. portfele) graczy. Czy jednak jeśli podjęty został taki wyścig co to dla nas oznacza? Osobiście obawiam się że finalne wersje obu tytułów będą niedopracowane i zabugowane. Takie rozwiązanie nie wydaje się być na rękę nam- graczom. Deadline który został wyznaczony tak naprawdę nie jest w tak odległej przyszłości.

Tutaj chciałbym otworzyć dyskusję co wy uważacie na ten temat. Czy jest się czego obawiać w związku z tym wyścigiem między EA a Activison?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 maja 2011, 17:55 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
mnie cod mw seria nie interesuje - nie widze problemu i pola do dysputy... nawet gdyby interesowala mnie seria av - mozna kupic zawsze obie gry^^
btw: a o tym, ze daty premier sie pokrywaja (piXdrzwi) wiadomo juz chyba z miesiac...

imho: oprocz spamu nic tu nie widze^^

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 maja 2011, 19:12 
Offline

Dołączył(a): 16 lip 2010, 10:45
Posty: 668
Inifiti łord nic jeszcze nie opublikowało z nowego CODa .... moim zdaniem cod upadnie jak seria Guitar Hero czy jakoś tam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 maja 2011, 19:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 gru 2004, 22:14
Posty: 505
Lokalizacja: Manchester
Zaplutek napisał(a):
Wszelkie znaki na ziemi i niebie wskazują iż premiera najnowszego Battelfield-a odbędzie się w listopadzie, Będzie to kolidować z datą kiedy zostanie wypuszczony MW3. Nie ulega wątpliwości że obaj wydawcy będą się starali zawojować o serca(gł. portfele) graczy. Czy jednak jeśli podjęty został taki wyścig co to dla nas oznacza? Osobiście obawiam się że finalne wersje obu tytułów będą niedopracowane i zabugowane. Takie rozwiązanie nie wydaje się być na rękę nam- graczom. Deadline który został wyznaczony tak naprawdę nie jest w tak odległej przyszłości.

Tutaj chciałbym otworzyć dyskusję co wy uważacie na ten temat. Czy jest się czego obawiać w związku z tym wyścigiem między EA a Activison?



Dobra napisze to raz jeszcze.
Battlefield 3 wyjdzie i............ konkurencja zapadnie sie pod ziemie ze wstydu ze maja tak cofniety w rozwoju produkt. Proste?
Czemu zapytasz? Bo EA jest behemotem rynku i ich stac na rozwoj no i.............. maja najlepszy team wizjonerow jakim jest DIECE .

Koniec piesni.

A jesli nie wiesz na co sie zdecydowac - kup obie gry - i bedziesz dumnym posiadaczem orginalnych gier, i wspomozesz rozwoj elektronicznej rozrywki, i nie bedziesz plakal ze oni maja w tej grze to, a tamci tamto. Proste?

Tylko nie placz ze za drogo bo jesli stac cie na kompa ktory uciagnie nowe gry to stac cie na gre, a zamiast alkoholu czy petow mozesz zebrac kase wlasnie na gry.

Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 maja 2011, 19:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2011, 14:28
Posty: 86
Zaplutek napisał(a):
Czy jest się czego obawiać w związku z tym wyścigiem między EA a Activison?


Chyba chciałeś powiedzieć między "Call of duty a Battlefield" albo "Digital Illusions CE (DICE) a ... troche tego jest... Infinity Ward, Treyarch, Sledgehammer Games, Amaze, Entertainment i Rebellion Developments". EA i Activision to wydawcy gier. EA i Activision jest jak Biedronka i Tesco, a Battlefield i CoD jest jak CocaCola i Pepsi. Dwie róźne rzeczy.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 maja 2011, 19:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2011, 16:13
Posty: 696
Lokalizacja: Kielce
KaZe703PL napisał(a):
Inifiti łord nic jeszcze nie opublikowało z nowego CODa .... moim zdaniem cod upadnie jak seria Guitar Hero czy jakoś tam

Po pierwsze cod już upadł, po wypuszczeniu BO, po drugie, jest to jak dla mnie gra, dla ludzi którzy grają w nią dlatego, że jest popularna, bo tego im odmówić nie można. Jeżeli ktoś nie chcę kupować bf3, to niech nie kupuje. Jak dla mnie temat można zamknąć, bo co nam da dyskutowanie nad tym czy będzie zbugowana czy nie, poczemay do premiery i się okaże, nie ma co gdybać.

_________________
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 maja 2011, 00:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2009, 15:02
Posty: 2054
Lokalizacja: Stumilowy las
STmPL napisał(a):
Zaplutek napisał(a):
Czy jest się czego obawiać w związku z tym wyścigiem między EA a Activison?


Chyba chciałeś powiedzieć między "Call of duty a Battlefield" albo "Digital Illusions CE (DICE) a ... troche tego jest... Infinity Ward, Treyarch, Sledgehammer Games, Amaze, Entertainment i Rebellion Developments". EA i Activision to wydawcy gier. EA i Activision jest jak Biedronka i Tesco, a Battlefield i CoD jest jak CocaCola i Pepsi. Dwie róźne rzeczy.



Raczej nie, bo EA i Activision rozdaje kasę na ten właśnie rozój, i to od tego wielkiego wydawcy zależy czy gra będzie dobra czy kiczowata. To co wymieniłeś to tylko podwykonawcy... Dałeś dobry przykład :mrgreen: Żarcie z biedronki, biedronka zleca, i dostaje (w brew pozorom nie takie straszne) i konkuruje z uber kolami i pepsi
EA -> Biedronka
DICE -> jakiś producent żarcia
Battlefield -> żarcie

Gdyby nie EA (biedronka) DICE (producent żarcia) by upadł(o) i nie produkował(o) by już battlefielda (żarcia) a jeśli produkowało to na pewno nie takie jak produkuje.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 maja 2011, 17:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 gru 2008, 22:28
Posty: 284
[Yossarian] napisał(a):
mnie cod mw seria nie interesuje - nie widze problemu i pola do dysputy... nawet gdyby interesowala mnie seria av - mozna kupic zawsze obie gry^^
btw: a o tym, ze daty premier sie pokrywaja (piXdrzwi) wiadomo juz chyba z miesiac...

imho: oprocz spamu nic tu nie widze^^




potwierdzam dla mnie mw to gra dla ludzi lubiących stracić czas przy czymś kolorowym... jak dzieci przy kolorowankach np... osobiście przeszedłem mw i mw2 nie powiem żę kampanie były nudne... ale ja potrzebuje czegoś więcej bf2 dał mi tą satysfakcje do dziś przy nim siedzę :D a PR... czasami po ciężkich zmaganiach z kumplami aż łezka w oku się zakręci. bfbc2 w jakimś stopniu nie idzie śladami całej serii. ale nie mówię że gry EA są najlepsze bo dla mnie fifa to to samo co mw najczęściej gram w pes 06 albo 09 inne są kiepskie... a co do bf3 mam nadzieję że multi będzie naprawdę dobre bo sp mnie nie interesuje dla mnie mogło by tego nie być i tak bym został przy nim :D

EA! EA! EA! hura! hura! hura! :D

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Ocs5oJs03Z8&NR=1
Troche historii


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 maja 2011, 18:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2011, 16:13
Posty: 696
Lokalizacja: Kielce
krzysztofer24 napisał(a):
[Yossarian] napisał(a):
mnie cod mw seria nie interesuje - nie widze problemu i pola do dysputy... nawet gdyby interesowala mnie seria av - mozna kupic zawsze obie gry^^
btw: a o tym, ze daty premier sie pokrywaja (piXdrzwi) wiadomo juz chyba z miesiac...

imho: oprocz spamu nic tu nie widze^^




potwierdzam dla mnie mw to gra dla ludzi lubiących stracić czas przy czymś kolorowym... jak dzieci przy kolorowankach np... osobiście przeszedłem mw i mw2 nie powiem żę kampanie były nudne... ale ja potrzebuje czegoś więcej bf2 dał mi tą satysfakcje do dziś przy nim siedzę :D a PR... czasami po ciężkich zmaganiach z kumplami aż łezka w oku się zakręci. bfbc2 w jakimś stopniu nie idzie śladami całej serii. ale nie mówię że gry EA są najlepsze bo dla mnie fifa to to samo co mw najczęściej gram w pes 06 albo 09 inne są kiepskie... a co do bf3 mam nadzieję że multi będzie naprawdę dobre bo sp mnie nie interesuje dla mnie mogło by tego nie być i tak bym został przy nim :D

EA! EA! EA! hura! hura! hura! :D

Jeżeli chodzi o CoD, to jak dla mnie nie jest to dobra gra pod względem multi, ale bodajże pierwsza część MW na singlu była jednym z lepszych singli w jakie grałem (chodzi mi o tą, w której na końcu zabijamy niejakiego czyt.Zahajewa). Black Ops, to jedna z gorszych gier na dzisiejszym rynku, ale pobiła rekord sprzedaży, jak dla mnie tylko dlatego, że gracze liczyli na sukces, ale niestety 90% z nich się zawiodła (10% to nałogowcy, którzy nawet w najnowszego coda w grafice mario by mogli grać, i daliby za niego 120zł).

_________________
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 maja 2011, 12:13 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
http://www.youtube.com/watch?v=SBrnhNWs ... eo-display

edit:
[Yossarian] napisał(a):
mnie cod mw seria nie interesuje - nie widze problemu i pola do dysputy... nawet gdyby interesowala mnie seria av - mozna kupic zawsze obie gry^^
btw: a o tym, ze daty premier sie pokrywaja (piXdrzwi) wiadomo juz chyba z miesiac...

imho: oprocz spamu nic tu nie widze^^

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Ostatnio edytowano 24 maja 2011, 12:43 przez [Yossarian], łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 maja 2011, 12:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2009, 15:02
Posty: 2054
Lokalizacja: Stumilowy las
Coś mi to przypomina...
Red Alert 1 albo 2 :mrgreen:
Może jeszcze mechy dodadzą? :lol:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 maja 2011, 12:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 gru 2008, 22:28
Posty: 284
Sp zapowiada się ciekawie ;) na forach Cod'a pewnie aż się gotuje od postów typu widzieliście ten budynek i te samoloty :D... ale to tylko kampania w której aż roi się od skryptów... a multi będzie takie samo jak 3 serie wstecz...
Sp przejdę do Mp nawet nie dojdę...

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Ocs5oJs03Z8&NR=1
Troche historii


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 maja 2011, 13:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2011, 16:13
Posty: 696
Lokalizacja: Kielce
krzysztofer24 napisał(a):
Sp zapowiada się ciekawie ;) na forach Cod'a pewnie aż się gotuje od postów typu widzieliście ten budynek i te samoloty :D... ale to tylko kampania w której aż roi się od skryptów... a multi będzie takie samo jak 3 serie wstecz...
Sp przejdę do Mp nawet nie dojdę...

Będzie to samo co z cudownym BO? Gra tak oskryptowana, że drzwi musi nam otwierać jeden z towarzyszy... Wypuścili na rynek bubla, i teraz myślą że ich superprodukt będzie bił rekordy sprzedaży (tak wiem, bo pobił).

_________________
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 maja 2011, 13:50 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2005, 19:40
Posty: 2627
Lokalizacja: Alt Stettin/Birmingham UK
krzysztofer24 napisał(a):
a multi będzie takie samo jak 3 serie wstecz...

Jeżeli będzie tak jak 3 serie wstecz to będzie akurat dobrze.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 maja 2011, 15:43 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2005, 20:16
Posty: 3937
Lokalizacja: Białystok
krzysztofer24 napisał(a):
multi będzie takie samo jak 3 serie wstecz...

daj Boże :D

_________________
Obrazek

I'm as cold as the cold wind blows


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL