Teraz jest 23 kwi 2024, 09:11

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 1 paź 2011, 17:07 
Offline

Dołączył(a): 14 mar 2011, 17:10
Posty: 16
Podepnę się pod temat.
Grałem już w grę... wszystko ładnie i pięknie, po zresetowaniu kompa nie mogę się już połączyć z żadnym serwerem. Co to może być? Czekam i czekam i doczekać się nie mogę.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 paź 2011, 00:14 
Offline

Dołączył(a): 30 wrz 2011, 17:04
Posty: 3
Jak ktoś nadal nie może się zalogować i tak jak ja nie chce robić formatu, to mi pomogło:
Kod:
start - cmd - and type "netsh winsock reset" then press enter and restart PC.

I Origin śmiga. Ale zauważyłem, że NetLimiter v1.30 przestał działać. Odinstalowałem go, zainstalowałem ponownie i co? Origin nie działa. Odinstalowałem NetLimitera i Origin działa z powrotem, a więc jasne jest, że to wina NetLimitera (w moim przypadku przynajmniej).


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 paź 2011, 10:42 
Offline

Dołączył(a): 14 mar 2011, 17:10
Posty: 16
Czy po dzisiejszym upie macie problem z połączeniem się z serwerem? Mnie wywala taki komunikat: "You are already matchmaking, please wait for that to complete" Dziwi mnie to bo po odpaleniu kompa robię wszytko identycznie jak wczoraj kiedy wszystko śmigało.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 paź 2011, 18:22 
Offline

Dołączył(a): 7 paź 2011, 18:17
Posty: 3
Mam ten sam problem co poprzednicy. Podczas logowania pisze ze "Do pierwszego logowania potrzebne jest polaczenie z siecia". Wszystko wpisuje dobrze, a i internet działa poprawnie, wyłączyłem firewall'a mam win viste 64bit. Prosze o jakiekolwiek porady.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 sty 2013, 00:12 
Offline

Dołączył(a): 23 sty 2013, 00:06
Posty: 1
Podpinam sie pod ten temat

nie mogę wejsc w Origin
internet mam ale wyskakuje mi komunikat "do pierwszego logowania wymagane jest połączenia z siecią"

nie wiem co robić a czytałem ze jedyne rozwiązanie to format a nie chce tego robić bo system jest świeży i specjalnie odnawiałem go pod Battlefielda 3 jakis czas temu moze z miesiąc

błagam o pomoc nie wiem co mam robić
jestem laikiem komputerowym i prosiłbym o jasne wytłumaczenie co robić

Pozdro ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 sty 2013, 02:08 
Offline

Dołączył(a): 30 cze 2011, 02:39
Posty: 54
guniu
Tytuł: Re: Nie mogę się zalogować do Origin
PostNapisane: 2 paź 2011, 00:14
Offline

Dołączył(a): 30 wrz 2011, 17:04
Posty: 3
Jak ktoś nadal nie może się zalogować i tak jak ja nie chce robić formatu, to mi pomogło:
Kod:
start - cmd - and type "netsh winsock reset" then press enter and restart PC.

I Origin śmiga. Ale zauważyłem, że NetLimiter v1.30 przestał działać. Odinstalowałem go, zainstalowałem ponownie i co? Origin nie działa. Odinstalowałem NetLimitera i Origin działa z powrotem, a więc jasne jest, że to wina NetLimitera (w moim przypadku przynajmniej).


Tak trudno przeczytać 2 posty wyżej? -._.-


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL