Teraz jest 24 kwi 2024, 07:46

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 1 mar 2012, 14:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 maja 2011, 19:10
Posty: 83
Myślę, że na temat pada do PC zostało już powiedziane wszystko co można było powiedzieć. Jeśli autor tematu nie ma nic przeciwko, to prosiłbym Admina o zamknięcie wątku.

@ProBongSmoker - zakończyłem dyskusję z tobą, mimo, że do ciebie należało ostatnie słowo i mogłem się pokusić o równie kąśliwą odpowiedź. Czy nie możesz człowieku zrobić tego samego? Ignorować posty, które uważasz za prowokujące i wreszcie się zamknąć? :x

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 mar 2012, 14:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2011, 21:58
Posty: 165
Lokalizacja: Chełm
@Diter

Zgadzam się a co do użytkownika Pr0BongSmoker to mówiłem ci już, jak masz problem z jakimś użytkownikiem to pisz mu na PW i dokładnie zapoznaj się z treścią regulaminu forum, inaczej zostaniesz zbanowany ( z czego będę się cieszył jak nie zrozumiesz i napiszesz jakiegoś durnego posta )

_________________
http://bf3stats.com/stats_pc/SzYmCiO_1980


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 mar 2012, 18:32 
Offline

Dołączył(a): 23 lut 2012, 08:02
Posty: 20
Także temat uważam za zamknięty.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 mar 2012, 20:00 
Offline

Dołączył(a): 8 wrz 2009, 18:13
Posty: 109
Kiedyś byłem chętny kupić sobie ten model: CYBORG V5 RUMBLE PAD - ale stwierdziłem że to jednak nie mój styl i ciężko byłoby mi się przyzwyczaić do latania na padzie.
Link: http://allegro.pl/pad-saitek-cyborg-v5-rumble-pad-xbox360-pc-usb-hit-i2162319349.html - wtedy gdy o tym myślałem, nowy kosztował 119zł i pewnie dałoby radę i teraz za tyle znaleźć.

Gdybym ja miał kupować pada, to ze względu na dobre opinie które o nim czytałem i na możliwość fizycznej zamiany miejsc d-pada i analoga, wziąłbym właśnie tego Cyborga v5.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 mar 2012, 13:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Widzę, że komuś udało się skonfigurować pada od pS3 pod samoloty - z chęcią dowiem się jak bo ja nie zdołałem :)

Inna sprawa, że nie udało mi się podpiąć pada Microsoftu, który jest jedynym "wszechdziałającym" w PCtach. Gra w ogóle nie wykrywała przycisków...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 mar 2012, 23:22 
Offline

Dołączył(a): 9 lut 2012, 15:59
Posty: 9
Lailonn napisał(a):
Widzę, że komuś udało się skonfigurować pada od pS3 pod samoloty - z chęcią dowiem się jak bo ja nie zdołałem :)

Inna sprawa, że nie udało mi się podpiąć pada Microsoftu, który jest jedynym "wszechdziałającym" w PCtach. Gra w ogóle nie wykrywała przycisków...


Żeby podłączyć DualShocka ściągasz program MotionJoy i instalujesz do niego sterowniki. Potem Xpadder lub BF3 Settings Editor do mappowania, gdyby coś nie chciało hulać w opcjach gry.
Ja robiłem to bodajże na podstawie poradnika z linku: http://www.ps3site.pl/poradnik-ps3site- ... y-pc/67272

Odnośnie niedziałających przycisków: sprawdź, czy Twój system wykrywa przyciski (Panel sterowania, urządzenia, poszukaj kontrolera do gier X i we właściwościach posprawdzaj czy wszystko hula). Jeśli system wykrywa i z poziomu pulpitu wszystkie przyciski, triggery i gałki działają, to wejdź do gry i zobacz, czy pozwoli Ci mappować przyciski. Ja nie miałem tu żadnych problemów, ale przykładowo u kolegi już nie było tak różowo: w systemie wszystko OK, a w grze jakby pad był nie podłączony. Obeszliśmy to poprzez ściągnięcie programu BF3 Settings Editor (od Realmware), który pomaga na zmienianie opcji gry z poziomu pulpitu - potem już wszystko ładnie wykrywało. Powodzenia, jakby co, to pisz :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 mar 2012, 15:27 
Offline

Dołączył(a): 7 sty 2012, 12:57
Posty: 43
Czy pad do Ps2 sprawdzi się do latania jetami ? Just 4 fun, lecz żeby dawało to lepsze efekty od klawy+ myszki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 mar 2012, 16:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 maja 2010, 02:46
Posty: 551
To zależy od gusta, mi się wygodnie lata na myszce i klawiaturze, wymiatać można na każdym z 3 możliwych sprzętów, klaw+mysz, pad, joystick


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 cze 2012, 20:45 
Offline

Dołączył(a): 23 lut 2012, 08:02
Posty: 20
dedoha napisał(a):
To zależy od gusta, mi się wygodnie lata na myszce i klawiaturze, wymiatać można na każdym z 3 możliwych sprzętów, klaw+mysz, pad, joystick


...i padło na przewodowego pada MS. Niestety bez mapowania pada przez Xpadder'a nie było mowy o sensownym ustawieniu przycisków. Po wygodnym ustawieniu przycisków dla żołdaka to już granie nim padem jest całkiem całkiem z wyjątkiem celowania i celnego strzelania. Wszystko w zasięgu palców ale, ucelowanie kciukiem na analogu to już problem, bo nagle analog staje się zbyt czuły i celownik lata po całym ekranie, bo to ten sam analog. Po zmniejszeniu czułości żołdak zaczyna ruszać się jak flegmatyk, ale celowanie już idzie lepiej tylko na celowanie zwykle już nie ma szans...

Jutro popróbuję z lataniem, trzeba będzie nowy profil w Xpadder'ze zrobić.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 cze 2012, 16:05 
Offline

Dołączył(a): 23 lut 2012, 08:02
Posty: 20
... lata się całkiem fajnie, ale jak zwiększyć czułość pada/zwrotność myśliwca?
Lata się niezbyt zwrotnie robi duże koła przy zawracaniu i beczkach.


Gra ktoś padem MS?
Jak go skonfigurować i jakim programem?

Teraz używam Xpadder'a v5.6. Mam już tam ustawioną maksymalną czułość myszki - 255. WSAD na lewej gałce, a myszka na prawej gałce.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 cze 2012, 19:28 
Offline

Dołączył(a): 23 lut 2012, 08:02
Posty: 20
Ustawiłem...

...na Xpadder'ze mysz z emulacją czułości na 55 (255 to już nie do opanowania na gałce, coś nie działa w Xpadder_v5.6 po ustawieniu domyślnie na 255 przy starcie programu, trzeba wchodzić głębiej w opcje "ustawienia myszy") na prawym analogu i skręt w prawo/lewo na lewym analogu, a przepustnicę na analogu góra/dół, ale w ustawieniach gry dla klawiszy w zakładce myśliwce.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 cze 2012, 23:43 
Offline

Dołączył(a): 23 lut 2012, 08:02
Posty: 20
Małe podsumowanie...

Wygląda na to, że granie na padzie nie ma najmniejszego sensu w starciu z graczami "myszowymi"...


Baty, baty i jeszcze raz baty... Chyba, że ktoś ma inne zdanie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 cze 2012, 13:07 
Offline

Dołączył(a): 9 maja 2004, 03:34
Posty: 3
Lokalizacja: Trójmiasto
Zakupiłem w zeszłym tygodniu pad od PS2 - oryginalny dualshock 2. Windows poprzez przejściówkę (no name) wykrył pada bez problemów, zdefiniowałem klawisze poprzez program xpadder i wszystko działa super. Jak dla mnie sterowanie heli na padzie jest dużo wygodniejsze od m+k (to oczywiście moje zdanie).
Pad kosztował mnie 35 zł na alle..., przejściówka 15 zł.
Mając do dyspozycji dostępne pady do pc, biorąc pod uwagę ich jakość wykonania, zdecydowanie wybieram powyższe rozwiązanie.

pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na polu walki

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lip 2012, 17:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sty 2010, 15:14
Posty: 48
Mam pada od Xboxa (tego po liftingu) i dla mnie pad nadaje się tylko do gier wyścigowych, w każdej innej grze myszka+klawiatka rządzi i nie jest to kwestia przyzwyczajenia; po prostu myszką wykonuje się szybciej i bardziej precyzyjniej ruchy niż dżojami. Przed zakupem myślałem że pad będzie nadawał się również do gier TTP, jednak ograniczenia pada o których wspomniałem determinują mnie do grania na myszce i klawiatce.

Co do BF3 próbowałem chwilkę grać na padzie(latać heli i odrzutowcami), heli lata się całkiem przyjemnie i jestem pewny że po dłuższym treningu można wymiatać, za to w przypadku samolotu gdzie jest potrzebna większa precyzja, pad nie wystarcza.
(Kto jeszcze używa rakiet FEAR+lepsze działko ?)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lip 2012, 17:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
CzołGista napisał(a):
(Kto jeszcze używa rakiet FEAR+lepsze działko ?)

FFAR i nie ma w BF3 ulepszeń do głównego działka.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL