Teraz jest 29 mar 2024, 16:36

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 21 gru 2011, 23:39 
Offline

Dołączył(a): 21 gru 2011, 23:36
Posty: 6
Witam, od niedawna gram w Battlefield 3 po sieci, mam póki co rangę stopnia 13, więc nie wiele wiem o grze.
Mam już prawie bron A-91 Dla technika. W związku z tym zastanawiam się nad konfiguracją broni. Z jednej strony latarka przydaje się do oślepiania przeciwników, ale nie wiem czy warto z niej korzystać i olać lepszą celność, która daje ciężka lufa.
Ten sam problem dotyczy FAMASA, i F2000 do którego będę niedługo dążył.

Prosiłbym doświadczonych graczy o informacje jakich konfiguracji tych broni używają.
Czyli celownik, lufa itd.

bardzo dziękuję :P


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 gru 2011, 00:25 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2011, 01:44
Posty: 112
Ja nigdy latarek, laserów nie uzywałem.. może i pomagają w celowaniu, ale zdradzają Twoją pozycje.. i wiedzą gdzie strzelać. Ja używam celownika ACOG (4x) i chwytaka przedniego i ta konfiguracja mi pasuje i nie narzekam ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 gru 2011, 00:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
Tak jak ci najbardziej pasuje. Pograj każdym trochę i ogarnij. Tak samo zależy to od map.
Wiadomo że na jakimś metro czy bazarze raczej z bliska się łupie to długa lufa raczej nie potrzebna... A na dużych mapach to się raczej... W pojazdach siedzi ;d

Ale latarki/lasera bym nigdy nie brał. Latarka może czasem oślepi ale tak to tylko ty jesteś widoczny z kilometra, bo raczej nie zawsze będziesz pamiętać żeby włączać wyłączać. To samo laser z tym że laser jest kompletnie nie przydatnym dodatkiem.

Ja osobiście używam m4 z tłumikiem i lunetą x6, normalnie idiotyczny konfig ale jak latam non stop jetami to i tak przydaje się raz na ruski rok.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 gru 2011, 01:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2010, 16:49
Posty: 245
Lokalizacja: Bar "100 Radów"
Wypracujesz sobie swój własny zestaw,metodą prób i błędów.Mój osobisty to M4A1 bez celownika+uchwyt+tłumik.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 gru 2011, 07:57 
Offline

Dołączył(a): 22 cze 2011, 13:39
Posty: 209
Dokładnie, nie da się powiedzieć "ten zestaw jest super" ... kolega wyżej gra z tłumikiem a ja biegam zawsze z kolimatorem + uchwyt + ciężka lufa. Każdy ma inny styl gry i do tego trzeba dobrać swój własny zestaw.

_________________
Obrazek
Zapraszamy do Plutonu forum battlefield.pl !!! <- click


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 gru 2011, 10:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 mar 2010, 12:10
Posty: 111
Przydatność lasera dla standardowych broni assaulta czy supporta faktycznie zerowa.
W przypadku close combat recona, engie oraz broni z klasy PDW stosowanie go zaczyna mieć sens.

Po pierwsze – bonus do celności z biodra, bardzo pomocne w starciach na bliskim dystansie gdzie przewaga mocy uzbrojenia pozostałych klas jest jeszcze bardziej widoczna. Miło po dzikim starciu z 3 przeciwnikami zostać z 1%hp
Po drugie - możliwość krótkotrwałego oślepienia członków załogi czołgu lub apc – dla engie bezcenne.
Po trzecie – mały punkcik ułatwia wbijanie headów na średnich dystansach, nawet z takich sprayów jak MP7.
Dodatkowo bierny bonus do acc ułatwia stosowanie automatów snajperskich bez optyki jako broni szturmowych.

Ale wiadomo jedni lubią wodę inni ogórki :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 gru 2011, 11:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
Latarka, laser, inrv, luneta x6, tłumik, tłumik płomieni - tego nie używam grając asfaltem.

Ciężka lufa, x3.4, rączka ew bipod.

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 gru 2011, 12:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 maja 2008, 18:39
Posty: 44
Lokalizacja: Nysa
A ja mam uniwersalny zestaw dla każdej broni na każdą mapę:
Celownik PK-A (3,4x) - chwyt przedni - laser

Przeważnie gram:
KH2002 - teraz próbuję przerzucić się na FAMAS
M27 IAR
AS VAL

Nie zgodzę się, że kolesia z laserem widać jak choinkę w nocy, jeżeli biegasz z laserem to tego nie widać, dopiero widać czerwony błysk w momencie kiedy ktoś przy celuje w Ciebie. Szczerze powiedziawszy o wiele bardziej widoczne są lunety niż te lasery.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 gru 2011, 21:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2010, 16:49
Posty: 245
Lokalizacja: Bar "100 Radów"
@up
Nie zgodzę się,laser jest widoczny szczególnie w pomieszczeniach np.mapka bazar.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 gru 2011, 10:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lis 2010, 19:09
Posty: 17
Również zgodzę się z przedmówcą że laser jest widoczny jak ch... chcesz sobie wbiec do jakiegoś pomieszczenia czy uliczki ale w pewnym momencie hamujesz piętami bo widzisz jakiś czerwony promień wyłaniający się przed sobą i już wtedy ostrożnie za rogu i gościa zdejmujesz :D
A co do zestawu dodatków ja używam celownika ACOG + ciężka lufa + uchwyt jak dla mnie na bliski i średni zasię dobre


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 gru 2011, 22:52 
Offline

Dołączył(a): 21 gru 2011, 23:36
Posty: 6
Dzięki bardzo za wszystkie odpowiedzi.
Dziś pograłem trochę dłużej i odblokowałem G36C

Bardzo spodobało mi się A-91 w przeciwieństwie do G36C.
Teraz będę odblokowywał ASSAULTA, a następnie RECONA.

Jeszcze mam pytanie z troche innej beczki. Przeglądając angielskie fora ludzie mówiąc o konfiguracji broni dodają coś o amunicji "IRON SIGHT", o co chodzi. Czy jest możliwość zmiany amunicji?

Pozdrawiam, Wesołych Świąt.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 gru 2011, 23:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
To jest standardowy celownik - czyli bez żadnych podwieszanych. Czyli muszka i szczerbinka.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 gru 2011, 23:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2010, 16:49
Posty: 245
Lokalizacja: Bar "100 Radów"
szakal0x napisał(a):
To jest standardowy celownik - czyli bez żadnych podwieszanych. Czyli muszka i szczerbinka.

W mojej opinii, najlepszy.Polecam w przypadku M4A1 oraz rosyjskich karabinków.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 gru 2011, 17:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sty 2003, 04:02
Posty: 859
niedawno obnizono wmagania punktowe do unlockow z co-opa, wiec automatycznie moglo sie kilka nowych broni odblokowac

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 gru 2011, 18:10 
Offline

Dołączył(a): 21 gru 2011, 23:36
Posty: 6
Nie o to chodzi, po zagraniu CO-OPA mam na multi odblokowane bronie, które normalnie nie mają prawa być odblokowane. W drzewku assault mam 60k expa, a mam odblokowane M16A3 za 220k, RECONEM w życiu nie grałem, a mogę korzystać z najlepszych broni, tak samo u wsparcia i technika..


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL