Teraz jest 16 cze 2024, 02:16

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 7 lut 2012, 17:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 lut 2003, 23:50
Posty: 35
Lokalizacja: Gliwice
Witam was drodzy koledzy/koleżanki
sorki jeśli zdubluje temat .

A mianowicie ostatnio spotykam sie z serwerami na których niestety POLAK nie może grac .. heh
" Rozłączenie z grą: wyrzucił Cię administrator. Podany powód: Sorry, players from Poland are not allowed."

macie podobne problemy czy to jakiś trend sie włączył że jak jakiś admin nie lubi POLSKI to kikuje .. hehe

namiary co dziwne to niemiecki serwer , nigdy nie miałem takich przypadków tym bardziej na niemieckich serwerach ..
ADRES SERWERA 31.204.132.73:25501

pozdrawiam

_________________
intel kwadrat :D Q6600 ~ 2,89 GHz
ram - 8 GB
grafika - gf N-460
płyta gł. - ASUS P5Q


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lut 2012, 18:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
Miałem takie historie ze 3 razy. Zawsze na niemieckich serwerach. Co ciekawe w BF:BC nie miałem takich problemów ale miało je dużo ludzi którzy mieli w nicku PL. Obecnie w Battlelogu można sprawdzić kraj z którego pochodzi gracz (o ile jest ustawiony, ja mam bo się nie wstydzę że jestem polakiem) i łatwiej go wyrzucić na tej podstawie. Chyba że się mylę i ten kto wynajmuje serwer od firmy hostingowej ma możliwość sprawdzenia z jakiego kraju IP ma dany gracz i na tej podstawie selekcjonować ludzi. Może ktoś kto jest moderatorem na jakimś serwerze wypowie się w tym temacie bo jestem ciekaw.

Zastanawia mnie też czy taki serwem można zgłosić jako łamiący zasady, bo niewątpliwie wyrzucanie graczy ze względu na kraj ich pochodzenia jest naruszeniem zasad. Szukałem w BL jakiegoś przycisku dzięki któremu mógłbym zaraportować taki serwer (tak dla zasady a nie z nadzieją że to coś zmieni, szczerze powiedziawszy) ale nic takiego nie znalazłem.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lut 2012, 18:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Gdyby przyszłość naszego narodu nie niszczyła nam reputacji na zagranicznych serwerach to takich problemów byśmy nie mieli.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lut 2012, 18:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
Mofixil napisał(a):
Gdyby przyszłość naszego narodu nie niszczyła nam reputacji na zagranicznych serwerach to takich problemów byśmy nie mieli.

Co nie oznacza że możemy tolerować ksenofobię (a właściwie polonofobie). To że kilkuset polaków robi bydło na zagranicznych serwerach to nie znaczy że wszystkim graczom z Polski należy odmawiać gry na publicznym, rankingowym serwerze. Oczywiście jest wiele innych serwerów na których można grać bez przeszkód i korona mi z głowy nie spadnie jak nie pogram na jednym czy dwóch ale nie sądzę żeby takie traktowanie jednej nacji było zgodne z polityką EA.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lut 2012, 19:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2011, 21:41
Posty: 919
Lokalizacja: Galicja
A może są to serwery tylko dla Niemców albo Holendrów? Na przykład: Only for deutsche... No tak, ale gdyby tak było, nie pisało by "Players from Poland, blablabla", tylko coś w stylu "This serwer is only for German Players". Ale też w sumie i po co taki serwer?

Ale takich, którzy nie lubią Polaków można w fajny sposób podenerwować. Zmienić nick tak, żeby w nicku była cząstka "PL", a flagę w profilu zmienić na niemiecką. I kulturalnie wejść na serwer. Chociaż wątpię, żeby to selekcjonowało graczy na podstawie flagi, bo może selekcjonować też po IP. A przez bramkę proxy sobie nie pogram.

_________________
!STOP! forumowym nekromantom!

Nie pomagam na pw. Od tego jest forum.

Mój last


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lut 2012, 19:16 
Offline

Dołączył(a): 15 cze 2007, 15:20
Posty: 295
Straszne. Tysiące normalnych serwerów i trzeba się wyżalić, że się kilka razy zostało wykopanym z jakiegoś głupiego powodu, zwłaszcza z tak słabych serwerów. Nie zdziwiłbym się gdyby było to spowodowane tym, że Niemcy posysają i większość polskich graczy robi im z dupy jesień średniowiecza na serwerach. Taka prawda, że jeśli nauczysz się grać u nas to za zachodnią granicą nie trzeba się w ogóle starać by zgarnąć MVP.

_________________
Jestem zajebisty, a najlepszym na to przykładem jesteś właśnie Ty.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lut 2012, 19:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2004, 19:56
Posty: 764
Dostajesz kicka za IP, więc nazwa gracza tu nic nie pomoże. W jednej z dyskusji na temat tego problemu na jakimś forum EA, pojawiło się info, że to z powodu gorszych pingów - jakimś cudem wszyscy w FR mają lepsze łącza i mogą grać bez problemu, a PL leży we wschodniej Azji.
Jak ktoś chce marnować czas - można to zgłaszać/pisać do EA. Podpowiem, że ja już pisałem - g# z tego wyszło. Na szczęście podejście wydawcy/producenta do jakości tego produktu (partactwa?) jest miłą zachętą do zrobienia sobie przerwy. :twisted:

_________________
Prawdziwy programista wiesza się razem ze swoim programem


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lut 2012, 19:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 mar 2006, 11:50
Posty: 1277
Lokalizacja: Camp Gibraltar :)
A od kiedy pamiętam można było spotkać takie servery, w sumie zaczynałem od bf vietnam i zdarzały się takie sytuacje, jeszcze wcześniej czasy pamiętnej tibii, zawsze były prześladowania, tylko dlatego ze ma sie PL przy nicku ;]
Tak off to mi pomagał źle interpretowany nick wiec jedni mnie ignorowali a drugim wystarczyło napisać ze tez polak ^^

A tak poza tym to całkiem niedawno był temat o tej dyskryminacji ;]

A tak propo, zauważyliście ze najczesniej gdy jesteście wyzywani od cziterow gracie na servie niemieckim? Przynajmniej w moim przypadku, pomijam fakt ze nie jestem dobrym graczem, a zwyczajne farty to już musi być czit ;] (pamiętam kiedyś grając w bf2 z svd tak się wkręciłem (ot taki dziwny boost) ze dostałem bana z powodu ze... nie idzie strzelać tak szybko :lol: )

To i parę innych faktow (Jak to ze co spotykam na servie rodaka to wyzywa każdego kto go zabije od nooba, Ostatnio bardzo zirytował mnie fakt ze gościu przy nicku miał tag PLFC, klan którego niegdyś szanowałem, ot tak ludzie których spotykałem na serverach byli ok (BF2) (Tak sie zastanawiam, ten klan wogole jeszcze istniej?)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lut 2012, 20:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
Istotnie, przeważnie się spotykam z wyzywaniem od noobów i innych takich (raz jeden zaczął od polish swine a kończył na sugestii że Hitler powinien skończyć to co rozpoczął) ze strony niemieckich graczy. I żeby uprzedzić pytania skąd to wiem to wyjaśniam że jak trafi się jakiś upierdliwy troll to wchodzę w raport bitewny i sobie przeglądam jego profil.
Co ciekawe ja do Niemców nic nie mam.
@up zapewne chodzi o PL4FC którzy istnieją jak najbardziej jako klan. Tyle że z tego co pamiętam oprócz wartościowych graczy to pełno tam było gimbusów podjaranych jacy to oni nie są pr0 bo są w klanie. Od razu zaznaczę że do Placków nic nie mam. Zdarzało się z nimi parę razy grać meczyk w Clanbase w BF2142 z lepszym bądź gorszym skutkiem i miło to wspominam.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lut 2012, 21:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
skypan napisał(a):
To jakieś zamierzchłe czasy :D

No, z 5 lat temu. Wtedy żeby zostać plackiem wystarczyło mieć mikrofon. ;) Jeżeli teraz jest inaczej to brawa dla Was. Choć z doświadczenia wiem, że zawsze się może trafić jakaś czarna owca która zepsuje reputację całemu klanowi.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lut 2012, 21:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2011, 21:41
Posty: 919
Lokalizacja: Galicja
Na niemieckich serwerach? Ja gram w 80% na niemieckich. Powód?

Obrazek
Z niemieckimi serwerami zazwyczaj mam najlepsze pingi - jakoś lepsze niż z polskimi. Lepsza infrastruktura Niemców czy coś. I specjalnie nie spotykałem się z obrażaniem. No, ale mój nick nie ma w sobie cząstki PL, a do profilu się chyba nie chce nikomu wchodzić, zwłaszcza że na mapie jest 32 graczy. Nigdy się jednak nie spotykałem z chamstwem w stosunku do graczy, którzy mają te PL w nicku. Więc może trafiliście na jakieś dziwne przypadki?

A jeśli mi się już zdarzyło "Players from Poland are not allowed", to prędzej na serwerze holenderskim, mimo że na holenderskich też grywam czasem i jest przyjemnie.

_________________
!STOP! forumowym nekromantom!

Nie pomagam na pw. Od tego jest forum.

Mój last


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lut 2012, 22:26 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2004, 04:45
Posty: 1597
Lokalizacja: IRL
albo gracie na niewlasciwych serwach albo czepiacie sie albo placicie cene za "wiesniactwo" innych...;) sam jestm czlonkiem niemieckiego klanu i jestem tam jedynym polakiem i nigdy nikt nie mial problemu z tego powodu! a jak sie zachowuja niektorzy gracze z PL wchodzacy chocby na nasz serwer pozostawie bez komentarza...

_________________
Obrazek
Obrazek
http://www.teamofaces.com


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lut 2012, 23:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 mar 2010, 12:10
Posty: 111
Do listy serwerów od zawsze „właściwych inaczej” proszę dopisać :
Ketchup 24/7
Lokalizacja: Kanada
Czyli nie tylko Niemcy czy Holandia.
Zwolennikom teorii spiskowych podpowiadam - może to Kanadyjczycy pochodzenia niemieckiego :P ?
Saudyjczycy i Brazylijczycy na razie nas lubią. :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lut 2012, 13:58 
Offline

Dołączył(a): 23 lut 2009, 20:19
Posty: 10
Lokalizacja: Warszawa
Też tak miałem na ruskim serwie. Mam screena, ale nie wiem jak wkleić.
A-team (All Included HARD MIX)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lut 2012, 15:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2009, 15:04
Posty: 332
Lokalizacja: Kutno
Twinn napisał(a):
albo gracie na niewlasciwych serwach albo czepiacie sie albo placicie cene za "wiesniactwo" innych...;) sam jestm czlonkiem niemieckiego klanu i jestem tam jedynym polakiem i nigdy nikt nie mial problemu z tego powodu! a jak sie zachowuja niektorzy gracze z PL wchodzacy chocby na nasz serwer pozostawie bez komentarza...



poprostu nie nalezy uogolniac
Niemcy to tez ludzie sa jak najbardziej ok (grajac w inny fps mialem czesto za przeciwnikow Niemcow i znaalazlo sie paru ktorzy dobrze grajac doceniali tez nas Polakow ale i trafiali sie tacy na ktorych PL dzialalo jak plachta na byka)

a co do serwerow to taki zakaz na serwerach to nie jest jakis wyjatek (odpowiednia funkcja w proconie ktora blokuje ludzi z danego kraju poprzez IP) na BC2 tez bylo sporo takich i wtedy wystarczyl report do EA zeby po paru dniach mozna bylo wejsc juz na ich serwer
mysle ze jest to jest czesciowo spowodowane tym ze Polacy sa bardzo wysoko z umiejetnosciami w FPS i sa postrzegani jako czity

ja osobiscie ustawilbym taka blokade na RUS (ze wzgledu na liste PBBans i % zbanowanych ruskow)

_________________
Obrazek www.polishhussars.pl
szukaj serwera BF3 - [PH] Polish Hussars .pl


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL