Teraz jest 23 cze 2024, 03:37

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 31 gru 2011, 16:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 wrz 2011, 18:23
Posty: 79
Lokalizacja: Dublin/IRL
Na początek chciałbym złożyć Wszystkim, wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, zdrowia, szczęścia, sukcesów w życiu prywatnym i aby BF nie sprawiał więcej problemów :D

Święty Mikołaj w tym roku przyniósł mi monitor 3D :D Nie czekając długo, podłączyłem go pod kompa i uruchomiłem BF3. Wrażenie było oszałamiające :) widok lecącej kuli w twoją stronę, może przyprawić o zawał serca. Po wystrzeleniu pocisku z RPG/SMAW i zniszczeniu celu, masz wrażenie jak by było się na polu walki i spadające odłamki miały by w Ciebie uderzyć :)
Ogólnie gra zrobiła się nie do poznania i przynosi teraz jeszcze więcej przyjemności. Niestety ma też to swoje wady, czyli niższy framerate i po ok 1,5 h gry oczy zaczynają juz nie wyrabiać. Jeśli ktoś zastanawiał się nad takim monitorem, mogę mu w 100% polecić zakup a gry nabiorą innego wymiaru.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 gru 2011, 16:41 
Offline

Dołączył(a): 16 mar 2011, 18:17
Posty: 404
Próbowałem z anaglifami na swoim monitorze ale z 40FPS zrobilo sie niecale 20 wiec olałem to. Przy stereoskopie pewnie wiecej zżera ;]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 sty 2012, 07:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sty 2003, 04:02
Posty: 859
W 3D to nawet z anaglifami jest fajnie polatać.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2012, 01:02 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5036
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
Mozna pozazdrosic gdy pomysli sie o starciach wystepujacych w walce z bliska lub przemierzaniu mapy z powietrza :)
Miloby bylo zobaczyc tala atrakcje w jakims sklepie z elektroniczna rozrywka no. Empik pomujacy aktualnie BF3 przez EA :)
Drogie to to cudo i zamawiane w Polsce? :)

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2012, 07:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 wrz 2011, 18:23
Posty: 79
Lokalizacja: Dublin/IRL
Koszt z przesyłką to €320


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2012, 12:18 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2004, 04:45
Posty: 1597
Lokalizacja: IRL
szczerze ? za 320e mozesz miec przynajmniej 27" normalny monitor z bardzo dobrymi parametrami. 3D to fajny bajer, mialem okazje przetestowac ale wg mnie za bardzo sie oczy mecza... warto raczej poczekac na nastepna generacje monitorow 3D, poki co to bardziej gadzet/wodotrysk ;)

_________________
Obrazek
Obrazek
http://www.teamofaces.com


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2012, 17:16 
Offline

Dołączył(a): 8 wrz 2009, 18:13
Posty: 109
Za kilka lat będziemy już pewnie używać hologramów a nie monitorów 3D.
Wczorajszy (tzn. wczoraj to obczaiłem) news z Orange: http://www.orange.pl/kid,4001237797,id,4001961414,title,Telewizja-3D-niedlugo-bedzie-przestarzala,article.html.
Mam nadzieję że już niedługo hologramy zagoszczą w naszych domach - wyobraźcie to sobie, wrażenia z gry musiałyby być niesamowite.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2012, 17:33 
Offline

Dołączył(a): 16 mar 2011, 18:17
Posty: 404
W ciągu 10 lat napewno nie będą hologramy w kazdym domu. Pomyślcie chociażby o dziadkach, chciałoby im się ogladac hologram zamiast telewizji?
Zapewne większosć tekstow wygladala by mniej wiecej jak "A po co to? durnoty takie..."


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2012, 17:50 
Offline

Dołączył(a): 8 wrz 2009, 18:13
Posty: 109
W pewnym sensie masz rację, ale ja za 10 lat nie mam zamiaru być zgredem, mimo że będę miał już koło 40stki. Jeśli tylko będzie możliwość mieć taki sprzęt (zwłaszcza chodzi mi tu o granie, ale nie tylko), to pewnie będę go miał.
Pisząc "w naszych domach", miałem na myśli przede wszystkim osoby które lubią gry komputerowe - w końcu jak by na to nie patrzeć, jest to forum dla graczy i do graczy się zwracam.
Nie powiesz chyba że gdy ta technologia zostanie już usprawniona, rozbudowana i ogólnodostępna, to nie zapragniesz mieć czegoś takiego w swoim domu.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2012, 19:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2007, 20:07
Posty: 63
Jak włączyć anaglyph na karcie ATI?

edit.
Już mam, zainstalowałem ten sterownik http://www.iz3d.com/driver

_________________
Smile, tomorrow will be worse :-)
And the fact that I'm almost 50, doesn't matter!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 sty 2012, 18:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 lut 2003, 23:50
Posty: 35
Lokalizacja: Gliwice
Kolego BAILE jaki masz monitorek firma .. ? , ja mam lg 3d z okularkami i programik triDef 3D w po aktualizacji , no jakos miodu niemam , bynajmniej może cos źle mam skonfigórowane , bo wobraz jest heh w 3D a,e ino na połowie ekranu reszta to jakby rozbita mapa ..

ps. jakby ktos miał jakieś rozwiązanie to dajcie znać , niebede specjalnie nowego tematu zakładał.. :D

pozdro..

_________________
intel kwadrat :D Q6600 ~ 2,89 GHz
ram - 8 GB
grafika - gf N-460
płyta gł. - ASUS P5Q


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 sty 2012, 18:12 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lut 2010, 17:25
Posty: 61
Jak masz kartę Nvidii, to posiadając nowe sterowniki masz możliwość włączenia 3d w panelu sterowania nvidia. Jest tam prosty test, w którym wybierasz jaki typ okularów posiadasz. Chyba najlepsza droga na granie 3d, ponieważ coraz więcej gier w pełni wspiera tryb 3d od nvidii, ponadto wiele starszych tytułów daje radę.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 sty 2012, 19:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 lut 2003, 23:50
Posty: 35
Lokalizacja: Gliwice
Nie no spoko , całą konfigóracje robie , teścik . okej .. ale i tak monitor dzieli mi sie na 2 połowy mimo prób jakiego kolwiek konfigórowania nic mi nie wychodzi .. mała porazka .. jak bede robił to jeszcze raz zrobie skrina jak to ci.. wyglada ..

_________________
intel kwadrat :D Q6600 ~ 2,89 GHz
ram - 8 GB
grafika - gf N-460
płyta gł. - ASUS P5Q


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 sty 2012, 05:55 
Offline

Dołączył(a): 16 sie 2010, 02:56
Posty: 81
Może to wina kabla, jeżeli hdmi to też musi być chyba 1.4a czy coś takiego...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 sty 2012, 17:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 wrz 2011, 18:23
Posty: 79
Lokalizacja: Dublin/IRL
@jarrot, Wyłącz w opcjach grafiki opóźniony antyaliasing, powinno to pomóc. Też mam monitor LG


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL