Teraz jest 25 kwi 2024, 09:18

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 23 gru 2011, 13:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lis 2010, 19:09
Posty: 17
Dlaczego został zamknięty wątek "Jak zglosic podajrzanego gracza (np. cheats, stats padding)" wiem że jest drugi "Cheaterzy - czarna lista graczy!" ale tam są stwierdzone przypadki oszustów, ja ma trzech podejrzanych gigusiów i chciałby żeby zobaczył ich ktoś bardziej doświadczony i potwierdził moje przepuszczenia :

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl ... 528600/pc/

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl ... 354344106/

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl ... 339544534/

Dlatego prosił bym żeby nie zamykać tego wątku, a wszyscy co trafią na takich a nie są pewni swego mogli ich tu przedstawić ogółowi by się upewnić i potem dopiero zgłosić by nie robić tego w ciemno i kogoś bezpodstawnie nie oskarżyć.


Ostatnio edytowano 23 gru 2011, 15:46 przez nurek-saper, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 gru 2011, 14:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sie 2003, 22:30
Posty: 528
Lokalizacja: Gdańsk
Wszystko co nie jest zabronione jest dozwolone :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 gru 2011, 14:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
Linki nie działają.


inb4 link do mojego profilu.



edit: Ja nie widze kompletnie nic w tych profilach co mogło by wskazywać na to że cheatują.
Btw. wallhacka po profilu nie poznasz.

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 23 gru 2011, 16:12 przez szakal0x, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 gru 2011, 15:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lis 2010, 19:09
Posty: 17
Już działają błąd z wstawieniem przepraszam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 gru 2011, 16:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 maja 2011, 19:10
Posty: 83
@nurek-saper, mnie to się wydaje, że skoro poddajesz w wątpliwość czyjąś uczciwość, to powinieneś podać na to jakąś poszlakę. Nie mam ochoty szperać w czyichś statystykach szukając nieścisłości. Na co mamy zwrócić uwagę?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 gru 2011, 16:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lis 2010, 19:09
Posty: 17
A np na czas w jakim zrobili takie osiągnięcia nie jest to raczej normalne, poza tym wszedłem na serwer z nimi 6 z tego samego teamu stali sobie w grupce i zabijali się na zmianę, reanimowali itd i nawet jeden do drugiego z tej samej drużyny strzelali np mnie jeden zabijał drugi reanimował to chyba szybko się skapowałem że coś nie tak zwłaszcza że żadnemu nie śpieszyło się do przekaźnika. Jak bym miał jak to bym to nagrał, zawsze ktoś może powiedzieć że był to trening tak tylko że jakoś w to nie uwierzę.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 gru 2011, 17:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sie 2003, 22:30
Posty: 528
Lokalizacja: Gdańsk
:stupid: MYŚL


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 gru 2011, 19:25 
Offline

Dołączył(a): 6 sie 2005, 18:39
Posty: 74
Lokalizacja: Gdańsk
Mnie, chyba typowo zwichrowanego gracza mało obchodzi jak szybko inni nabijają sobie punkty i jak szybko sobie wszystko odblokują. Na serwerach mogą grać sami najwyżsi pułkownicy i nadal mam to gdzieś bo normalne powolne odblokowywanie daje smak tej grze, który odbierają sobie tacy niby gracze. Za grę zapłaciłem i tylko normalnie grając to mi się zwróci.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 gru 2011, 20:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Gdyby balans był perfekcyjny to by wszystkich waliło kto jaki ma poziom bo miał by tyle samo słabości co zalet.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 sty 2012, 23:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lis 2010, 19:09
Posty: 17
tu chyba nikt nie zaprzeczy
http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl ... 260074/pc/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2012, 08:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
Zabici 31 650

Ciekawe czym? Bo na broniach tego killowania jakos tego nie widać :omg:

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2012, 08:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
Satyr napisał(a):
Zabici 31 650

Ciekawe czym? Bo na broniach tego killowania jakos tego nie widać :omg:

Siłą umysłu. :wink:
Tak serio tez się nad tym zastanawiałem.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2012, 15:18 
Offline

Dołączył(a): 25 sie 2010, 11:45
Posty: 7
Koleś http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl ... 260074/pc/ na 1000% nie gra czysto wczoraj zabijał nożem ludzi w metrze na odrodzeniu pkt.C nożem.Wszystko byłoby wporzadku gdyby nie to ze sam byl na górze na pkt B kamera śmierci tak pokazywala wszystkim graczom .


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2012, 16:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2011, 21:41
Posty: 919
Lokalizacja: Galicja
Hmm... Popatrzmy.

Ponad 31k zabójstw, przy czym tylko 267 zgonów. To nie jest możliwe. Zawsze zdarzy się jakiś snajper, którego się nie zauważy, albo jakiś pojazd wroga wystrzeli serię w naszym kierunku. To trochę dziwne. Niemożliwy jest taki stosunek zabójstw do zgonów, no chyba że się jest Białą Śmiercią(Simo Häyhä - po więcej odsyłam do googli, jeśli by ktoś nie wiedział.) Tak więc jeśli ten gracz uczciwie miałby tyle zgonów, miałby też proporcjonalnie od 28k do 32k śmierci. Tak więc już to kwalifikuje go jako oszusta.

A drugą rzeczą jest czas gry - jakim cudem można nabić tyle punktów i tyle zabójstw w tak krótkim czasie jakim jest trzydzieści pięć godzin? Ja więcej czasu poświęciłem tej grze, a nie mam nawet ułamka z tego, co on.

A poza tym, jego nick mówi sam za siebie - Punkbuster-SUXX. Czyli mniej więcej - Punkbuster ssie. A więc widać, że gość robi sobie jaja po samym jego nicku.

_________________
!STOP! forumowym nekromantom!

Nie pomagam na pw. Od tego jest forum.

Mój last


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2012, 17:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2010, 21:33
Posty: 139
Antonio_@2 napisał(a):
Hmm... Popatrzmy.

Ponad 31k zabójstw, przy czym tylko 267 zgonów. To nie jest możliwe. Zawsze zdarzy się jakiś snajper, którego się nie zauważy, albo jakiś pojazd wroga wystrzeli serię w naszym kierunku. To trochę dziwne. Niemożliwy jest taki stosunek zabójstw do zgonów, no chyba że się jest Białą Śmiercią(Simo Häyhä - po więcej odsyłam do googli, jeśli by ktoś nie wiedział.) Tak więc jeśli ten gracz uczciwie miałby tyle zgonów, miałby też proporcjonalnie od 28k do 32k śmierci. Tak więc już to kwalifikuje go jako oszusta.

A drugą rzeczą jest czas gry - jakim cudem można nabić tyle punktów i tyle zabójstw w tak krótkim czasie jakim jest trzydzieści pięć godzin? Ja więcej czasu poświęciłem tej grze, a nie mam nawet ułamka z tego, co on.

A poza tym, jego nick mówi sam za siebie - Punkbuster-SUXX. Czyli mniej więcej - Punkbuster ssie. A więc widać, że gość robi sobie jaja po samym jego nicku.


Racja, czit ewidentny. Co do Hayha, nie mozna nim być bo jestes podejrzany o cziterstwo. Dzisiaj z 27:0 co niejst jakims wyczynem przez admina zostalem uznany HAXEM i zbanowany.

_________________
Grupa komunistów chińskich zaatakowała pracujący w polu radziecki traktor. Traktor odpowiedział salwą rakiet po czym odleciał w kierunku Moskwy.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL