Teraz jest 25 wrz 2024, 00:28

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 4 gru 2011, 14:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lis 2010, 19:09
Posty: 17
Tyle się piszę o klanach, plutonach i grupach i nie do końca wiem co się z czym je więc proszę o lekkie wyjaśnienia. Z chęcią bym też gdzieś dołączył, tylko do takiego średnio maniakalnego :lol: bo nie zawsze mam czas na grę, choć staram się jak mogę, ale może ktoś mnie przygarnie :?: moje statystyki można zobaczyć pod nickami:
- BFBC2 nurek-saper
- BF3 saper-nurek
nie są może oszałamiające ale zawsze jakieś. Nie wiem dlaczego ale na bf stats mnie nie ma a byłem może ma to coś wspólnego ze zmianą nicka w BF3 i musi się zaktualizować.
W sumie zakładałem pluton PR34 z kolegą ale niestety on ma konsole i d... z tego wyszła bo dostaliśmy komunikat że konflikt platform, mogę przyjmować ale chciałbym też widzieć kogoś kto się w tym łapie i pomoże to organizować w końcu jestem troszkę zielony w te klocki i z chęcią założył bym wtedy jakąś koalicję z plutonami z forum itd.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 gru 2011, 15:35 
Offline

Dołączył(a): 1 wrz 2010, 16:59
Posty: 16
Dołącz do nas ;) Platon W.O.N. , nick:WujekRada.
Gramy raczej na ts taktycznie , robimy taktyczny sq i lecimy razem ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 gru 2011, 00:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lis 2010, 19:09
Posty: 17
Witam, nie liczę że będzie to miało odzew ale może się uda i się zdziwię. Chciałbym założyć pluton, który będzie zrzeszał ludzi grających w tę grę ze służb mundurowych począwszy od żołnierzy przez policjantów, strażaków, straż graniczną, straż miejską, służbę więzienną i kilka innych nie wspomnianych. W końcu i między nami są osoby lubiące tą grę. Wymagania do przyjęcia są dość wygórowane(czyli tak samo jak z przyjęciem do naszych formacji w realu):
1. Chęć dobrej zabawy
2. Chęć odstresowania się ( z tym czasem bywa ciężko bo można się bardziej ze stresować w czasie gry)
3. Chęć zrzeszenia się bo niektóry z nas tylko tak mogą
4. Wymagana kultura sztabowa...
5. Możliwość poświęcenia chwili czasu bo wiadomo jak u nas z nim jest
Jak by się zebrała już grupka to można by zastanowić się nad przyjęciem cywili :)
W sumie to od plutonu mogli byśmy zacząć, a z czasem może coś więcej jakiś klan itp więc trzeba by też ludzi którzy pomogli by się tym zająć bo szczerze mówiąc nie wszystko ogarniam.


Odnośnik do plutonu: http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/platoon/2832655241066380683/


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 44 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL