Teraz jest 29 mar 2024, 00:08

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 wrz 2012, 16:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 maja 2010, 19:30
Posty: 213
Lokalizacja: SU-35BM FLANKER-E
Psyhe napisał(a):
Dostałem jakieś hasło do "email" całkiem inne ale nie wiem o co chodzi i gdzie to niby użyć



Ogólnie to jest tak że, powinieneś dostać email na który jest założone konto origin i hasło do konta.
Aby zalogować się na battleloga, który jest potrzebny do gry potrzeba właśnie tych passów. Więc nie wiem jak mogłeś o to nie spytać przy kupnie.
A Origin ID można w każdej chwili zmienić.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 wrz 2012, 23:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lut 2010, 00:11
Posty: 296
Musisz posiadać maila i hasło osoby która sprzedała ci grę aby tego maila zmienić. Jeśli ten gość nie chce podać ci tych danych to zróbcie tak, niech on założy jakiegoś maila na byle jakiej poczcie którego nie będzie potrzebował. Wtedy niech zmieni maila na ten nowy i poda ci dane do niego. Posiadając te dane będziesz mógł sobie zmienić maila już na swój własny. Jeśli nie będzie z tobą współpracował to znaczy że w każdej chwili może ci grę odebrać bo w tej chwili adres przypisany do gry jest jego. Co więcej nawet jak już zmienisz adres na swój to on dysponuje cd-keyem do gry i w każdej chwili może cie oszukać, zgłosić do supportu EA kradzież konta i zwyczajnie odzyskać swoje konto. Jeśli jest osobą uczciwą pomoże ci z tym wszystkim i raczej cię nie oszuka w przyszłości może nawet wykasuje klucz i nie będzie go pamiętał. Tylko pamiętaj pod żadnym pozorem nie podawaj mu swojego maila i hasła. Niech przepisze na nowy nikomu nie potrzebny i ci go da.

Żeby zmienić mail na swój będziesz musiał zalogować się na tą nową skrzynkę bo tam musi przyjść jakiś link weryfikacyjny. Jak mówili przedmówcy opcja zmiany adresu gdzieś jest na stronie EA, w originie, nie wiem nie próbowałem, gdzieś musi być.

Swoją droga popełniłeś błąd, może i zaoszczędziłeś kasę ale tak naprawdę nie masz pewności czy za pół roku gość nie kupi sobie nowego kompa i stwierdzi ze może by jednak pograł sobie i zmieni ci hasło. Przyszłość twojej gry zależy od kogoś kogo nie znasz.

_________________
Obrazek
Intel 3770K i7 3,5 GHz | GeForce GTX660 2048MB | Asrock Z77 Pro3
________8GB DDR3 1600 MHz | 22" 1680x1050 | Windows 7_______


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 wrz 2012, 15:48 
Offline

Dołączył(a): 6 lut 2010, 18:28
Posty: 19
Na wstępie chciałem PawelKult za wyczerpującą odpowiedź wiem już o co kaman
Prawdopodobnie popełniłem błąd kupując używanego BF-a no ale trudno

Sparwa na dzień dzisiejszy wygląda tak że zainstalowałem najnowszego Origina bo tego starego miałem chyba jeszcze za czasów bety
No i klikając w Origin że chcę grać przenosi mnie od razu do Battleloga i loguje no i spoko pograłem trochę :D
Lecz w końcu pasowałoby zmienić ten email no i znowu zonk w samym Battlelogu nie ma takiej opcji nawet hasła nie widzę jest tylko
Gravatar e-mail ?
Albo ślepy jestem albo nie wiem już sam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 wrz 2012, 16:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Konto battlelog to konto origin które jest kontem EA i tak dalej...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 sty 2013, 14:57 
Offline

Dołączył(a): 18 sty 2013, 14:39
Posty: 1
Witam. Prosz niech ktos napisze jak zmienic adres email w origin. nie moge znalezc takiej opcji


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 sty 2013, 19:58 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
Zaloguj się na stronie Origin a potem Moje Konto -> Informacje Podstawowe i zmieniasz email.

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 sty 2013, 23:41 
Offline

Dołączył(a): 19 sty 2013, 23:36
Posty: 1
Właśnie ja też mam taki problem że chcę zmienić email, ale w tych informacjach podstawowych mogę zmienić tylko ID, imię i nazwisko.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lut 2013, 17:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2011, 21:41
Posty: 919
Lokalizacja: Galicja
Niestety muszę dopisać się do tematu z zapytaniem. Sprawa jest prosta, ponieważ chcę zmienić email na moim koncie EA. Powód jest bardzo prosty: Zamierzam sprzedać grę wraz z kontem Origin, więc pasowałoby zmienić email - ten, który mam przypisany do konta Origin, mam przypisany również do paru innych for. Nie mogę jednak zmienić swojego emaila, został do zmiany jedynie ID oraz imię. Czyżby cwaniaki z EA chciały się jakoś zabezpieczyć przed sprzedażą wtórną gier?

Jak zmienić ten email? Jest jakiś inny sposób niż pisanie do supportu?

_________________
!STOP! forumowym nekromantom!

Nie pomagam na pw. Od tego jest forum.

Mój last


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lut 2013, 13:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Pisanie do supportu nic nie daje. Olewają klientów ciepłym moczem z odpowiedzią z automatu, że wszystkie pytania, które mogą graczom przyjść do głowy są rozwiązane na forum battlelog i tam trzeba szukać odpowiedzi.
Nie ma nawet livechat tak jak kiedyś.
Żenada.

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lut 2013, 00:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2011, 21:41
Posty: 919
Lokalizacja: Galicja
ja w emailu do pomocy technicznej EA napisał(a):
Witam. Sprawa jest prosta. Proszę o przeniesienie mojego konta EA(tak samo, jak i konta na Battlelogu oraz Originie) na adres e-mail [nie widzę sensu podawania tego adresu na tym forum].


Doradca EA napisał(a):
Witam serdecznie,

Dziękuję za kontakt z Centrum Pomocy Electronic Arts.

Na wstępie chciałem bardzo przeprosić za opóźnienia w odpowiedzi. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby odpowiadać na maile na bieżąco, jednak nie zawsze jest to możliwe.

Pragnę poinformować, iż kwestie związane z bezpieczeństwem kont naszych klientów traktujemy zawsze z najwyższym priorytetem i w związku z tym wprowadzone zostały zostały zmiany mające na celu zapewnienie im maksymalnej ochrony. Wszelkie sprawy wymagające weryfikacji konta (zmiana adresu e-mail, skradzione konto itp.) będą od teraz rozpatrywane drogą telefoniczną.

Proszę kontaktować się z nami pod numerem +48 22 39 70 840, wybierając opcję „1” i wprowadzając numer zgłoszenia.
Proszę również zapoznać się z artykułem traktującym o zagadnieniach związanych ze zwiększeniem bezpieczeństwa konta znajdującym się w poniższym linku:
https://help.ea.com/article/how-to-main ... t-security

W przypadku dodatkowych pytań proszę o odpowiedź z tego maila. Więcej informacji uzyskasz na stronie pomoc.ea.pl lub zadając pytanie naszym ekspertom na http://answers.ea.com.


Pozdrawiam,
EA Centrum Pomocy

Are you fucking kidding me? Takie sprawy powinny być do załatwienia z poziomu ustawień konta, jak było kiedyś. A teraz nie dość, że musiałem pisać email i czekać na odpowiedź, to jeszcze dowiedziałem się, że będę musiał dzwonić do EA(a jestem nieśmiały)! Spółka przyjazna klientom. To się normalnie w pale nie mieści!

This is the argument why EA sucks.

Klient ma maksymalnie utrudnione życie. Cwaniaki z EA się chyba specjalnie starają, by powstrzymać mnie przed sprzedaniem Battlefielda 3.

_________________
!STOP! forumowym nekromantom!

Nie pomagam na pw. Od tego jest forum.

Mój last


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lut 2013, 09:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Antonio_@2 napisał(a):
Klient ma maksymalnie utrudnione życie. Cwaniaki z EA się chyba specjalnie starają, by powstrzymać mnie przed sprzedaniem Battlefielda 3.

Account edit fee: 5$
I masz panel admina do konta!

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL