Teraz jest 25 wrz 2024, 00:30

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 376 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Nasze wrażenia
PostNapisane: 26 paź 2011, 17:33 
Offline

Dołączył(a): 9 lip 2005, 18:20
Posty: 65
Lokalizacja: Gołdap
Jak w temacie :)

Jeśli chodzi o mnie, to gra mi się bardzo miodnie. Grafika i dzwięk na bardzo wysokim poziomie. System zniszczeń wygląda nieziemsko i sprawia, że tak naprawde na żadnej mapie nie ma pewności, że akurat zza tego czy tamtego rogu nie wychyli się zaraz lufa ;) Co do kampanii, to przeszedłem może z 3 misje i nie zamierzam na razie do niej wracać, grywalność w multi jest przecudowna i zamierzam na razie koczować tam :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 paź 2011, 19:00 
Offline

Dołączył(a): 26 sie 2011, 21:45
Posty: 113
Gra sie fajnie i w ogóle, ale mam zastrzeżenia.Według mnie system zniszczen jest słaby a bynajmiej słabszy niż w BC2 , a przecież to FrostBite 2. Raz miałem przypadek że snajper siedział w małym budynku i żaden strzał czołgu , nie zrobił nic budynkowi.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 paź 2011, 19:02 
Offline

Dołączył(a): 28 kwi 2003, 11:57
Posty: 408
Lokalizacja: 127.0.0.1
Miażdży suty. :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 paź 2011, 19:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Właśnie ukończyłem kampanię. Widać styl ala COD i głównie biegamy na piechotę - a szkoda. Misje z pojazdami są właściwie rozbudowanymi QTE i bardziej pokazują moc silnika niż dają pograć.

Graficznie gra wymiata(gram na ultra) i tylko efekt ubrudzenia/umoczenia zbyt nachalny. Mając kask/hełm jeszcze ok ale co w normalnej sytuacji nam się brudzi? Gałki oczne? ;D

Trochę błędów natury skryptowej i ragdoll. Czasem postacie stoją jak kuły z rozłożonymi łapami albo podskakują po śmierci. Poza tym wsio OK i dużo lepiej niż w becie. Co do multi to się wypowiem w innym poście jak już pogram.

Aha dla tych co czekają na premierę. Wystarczy kaząć łączyć się przez proxy z kraju, który już premierę miał i Origin pozwala zagrać ;) Ja wpisałem znaleziony w necie adres koreański. Fakt, że można tak prosto oszukać Origin jest śmieszny ;) Dla strachliwych są w necie logi z rozmowy z pracownikami EA w sprawie tego "triku" i otwarcie mówią, że nie widzą problemu. EA nie przewidziała takiej rzeczy toteż nie ma żadnej procedury karania za ominięcie blokady czasowej :) Można śmiało grać :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 paź 2011, 00:59 
Offline

Dołączył(a): 24 sty 2006, 12:20
Posty: 12
Coż - mam mocno mieszane uczucia. Z jednej strony rozgrywka całkiem przyjemna (chociaż ginę na potęgę).
Z drugiej - ten cały battle log, a w szczególności szukanie serwerów i brak kolejkowania gdy chciałbym zagrać z kumplem który już jest na jakimś serwerze - tragedia na max.
Mają w sumie szczęście, że nie dane mi było pograć w betę - gdybym wtedy miał się bujać z tymi bzdurami, to pewnie preordera bym nie zrealizował. Za dużo nerwów i straconego czasu kosztuje mnie ten "interface".

Heh, dawno temu narzekałem na kiepskie menusy w Bad Company 2. Po tym co widzę w battlelogu - Bad Company 2 wydaje się być ideałem.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 paź 2011, 01:30 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2011, 01:44
Posty: 112
Grałem narazie tylko w multi i mam mieszane uczucia.. nie jestem zawiedziony, gra jest cudowna.. fajnie mi sie gra, wydaje mi się ze jest ciut trudniejsza od BC2. Dzwiek i grafika wymiatają. Czekając na Batera 3 miałem cichą nadzieje ze powrocą te stare dawne czasy z Battlefielde'm 2.. niby chcieli wrócić do korzeni dwójeczki, ale nie do końca im to wyszło. Ogolnie ocemniam 9.5/10.. dlaczego ? Sam niewiem.. brakuje mi takiej kropki nad "i". Myslałem tez ze Gull of Oman, mape na ktora najbardziej liczyłem okazał sie zupełnie odmnionym Omanem :) coz.. grac bede bo gra jest pieknia, ale z BC2 nigdy nie zrezygnuje i nie załuje że kupiłem.
Są małe błędy, ale myśle ze z czasem patche to załatwią..


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 paź 2011, 01:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 paź 2011, 17:44
Posty: 48
A ja jestem zachwycony tym, jak wiele drobnych szczegółów NIE zostało pominiętym i jak wiele sytuacji w Multi zostało przewidzianych. Żeby się nie powtarzać i nie wpadać w peany nad tą grą, która moim zdaniem powinna dostawać 10/10 (recenzenci odeszli od tych ocen ostatnio) najbardziej urzeka mnie oprawa dźwiękowa, później graficzna. Irytuje mnie tylko fakt który został już wspomniany - gdzie jest nacisk na fantastyczny model zniszczeń, czy to my przywykliśmy do tego w bad company czy tutaj rzeczywiście jest go tutaj tak mało. Uważam że battlelog sprawdził się (.. te statystyki..) ale klikanie w ikonę na pulpicie powodujące otwieranie oddzielnej aplikacji, po zalogowaniu której otwiera Ci się przeglądarka (i to jeszcze nie na podstronie głównej - moim zdaniem - czyli na server browser więc jeszcze parę kliknięc) jest troszkę śmiechowe. No ale w tym czasie zamiast oglądać 100x logo EA możemy sprawdzić pocztę lub pożegnać narzeczoną na fejsie hehe. Coś za coś.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 paź 2011, 06:51 
Offline

Dołączył(a): 22 cze 2011, 13:39
Posty: 209
Wszystko jest super tylko ... no właśnie ... jak mówił JohnM1rra w jednym ze swoich komentarzy na temat BF3 (YouTube) tą wspaniale zapowiadającą się grę mogą zniszczyć sami gracze. I tak dla przykładu grając 6 godzin nie dostałem ani razu apteczki czy też amunicji kiedy jej potrzebowałem, sporo osób wołało na czacie ale też nic z tego nie wyszło ... hmm przykre. Inną sprawą jest możliwość leżenia ... leżenie + snajper = żal.pl. Dobrze, że te lunety im światło odbijają :)

_________________
Obrazek
Zapraszamy do Plutonu forum battlefield.pl !!! <- click


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 paź 2011, 07:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2010, 09:26
Posty: 14
Fenos napisał(a):
No ale w tym czasie zamiast oglądać 100x logo EA możemy sprawdzić pocztę lub pożegnać narzeczoną na fejsie hehe. Coś za coś.

Uśmiałem się! hahahaha :D :D :D świetny tekst :D
Anor85 napisał(a):
Wszystko jest super tylko ... no właśnie ... jak mówił JohnM1rra w jednym ze swoich komentarzy na temat BF3 (YouTube) tą wspaniale zapowiadającą się grę mogą zniszczyć sami gracze. I tak dla przykładu grając 6 godzin nie dostałem ani razu apteczki czy też amunicji kiedy jej potrzebowałem, sporo osób wołało na czacie ale też nic z tego nie wyszło ... hmm przykre. Inną sprawą jest możliwość leżenia ... leżenie + snajper = żal.pl. Dobrze, że te lunety im światło odbijają :)


Spokojnie, na razie grają wszyscy, a jakiś czas zostaną tylko Ci co faktycznie chcą grać, a "dzieciaki" się szybko znudzą i będzie ok:) W bad company 2 tez na początku nie można było się doprosić niczego :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 paź 2011, 09:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 mar 2010, 01:20
Posty: 10
1h 25min gry..i... :D :D
Odpalanie Orgin, który to odpala przeglądarkę to jest trochę nieporozumienie...jak się uparli na dodatkowy program to powinni to wszystko co jest battlelogu w nim zawrzeć...poza tym serwer browser to jest jakaś bida z nędzą...dobra, wyrzuciłem to z siebie ;)
Grafika i wymagania gry pod względem sprzętowym pozytywnie zaskakują(Q6600@3Ghz,R4770@ile dały suwaczki,4G ram. wszystko na srednie). Oprawa dźwiękowa jest świetna.
Rozgrywka...no momentami przypomina starego i dobrego BF2, może na ten moment jest zbytnio chaotyczna i brak jakiegokolwiek zorganizowania...ale zrzucam to na karb tego ze to początek i wszyscy (włączając w to mnie) jeszcze trochę sprawdzają, błądzą nie znając map i trochę czasem "zwiedzają" albo lecą na lep na szyje do flag ;)
Reasumując:
...po 85 minutach gry, zdecydowanie na +.
Jest ok i mam nadzieje ze będzie z czasem lepiej ;)
Pozdrawiam!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 paź 2011, 09:19 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sty 2007, 14:05
Posty: 141
Cytuj:
mape na ktora najbardziej liczyłem okazał sie zupełnie odmnionym Omanem coz.. grac bede bo gra jest pieknia



To mapy z DLC już są dostępne?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 paź 2011, 10:45 
Offline

Dołączył(a): 26 paź 2011, 19:05
Posty: 13
No i jak tam panowie ? dziala juz wszystko dzis ? jestem w pracy i tylko patrze na zegarek kiedy wreszcie wyjde :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 paź 2011, 10:50 
Offline

Dołączył(a): 22 cze 2011, 13:39
Posty: 209
Łącze się z Toba w oczekiwaniu .... :D

_________________
Obrazek
Zapraszamy do Plutonu forum battlefield.pl !!! <- click


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 paź 2011, 10:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2009, 18:43
Posty: 110
Lokalizacja: Bielsko Biała
robredo29 napisał(a):
No i jak tam panowie ? dziala juz wszystko dzis ? jestem w pracy i tylko patrze na zegarek kiedy wreszcie wyjde :)

Oj tam, działa już od 25-ego :D . Powiem tylko, że jak od 20 lat jestem graczem, tak jeszcze czegoś takiego nie widziałem (multiplayer). Cud, miód i benzyna. Tak bardzo czuć klimat wojny (tak myślę bo nie doświadczyłem), że aż żal mi mojego wojaka jak obrywa :wink: . Dźwięk i grafika na najwyższym poziomie, destrukcja super. Spolszczenie bardzo rzetelnie zrobione i w "żołnierskim" stylu (cytuję: Nakurwiaaam!!!). Do tego mnóstwo unlocków i bajerów. Nie mogę się doczekać javelina (ciekaw czy bierze czołg na hita?). Jeżeli tylko macie sprzęt, który to wszystko ogarnie to jest to największa beczka miodu od czasu wynalezienia klocków LEGO. :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 paź 2011, 10:56 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2005, 19:40
Posty: 2627
Lokalizacja: Alt Stettin/Birmingham UK
Lailonn napisał(a):
Graficznie gra wymiata(gram na ultra) i tylko efekt ubrudzenia/umoczenia zbyt nachalny. Mając kask/hełm jeszcze ok ale co w normalnej sytuacji nam się brudzi? Gałki oczne? ;D

Okulary ochronne/ gogle ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 376 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 49 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL