Teraz jest 18 kwi 2024, 18:54

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 3 sty 2012, 00:17 
Offline

Dołączył(a): 28 lip 2011, 11:33
Posty: 18
Mrufkojat napisał(a):
Antonio_@2 napisał(a):
Hmm... Popatrzmy.

Ponad 31k zabójstw, przy czym tylko 267 zgonów. To nie jest możliwe. Zawsze zdarzy się jakiś snajper, którego się nie zauważy, albo jakiś pojazd wroga wystrzeli serię w naszym kierunku. To trochę dziwne. Niemożliwy jest taki stosunek zabójstw do zgonów, no chyba że się jest Białą Śmiercią(Simo Häyhä - po więcej odsyłam do googli, jeśli by ktoś nie wiedział.) Tak więc jeśli ten gracz uczciwie miałby tyle zgonów, miałby też proporcjonalnie od 28k do 32k śmierci. Tak więc już to kwalifikuje go jako oszusta.

A drugą rzeczą jest czas gry - jakim cudem można nabić tyle punktów i tyle zabójstw w tak krótkim czasie jakim jest trzydzieści pięć godzin? Ja więcej czasu poświęciłem tej grze, a nie mam nawet ułamka z tego, co on.

A poza tym, jego nick mówi sam za siebie - Punkbuster-SUXX. Czyli mniej więcej - Punkbuster ssie. A więc widać, że gość robi sobie jaja po samym jego nicku.


Racja, czit ewidentny. Co do Hayha, nie mozna nim być bo jestes podejrzany o cziterstwo. Dzisiaj z 27:0 co niejst jakims wyczynem przez admina zostalem uznany HAXEM i zbanowany.

Dokładnie, niektórzy admini albo nie są w stanie przeboleć tego że są gorsi, czego pare razy padłem ofiarą, lub nie wiedzą jak naprawde zachowuje sie cziter.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 sty 2012, 12:19 
Offline

Dołączył(a): 11 sty 2012, 12:11
Posty: 8
Macie profil do kolejnego gościa który ewidentnie używa jakiegoś wspomagacza do gry.
http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/user/Hichigo1/#
A tutaj są statystyki jego uzbrojenia :shock:
http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/soldier/Hichigo1/weapons/389635514/pc/

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 sty 2012, 13:32 
Offline

Dołączył(a): 6 gru 2011, 00:40
Posty: 195
Właśnie sprawdzałem profil słynnego gracza Punkbuster-SUXX i oto jaki link znalazłem w opisie jego profilu:

https://battlelog.battlefield.com/bf3/p ... 351309086/

To jest raport bitewny z jakiejś tam rundy. Zwróćcie uwagę kto jest na 34 miejscu w drużynie US, a kto na 1 miejscu w drużynie RU i z jakim wynikiem... Przecież to jest k... śmiech na sali. Żenada do turbo kwadratu.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 sty 2012, 14:36 
Offline

Dołączył(a): 11 sty 2012, 12:11
Posty: 8
fido2801 napisał(a):
Właśnie sprawdzałem profil słynnego gracza Punkbuster-SUXX i oto jaki link znalazłem w opisie jego profilu:

https://battlelog.battlefield.com/bf3/p ... 351309086/

To jest raport bitewny z jakiejś tam rundy. Zwróćcie uwagę kto jest na 34 miejscu w drużynie US, a kto na 1 miejscu w drużynie RU i z jakim wynikiem... Przecież to jest k... śmiech na sali. Żenada do turbo kwadratu.


Zobacz tutaj on dostał chyba bana

http://www.pbbans.com/mbi-viewban-0116aae7-vb245617.html

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 sty 2012, 15:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
No i w końcu największy palant zarobił co trzeba. Jak on mnie wk....al to nie macie pojęcia. Z tymi swoimi nickami i grupami.

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 sty 2012, 16:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 gru 2011, 01:16
Posty: 61
No i co teraz? Nie wejdzie na żaden server z pb? Czy zmieni nick i będzie mógł wchodzić gdzie bądź? EA tak go zostawi? Nie zbanuje go na cd-key/ ip itp?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 sty 2012, 20:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
Nie wiem z tego co widzę w jego profilu to teraz gra na jakimś serwie. No to lipa jak by ban był tylko na serw na którym grał gdy dostał bana.
A próbowaliście go teraz raportować? Bo u mnie wyskakuje komunikat

Unable to send report, please try again later.

Edit:

Właśnie zresetowali mu staty :arrow:
Koleś ma bana od PB zresetowane staty i w 2h nabił już 35lvl. To jest chore bo od nowa ludziom psuje zabawe! I jaki opis profilu sobie strzelił "Here we go again!"
Taka kara to jak widać żadna kara. Bezsens.

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 sty 2012, 19:23 
Offline

Dołączył(a): 6 sie 2005, 18:39
Posty: 74
Lokalizacja: Gdańsk
Chodzi o to, że łatwość w uzyskaniu cheatów i ich niewykrywalność nabrały rozmiarów kuriozalnych w BF3 i wydaje mi się, że tacy właśnie gracze robią to po to by ośmieszyć tą grę, a nie jak to kiedyś bywało, by uchodzić za prawdziwych skilowców. W gruncie rzeczy więc stoją oni po stronie graczy uczciwych, gdyż afiszując się cheatami nie tylko ośmieszają twórców gry, ale może (pobożne życzenia?) spowodują jakąś szczerszą ich reakcję.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 sty 2012, 19:27 
Offline

Dołączył(a): 6 gru 2011, 00:40
Posty: 195
Taayo napisał(a):
Chodzi o to, że łatwość w uzyskaniu cheatów i ich niewykrywalność nabrały rozmiarów kuriozalnych w BF3 i wydaje mi się, że tacy właśnie gracze robią to po to by ośmieszyć tą grę, a nie jak to kiedyś bywało, by uchodzić za prawdziwych skilowców. W gruncie rzeczy więc stoją oni po stronie graczy uczciwych, gdyż afiszując się cheatami nie tylko ośmieszają twórców gry, ale może (pobożne życzenia?) spowodują jakąś szczerszą ich reakcję.

To ściągajmy wszyscy aimbota i stańmy po jasnej stronie mocy...
Nie wiem jak Ty, ale ja wolę naprawiać tą grę nie korzystając z takich wynalazków i to jest chyba lepszy sposób? A z cheatów korzystają nie ludzie, którzy chcą komuś coś udowodnić, tylko dzieciaki, które po pierwsze sobie nie radzą, a po drugie lubią wk...ć innych graczy.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 sty 2012, 19:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
.

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 sty 2012, 20:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, 23:53
Posty: 395
Lokalizacja: Gdynia
http://battlelog.battlefield.com/bf3/so ... 364510/pc/


Wpadl dzisiaj na server GameManiak.pl *CQ*, lecialo Metro. Strzaly z konca mapy, normalnie cyborg.. Na szczescie byl admin, ktory zrobil porzadek. Jak zobaczycie ten nick nie wahajcie sie go banowac.

Wystarczy rzucic okiem na jego ostatnie wyczyny http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/PAWIKDZIECH/

_________________
BF1942 - Senatus Populus Que Romanus|| BF3 - BenQ DELTAeSPORTS.COM


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 sty 2012, 22:16 
Offline

Dołączył(a): 6 sie 2005, 18:39
Posty: 74
Lokalizacja: Gdańsk
Ja was doskonale rozumiem, ale czy ktoś dostrzega kuriozalność tej sytuacji? W poprzednich bf-ach cheaty to był temat niemalże tabu, a tutaj stało sie to masowe. BF3 znizył się do poziomu COD-a, ale to nie dziwne bo może wyszpiegował, że tolerancyjna polityka w kwestii bezpieczeństwa nagania im klientów. Jak wiadomo BF jakkolwiek dobrze niebyłby zrobiony przegrywał z COD-em. Czy ktoś pomyślałby kiedyś, że można się nazwać "Punkbuster-SUXX" i sobie jawnie cheatować? Ktoś może uważa, że po spaleniu, zamrożeniu, skasowaniu itp. typa BF3 stanie się wolny od oszustów? Jeśli jeden robi to jawnie to znaczy, że stu innych robi to niejawnie czyli udają, że graja uczciwie poprzez dozowanie wspomagaczy. I tacy są dopiero problemem. Teraz my mamy zajmować się szukaniem i zgłaszaniem (trochę bezcelowym) oszustów? Zapłaciłem za grę i zamiast grać mam pełnić rolę ciecia? Grać i udawać, że nic się nie dzieje też źle. Wiem jedno: wszyscy używający cheatów, którzy nie chcą by ktokolwiek o tym się dowiedział pałają nienawiścią do typa Punkbuster-SUXX bo on ten problem ujawnia i rozgłasza w sposób najbardziej bezczelny z możliwych. Chyba przyjdzie mi w ta wersję BF-a grać najkrócej bo zapamiętywanie nazw graczy cheatujących, żeby po znalezieniu takiego na serwerze zaraz go zgłosić wydaje mi sie niemozliwe do wykonania. Ma ktoś dane ilu ludzi kupiło wspomagacze? Mozna sie domyślać, że to duża liczba.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 sty 2012, 22:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2010, 21:33
Posty: 139
to cheaty tez trzeba kupowac ? LOOL ?

_________________
Grupa komunistów chińskich zaatakowała pracujący w polu radziecki traktor. Traktor odpowiedział salwą rakiet po czym odleciał w kierunku Moskwy.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 sty 2012, 23:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
20$, niewykrywalne, Made by EA employee.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 sty 2012, 02:32 
Offline

Dołączył(a): 16 sie 2010, 02:56
Posty: 81
Nie wiem czy w innych krajach/forach dyskusja wygląda podobnie, jeżeli tak, życzę DICE/EA powodzenia przy następnym wydaniu BF, w sumie mogli by się pośpieszyć, i spieprzyć wszystko jeszcze bardziej, czity pójdą next, a z BC2 i BF3 będzie można w miarę pograć.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL