Teraz jest 2 lip 2024, 12:30

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 gru 2011, 15:19 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
Kazdy szczesliwy posiadacz B2K, ma mozliwosc odblokowania 10 broni podstawowych dla roznych klas (podzielonych na 2 rzedy), ich nazwy oraz zadania do wykonania sa podane na naszych profilach battlelogowych:

Obrazek


klikajac na nich, wchodzimy do menu owych unlockow (Assignments):
Obrazek

gdzie dowiadujemy sie, co mamy zrobic aby uzyskac dana bron


drugi rzad, odblokowujemy po wykonianiu zadan zwiaznych z pierwszym unlockiem w danej klasie
Obrazek

po kazdej rozgrywce na mapach B2K, otrzymujemy informacje o stanie odblokowan (wykonywania zadan)
Obrazek

Mozemy odblokowywac dowolnie wybrana bron z I rzedu, dla dowolnej klasy.


Prosze o zamieszczanie pytan, infomacji, porad w tym topiku, napewno przydadza sie forumowiczom.



PS: w sprawie odblokowanie broni snajperskiej - w mom przypadku namierzania laserowe (wymagane 5) odbywaly sie w nastpujacy sposob:

po sciagnieciu skalpu snajperowi, uzylem jego zestawu rozstawilem sofam w kierunku natarcia wroga i polecialem dalej i... udalo sie zdobyc jedno namierzenie
drugie namierzenie wykonalem z czolgu z trzeciego stanowiska (f3) - czyli specjalnosci czolgowej.

De facto - nie bylem czynnym snajperm w zadnym z tych dwoch przypadkow.


Oczywiscie zadania do zdobycia unlockow zdobywamy na wszytkich mapach BF3 (nie tylko B2K).
Nalezy jednak zwrocic uwage, ze kilka unlockow wymaga odpowiedniej ilosci czasu spedzonego na mapach B2K.
Bronie odblokowane w ten sposob mozemy uzywac rowniez w calej grze BF3.

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Ostatnio edytowano 14 gru 2011, 16:01 przez [Yossarian], łącznie edytowano 6 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 gru 2011, 15:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2009, 18:43
Posty: 110
Lokalizacja: Bielsko Biała
[Yossarian] napisał(a):
Oczywiscie zadania do zdobycia unlockow zdobywamy na mapach B2K.

Zdobywamy na wszystkich mapach. Ponaprawiałem Lava na Bazaarze i zaliczyło mi 5 napraw do G53.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 gru 2011, 15:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 cze 2007, 12:05
Posty: 1075
Lokalizacja: Bydgoszcz
Niekoniecznie wszystko na mapach B2K. Zwycięstwa zespołowego DM liczą się na podstawowych mapach.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 gru 2011, 15:33 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
@ obaj u gory: dzieki za info - tego nie sparawdzalem - naprawiam moj blad.
:D

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 gru 2011, 19:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lut 2010, 19:31
Posty: 327
Ogólnie opisanie całej procedury unlocków uważam za zbędną, bo w battlelogu jest wszystko bardzo przejrzyste. Także trochę poradnik na siłę. Aczkolwiek rozmowy na temat unlocków całkiem na miejscu. Ciekawostką jest, że odblokowując G53 i bodajże QBB-95 otrzymujemy lunetę balistyczną (12x) na starcie ;).

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 gru 2011, 21:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Astinz napisał(a):
Ciekawostką jest, że odblokowując G53 i bodajże QBB-95 otrzymujemy lunetę balistyczną (12x) na starcie ;).

Używać póki DICE się nie skapnie!

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 gru 2011, 21:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2009, 18:43
Posty: 110
Lokalizacja: Bielsko Biała
Mofixil napisał(a):
Astinz napisał(a):
Ciekawostką jest, że odblokowując G53 i bodajże QBB-95 otrzymujemy lunetę balistyczną (12x) na starcie ;).

Używać póki DICE się nie skapnie!

Do G53 jest w 100% bezużyteczna.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 gru 2011, 21:20 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
Astinz napisał(a):
Ogólnie opisanie całej procedury unlocków uważam za zbędną, bo w battlelogu jest wszystko bardzo przejrzyste. Także trochę poradnik na siłę.

Rozumiem, ze w b.logu przeczytales na obrazkach, ze mozesz korzystac np. z trzeciej pozycji w czolgu zeby np. odblokowac chinska snajperke (wymagane 5 namierzen laserowych), niekoniecznie sfoamem...
Lub ze, mozna odblokowywac zadania na mapach nie tylko B2K...

edit:
Na sile jest ten fragment (cytat) twojej wypowiedzi.Poza tym, daj sznase innym na skorzystanie z informacji - zanim zaczniesz spam, nie wszyscy so tak pr0Elo jak ty - nie zapominaj o tym...

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Ostatnio edytowano 14 gru 2011, 22:06 przez [Yossarian], łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 gru 2011, 21:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lut 2010, 19:31
Posty: 327
No cóż, pisząc o poradniku miałem na myśli etap do końcówki, mianowicie "PS." . Bo jakby nie patrzeć jest to na grubszą skalę bezużyteczne. Natomiast napisałem też coś o informacjach jak i samych unlockach, co uważam za słuszne do stworzenia tematu. Co do offtopa (bo SPAMem tego nazwać nie można) to Ty go w tym momencie sprowokowałeś, bo napisałem też część odnośnie topicu. Przyjmuj krytykę zamiast od razu mnie obrażając ironicznymi hasłami. Nie przeczytałem na obrazkach aczkolwiek w słowach. Jak sama nazwa wskazuję namierzenia laserowe, czyli spotujemy wszystkim co ma laser. SOFLAM, Czołg a nawet dodatek do broni w postaci lasera i już nam zalicza pkty. Po za tym nie zmuszałem Cię do "siłowego" posta, ani nie zabroniłem nikomu dzieleniu się jak i korzystaniu z informacji. Po prostu te zdj są bezsensu ponieważ prawie każdy kto ma styczność z battlelogiem zdążył już o tym poczytać. Takie jest moje zdanie, przestań unosić się swoim EGO, jeżeli kto kolwiek śmie się sprzeciwić Twoim postom/wątkom etc.

Ps. Jeżeli dalej masz krytyczne uwagi do mojej osoby to zapraszam na PW skoro OFFTOPIC Cię tak bardzo irytuje.


edit: zamykam temat. Informacje zostały podane tutaj, sa również na battlelogu. Nie widzę potrzeby prowadzenia dalszej dyskusji. WojtaaSs

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL