Teraz jest 3 cze 2024, 04:06

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 sty 2012, 13:34 
Offline

Dołączył(a): 13 lis 2011, 02:27
Posty: 32
Panie ramka nie wiem czy to twój profil ??

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl ... /242099499

i mam pytanie jak to zrobił -"zrobiłeś jak to twój profil"

Premia za serię zabitych 221

mnie w tej grze to dziwi nawet na podboju kila można dostać "z dupy" nie wiadomo jak i skąd i po ciągu już nici

skoro Ty grasz na 64 graczy to tym bardziej taki ciag jest moim skromnym zdaniem ciężko uzyskać

chyba ze campisz i to jest odpowiedz

wytłumacz mi jak to się to robi

jak Ty to robisz ??

pochwal się

p.s co do moich gier grałem a rożnych trybach ale ostatnio wnerwiają mnie oszuści i właśnie najgorzej na podboju gostek stoi np na statku i dostajesz kila z noża a jesteś np w tanku lub w samolocie
dlatego przerzuciłem się na zespołowy z czasu zagram an podboju

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 sty 2012, 14:24 
Offline

Dołączył(a): 9 kwi 2010, 11:38
Posty: 181
Lokalizacja: Serwery HC
Tak to jest mój profil.
Nie wiem czy wiesz na czym polega seria zabitych więc na wstępie wytłumaczę. Otóż polega to na ilości zabitych przez nas graczy w jednej rundzie bez zgonu ale tu jest jeden haczyk, bo jeśli zginiesz i zostaniesz podniesiony przez medyka na polu walki to seria zabitych się nie resetuje. Reset następuje tylko i wyłącznie wtedy gdy po śmierci rezujesz się sam na powiedzmy spawnie.
1 Raz ( jedyny ) trafiło mi się na metrze o 3000 ticketach gdzie miałem świetną drożynę/zespół, który w perfekcyjny sposób pozwolił na lamienie z 320. Nie miałem żadnego problemu z ammo, Przy zgonach medycy uwijali się jak mróweczki rezując naszych. Ruscy tak bronili środka planszy że nie dało się przebić na "B" a zarazem można było ich kosić aż miło. Sam byłem coraz bardziej zdziwiony jak na koniec rundy ukazał mi się taki ( rekordowy )wynik w podsumowaniu.

Co do campienia to czasem się też zdarzało bo jeśli serwer jest ustawiony na kilka tyś. ticketów to szczerze mówiąc najlepszy szarżer nie jest w stanie wytrzymać długo w takim trybie na wysokich obrotach. Czasem trzeba ochłonąć, gdzieś się przy-melinować i trochę odsapnąć. Mój rekord to cztero godzinna runda na metrze a łącznie spędziłem około 300 godzin w jego "podziemiach" więc miałem sporo czasu na poznanie niuansów tej mapy.

Wracając do 221 serii zabitych to możecie mi uwierzyć zgodnie z tym co napisałem lub nie. Udowodnić że nie "ściemniałem" inaczej nie mogę bo ta gra nie przewiduje takich możliwości. Jedynie jeszcze możecie przeprowadzić wywiad z adminami serwerów na których grywałem czy w jakikolwiek sposób gram na "wspomagaczach".


Edit.
Z KAlNem poznałem się właśnie na mapie w Metrze jak miał około 45 lvl. Często graliśmy razem lub po przeciwnych stronach konfliktu. Z czasem tak jakoś samo wyszło że zaczęliśmy razem konkurować przy systematycznym podnoszeniu swoich rang aż do uzyskania setnej gwiazdki, więc na jego temat mogę powiedzieć sporo ale na pewno nie to że w jakikolwiek sposób naginał zasady.

Od Bardzo dawna systematycznie kontrolowałem pierwszą trzy setkę, potem setkę, pięćdziesiątkę i w końcu czołówkę z rankingu graczy BF3. Pamiętam dokładnie jak DICE usuwało czituchów, potem po paczu pojawili się ponownie, jak w ciągu jednej nocy z 60 pozycji spadłem na 120 miejsce itd. Na temat wielu graczy mógł bym się wypowiedzieć niekoniecznie pozytywnie. W trakcie jak dobijałem już ostatnich gwiazdek pułkownika nie raz mnie brała wściekłość jak widziałem takich właśnie orłów jak R0ckstar1911 dzięki którym mimo ostrego ciśnięcia zamiast podnosić się w rankingu to spadałem. Walka z nimi przy takim a nie innym podejściu DICE mnie już znudziła, w pamięci po prostu znakowałem sobie ich "osiągnięcia" i na tej podstawie odnotowałem swoje "Game-Over" w pierwszej dziesiątce.

_________________
Pozdrawiam
Ramka Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 sty 2012, 15:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 maja 2010, 02:46
Posty: 551
Biorąc pod uwagę czas gry wygląda w miarę ok, ale tego czy nie używa dodatkowych "wspomagaczy" pewnym być nie można ;)

p.s. Ramka: tak bardzo spodobało Ci się metro czy grałeś tam tylko dla nabicia lvl?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 sty 2012, 15:16 
Offline

Dołączył(a): 9 kwi 2010, 11:38
Posty: 181
Lokalizacja: Serwery HC
dedoha napisał(a):
Biorąc pod uwagę czas gry wygląda w miarę ok, ale tego czy nie używa dodatkowych "wspomagaczy" pewnym być nie można ;)

Nie moja wina tylko DICE że tak podchodzi do sprawy w swoim produkcie i nie chciało im się przyłożyć by udostępnić jakiekolwiek narzędzia do walki/ kontroli nad czituchami.


dedoha napisał(a):
tak bardzo spodobało Ci się metro czy grałeś tam tylko dla nabicia lvl?


Na metrze w 75% grałem dla nabicie lvl. Na innych mapach o wiele trudniej wyciągnąć takie staty i tyle punktów. W 25% bo jest fajna zadyma ale zadymę można zrobić na wszystkich mapach byle był skład w miarę ogarnięty.

_________________
Pozdrawiam
Ramka Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 sty 2012, 01:45 
Offline

Dołączył(a): 13 lis 2011, 02:27
Posty: 32
Panie ramka ja twojej szanownej osoby nie podejrzewam o to że oszukujesz tylko mi chodziło jak to sie robi. masz max level wiec sie grzecznie chciałem dowiedzieć jak taki kosiarz umysłów to robi xD to niezłe musiałeś na kosić tego mięsa ;D truchło się przewalało :D

widzisz jak sam powiedziałeś dobry zespól i z tym się zgodzę bo jak jest dobry zespół to pół sukcesu

ale to rzadkość nad rzadkościami ja jak gram na podboju wszyscy albo pchają się do tanka lub do heli a jak nie zdąży wejść to ci kulkę w plecy sprzeda i co tu mówić o dobrym zespole

EDIT:
Ramka napisał(a):
Od Bardzo dawna systematycznie kontrolowałem pierwszą trzy setkę, potem setkę, pięćdziesiątkę i w końcu czołówkę z rankingu graczy BF3. Pamiętam dokładnie jak DICE usuwało czituchów, potem po paczu pojawili się ponownie, jak w ciągu jednej nocy z 60 pozycji spadłem na 120 miejsce itd. Na temat wielu graczy mógł bym się wypowiedzieć niekoniecznie pozytywnie. W trakcie jak dobijałem już ostatnich gwiazdek pułkownika nie raz mnie brała wściekłość jak widziałem takich właśnie orłów jak R0ckstar1911 dzięki którym mimo ostrego ciśnięcia zamiast podnosić się w rankingu to spadałem. Walka z nimi przy takim a nie innym podejściu DICE mnie już znudziła, w pamięci po prostu znakowałem sobie ich "osiągnięcia" i na tej podstawie odnotowałem swoje "Game-Over" w pierwszej dziesiątce.


widzisz ja jak widzę takiego delikwenta to go zgłaszam i powiem Ci to działa nie wiem po ilu zgłoszeniach takie typka banują lub zerują wszystko do zera ale paru już tak miało
dam Ci przykład

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/user/Truskawek/

zobacz sobie tego

grałem sobie z nim na podboju i był w przeciwnej drużynie jechałem w tanku a tu nagle kulka w głowę odrodzenie i kulka w głowę wczesnej nazywał się inaczej po tej rundzie wyszedł i zmienił nick na truskawek pisałem mu że za takie coś dostanie bana i ze go zaraportuje i większość graczy pisało ze go zaraportowała a on na to "że mogę mu skoczyć "

wiec widzisz jakieś rezultaty są mam paru co zgłosiłem i dostali bana

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 sty 2012, 02:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 mar 2010, 21:26
Posty: 358
Lokalizacja: Białystok
Dziś spotkałem bydlaka na G4G.pl [5] RUSH
http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl ... 393878097/
chyba robi jakieś rekordy do ligi cziterów...
http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl ... 393878097/

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 sty 2012, 02:50 
Offline

Dołączył(a): 9 kwi 2010, 11:38
Posty: 181
Lokalizacja: Serwery HC
Przy niektórych działa a przy innych nie.

Tego kilka razy raportowałem i jak widać bez efektów. http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/user/dima20019/
Nie mam już teraz tamtych danych z raportów więc nie podeśle tu ale DICE zlało temat. Z tego co pamiętam to jako pierwszy nabił max medali adwersarza, o wiele za dużo w stosunku do ilości killi co widać nawet teraz. Zerknijcie na jego pluton i staty jedynego członka tego plutonu, potem dodajcie 1 + 1 i wyjdzie wam 2 ( kto kogo zabijał ). Dyzio miał w historii xx rund z wygraną 400:0 na serwerze 2 osobowym gdzie grał właśnie z "kolegą" z plutonu.

Tu następny http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl ... samamaden/
Jakoś dziwnie mało killi, bardzo mało medali, rezów tylko 2022 więc na czym zrobił 35,057,900 punktów???? i tyle gwiazdek na Medyku Techniku czy wsparciu?

Ten wyglądał w statach OK http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl ... hadowaxeI/ do momentu jak kiedyś spotkaliśmy się w metrze i po paru rundach dodaliśmy się do znajomych a oczom moim ukazała się seria zabitych adwersarza w wysokości 435. Szybko dokopałem się jak i kiedy nagle przeskoczył o 2 miliony. Jakoś nie miał już więcej nic ciekawego do powiedzenia.

W ten sposób można wymieniać przynajmniej 70% osób z pierwszej 30 rankingu gdzie raportowanie dało tyle co nic. Teraz raportuje tylko tych na żywo spotkanych, robię screna + raport bitewny o ile się pojawi ale nie chce mi się już pilnować i za DICE odwalać robotę.

_________________
Pozdrawiam
Ramka Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lis 2012, 16:57 
Offline

Dołączył(a): 6 lis 2012, 16:28
Posty: 1
Niestety, nowszego tematu nie dane mi było znaleźć, za co z góry przepraszam.

Booster: 007_Gremlin

Przyłapałem go na boostingu, a w reakcji na raport on tylko odpowiedział "No to powodzenia.". Wygląda na to, że miał rację, bo wysłałem raport ponad miesiąc temu i żadnej reakcji od EA/Dice/Ktokolwiek tym się zajmuje. Może gdy większa liczba osób na niego "naskarży", to będzie jakaś reakcja.

http://i49.tinypic.com/2ztlrf4.jpg - Nemesis boosting
http://i47.tinypic.com/wm03kh.jpg - Chyba uzbrajanie MCOMu, ale nie mam pojęcia w jaki sposób aż milion punktów wyciągnął na jednej grze.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL