Teraz jest 23 cze 2024, 03:38

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 7 sty 2012, 14:56 
Offline

Dołączył(a): 24 lis 2011, 14:20
Posty: 10
takie troche dziwne pytanie, ale do czego wykorzystać stację CITV? co ona robi w ogole?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 sty 2012, 15:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2011, 21:41
Posty: 919
Lokalizacja: Galicja
Jest to unlock do którego pojazdu?

_________________
!STOP! forumowym nekromantom!

Nie pomagam na pw. Od tego jest forum.

Mój last


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 sty 2012, 15:02 
Offline

Dołączył(a): 24 lis 2011, 14:20
Posty: 10
Czołgu, ostatni unlock.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 sty 2012, 15:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2011, 21:41
Posty: 919
Lokalizacja: Galicja
Z tego, co jest napisane w battlelogu, to jeśli to dobrze przetłumaczyłem, to unlock ten pozwala na to, by do czołgu weszła trzecia osoba. Z tego miejsca prawdopodobnie można tylko oznaczać laserem cele.

_________________
!STOP! forumowym nekromantom!

Nie pomagam na pw. Od tego jest forum.

Mój last


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 sty 2012, 15:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2010, 21:33
Posty: 139
Dokladnie oznaczasz cele, dodatkowo ma noktowizje i zooma. Kierowca z rakietami + dowodca na CITV masarka Taki smakpiony czolg jest gorszy niz p-lotka

_________________
Grupa komunistów chińskich zaatakowała pracujący w polu radziecki traktor. Traktor odpowiedział salwą rakiet po czym odleciał w kierunku Moskwy.


Ostatnio edytowano 7 sty 2012, 15:16 przez Mrufkojat, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 sty 2012, 15:16 
Offline

Dołączył(a): 25 cze 2011, 14:10
Posty: 39
jesli czolg jest wtedy wyposazony w pociski PZ staje sie dobrym narzedziem do zwalczania lotnictwa :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 sty 2012, 15:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
3 siedzenie w czołgu afaik.
Pozwala temu człekowi namierzać pojazdy wroga jak snajperski SOFLAM.
@edit: Za dużo czasu spędziłem na szukaniu potwierdzenia mojej tezy, mech.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sty 2012, 14:44 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 gru 2011, 18:20
Posty: 64
Lokalizacja: Tychy/Błonie/Warszawa
piękna rzecz , ale pod warunkiem że ma sie załoge , która wie co do niej należy. Szlag mnie trafia gdy ustawiam sobie perki tak by być niebezpiecznym zarówno dla wojsk lądowych jak i powietrznych , a dostane parówe do czołgu co zamiast wyszukiwać , zaznaczać i meldować cele to np , pruje z karabinu w czołg ;/ załamka normalnie!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sty 2012, 18:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 mar 2010, 12:10
Posty: 111
Tak to bywa z tymi załogami z „łapanki” drogi Olgierdzie :lol:

Wczoraj miałem chwalebny wyjątek – przypadkowy gość przechodził sprawnie miedzy stanowiskami 2 i 3 skutecznie używając lasera i LMG. Dodatkowo w czasie wolnym wyskakiwał na naprawy i odpalał kooperacyjnie swoje rakiety w kierunku wrogich pojazdów.
:shock: :shock: authentic 100% człowiek orkiestra
Ale taki się trafia raz na miesiąc grania więc najlepiej zorganizować sobie kogoś na stałe, może nawet z audio via BL . Mam, używam, zadowolony jestem.

Dodatkowa korzyść z posiadania tej stałej umiejętności to możliwość wbicia do każdego czołgu, przy starcie czy w trakcie gry nawet z 2os załogą. Oczywiście lokowani jesteśmy na stanowisku 3.

Pytanie jak z podziałem punktów po skutecznym oznaczeniu laserem – CITV pod tym względem jest chyba mniej „dochodowy” od SOFLAM ? Siedzę głównie na 1 i nie miałem okazji dokładnie tego rozkminić.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sty 2012, 18:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Głos z krzaka napisał(a):
Pytanie jak z podziałem punktów po skutecznym oznaczeniu laserem – CITV pod tym względem jest chyba mniej „dochodowy” od SOFLAM ? Siedzę głównie na 1 i nie miałem okazji dokładnie tego rozkminić.

SOFLAM to się stawia i czeka aż zacznie coś namierzać (albo namierzą go), z tego co pamiętam to za każde namierzenie pojazdu jest kilka punktów a dobrze ulokowany SOFLAM jest samowystarczalny.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sty 2012, 18:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 mar 2010, 12:10
Posty: 111
Klarując
SOFLAM prowadzony ręcznie lub z pilota, zalockowany cały czas na celu w momencie zniszczenia namierzonego obiektu daje operatorowi asystę wysokości ok. połowy punktów zdobytych przez killera (np z 150 enga z Jave - snajper ma 80 asysty). Na CITV poza oznaczeniem (10 pkt)nic takiego na razie nie udało mi się osiągnąć.

Sklarowane :wink: pytanie brzmi - czy można na CITV punktować jak na SOFLAM ?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sty 2012, 18:47 
Offline

Dołączył(a): 25 kwi 2009, 10:29
Posty: 97
Głos z krzaka napisał(a):
Pytanie jak z podziałem punktów po skutecznym oznaczeniu laserem – CITV pod tym względem jest chyba mniej „dochodowy” od SOFLAM ? Siedzę głównie na 1 i nie miałem okazji dokładnie tego rozkminić.


Za killa z udziałem CITV dostaje się całkiem sporo punktów, chyba więcej niż z SOLFAM (nie licząc tego, że ten sam namierza). Z moich obserwacji wychodzi przy tym jakieś 85-100 punktów na ogół.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sty 2012, 18:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 mar 2010, 12:10
Posty: 111
Thx :D
Czyli jak w przypadku SOFLAM połowa . 85 to pusty obiekt (unieruchomienie, zniszczenie), 100 z wkładem (unieruchomienie, zniszczenie + zjarany gucio w środku).


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sty 2012, 21:09 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
BTW: citv jest duzy lepszy w namierzaniu - bo szybszy = obraca sie nim b. wygodnie (i plus ppm i mamy nokto z zoomem), a pktow, jak juz zauwazono - jest b. duzo^^

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 sty 2012, 12:49 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 12 sty 2012, 01:35
Posty: 77
Powiem tak . Citv to rzecz piękna ,ale potrzeba ogarniętych. Zdarzało mi sie że będąc sam w czołgu,gdy czas na to pozwalał,namierzałem sobie np helki a potem przesiadka na strzelca w wieży i o dziwo helka dalej była zaznaczona(chyba że zaznaczył ktoś inny?). najpiękniejszy zestaw to ogarnięty mechanik(od napraw i ew.przywalenia z rpga)obsługujący citv a potem tylko korzystanie z P-Z i stajemy sie ekipą z którą musi sie liczyć każdy. Aż mnie dziw bierze,że tak malo ludzi z tego korzysta.Kolejna rzecz to ,że na serwerach grają młoty(przepraszam jesli kogoś uraziłem).na 30graczy na serwerze 5-6 bedzie kumatych. Ktoś uzna to za żal,ale niestety.taka prawda. wczoraj grałem i dosiadł sie do mnie jakiś snajperzyna na Kaspianie.nie dość że karabinem napierdzielał w drzewa to jeszcze zajmował mi miejsce w czołgu. Najgorsze jest to że trafiał do mojego czołgu z 3-4razy. nie potrafił wykorzystać tego co ma do użycia.Mówie do gamonia \"namierzaj\" ,a on dalej karabinem w chmury.Baran ! wejdzie takie to do pojazdu,zdradza moją pozycje i psuje zabawe!!! próbowałem po polsku!angielsku!rusku!niemiecku! nawet po hiszpańsku podstawowe słowa .. ni h..a .. w końcu nie strzymałem i sam wysiadłem z tego czołgu by po chwili zauważyć jak pólgłowek dalej siedzi w wieży i kręci sie w kółko,po chwili wylatując z lufą w tylku w powietrze dzieki pociskom Havoca!!! ależ się ucieszylem ;) odbiegłem troche od tematu,wyżaliłem sie... po prostu brakuje mi ogarniętych graczy !!!!! potrzebuje kumatych do współpracy !!


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL