Teraz jest 19 kwi 2024, 03:47

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 lut 2012, 01:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
Diter napisał(a):
Panie kolego Pr0BongSmoker, autor nie zaznaczył, który pad będzie najlepszy, spytał (cytuję) "Jaki będzie najlepszy pad do BF3 do sterowania śmigłowcami i samolotami ?". Twoje 'dobitne tłumaczenie' wykroczyło poza mój próg tolerancji dla chamstwa. Poza tym - facet pyta o to jaki pad kupić, ale oczywiście musi się zjawić przynajmniej jeden człowiek, który będzie na siłę, nie proszony i nie na temat starał się po raz kolejny udowodnić niższość padów.
Twój post, do którego komentarz poprzednio napisałem, jest w całości przykładem manii wielkości. Nie bądź więc zdziwiony, że ktoś ci wytyka wywyższanie się.
I tak... trafiłeś ze mną w dziesiątkę. Jestem łysym, niskim, tłustym nieogarem, siedzę na kanapie, żrę chipsy, popijam colą i podniecam się filmikami z M W 3 (yeah). I obowiązkowo - nowego CoD'a posiadam w wersjach kolekcjonerskich na wszystkie siedem platform :|

Czasami żałuję że na forum nie ma przycisku "Lubię to!" bo ten post zasługuje na Lajka bez dwóch zdań. OWNED!
@Pr0BongSmoker Jesteś na forum od wczoraj więc nie rozstawiaj innych po kątach zwłaszcza w taki sposób.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lut 2012, 02:15 
Offline

Dołączył(a): 24 lut 2012, 13:36
Posty: 9
sidh77 napisał(a):
Diter napisał(a):
Panie kolego Pr0BongSmoker, autor nie zaznaczył, który pad będzie najlepszy, spytał (cytuję) "Jaki będzie najlepszy pad do BF3 do sterowania śmigłowcami i samolotami ?". Twoje 'dobitne tłumaczenie' wykroczyło poza mój próg tolerancji dla chamstwa. Poza tym - facet pyta o to jaki pad kupić, ale oczywiście musi się zjawić przynajmniej jeden człowiek, który będzie na siłę, nie proszony i nie na temat starał się po raz kolejny udowodnić niższość padów.
Twój post, do którego komentarz poprzednio napisałem, jest w całości przykładem manii wielkości. Nie bądź więc zdziwiony, że ktoś ci wytyka wywyższanie się.
I tak... trafiłeś ze mną w dziesiątkę. Jestem łysym, niskim, tłustym nieogarem, siedzę na kanapie, żrę chipsy, popijam colą i podniecam się filmikami z M W 3 (yeah). I obowiązkowo - nowego CoD'a posiadam w wersjach kolekcjonerskich na wszystkie siedem platform :|

Czasami żałuję że na forum nie ma przycisku "Lubię to!" bo ten post zasługuje na Lajka bez dwóch zdań. OWNED!
@Pr0BongSmoker Jesteś na forum od wczoraj więc nie rozstawiaj innych po kątach zwłaszcza w taki sposób.


Oj nie, raczej nie owned;


Oj Panie błyszczący inteligencją.. zwykłe przejęzyczenie lecz niestety nie miało się już co powiedzieć to trzeba to było wytknąć na samym początku postu.. Czy może Pan Inteligentny nie domyślił się o co mi mogło chodzić?

Facet chce kupić pada do BF3 na PC, to tak jakbyś chciał grać kierownicą w PSa ( i uwierz mi, że na pewno znajdzie się ktoś kto powie, że gra się lepiej niż na padzie ^^ ) Nie udowadniam niższości padów na siłę, nawet MicroSoft zażegnał projekt łączący graczy PC z konsolowymi, sam się możesz domyślić dlaczego, chyba, że znów zabłyśniesz inteligencją tak jak na początku postu :)

Zapytałem się Ciebie; "Jaka mania wielkości?" (jak możesz się łatwo (?) domyślić chodziło o mój poprzedni post ) Twoja odpowiedź to: Twój post [...] jest w całości przykładem manii wielkości" muszę przyznać, że jest to odpowiedź godna inteligentnej osoby.

I na koniec standardowy tekścik osoby, która nie ma już nic ciekawego do powiedzenia; denny żarcik potwierdzający mój zamysł, brawa Diter!

@ sidh; oj dobrze, że jednak nie ma tego kretyńskiego przycisku bo dostał by go niesłusznie ;)

BTW: Na forum zaglądam od bodajże 2006 roku a pokrzyżowanie moich planów zmotywywało mnie do założenia konta i rozwiania mych wątpliwości.

P.S. Jeśli znajdziesz jakiś błąd ortograficzny bądź interpunkcyjny to nie omieszkaj mi to wypomnieć w następnym poście, będę wdzięczny bo nie lubię pisać z błędami a Ty będziesz mógł po raz kolejny zabłysnąć inteligencją niczym gwiazda na niebie, co ty na to Diter? Oczywiście jest to pytanie retoryczne, nie sil się na następny post gdyż dyskusję w moim mniemaniu można zakończyć.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lut 2012, 15:02 
Offline

Dołączył(a): 18 wrz 2007, 16:58
Posty: 85
Panowie olejcie Pro nioba, niech żyje w swoim świecie jak to mu sprawia przyjemność.

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lut 2012, 15:08 
Offline

Dołączył(a): 9 lis 2010, 13:52
Posty: 170
Najlepszy jest ten od Xboxa, wiele gier go supportuje bo wkoncu Xbox jak i Windows sa od MS, wygodny, ergonomiczny. Zlap model "silver" w ktorym poprawiono w koncu krzyzaka, mozna go zamienic w 4 kierunki lub w 8 obracajac go. Teraz w MK mozna grac bez problemu i grac kombosami bo na starym naciskam dol a gra rozpoznawala jako lewodol i po specialnym attaku.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lut 2012, 15:56 
Offline

Dołączył(a): 24 lut 2012, 13:36
Posty: 9
Astar12 napisał(a):
Panowie olejcie Pro nioba, niech żyje w swoim świecie jak to mu sprawia przyjemność.



Sugerujesz żeby mnie olali a sam nabijasz prowokującego, impertynenckiego posta mimo tego, że napisałem, iż dyskusję można zakończyć.

O jaki mój świat chodzi? Czyżby koledze mieszał się real z virtualem?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lut 2012, 16:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 maja 2010, 02:46
Posty: 551
BlackCockDown napisał(a):
Najlepszy jest ten od Xboxa, wiele gier go supportuje bo wkoncu Xbox jak i Windows sa od MS, wygodny, ergonomiczny. Zlap model "silver" w ktorym poprawiono w koncu krzyzaka, mozna go zamienic w 4 kierunki lub w 8 obracajac go. Teraz w MK mozna grac bez problemu i grac kombosami bo na starym naciskam dol a gra rozpoznawala jako lewodol i po specialnym attaku.


Można trochę piniondza zaoszczędzić kupując któryś z padów logitecha np http://allegro.pl/logitech-pad-f310-nastepca-dual-action-usb-hit-i2123255709.html taki mix kształtu kontrolerów Sony i przycisków oraz kompatybilności w nowych grach xboxa


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lut 2012, 20:42 
Offline

Dołączył(a): 23 lut 2012, 08:02
Posty: 20
dedoha napisał(a):
Można trochę piniondza zaoszczędzić kupując któryś z padów logitecha np http://allegro.pl/logitech-pad-f310-nastepca-dual-action-usb-hit-i2123255709.html taki mix kształtu kontrolerów Sony i przycisków oraz kompatybilności w nowych grach xboxa


Różnica w cenie ogromna, ok. 50% ceny ms pada.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lut 2012, 19:08 
Offline

Dołączył(a): 18 wrz 2007, 16:58
Posty: 85
dedoha napisał(a):
BlackCockDown napisał(a):
Najlepszy jest ten od Xboxa, wiele gier go supportuje bo wkoncu Xbox jak i Windows sa od MS, wygodny, ergonomiczny. Zlap model "silver" w ktorym poprawiono w koncu krzyzaka, mozna go zamienic w 4 kierunki lub w 8 obracajac go. Teraz w MK mozna grac bez problemu i grac kombosami bo na starym naciskam dol a gra rozpoznawala jako lewodol i po specialnym attaku.


Można trochę piniondza zaoszczędzić kupując któryś z padów logitecha np http://allegro.pl/logitech-pad-f310-nastepca-dual-action-usb-hit-i2123255709.html taki mix kształtu kontrolerów Sony i przycisków oraz kompatybilności w nowych grach xboxa


Nie bym był o tym tak do końca przekonany, mam Cordlees Rumblepad 2 Logitecha i jest niestety buba. problem z mapowaniem przycisków i samo włączanie się menu, nie można zamapować poprawnie pierwszego analoga tylko rozetę. A latanie na rozecie i jednym analogu to koszmar.

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lut 2012, 15:59 
Offline

Dołączył(a): 9 lut 2012, 15:59
Posty: 9
Ja przesiadałem się w styczniu z konsoli na PC i w końcu zdecydowałem podpiąć sobie pada od PS3 do kompa, co by trochę polatać, ze względu na wygodę (tak, siędzę na kanapie i patrzę jak łysieję :D) - w jetach/heli gram raz padem, a raz k&m - jak jestem wymęczony to siadam wygodnie na fotelu i pykam na DualShocku 3, a jak mam ochotę popyćkać na klawiszach to mycha i klawiatura idą w ruch :)

Osobiście chyba nie poleciłbym pada od PS3 - słyszałem, że ten od X360 sprawuje się lepiej pod względem konfiguracji, mappowania itd. (w końcu to Microsoft). W sumie z drugiej strony z tego co widzę i czytam to support do joysticków/padów, które zafundowało nam DICE i tak jest gówniany (będziesz np musiał używać programów typu Xpadder żeby przemapować 'S' [hamulec] w jetach).

Suma sumarum, jeśli szukasz najlepszych wyników, to chyba joystick do jetów, a do heli zestaw m&k.

I tak na wszelki wypadek - nie ma co przejmować się wiadomym Panem; po jego pierwszym poście w tym temacie widać od razu, że szkoda tlenu ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lut 2012, 17:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lut 2005, 16:21
Posty: 98
Bas napisał(a):
Osobiście chyba nie poleciłbym pada od PS3 - słyszałem, że ten od X360 sprawuje się lepiej pod względem konfiguracji, mappowania itd. (w końcu to Microsoft).


Tyle, że aby pad z PS3 pracował na kompie trzeba odpowiednich sterowników, a te z kolei są w stanie udawać pada od X360. Ja tak próbowałem i działało bez zarzutu.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lut 2012, 17:47 
Offline

Dołączył(a): 24 lut 2012, 13:36
Posty: 9
Bas napisał(a):
I tak na wszelki wypadek - nie ma co przejmować się wiadomym Panem; po jego pierwszym poście w tym temacie widać od razu, że szkoda tlenu ;)


Po co ta końcówka? Czyżby świeżak chciał polizać trochę pupcię osobom z większą ilością postów? Kolejny "ynteligent", który przeczy samemu sobie, piszesz, że szkoda tlenu a prowokujesz swoją wypowiedzią, w końcu szkoda go czy nie? Tym bardziej nie szkoda Ci go na prowokującego, włażącego w tyłek innym posta?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 lut 2012, 11:56 
Offline

Dołączył(a): 1 lut 2007, 14:12
Posty: 297
Lokalizacja: Zaskoczeń
Zarzucasz innym ludziom prowokację, a z drugiej strony sam zarzucasz innym ludziom bycie "ynteligentnym" czy "włazidupstwo". Ogólnie wycieczki interpersonalne nie są dobrą metodą na stwierdzenie że posty innych są nie merytoryczne.

Howgh

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 lut 2012, 15:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2011, 21:58
Posty: 165
Lokalizacja: Chełm
@ Pr0BongSmoker

Jeżeli chcesz zabłysnąć inteligencją, czy jak ty to określiłeś
Pr0BongSmoker napisał(a):
"ynteligent"
to pisz na PW, naprawdę nikt na forum nie chce czytać takich wypowiedzi jakie ty piszesz :roll:

_________________
http://bf3stats.com/stats_pc/SzYmCiO_1980


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 lut 2012, 16:06 
Offline

Dołączył(a): 9 lis 2010, 13:52
Posty: 170
Kostek_madrala napisał(a):
dedoha napisał(a):
Można trochę piniondza zaoszczędzić kupując któryś z padów logitecha np http://allegro.pl/logitech-pad-f310-nastepca-dual-action-usb-hit-i2123255709.html taki mix kształtu kontrolerów Sony i przycisków oraz kompatybilności w nowych grach xboxa


Różnica w cenie ogromna, ok. 50% ceny ms pada.

Wybierz sie do jakiegos MM dotknij, zobacz jak lezy w reku ew pojdz od konsolowych kumpli i zobacz ktory ci odpawiada takie bardzie jak Xbox czy ten od PS


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 mar 2012, 13:19 
Offline

Dołączył(a): 24 lut 2012, 13:36
Posty: 9
Zwirbaum napisał(a):
Zarzucasz innym ludziom prowokację, a z drugiej strony sam zarzucasz innym ludziom bycie "ynteligentnym" czy "włazidupstwo". Ogólnie wycieczki interpersonalne nie są dobrą metodą na stwierdzenie że posty innych są nie merytoryczne.

Howgh


Pragnąłbym zauważyć, ze moje zarzuty to była jedynie odpowiedź na prowokujące posty, które pojawiły się mimo zakończenia przeze mnie dyskusji z poprzednim kolegą, więc w jakim celu zostały napisane? Myślę, że moje zarzuty maja odpowiednią argumentację.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL