Teraz jest 19 kwi 2024, 07:15

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 17 lis 2011, 16:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 cze 2007, 12:05
Posty: 1075
Lokalizacja: Bydgoszcz
Mi osobiście najlepiej się gra M16A4 (serie trzystrzałowe) z ciężką lufą, kolimatorem oraz przednim uchwytem, poza tym AK-74M z ciężką lufą i przednim uchwytem bez żadnej optyki :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 lis 2011, 19:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 paź 2010, 12:53
Posty: 153
Lokalizacja: Wrocław
Może być, ale teraz plagą jest podobny zestaw... tylko z noktowizorem-taki mały aimbot ^^ bo widać nasze kuperki przez to, jak kaczkę na wodzie :stupid:
...nie używam, ale na mapce w Teheranie całkiem, całkiem :) może zacznę, mimo że i tak jest za jasną mapką-myślałem że będzie noc-dosłownie :evil:

_________________
Obrazek
Mój Kanał YouTube...
Forum Qam'a Zapraszam!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 lis 2011, 19:25 
Offline

Dołączył(a): 14 lis 2011, 14:15
Posty: 13
Ja dopowiem tylko że próbowałem pograć trochę wsparciem żeby odblokować m240b ale stwierdziłem że nie jest to klasa dla mnie a mówiąc bardziej szczegółowo karabiny tej klasy nie są dla mnie - nie podoba mi się w ogóle bieganie z tak dużymi krowami a jak przy celowaniu karabin zajmuje pół ekranu to naprawdę to podziękowałem :)
Jednak przypadkowo udało mi się znaleźć w 100% satysfakcjonującą broń i to w wyposażeniu technika!:) A jest nią uwaga uwaga M4A1 - tak niemal ta podstawowa broń technika tyle że w pełni automatyczna. Byłem w szoku od pierwszych chwil kiedy nią zacząłem strzelać. Mając porównanie do SCAR-H i G36C jestem w pełni świadomy zalet M4A1 jest najbardziej celna i ma najmniejszy odrzut oraz ma duży zasięg skuteczny bo aż 600m ! w porównaniu do G36C którego zasięg skuteczny to tylko 300m - więc nic dziwnego że broń ta nie satysfakcjonowała mnie wystarczająco. I rzeczywiście potwierdzam w praktyce na polu walki w Battlefield że komfortowo strzela się do celu oddalonego nieco dalej- broń jest bardzo precyzyjna na dalsze odległości i od tej pory odważniej decyduję się na strzelanie do fragów oddalonych dalej np. będących na drugim dachu budynku itp. Są też tam dane dotyczące SCAR-H i jest podany zasięg aż 800m ale co z tego jak się z tej broni nie da w tak dalece oddalony cel trafić ... Na potwierdzenie podaje link do Broń Wiki można sobie niektóre giwery porównać: http://pl.uzbrojenie.wikia.com/wiki/M4 Pozdro!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 lis 2011, 21:19 
Offline

Dołączył(a): 24 cze 2011, 21:15
Posty: 29
Zwiad- m40 bo jest celniejsza od dwoch innych
technik- scar-h i g36c sa celne i maja niezle obrazenia
szturm- f2000 szybkostrzelna
wsparcie- m240b szybka dosc celna i ma dobry damage


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 lis 2011, 22:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
gugus1999 napisał(a):
wsparcie- m240b szybka dosc celna i ma dobry damage

Najwyższy ze wszystkich LMG oraz zabija na max 4 trafione strzały.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 gru 2011, 11:23 
Offline

Dołączył(a): 14 lis 2011, 14:15
Posty: 13
Może odświeże temat:)
Do tej pory cały czas grałem M4A1 mam już 7,5 gwiazdki za służbę 763 zabitych celność 19,25% :D
Po zainstalowaniu Back to Karkand zdaje się że jestem zachwycony HK 53 - od samego początku kosze nim aż miło mam wrażenie jakby zadawał większe obrażenia coś prawie jak SCAR-H a przy tym ma ROF=750 i zdaje się być bardzo celny :D - nie wiem tylko jak z zasięgiem ???!! :-O
WOW czekam na sklasyfikowanie tej broni na http://symthic.com/?s=bf3 i matematyczne przekonanie się czy moje odczucia są prawdziwe czy tylko subiektywne ;)

Ps. Famas dla szturmowca wydaje się deklasować M416 mimo że tego ostatniego mimo zapowiedzi na forach nie znerfili ! (znerfili tylko F2000)

Pozdro!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 gru 2011, 11:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2009, 18:43
Posty: 110
Lokalizacja: Bielsko Biała
A próbowaliście AN94 po paczu? Dwie kulki z bursta prawie jednocześnie walą w jeden punkt i to nawet przez celownik PKSx7. Bardzo przyjemnie się antkiem teraz kosi. Nie wiem po co dodali pojedyncze strzały, skoro bust działa tak jak single shot w innych szturmiakach.

UP
Też nie mogę się doczekać MP5 czy tam HK (jak zwał) i Strike of Karkand, byle do wtorku. :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 gru 2011, 12:11 
Offline

Dołączył(a): 14 lis 2011, 14:15
Posty: 13
Nie nie próbowałem AN94 ale zdążyłem się już przekonać na własnej skórze jak bardzo potrafią boleć kulki z tej giwery:) Naprawdę zdarzało się że nawet z bardzo daleka zostałem błyskawicznie ustrzelony tym karabinem:)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 gru 2011, 13:14 
Offline

Dołączył(a): 13 sty 2010, 15:57
Posty: 33
pytanko o tlumiki dzwieku - czy kazda giwerka z takim tlumikiem sprawia ze nie pokazujemy sie na mapce wrogom czy tylko niektore ? jak tak to jakie ?

M.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 gru 2011, 13:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
manito9 napisał(a):
czy kazda giwerka z takim tlumikiem sprawia ze nie pokazujemy sie na mapce wrogom czy tylko niektore ? jak tak to jakie ?

???
Nie wiem czy to błędy czy zamierzone efekty, ale niektóre bronie (jak AS-VAL) mimo tłumika i tak pokazują naszą pozycję.
Tabelka.

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 7 gru 2011, 13:29 przez Mofixil, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 gru 2011, 13:29 
Offline

Dołączył(a): 13 sty 2010, 15:57
Posty: 33
Mofixil napisał(a):
manito9 napisał(a):
czy kazda giwerka z takim tlumikiem sprawia ze nie pokazujemy sie na mapce wrogom czy tylko niektore ? jak tak to jakie ?

???
Nie wiem czy to błędy czy zamierzone efekty, ale niektóre bronie (jak AS-VAL) mimo tłumika i tak pokazują naszą pozycję.


Ok, ale ktore na bank nie pokazuja ?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 gru 2011, 13:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Już wstawiłem tabelkę, masz wyczucie chłopie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 gru 2011, 13:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2009, 18:43
Posty: 110
Lokalizacja: Bielsko Biała
Tabelka jest nieaktualna. Po wczorajszym pathu toeretycznie żadnej broni z tłumikiem nie powinno pokazywać na minimapce. Jak jest w praktyce, nie wiem.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 gru 2011, 13:43 
Offline

Dołączył(a): 14 lis 2011, 14:15
Posty: 13
Ta tabelka z informacją o widoczności na mapie pomimo założonego tłumika dźwięku przestała być już aktualna. Wraz z dodatkiem BtK poprawiono te bugi i jest wielce prawdopodobne, że już wszystkie bronie z tłumikiem będą niewidoczne na mapie - powołuje się tutaj na informacje zawarte na forum symthic.com


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 gru 2011, 15:09 
Offline

Dołączył(a): 13 sty 2010, 15:57
Posty: 33
Mofixil napisał(a):
Już wstawiłem tabelkę, masz wyczucie chłopie.


Jam nie zaden chlop, jeno szlachcic...choc ubogi - a tabelka jest out of date :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL