Teraz jest 16 kwi 2024, 22:21

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 317 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 7 lip 2012, 19:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
sidh77 napisał(a):
O kurde ale wtopa. Wygląda na to że czytać nie umiem. Jak zwalę na upał to mi wybaczycie?

Nie tylko ty, dzisiaj przegapiłem cały blok tekstu i trzymałem się tej błędnej interpretacji.
Ogółem jestem otwarty na porady co do latania, jedyna rzecz jaką umiem w jetach robić to atakować czołgi i latać 5-10 metrów nad ziemią.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lip 2012, 22:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 maja 2012, 17:55
Posty: 61
Lokalizacja: Białe Błota k. Bydgoszczy
Słuchajcie, dzisiaj odblokowałem gaśnicę (szok, nie na fragrunach, tylko na normalnych podboju). Problem jest taki, że na battlelogu ją "widzę", a w grze jej nie ma. Czytałem, że powinna widnieć w drugim okienku, tam gdzie flary, ale niestety nic tam nie ma. Mam tylko i wyłącznie flary. Wiecie może co się stało ? Po tym meczu zagrałem jeszcze 1 grę i nadal nic się nie pojawiło.
PS
Ja ogólnie latam z naprowadzanymi i gonię po niebie gości, jak coś trafię z podstawowego karabinku, to normalnie święto.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lip 2012, 22:36 
Offline

Dołączył(a): 2 lip 2012, 15:46
Posty: 22
Hmm, a pod koniec meczu w zakładce "Pojazdy" masz tą gaśnicę odblokowaną? Nie raz jest tak że po meczu nie zalicza unlocków, ale jeśli masz odblokowany na Battlelogu to nie wiem. Zresztą nie masz czego żałować, gaśnica nie jest jakoś przydatna bo tylko niweluje efekt unieruchomienia. Bierz flary. :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lip 2012, 19:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 maja 2012, 17:55
Posty: 61
Lokalizacja: Białe Błota k. Bydgoszczy
Nie sprawdzałem, wiem, że podczas gry, gdy robię dostosuj i wchodzę w jety, mam tyko flary, albo nic.
@EDIT
Dzisiaj wchodzę i wszystko jest ok, mam gaśnicę o.O

EDIT:
Pozwolę sobie odświeżyć temat.

Słuchajcie mam problem. Chodzi o jety i walkę w powietrzu. Strasznie wciągnęło mnie latanie, szczególnie na mapach z B2K (zatoka omańska i wyspa wake) oraz na ognistej burzy. Zaczęło podobać mi się latanie odrzutowcami, został mi tylko ostatni unlock (ecm). Ale wracając do tematu. Problem jest taki, że kompletnie nie umiem walczyć działkiem podstawowym w powietrzu z innymi jetami czy nawet heli. Wchodzi taki 100lvl pro uber jet man, 3 sekundy i zgon. Robię wywijasy, żeby mu uciec, ale to nie pomaga. Trafia za każdym razem. Dlatego jestem zmuszony brać naprowadzaną, żeby radzić sobie w powietrzu, do delikwentów na lądzie używam działka. Ale jak wiadomo, wolałbym użyć ffar. I tu historia zatacza koło, bo bez naprowadzanej, w powietrzu nie mam jakichkolwiek szans.

Jakieś rady jak walczyć działkiem z pozostałymi obywatelami przestrzeni powietrznej ? Jak ich efektywnie trafiać, nawet jak próbują uciekać ? Bo jak nawet próbuję zdjąć kogoś z działka (oczywiście widok z kabiny pilota), to on robi często dziwny skręt i znika mi z pola widzenia, a nagle okazuje się być za moimi plecami.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lip 2012, 21:11 
Offline

Dołączył(a): 25 kwi 2011, 16:33
Posty: 79
Staraj trafiać przed nim, zawsze leć za nim. Ten dziwny skręt który oni robią to zwykły skręt przy prędkości 300 w lewym górnym rogu masz prędkość, przy tej prędkości jest jest najbardziej zwrotny.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lip 2012, 23:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 kwi 2012, 12:49
Posty: 41
Lokalizacja: Bydgoszcz
Nabędziesz skilla w zwrotach i zaczniesz inteligentnie latać to takich PR0 zestrzelisz. enyłej większość z nich nie jest wcale taka dobra. Poukrywane raporty i profil ukryty w większości są po to żeby sobie fragować wesoło, bo nic się nie znają na zwrotach.
http://www.youtube.com/watch?v=cfx0ppsS ... 5899DF8E4A
Masz tu przykład nie ode mnie nagranie, ale nieco wyklaruje dla ciebie sytuację. Samemu niejednokrotnie ściągnąłem kolesia >100 gwiazdek na samolocie. Wystarczy ćwiczyć.
Jak ktoś ma ochotę poćwiczyć do poproszę o inva do znajomych i trening na no-rank server

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lip 2012, 12:38 
Offline

Dołączył(a): 12 lip 2012, 12:32
Posty: 1
Siema jestem nowy na tym forum a w bf3 gram praktycznie odkąd się pojawił.
Danren ma racje wielu niby takich pro kozaków w powietrzu to w rzeczywistości nie takie pro wystarczy tylko dobrze rozegrać z nim partie w powietrzu ;]
tutaj macie bardzo ciekawy filmik http://www.youtube.com/watch?v=eqtRlofC2z8
Gdzie może nie do końca jakiś newbie ale jednak nie zawodowiec pokonuje OBECNIE 1 pilota jeta w globalnym rankingu.
To wszystko o czymś świadczy ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 wrz 2012, 15:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 paź 2011, 19:45
Posty: 58
chyba temat z filmikami zostal skasowany czy cos ale chyba tu moge dac ;P

http://www.youtube.com/watch?v=CxyIw-CsYVY

_________________
Obrazek
YouTube | Twitter | facebook


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 wrz 2012, 09:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2007, 20:07
Posty: 63
Sam mam w samolocie 74 gwiazdki i nie powiem, że umiem dobrze latać.
Jednakże to zależy przede wszystkim od tego czy nie przeszkadza wydajność sprzętu (za mało fps - minimalnie zalecane dla jeta 40fps).
Ważne jest czy się lata myszą, klawiaturą czy joystickiem. Mysz ma znacznie szybszą i precyzyjniejszą reakcję niż joystick, ale trzeba się do niej przyzwyczaić. Ja próbowałem, ale osobiście nigdy się nie nauczyłem.
Gram hybrydowo na joyu (skręty i przechylenia) i klawiaturze (W,S). Przy dużym deadzone trzeba przewidywać lot i skręty przeciwnika, aby jako tako działac w powietrzu. Dodam, że w configu oczywiście zmniejszyłem deadzone do 0 :-)

_________________
Smile, tomorrow will be worse :-)
And the fact that I'm almost 50, doesn't matter!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 wrz 2012, 13:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 paź 2011, 18:05
Posty: 134
Czy ja wiem. Siedząc pięć razy więcej ode mnie w myśliwcu masz nieco ponad dwukrotną ilość zabitych.
Słabo. Raczej jesteś z tych co to latać nie potrafią (lub latają średnio) ale dużo czasu spędzają w jecie.

Carrioner nie sraj tak tymi nudnymi filmikami. Jeszcze ludzie będą od ciebie się uczyć latać i poziom gry na serwach poleci na łeb na szyję.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 wrz 2012, 16:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2007, 20:07
Posty: 63
@Nowy2142 zgadza się i właśnie to napisałem. Powiem więcej, że najwięcej kłopotów sprawia mi celowanie w uciekający myśliwiec, bo mój celownik można powiedzieć "pływa z opóźnieniem" :-( Pewnie to wina deadzone joysticka, ale i moja. hehehe

Dodam, że pomimo, że słabo latam to i tak nieraz wyzywają mnie od hackerów i cheaterów, widać są o wiele gorsi 8)

_________________
Smile, tomorrow will be worse :-)
And the fact that I'm almost 50, doesn't matter!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 wrz 2012, 20:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 paź 2011, 18:05
Posty: 134
Co ty masz za joystick że takie problemy z trafianiem masz?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 wrz 2012, 21:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2007, 20:07
Posty: 63
Mam joystick nawet nie najgorszy, bo Saitek AV8R PC. Nawet luzów żadnych nie ma, bo sam je likwidowałem.
Mam też Saitek Cyborg Evo swoje wylatał w BF2, teraz na emeryturze (potencjometry do wymiany).
Zauważyłem, że im mniej graczy tym lepiej dla mojego sprzętu (laptop z Ati HD 5650& i5).
Pływanie przy celowaniu jest mniej uciążliwe. Słowem mam za słaby sprzęt :-(

Jednakże trafiają mi się też lepsze dni tak jak dziś:
http://battlelog.battlefield.com/bf3/ba ... 170533140/
Poprawiają humorek :-)

_________________
Smile, tomorrow will be worse :-)
And the fact that I'm almost 50, doesn't matter!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 wrz 2012, 22:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 paź 2011, 18:05
Posty: 134
A teraz wiem o co ci chodzi. Chyba.
Mówisz o tym że hipotetycznie grasz na caspianie, robisz sobie kółka jetem, gdy masz kamerę skierowaną w niebo masz więcej klatek, a gdy obracasz się w stronę ziemi (więcej obiektów etc) spada ci ilość klatek i jest taki efekt slowpoke?
To tego nie pomalujesz
:D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 wrz 2012, 04:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2007, 20:07
Posty: 63
Właśnie.
Do tego dochodzi to, że niektórzy tak skręcają że głowa mała. Próbowałem już przy różnych prędkościach i kombinacjach robić tak ciasne zakręty i owszem robię, ale są momenty nazwę to "spoczynku", że samolot zakręca mniej ciasno i tak na przemian. Oponenci natomiast robią to cały czas, czy to jakiś hack? Bo wątpliwości nie ma, że nawet jak nieraz zauważyłem (często rozglądam się myszą PPM) przed wejściem mi na ogon zdejmuje mnie krótką serią (aimbot).

Kiedyś nagram też filmik porównujący reagowanie jeta na mysz, klawiaturę i joystick. Myślę, że DICE robi to specjalnie, aby zostawić szansę tym, którzy nie mają joya.

Ciekawe jak by się grało gdyby było wprowadzone zaciemnienie widoczności takie jak przy wyjechaniu poza strefę grania przy wykonywaniu za ciasnych zakrętów. Im więcej zakrętów tym mniejsza widoczność. HE HE HE !

_________________
Smile, tomorrow will be worse :-)
And the fact that I'm almost 50, doesn't matter!


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 317 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL