Teraz jest 23 cze 2024, 03:55

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 31 sty 2012, 22:14 
Offline

Dołączył(a): 31 sty 2012, 21:55
Posty: 3
Witam. Opisze mój problem: mój obecny komputer nie spełnia wymagań BF3, ale mam w domu laptopa który je spełnia więc postanowiłem zainstalować go na nim.Tylko że niedługo kupuje nowy komputer którego parametry będą wielokrotnie przekraczać wymagania Battlefielda 3 i na nim będę grał jeszcze dużo czasu i tu pojawia się problem czy jeśli teraz zainstaluje BF3 i Origina na tym laptopie, a potem go(BF3) usunę to czy będę mógł zainstalować BF3 na tym nowym kompie(wiem że Orgina można mieć na wielu komputerach, chodzi mi o BF3).

Chciałbym od razu powiedzieć że nie jestem piratem który chce pożyczyć grę koledze czy coś po prostu nie mogę się odczekać aż będę miał tego nowego kompa i zagram w Battlefielda ponad to powtórzę że BF3 z laptopa usunę(chyba że nie trzeba).


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 sty 2012, 22:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2009, 15:04
Posty: 332
Lokalizacja: Kutno
mozna bez problemu

_________________
Obrazek www.polishhussars.pl
szukaj serwera BF3 - [PH] Polish Hussars .pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 sty 2012, 22:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lut 2010, 00:11
Posty: 296
Gry zintegrowane z Origin takie jak właśnie Battlefield 3 masz ze sobą wszędzie tam gdzie zalogujesz się na swoje konto Origin, logujesz się i wyświetla ci się lista gier które kupiłeś. Możesz pobrać grę na tyle komputerów ile ci się podoba, oczywiście możesz grać tylko na jednym naraz.

_________________
Obrazek
Intel 3770K i7 3,5 GHz | GeForce GTX660 2048MB | Asrock Z77 Pro3
________8GB DDR3 1600 MHz | 22" 1680x1050 | Windows 7_______


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 sty 2012, 22:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Temat wałkowany a to że lapek ma wysokie numerki nie znaczy że jest dobry, zwłaszcza do BF3...
BF3 możesz instalować ile razy chcesz i gdzie chcesz.
Warunki są 2:
1. Na komputerze musi być aplikacja Origin i konto z grą (które masz)
2. Gra nie może działać na dwóch komputerach jednocześnie.
I ile ty na PC wydajesz że wielokrotnie przekracza wymagania BF3? Chyba że wielokrotnie to za każdy MHz, bardzo mnie to intryguje.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 sty 2012, 22:25 
Offline

Dołączył(a): 31 sty 2012, 21:55
Posty: 3
Wiedziałem że tak jest na Steamie, ale nie wiedziałem jak jest w Originie dzięki za odpowiedzi będę mógł podgonić kolegę który ma 20 lvl :D

@Up 3500 zł na kartę grafiki, procesor, płytę główną i RAM


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 sty 2012, 22:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
GalAnonim118 napisał(a):
@Up 3500 zł na kartę grafiki, procesor, płytę główną i RAM

Nie wiem na czym oszczędzasz ale w tych kosztach dostaniesz coś co podźwignie BF3 na med-high i to nie całkiem stabilnie, samo GPU z mobo stworzone do BF3 na ultra tyle kosztuje imho.
Niech no ja zgadnę, GTX5xx, Intel i5 i 4GB ram DDR3?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 sty 2012, 23:02 
Offline

Dołączył(a): 25 kwi 2009, 10:29
Posty: 97
Mofixil napisał(a):
Nie wiem na czym oszczędzasz ale w tych kosztach dostaniesz coś co podźwignie BF3 na med-high i to nie całkiem stabilnie, samo GPU z mobo stworzone do BF3 na ultra tyle kosztuje imho.
Niech no ja zgadnę, GTX5xx, Intel i5 i 4GB ram DDR3?


Z Tobą kolego chyba coś nie tak. O czym Ty bredzisz? Sam mam całą puszkę za 2200 kupioną w maju zeszłego roku i bf śmiga 40+ fps na high. To samo odnośnie Twojej fobii dotyczącej laptopów - kumpel ma lapka kupionego rok temu za 3700 i też gra na high z 40+ fps (a podobno na lapku się nie da). Skończ szerzyć herezje i motać ludziom w głowach. Koleś jak da za te podzespoły 3,5 koła to spokojnie na ultra w multi będzie grał.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 sty 2012, 23:17 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
Zamykam a autorowi na przyszłość polecam korzystanie z opcji search.php

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL