Teraz jest 6 paź 2024, 04:26

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2 lis 2011, 22:40 
Offline

Dołączył(a): 2 lis 2011, 22:33
Posty: 1
Witam, mam oryginalnego BF 3 przypisanego na swoim koncie origin. Teraz pytanie - jeśli zainstalowałbym tą grę na koncie u kolegi (ten sam klucz itd), zalogował się u niego na swoje konto na origin - to czy bezproblemowo będzie mógł grać u niego/bądź sam przyjaciel w multi ?? Oczywiście wiemy że w tym samym czasie nie da się grać na 2 kompach, ale pytam, czy jeśli już u siebie grałem itd., to czy u niego też można ? Chodzi tu o przetestowanie gry przez przyjaciela - bo nie jest pewien aby kupić mimo moich namówień ;p.

Korzystając z okazji - mam 2 pytanie.

Osobiście u mnie na singlu grałem na max detalach (jedynie cienie niskie bo nigdy na cieniach nie gram ;p) - chodziło bez problemowo, żadnej zacinki. Zaś na multi grając czasami są takie jakby lagi, mam na myśli to że jak wsiadam do czołgu i później z niego wysiądę to łapię laga na około 1-2 sekundy i widzę chwilowy pokaz screenów przez ten czas. Również taki problem zauważyłem podczas ataku, chciałem podłożyć bombkę pod punkt, gdzie pewien wrogi napastnik się schował i go zauważyłem zaś spróbowałem się obrócić szybko w jego stronę, to obracając się widziałem 1-2 obrazki, a później celownik go minął - a typek spokojnie mnie zabił.
Czy to przez to że sam multi BF 3 nie jest jeszcze dopracowany ?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lis 2011, 22:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
1. Jeden klucz, jedno konto. Jeśli jest na tyle godzien zaufania by nie pobawić się cheatami czy podpaść komuś, możesz instalować u niego grę na swoim koncie. Jego konto nie ma aktywowanego u siebie Battlefielda 3 więc nie ruszy.
2. Multi zawsze ma większe wymagania niż SP?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lis 2011, 23:24 
Offline

Dołączył(a): 16 mar 2011, 18:17
Posty: 404
1.j.w
2. Zdefragmentuj dysk i dokup RAMu


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lis 2011, 03:05 
Offline

Dołączył(a): 25 kwi 2010, 21:51
Posty: 30
Jak masz 4 gb ramu to wystarczy. Miałem w multi podobnie. Zwiększ plik wymiany do takiej wartości jaką masz zalecaną (chyba, ze tak masz). Ja ustawiłem minimalną wartość na 6117, max 8500 i tylko na dysku systemowym. U mnie to pomogło.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lis 2011, 11:54 
Offline

Dołączył(a): 13 sty 2010, 15:57
Posty: 33
kup dysk SSD i nie martw sie o defragmentacje ani predkosc oczytu/zapisu jak na antycznych HDD :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL