Teraz jest 28 mar 2024, 13:06

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 lis 2012, 00:30 
Offline

Dołączył(a): 6 cze 2012, 16:25
Posty: 5
Lokalizacja: Puck
Witam wszystkich!
Chciałem Wam wszystkim przedstawić mój filmik. Mianowicie jest tzw. Music Video z zacnej gry jaką jest BF3. Szczerze pisząc, jest to wprawka w zabawę z edycją wideo (miałem kiedyś z tym do czynienia, ale było to bardzo dawno temu).
Jak już wspomniałem, jest to music video, więc nie szukajcie tutaj jakichś "skill shot'ów", po prostu chciałem pokazać multiplay'erowy gameplay taki jakim jest, czyli "sometime you win, sometime you loose".

Co by Was nie zanudzać zapraszam do obejrzenia (do końca). Wszelkie sugestie, komentarze etc., mile widziane...
Jeżeli spodobało Wam się to co wytworzyłem - "thumb up", jeżeli nie - "thumb down".

PS. Zalecam oglądać w HD.

http://youtu.be/UzJZacGQ5Fo

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lis 2012, 20:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lis 2012, 20:36
Posty: 4
Witam. Jest to mój pierwszy bardziej dopracowany film z gry Battelfield 3. Bardzo prosiłbym o ocenę i konstruktywną krytykę, jeśli widzisz w filmie coś co możnaby zrobić lepiej proszę napisz o tym w komentarzu.

http://www.youtube.com/watch?v=Mt9GOJTHQT0

Polecam oglądanie w 1080p.

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 13 lis 2012, 15:49 przez the_ru1er, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lis 2012, 23:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2010, 20:08
Posty: 508
Ogólnie ładnie wyszło. do czego bym się przyczepił? Chętnie zobaczyłbym troszkę dłuższe akcje, nie tylko sam moment zabicia i od razu następny klip. Może kilka zabić z rzędu w tym samym klipie? Muzyka imo pasuje, łatwo z nią spasować fragi, może skróciłbym delikatnie intro, gdyż jest stosunkowo długie do całości całego montage. No i nie popieram takie latania ze snajperką i bodyshotowania, ale to już kwestia moich nawyków.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lis 2012, 15:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 mar 2010, 20:15
Posty: 108
Krex napisał(a):
Ogólnie ładnie wyszło. do czego bym się przyczepił? Chętnie zobaczyłbym troszkę dłuższe akcje, nie tylko sam moment zabicia i od razu następny klip. Może kilka zabić z rzędu w tym samym klipie? Muzyka imo pasuje, łatwo z nią spasować fragi, może skróciłbym delikatnie intro, gdyż jest stosunkowo długie do całości całego montage. No i nie popieram takie latania ze snajperką i bodyshotowania, ale to już kwestia moich nawyków.


Chyba kolega Krex wszystko wyjaśnił.
Zdecydowanie więcej akcji i będzie high class :wink:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lis 2012, 15:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lis 2012, 20:36
Posty: 4
Dzięki za odpowiedź. Jeśli chodzi o intro to po prostu pasowało mi ono do muzyki, której użyłem. Część filmu ze snajperką oczywiście nagrana w trybie hardcore, więc nie potrzeba headshotów by zabić jednym strzałem. W następnym filmie postaram się umieścić więcej killstreaków niż pojedynczych strzałów, a przedewszystkim nie będe nagrywał na deathmatchach i w trybie hardcore. Ten film ma być swego rodzaju demem technologicznym :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lis 2012, 16:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 kwi 2010, 19:13
Posty: 459
Lokalizacja: DolnyŚląsk
Ja się czepie jednej rzeczy. Na początku te bolt-action są okej, ale na hardcorze. Na HC to każdy jeden umie. Naucz się grać snajperem na normalu, a wtedy będzie git.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lis 2012, 16:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lis 2012, 20:36
Posty: 4
Jak już napisłem w poprzednim poście w następnym filmie nie będzie klipów z trybu hardcore. Pozatym nie każdy umie :>

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lis 2012, 19:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lut 2010, 00:11
Posty: 296
Hipnotyzujące :) Bardzo fajne dopasowanie z muzyką, podobał mi się filmik.

_________________
Obrazek
Intel 3770K i7 3,5 GHz | GeForce GTX660 2048MB | Asrock Z77 Pro3
________8GB DDR3 1600 MHz | 22" 1680x1050 | Windows 7_______


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lis 2012, 19:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lip 2012, 22:49
Posty: 48
Fajne, aczkolwiek jeszcze fajniejsze byłoby gdyby to były ciągle killstreaki, ale pod względem technicznym jak najbardziej w porządku :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lis 2012, 19:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 gru 2011, 20:31
Posty: 346
Fajnie zmontowane, podobało mi się :)

_________________
Amor Patriae nostra lex! Sapere aude!
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 gru 2012, 11:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2011, 13:30
Posty: 47
Lokalizacja: Warszawa
Witam wszystkich,

Zgodnie już z pewną tradycją, nakręciłem krótki filmik dotyczący wszystkich zmian wprowadzonych w tytułowym patchu. Możecie go obejrzeć

TUTAJ

Pod filmikiem znajduje się spis napraw dokonanych przez DICE w niektórych mapach, które były zbugowane.

EDIT:
Witam,

Powstanie tu jakiś temat poświęcony tym, którzy tworzą filmy z BF3? Podobno taki był i nikt nie wie, kto go wykasował. Może jednak warto ponownie założyć, bo widzę, że powstaje sporo tematów o filmikach :)

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 gru 2012, 00:09 
Offline

Dołączył(a): 8 maja 2010, 13:07
Posty: 78
mój pierwszy filmik z bf3 :shock:
http://www.youtube.com/watch?v=7SxFarV8pO0

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 gru 2012, 01:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2010, 20:08
Posty: 508
No cóż, będę brutalny. Zmontowane tyle co nic, raptem dodana muzyka i jakieś przejścia porobione. Fragi to głównie strzelanie snajperką po nogach na HC, które skilla jakoś szczególnie nie wymaga (do tego pierwsza połowa filmiku jest jak mi się zdaje ze sniper only). Dla mnie dno, może jednak komuś się spodoba. Próbuj dalej.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 sty 2013, 18:46 
Offline

Dołączył(a): 3 sty 2013, 18:43
Posty: 1
http://www.youtube.com/watch?v=xn5w0SnL9j4


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 sty 2013, 19:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 paź 2011, 19:45
Posty: 58
Zrobilem maly tutorial z bewnym glitchem. Pierwszy raz go mialem jakies 2 miesiace temu ale nie moglem nagrwac. Sam odkrylem ten sposob

http://www.youtube.com/watch?v=JW51EmSUZDs

_________________
Obrazek
YouTube | Twitter | facebook


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL