Teraz jest 23 cze 2024, 03:35

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 15 sty 2012, 23:23 
Offline

Dołączył(a): 15 sty 2012, 23:14
Posty: 2
Witam. Dopiero zaczynam więc nie zrugajcie mnie za mocno. Nie wiem jak używać sygnalizatora. Powinienem podobno pojawić się w tym miejscu po śmierci ale w cale tak nie jest. Widziałem że niektórzy mają do wyboru po śmierci kilka punktów do pojawienia się . Ja mam tylko losowy punkt mimo że ustawiam sygnalizator. O co chodzi? Z góry dziękuję za odpowiedź.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 sty 2012, 00:46 
Offline

Dołączył(a): 15 cze 2007, 15:20
Posty: 295
Jeśli Ty lub ktoś z Twojej drużyny postawił sygnalizator, po śmierci możesz się na nim zrespić wybierając go z listy dostępnych spawn pointów (takie paski np "C - Budka"). Niebieskie paski to spawny na flagach, zielone to członkowie drużyny i ich sygnalizatory. Ciebie interesują zielone paski opisane jako 'Znacznik Odrodzeń'.

_________________
Jestem zajebisty, a najlepszym na to przykładem jesteś właśnie Ty.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 sty 2012, 09:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2011, 09:17
Posty: 260
peezle44 napisał(a):
Powinienem podobno pojawić się w tym miejscu po śmierci ale w cale tak nie jest
1. Tylko zwiadowca ma znacznik odrodzeń (jeśli o niego chodzi).
2. Przed odrodzeniem upewnij się że masz go na wyposażeniu, po czym wejdź do akcji
3. Znajdź jakieś ustronne miejsce gdzie sądzisz, że wróg go nie zobaczy.
4. Próbuj go postawić - nie każde podłoże pozwala na to. Jak ci się uda to idź do walki.
5. Jak zginiesz możesz skorzystać właśnie z tego punktu, ale nie musisz. Twoja drużyna może korzystać z niego do woli, jednak jak Ty się odrodzisz to musisz go postawić jeszcze raz.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 sty 2012, 10:00 
Offline

Dołączył(a): 9 kwi 2010, 11:38
Posty: 181
Lokalizacja: Serwery HC
hamsterOne napisał(a):
peezle44 napisał(a):
Powinienem podobno pojawić się w tym miejscu po śmierci ale w cale tak nie jest
1. Tylko zwiadowca ma znacznik odrodzeń (jeśli o niego chodzi).
2. Przed odrodzeniem upewnij się że masz go na wyposażeniu, po czym wejdź do akcji
3. Znajdź jakieś ustronne miejsce gdzie sądzisz, że wróg go nie zobaczy.
4. Próbuj go postawić - nie każde podłoże pozwala na to. Jak ci się uda to idź do walki.
5. Jak zginiesz możesz skorzystać właśnie z tego punktu, ale nie musisz. Twoja drużyna może korzystać z niego do woli, jednak jak Ty się odrodzisz to musisz go postawić jeszcze raz.



Dodam od siebie że by się odrodzić na własnym znaczniku konieczne jest dołączenie do drużyny ( możesz być w niej sam byle być w drużynie ) przynajmniej w większości trybów gry. Nie pamiętam jak jest w przypadku DM bo ten tryb jest od początku sam z siebie zbugowany i do tej pory nie poprawiony przez DICE.

Wbrew pozorom znacznik snajpera jest bardzo użytecznym narzędziem w BF3 i rzadko docenianym przez osoby mało grających zespołowo. Potrafi przeważyć szlę zwycięstwa na waszą korzyść. taka mała rzecz a cieszy. :)

_________________
Pozdrawiam
Ramka Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 sty 2012, 11:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
hamsterOne napisał(a):
2. Przed odrodzeniem upewnij się że masz go na wyposażeniu, po czym wejdź do akcji

Nie trzeba sprawdzać czy jest na wyposażeniu bo on zawsze jest. Nie można go zmienić na cos innego tak ja MAVa czy SOFLAMa.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 sty 2012, 11:51 
Offline

Dołączył(a): 6 gru 2011, 00:40
Posty: 195
sidh77 napisał(a):
hamsterOne napisał(a):
2. Przed odrodzeniem upewnij się że masz go na wyposażeniu, po czym wejdź do akcji

Nie trzeba sprawdzać czy jest na wyposażeniu bo on zawsze jest. Nie można go zmienić na cos innego tak ja MAVa czy SOFLAMa.

Można ustawić jego brak.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 sty 2012, 12:00 
Offline

Dołączył(a): 9 kwi 2010, 11:38
Posty: 181
Lokalizacja: Serwery HC
fido2801 napisał(a):
sidh77 napisał(a):
hamsterOne napisał(a):
2. Przed odrodzeniem upewnij się że masz go na wyposażeniu, po czym wejdź do akcji

Nie trzeba sprawdzać czy jest na wyposażeniu bo on zawsze jest. Nie można go zmienić na cos innego tak ja MAVa czy SOFLAMa.

Można ustawić jego brak.



Nie jestem pewny na 100% ale chyba jednak nie da się ustawić na brak, niemniej sprawdzę wieczorem o ile mnie skleroza nie dopadnie :D

Jeśli jednak okaże się że można ostawić puste okno to sorr za spam.

_________________
Pozdrawiam
Ramka Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 sty 2012, 12:06 
Offline

Dołączył(a): 6 gru 2011, 00:40
Posty: 195
Ramka napisał(a):
Nie jestem pewny na 100% ale chyba jednak nie da się ustawić na brak, niemniej sprawdzę wieczorem o ile mnie skleroza nie dopadnie :D

Jeśli jednak okaże się że można ostawić puste okno to sorr za spam.

Właśnie sprawdziłem i faktycznie nie można :roll: Byłem pewien, że da się :wink:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 sty 2012, 13:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2009, 14:58
Posty: 224
Lokalizacja: Legionowo
peezle44 napisał(a):
Ja mam tylko losowy punkt mimo że ustawiam sygnalizator. O co chodzi?


O to że to tryb drużynowy death match czy tam zespołowy, jeden kij bo jedno i drugie to gówno. Tylko w tych trubach mamy do czynienia z "losowym" punktem odrodzenia, bez możliwości odradzania się na członkach zespołu czy sygnalizatorach. Zagraj w normalny tryb a problem się rozwiąże.

_________________
Obrazek

DOGFIGHT POLISH JET CUP 2010


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 sty 2012, 14:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2010, 21:33
Posty: 139
Jeśli postawisz sygnalizator gdzies w szczerym polu to po odrodzeniu bedziesz spadach na spadochronie nad tym sygnalizatorem. Jeśli umiescisz go w pomieszczeniu to odrodzisz sie bezposrednio obok sygnalizatora. Jesli umieścisz go gdzies pod scianą wysokiego budynku, to jak pisałem bedziesz na spadochronie i tym sposobem możesz wskoczyć na ten budynek.

_________________
Grupa komunistów chińskich zaatakowała pracujący w polu radziecki traktor. Traktor odpowiedział salwą rakiet po czym odleciał w kierunku Moskwy.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 sty 2012, 14:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2011, 09:17
Posty: 260
jeśli nie można ustawić jego braku to sorka za dezinformację


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 sty 2012, 14:45 
Offline

Dołączył(a): 16 mar 2010, 03:32
Posty: 126
Jurand napisał(a):
O to że to tryb drużynowy death match czy tam zespołowy, jeden kij bo jedno i drugie to gówno. Tylko w tych trubach mamy do czynienia z "losowym" punktem odrodzenia, bez możliwości odradzania się na członkach zespołu czy sygnalizatorach. Zagraj w normalny tryb a problem się rozwiąże.


Deathmatch to nie takie gowno, juz sporo poprawili m.in. nie odradzamy sie vis-a-vis z wrogiem w 25% przypadkow. Na czlonkach druzyny nie mozna sie co prawda odrodzic w trybie TDM ale juz na sygnalizatorze owszem...

_________________
Use 'rm file' on Unix/Linux to test for existing file; if you don't get a message, the file existed.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 sty 2012, 15:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
Nie wiem jak w trybie TDM ale w SQDM można się odradzać na członkach własnej drużyny. Trzeba tylko wcześniej do niej dołączyć. Wchodzimy w menu w drużynę i klikamy "zmień drużynę" i wtedy jesteśmy się w stanie odradzać na swoich ziomkach. Teoretycznie jak wejdziemy do gry to jesteśmy przypisani do jednego ze squadów ale w praktyce nie jesteśmy a tylko nabijamy punkty dla niej. Czyli nasi towarzysze broni nie są oznaczeni na zielono tylko na niebiesko. Znacznik odrodzeń też wtedy działa jak należy.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 sty 2012, 15:54 
Offline

Dołączył(a): 16 mar 2010, 03:32
Posty: 126
Niestety wciaz jest bug ktory czasami uniemozliwia dolaczenie do istniejacego squadu nawet jak sa wolne sloty (squad ustawiony jako prywatny), ale to chyba dotyczy wszystkich trybow gry... Czesto na 16 graczy w teamie sa np. dwa 3-osobowe squady do ktorych nie da sie wejsc a reszta ziomkow biega luzem i pozostaje tylko zalozyc squad i wolac zeby wchodzili...

_________________
Use 'rm file' on Unix/Linux to test for existing file; if you don't get a message, the file existed.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 sty 2012, 16:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
Ja po prostu wchodzę do pustego squadu i po 3-5 minutach mam już trzech kompanów którzy się dołączyli. Może niektórzy boja się być dowódcą drużyny bo tam trzeba (a przynajmniej powinno się) wydawać rozkazy.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL