Teraz jest 26 kwi 2024, 06:58

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 paź 2011, 18:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 paź 2011, 18:44
Posty: 80
Cześć. Postanowiłem kupić klucz Bf3 na allegro. No i znalazłem super okazje, nawet z Back to Karkand za niespełna 85 zł. Tylko kwestia taka, czy jest to wersja polska. Gość nie chce mi odpisać na maile a aukcja niedługo się kończy. Więc mam pytanie, czy do każdego klucza na Origin będzie można wybrać sobie polską wersję językową czy nie za bardzo ?

Z góry dzięki za pomoc.

P.S.

link do aukcji - http://allegro.pl/battlefield-3-pre-ord ... 91851.html

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 paź 2011, 18:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lis 2010, 21:53
Posty: 201
Powiem tylko tyle:
Żebyś się nie zdziwił jak po miesiącu gry zablokują Ci grę jak nie całe konto Origin :twisted:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 paź 2011, 18:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 paź 2011, 18:44
Posty: 80
No właśnie też jakoś gość mi się podejrzany wydaje. Nic profesjonalnie nie napisał i 0 kontaktu. A cena z kosmosu chyba.

Za to ten chyba wydaje sie zaufanym allegrowiczem i cena jest taka jak powinna być. http://allegro.pl/battlefield-3-cd-key- ... 53556.html

Co Wy na to ?

Ale jeszcze powiedzcie jak z tym językiem. Przy każdym kluczu da sie wybrać Polski ? Czy są klucze "amerykańskie" też ?

Edit: Sorry nie zauważyłem: viewtopic.php?f=133&t=38851. To pozostaje mi ORIGIN i wersja pudełkowa. Ktoś wie czy będzie Limitowana Edycja w sklepach po premierze ?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 paź 2011, 19:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
Ja na to, że na allegro lepiej kupować gry używane niż nowe :P

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 paź 2011, 19:16 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2011, 10:20
Posty: 73
Cytuj:
GWARANCJA :
Klucze są odjęte pełną gwarancją w przypadku jakichkolwiek problemów zobowiązuję się do wymiany klucza bądź zwrotu pieniędzy

powinno chyba byc napisane Objete, niby literowka, ale gdy dojdzie do reklamacji, gosc napisze ze nic nie bylo napisane w aukcji ze sa OBJETE gwarancja, i w sumie moze miec racje, allegro najgorsza mozliwa sciezka do zakupu BF3, chyba ze sa to sklepy ktore sprzedaja pre ordery wraz z opakowaniem i plyta.
Warto czasem sie wczytac w opis aukcji, zanim kupilem cos z allegro i mi sie nie zgadzalo, napisalem do osoby zeby wystawila nowa aukcje, badz zmienila ta w opisie bo jest blad, specjalny lub tez nie, jesli gosc zmienil kupilem.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 paź 2011, 19:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 paź 2011, 18:44
Posty: 80
Racja. Przeszła mi już ochota z allegro :) Wolę dołożyć więcej a być pewnym, że sobie pogram ze 2 lata w spokoju.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 paź 2011, 19:29 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 kwi 2004, 11:12
Posty: 3384
Nie wiem czy warto zaoszczędzić 40 zł, żeby potem mieć nieprzespane noce ;)


Zamykam, jak autor będzie chciał otworzyć to proszę o PM.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL