Teraz jest 6 paź 2024, 20:30

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: BF3 vs BF2
PostNapisane: 27 paź 2011, 18:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 lut 2003, 23:50
Posty: 35
Lokalizacja: Gliwice
Witajcie ...
na scenie jestem bardzo długo i mało się udzielam heh.. to teraz sie rozpiszę .. :
no cóż .. niestety będąc fanem battlefielda .. jestem nieco rozczarowany specyfiką gry
1. do infranty sie nie czepiam ..
2. czepiam sie co do sterowania pojazdami bf3
3. czepiam sie co do sterowania heli i samolotów bf3 !!!!!!!!!! - tu wielki ZOONK
---- uuu tu bardzo duże rozczarowanie ----
niby bf3 zrobiony z myslą o PC , a sterowanie wygląda na konsolowe ( nie czepiam sie konsolowców ) , podejżewam że nie tylko ja
wylewam swoje żale .. :) , bo miało być tak pięknie .. bf2 był dosyć dopracowany --- tyczy sie sterowania pojazdami , heli oraz jet .. :)
ehhh grafika ok ..:) , ale ..... moze i jakiś patch wyjdzie , może cosik poprawią heheh... ale waidomo .. EA ..:) zobaczymy jeszcze
jak wypadnie back to karkand , mam nadzieje ze do tej pory sie wszystko ...( EA wszystko ustawi tak jak ma być .. ) , spatchuje .. :) :twisted:

muzyka for all

a tym czasem wracam na infranty .. :)

pozdro dla wszystkich i milusińskiego grania

bye ..:)

_________________
intel kwadrat :D Q6600 ~ 2,89 GHz
ram - 8 GB
grafika - gf N-460
płyta gł. - ASUS P5Q


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: BF3 vs BF2
PostNapisane: 27 paź 2011, 18:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 paź 2011, 18:05
Posty: 134
"Veteran" taki jak ty czepia się tylko sterowania pojazdami. Czyli można uznać że bf3 to dobra kontynuacja bf2 :P
Imo nigdy sterowanie heli i samolotami na pc było ok. Pad>mysz w tym przypadku ;].
Imox2 już sterowanie i zachowanie pojazdów naziemnych jest ok.

blarguasdaha jak tu mortara zesłać?!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: BF3 vs BF2
PostNapisane: 27 paź 2011, 19:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2005, 01:44
Posty: 346
Lokalizacja: z brzucha mamy ;)
Takie pytanko: czy wielkością i ilością sprzętu mapy 64 z bf2 można porównać do bf3 ? Weźmy jako przykład np mapkę Oil Fields czy Sharqi Peninsula, Kubra Dam z bf2. Czy takie rozległe mapy są w bf3 ?

Widząc np mapę Operation Firestorm tu:
http://www.youtube.com/watch?v=JqyMFN_h ... re=related

jest maaalutka... generalnie dla piechoty....

Czy ta gra jest bliżej bf2, 1942 czy COD... ?

Czy jest dla przykładu miejsce dla:
4x samolot
4x czołg
6x apc
3x heli ?
+ 30 graczy infantry ?

_________________
Xfire - fth85
|KGW| !


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: BF3 vs BF2
PostNapisane: 27 paź 2011, 19:47 
Offline

Dołączył(a): 16 mar 2011, 18:17
Posty: 404
No faktycznie, mapy przydałyby się wieksze, ale nie narzekajmy, firestorm to chyba najmniejsza mapa moim zdaniem(oprocz metro, ale to inny typ)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: BF3 vs BF2
PostNapisane: 27 paź 2011, 19:57 
Offline

Dołączył(a): 25 paź 2011, 15:45
Posty: 14
Wg mnie wszystkie mapy, łącznie z caspianem są duuuużo za małe dla samolotów, ciężko dobrze wykręcić samolotem obrót, bo już na drugim końcu mapy jesteśmy, nawet się nie umywa do takiego Gulf of Oman...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: BF3 vs BF2
PostNapisane: 27 paź 2011, 20:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
Capaarzo napisał(a):
Wg mnie wszystkie mapy, łącznie z caspianem są duuuużo za małe dla samolotów, ciężko dobrze wykręcić samolotem obrót, bo już na drugim końcu mapy jesteśmy, nawet się nie umywa do takiego Gulf of Oman...


Na same samoloty bym nie narzekał w tym wypadku bo ten teren "dla latających" jest dość spory, ale mapy same w sobie są małe. Tzn nawet jak mapa jest większa to punkty kontrolne są strasznie blisko siebie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: BF3 vs BF2
PostNapisane: 27 paź 2011, 21:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2005, 01:44
Posty: 346
Lokalizacja: z brzucha mamy ;)
Nie pocieszające są wasze nowiny... spodziewałem się ulepszenia bf2 a nie pogorszenia ;(

_________________
Xfire - fth85
|KGW| !


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: BF3 vs BF2
PostNapisane: 27 paź 2011, 21:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 mar 2004, 14:09
Posty: 1446
Lokalizacja: Warszawa
No właśnie. Może jeszcze kilku weteranów sprzętu wypowiedzieć się jakie ma opinie o BF3 ? Bo osobiście olałem BF2 w momencie gdy zaczęto grać infantry i zrezygnowano z gunnera w heli (zwłaszcza, że byłem dobrym gunnerem :? ).

_________________
ex MON.BF2, ex eXploit, ex PRGK-42


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: BF3 vs BF2
PostNapisane: 27 paź 2011, 21:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Chyba jestem tu dość długo by coś skomentować ;) Mapy są duże ale faktycznie punkty dość blisko siebie porozstawiane. Ma to jednak swoje plusy. jak nie mamy pojazdu to nie drałujemy 5min do flagi. Chyba nikt nie lubił płynąć z wysepki na Wake Island :)

Póki co problemem są chaos i nieczytelna mapa, która ten burdel powiększa. Jak mogli zepsuć coś co działało w pełni sprawnie :(

Jeśli chodzi o pojazdy, to latadła mają przewalone. Zestrzelić heli/samolot to pryszcz.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: BF3 vs BF2
PostNapisane: 27 paź 2011, 22:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 gru 2003, 18:07
Posty: 561
Lailonn napisał(a):
Zestrzelić heli/samolot to pryszcz.


Dyskutowałbym. Po odblokowaniu flar to jest bezpiecznie pod warunkiem, że nie pchamy się bezpośrednio pod te stacjonarne aa.

_________________
In Soviet Russia, lolis fap to YOU! || Best thing about HD anime? HD boobs. Gives a better definition to the curves.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: BF3 vs BF2
PostNapisane: 27 paź 2011, 22:23 
Offline

Dołączył(a): 16 mar 2011, 18:17
Posty: 404
Ja nawet czesto uciekam przed pociskami bez flar. Lecisz w gore na dopalaczu, zwalniasz a potem w dół na pełnej kur*ie i tyle ;D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: BF3 vs BF2
PostNapisane: 27 paź 2011, 22:43 
Offline

Dołączył(a): 25 paź 2011, 15:45
Posty: 14
Wiesz, flary pomagają i to bardzo, nie mówię że nie, ale jak trafisz na ogarniający team przeciwnika, gdzie walą do Ciebie jego 2 samoloty (ktoś powie że można je wymanewrować z odpowiednim skillem), z ziemii jeżdżący pojazd aa, a do tego mechanik z igłą(najczęściej na mapach z samolotami więcej niż 1 się w to bawi), którą już na 2 poziomie chyba mechanik sobie odblokowuje, to naprawdę jest nieciekawie i nie masz tej przyjemności polatania i zniszczenia jakiś celów na ziemii, bo cały czas albo walczysz z jetami przeciwnika, albo unikasz zestrzelenia z ziemii. Cóż, może za jakiś czas jak będę miał samolot na maksa odblokowany to zmienię zdanie, ale póki co to nie wygląda dobrze.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: BF3 vs BF2
PostNapisane: 27 paź 2011, 22:50 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sty 2007, 09:48
Posty: 459
Lokalizacja: Łódź
jak trafisz na dobrego pilota to flary możesz sobie wsadzić w... ;) to samo było w 2 ;)

_________________
Obrazek
Popatrz czasem w górę - tam też toczy się bitwa... :arrow: PRGK-42 Air Squad


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: BF3 vs BF2
PostNapisane: 27 paź 2011, 22:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2005, 01:44
Posty: 346
Lokalizacja: z brzucha mamy ;)
Chyba się okaże, że poczekam na jakiś mod sensowny żeby w bf3 pograć na poziomie i w rozgrywkę bardziej interesującą, niż ładną ;)


Aaa co z tym Back to karkand ? Tam są 4 mapy z bf2 tak ? Rozumiem więc że będą też duuże. Nie mniej jednak to już dodatek więc nie będzie pewnie tak popularny jak podstawka ?

_________________
Xfire - fth85
|KGW| !


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: BF3 vs BF2
PostNapisane: 27 paź 2011, 23:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
fth napisał(a):
Chyba się okaże, że poczekam na jakiś mod sensowny żeby w bf3 pograć na poziomie i w rozgrywkę bardziej interesującą, niż ładną ;)

Mody w BF3, teraz żeś pan dowalił...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL