Teraz jest 30 cze 2024, 12:06

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: F35 - opinie
PostNapisane: 18 gru 2011, 18:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 kwi 2010, 10:16
Posty: 45
Co sądzicie o F35? Jak Wam się podoba?
Ja osobiście lubię latać w BF3 ale mam mieszane uczucia co do F35. Po pierwsze kwestia zwalniania w zakręcie, a przejście w tryb hoverowania, - wg mnie moment przejścia jest za wcześnie i bardzo trudno utrzymać odpowiednią prędkość, co owocuje tym, że niejednokrotnie zdarza mi się przepaść, zamiast wykonać ostry skręt. Druga sprawa to celownik, który jest jakby większy i zachowuje się inaczej niż w pozostałych myśliwcach. Podczas skręcania zbliża się do do panelu z przyrządami (który jest notabene paskudny), przez co nie widać przeciwnika. Co do samego trybu "lewitacji" uważam, że jest to ciekawa opcja ale sterowanie jest dość problematyczne. Po za tym często jakby brakuje mocy pomimo włączonego dopalacza i obijam się o ziemie - być może jest to kwestia wprawy...

_________________
Intel Core i5-2400 OC | ASUS P8P678 | Kingston HyperX 8GB 1600MHz | Gigabyte GeForce GTX 260 OC
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 gru 2011, 18:38 
Offline

Dołączył(a): 11 lut 2010, 21:53
Posty: 49
dokladnie to jest dziwne... lecisz na full speed , zwalaniasz i praktycznie zatrzymujesz sie w miejscu...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 gru 2011, 20:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2010, 21:33
Posty: 139
xmariusz napisał(a):
dokladnie to jest dziwne... lecisz na full speed , zwalaniasz i praktycznie zatrzymujesz sie w miejscu...


Jest to mozliwe w ralnym zyciu. Jednak mnie dziwi bardziej fakt ze tego f35 sie namierzyc, przeciez to rzekomo niewykrywalny przez radary :) Mogli to w grze jakos uwzględnić

_________________
Grupa komunistów chińskich zaatakowała pracujący w polu radziecki traktor. Traktor odpowiedział salwą rakiet po czym odleciał w kierunku Moskwy.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 gru 2011, 20:30 
Offline

Dołączył(a): 25 kwi 2009, 10:29
Posty: 97
No i najlepiej dać jeszcze atomówkę. Samoloty na chwilę obecną i tak są niemal niezniszczalne z ziemi (ofc jeśli pilot coś tam umie).


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 gru 2011, 21:30 
Offline

Dołączył(a): 27 kwi 2011, 21:48
Posty: 5
Cytuj:
Jednak mnie dziwi bardziej fakt ze tego f35 sie namierzyc, przeciez to rzekomo niewykrywalny przez radary

Wiesz, że większość pocisków jest namierzana na ciepło? Niewykrywalność nie ma tu nic do rzeczy...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 gru 2011, 21:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
Że samolot jest słaby to rozumiem. Na wake jeszcze jest okej, bo wyspiarze mają taką nie korzyść że mogą stracić baze, ale za to na Gulf już jest imo zbyt niesprawiedliwie.

Co do samolotu to najbardziej mnie irytuje że jak zatrzymuje się w powietrzu to on zaczyna opadać mimo że dusze s cały czas, trzeba dusić parę razy zanim "zaskoczy" :O Ale to nie zawsze :P

Dobrze że dali mu chociaż inny rodzaj cannona pokładowego, wyśmienicie się tym kosi piechote. Ale trafić na serwer z tak słabymi graczami żeby można sobie tym samolotem spokojnie hoverować to już prawie nie możliwe :P

Ale aż tak tragicznie to on nie zakręca, rakiety da się zrzucić, jednak walczenie z czymkolwiek co wymaga manewrowania góra dół to już tragedia :P

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 gru 2011, 11:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2007, 20:07
Posty: 63
F35 to fajna maszyna, niestety z SU-35 kompletnie nie ma szans i choćby zakręcał, przyspieszał, zwalniał i stawał w miejscu to "ruski" z radarem zawsze "amerykańca" zjedzie. Plusem dla F35 jest nie tylko cannon, którym można zjechać ślicznie chopppery, ale i rakiety naprowadzane, bo są mniej podatne na zmyłki flar przez co "rusek" dostaje po dupie.
Lubię polatać F35 na serwerach z początkującymi pilotami po drugiej stronie tak jak zauważył kolega szakal0x.

_________________
Smile, tomorrow will be worse :-)
And the fact that I'm almost 50, doesn't matter!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 gru 2011, 12:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 kwi 2010, 10:16
Posty: 45
Rakietę da się zrzuć to i owszem ale uciec przed Flankerem graniczy z cudem (nawet radar nie pomaga). Genaralnie uważam, że ten wynalazek to niewypał, szczególnie teraz gdy osłabili pancerz samolotów (jedna rakieta i 35%). Nikt nie chce tym latać - często widzę jak dwa eF'y stoja na respie a dwa Flankery latają. Sam niechętnie wsiadam jak widzę, że są dobrzy piloci w przeciwnej drużynie.

_________________
Intel Core i5-2400 OC | ASUS P8P678 | Kingston HyperX 8GB 1600MHz | Gigabyte GeForce GTX 260 OC
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 gru 2011, 10:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2011, 21:58
Posty: 165
Lokalizacja: Chełm
Tutaj muszę przyznać rację kolegom, F-35 nie ma szans z SU-35BM Flanker ( chyba że amerykaniec jest pr0 pilotem a ruski nie umie latać ).
Mocno denerwuje tutaj manewry góra dół (PORAŻKA...). Dodatkowo to skręcanie jakby samolot chciał a nie mógł... Więc jeżeli widzę że są dobrzy piloci po stronie ruskich, nawet nie wsiadam do F-35...

_________________
http://bf3stats.com/stats_pc/SzYmCiO_1980


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 gru 2011, 21:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2007, 20:07
Posty: 63
Większość graczy problem zauważyło i mam nadzieję, że doszło to do DICE i najnowszy patch naprawi chociaż te nieszczęsne skręcania na boki i góra-dół.
Nawet ten słynny hamulec nic nie daje podczas ucieczki, a nawet pomaga przeciwnikowi, ponieważ sam lubię ścigać kogoś Flanker'em gdy przeciwnik hamuje :-)

PS.
To poniżej chyba znaczy, że cannon F35 już nie będzie "sikał" tylko normalnie strzelał.
"Updated the F35 weapon systems to be consistent with the other air craft."

_________________
Smile, tomorrow will be worse :-)
And the fact that I'm almost 50, doesn't matter!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 gru 2011, 22:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
bether napisał(a):
To poniżej chyba znaczy, że cannon F35 już nie będzie "sikał" tylko normalnie strzelał.
"Updated the F35 weapon systems to be consistent with the other air craft."


:/

No ale ten canon jak dla mnie był przewagą. Mniejszy reload, jak się ogarnie że wolniej kule lecą itp to równie efektywny co standardowy, no i miecie piechote jak już pisałem :P

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 gru 2011, 22:49 
Offline

Dołączył(a): 26 sie 2011, 21:45
Posty: 113
A dla mnie właśnie to było bardzo niecelne i ciężko było tym coś ustrzelic , ruskie flankery nie mal zawsze wygrywały.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 gru 2011, 22:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2011, 21:58
Posty: 165
Lokalizacja: Chełm
DamianXPL napisał(a):
ruskie flankery nie mal zawsze wygrywały.

Może dlatego że w starciu bezpośrednim Flankery mają przewagę nad F-35 ? Albo ty nie trafiałeś :roll:

_________________
http://bf3stats.com/stats_pc/SzYmCiO_1980


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 gru 2011, 22:56 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sty 2007, 14:05
Posty: 141
Podczas skrętu w lewo czy prawo, należy zmniejszyć ciąg na 2 sekundy a następnie dać rurę. Daje nam to spory zysk w kącie skrętu JEDNAK dalej to mało.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 gru 2011, 02:07 
Offline

Dołączył(a): 30 sty 2010, 21:50
Posty: 44
F35 ma ten problem, że trzeba nim umieć latać i to dość kozacko. Idealna prędkość do skrętu to 280-310, wtedy jest prawie na równi z Flankerem, który jednak potrafi te wszystkie bajery robić na wyższych prędkościach. Może i F'ka jest dobra jako samolot wsparcia (jeszcze by się przydało usunięcie jet roof), ale wystarczy że ktoś weźmie Flankera, wtedy F35 nie ma szans- Vmax 350 kontra 420..

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL