Teraz jest 16 cze 2024, 00:48

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 7 maja 2012, 09:01 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lis 2003, 12:50
Posty: 2116
Lokalizacja: Bartoszyce i Poznań
Nie wiem czy też tak macie, ale jak do tej pory grałem w BF3 dość często to od momentu jak odstawiłem grę (dla Grimrocka :)) to juz nie mam ochoty do niej wracać..Pamiętam, że w starego dobrego BF1942 grałem przez dobre 7-8 lat z małymi przerwami i to grało się bez nowych map czy DLC...No były dodane nowe mapy ale dość późno po premierze. Porównując skomplikowanie obydwu tytułów BF3 powinien zapewnic zabawę na lata a jednak znudził się dość szybko...Szybciej niz każdy inny BF łacznie z BF:BC2....

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 maja 2012, 10:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
W moim przypadku to szybciej znudzilem się BC2. BF3 odstawiłem na dwa miesiące, w tym czasie grałem ostro w Skyrim i jak wróciłem to miałem jeszcze większa chęć do gry.. Mam B2K ale nie grałem tam dłużej niż wymagały zadania unlockow. Gram na podstawowych mapach i "czuje dobrze".

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 maja 2012, 14:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
Też tam mam. U mnie pomogła zmiana trybów gry w które grałem, z podboju przesiadłem się na TDM dodatkowo w trybie HC i odkryłem nową jakość w BF3. Częściowo na tą przesiadkę miał wpływ ostatni patch po którym latanie w helce i zasuwanie czołgami nie jest tak przyjemne jak poprzednio, a częściowo własnie znużenie samą grą. Jakoś niedawno był darmowy weekend w tym najnowszym CoDMW3 i z ciekawości pograłem trochę, bo szukałem jakiejś alternatywy dla Battlefielda i wiecie co, to straszny gniot jest. Grafika, dźwięk, hitboxy, rozgrywka jest tam na żenująco niskim poziomie. Aż byłem w szoku że to się sprzedaje w takich ilościach na świecie i bije kolejne rekordy popularności. To ja już wolę grać w BF3 i czekać na najbliższe DLC niż zgrzytać zębami przy najnowszym kolofdjuty. Ogólnie bieda teraz jest jeżeli chodzi o fajne gry z dobrym multi. Jakaś mała nadzieja jest że Ghost Recon Future Soldier, Max Payne 3 i Far Cry 3 wniosą trochę świeżości w te rejony ale staram się nie napalać zbytnio co by później się nie rozczarować.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 maja 2012, 14:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
sidh77 napisał(a):
Jakaś mała nadzieja jest że Ghost Recon Future Soldier, Max Payne 3 i Far Cry 3 wniosą trochę świeżości w te rejony ale staram się nie napalać zbytnio co by później się nie rozczarować.

GR:FS sam oczekuję i nie sądzę bym się na tym zawiódł.
MP3, nie mam zdania.
FC3 będzie kopiuj-wklej z CoDa, tyle o nim.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 maja 2012, 16:17 
Offline

Dołączył(a): 16 sie 2007, 17:44
Posty: 63
Też mnie to ostatnio dopadło. W sumie gram teraz wyłącznie rush na metrze albo SQDMy. Na CQ nie umiem się bawić piechotą, a granie pojazdami jest trochę monotonne na dłuższą metę. Unlocki mam wszystkie, a i tak gram jedyną słuszną konfiguracją dla każdego pojazdu. B2K wniósł sporo urozmaicenia, ale tak jak początkowo byłem nim zachwycony, tak teraz gram tylko na mapach z podstawki. Karkand jest fajny, ale do grania czołgami. Poza tym, w dwójce był jedyną mapą do infantry więc już trochę zalatuje nudą. Odświeżona sharqi ma dużo potencjału do CQ jak i infantry. Wake jest trochę irytujące, będąc piechotą uciekasz przed czołgami, w czołgu chowasz się przed latadłami. Za dużo tam chaosu jak dla mnie, no i 9/10 rund wygrywają tam USMC. Oman jest absolutnie nie do grania po stronie US.

Co do trybów, to trochę boli mnie, że Rush oprócz metra to straszny chaos i na niektórych mapach jest za dużo pojazdów, przez co mało osób atakuje mcomy.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 maja 2012, 23:00 
Offline

Dołączył(a): 21 gru 2011, 19:09
Posty: 30
Mi się znudził grałem jakieś 400h i teraz w Lol'a tylko, jak wyjdzie DLC czerwcowe to znowu pogram ze 100h i się znudzi do następnego DLC :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 maja 2012, 23:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lut 2010, 18:29
Posty: 111
Lokalizacja: lokal
Heh wszystkich to dopada, choć bc2 najszybciej mi się urwało,
Jeżeli ktoś chce to ciągnąć to tak jak wyżej już napisano-
zmiana trybu gry,
zmiana broni,
zmiana specjalizacji
i można grę poznawać praktycznie od nowa.
Co by nie mówić o dice, co do tego to się loodziki przyłożyli, odkładam szturmowca na półkę, dosiadam rcona i muszę uczyć się gry na nowo... to właśnie jest esencją dobrze zrobionej gry i mimo wszystkich bugów wybaczam im, bo gra piękna jest i basta :D
tak wiem...jestem :stupid:

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 maja 2012, 11:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 lis 2006, 16:18
Posty: 519
Lokalizacja: Warszawa - Rembertów
Hm... ja przekroczyłem 200h i dalej mnie ta gra trochę bawi. Pewnie uznacie mnie za nooba, ale największy 4fun mam na Metro. Czołgami pojeździłem przed patchem i teraz co najwyżej tylko jako eng jeżdze. Heliki od początku mnie nie porywały, co BF2 to BF2... Generalnie dużo bardziej lubiłem BF2 gdzie miałem przegrane ponad 1400h... No i rangi mnie trochę wkurzają. Dojedziesz do 45 ranka, zdobywasz colonela i przez następne 55 rank masz ten sam znaczek... Jak chce wiedzieć czy gostek jest Colonel 1 czy 100 gwiazdek to muszę ślepić i przysuwać się do monitora... To wg mnie zwalili...

_________________
BF2 veteran


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 maja 2012, 11:40 
Offline

Dołączył(a): 16 sie 2007, 17:44
Posty: 63
Tak właściwie, to skąd pomysł, żeby nie było normalnych rang jak po staremu? To ma zniechęcać do statpaddinu czy co? :?:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 maja 2012, 12:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2011, 21:58
Posty: 165
Lokalizacja: Chełm
Tu się zgodzę, robisz 45 rank a następne 100 rang masz identyczną ilość pkt do zdobycia, a oprócz blaszek za 1,10,25,50 i 100 pułkownika nie ma już żadnych premii :stupid: Dla mnie to skopali.

_________________
http://bf3stats.com/stats_pc/SzYmCiO_1980


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 maja 2012, 14:29 
Offline

Dołączył(a): 11 kwi 2012, 00:17
Posty: 1
Wtrącę swoje dwa grosze

Nie wiem jak traktujecie FPSy ale to typ gry gdzie samemu na multi nudzi się ta gra moment.
Zero rozwoju zero zabawy tylko latanie jak bot i strzelanie do wszystkiego co się rusza (bez obrazy)

Ta gra jest stworzona do gry zespołowej (moim zdaniem trochę lepiej to tu widać niż w bc2)
Nie wiem ilu z was ma grupy/team z którym wspólnie trenuje gra bawi się ale myślę że nie wiele.
Fakt faktem serie Battlefieled trzeba po prostu "miłować" by grać w nią ciągle.
Mam w tą grę na chwile obecną przegrane ponad 740 h i nie czuje znudzenia.
Być może dlatego ze mam sentyment do ludzi z którymi gram i tworze jakaś grupę.
Ktoś napisał że ma wszystko odblokowane.
Bracie zrób z każdego pojazdu wszystkie silver-stars to powiesz że masz wszystko ;)

Na koniec :
Ta gra jest grą grupową ma swoje minusy ale granie samemu bez celu wiele przyjemności wam nie da


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 maja 2012, 08:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2011, 09:17
Posty: 260
Cieszcie się, bo ja mam problemy z odstawieniem. BF3 to temat rzeka,

np. w czołgach:
skaner okolicy + kartacz + dym - uniwersalny czołg do zwalczania piechoty
skaner okolicy + kartacz + termowizja - do zwalczania piechoty w terenie zabudowanym
pancerz reaktywny + kierowana + dym - do zwalczania czołgów
pancerz reaktywny + kartacz + dym - czołg ogólnego zastosowania


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 maja 2012, 10:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 mar 2006, 10:32
Posty: 789
Lokalizacja: 3miasto
Mnie BF3 znudził się totalnie po przegraniu 40 godzin, ostatni raz grałem może z 3 miesiące temu? Imo BF3 poszedł za bardzo w stronę CODa przez co utracony został klimat starych BFów. Dla mnie ta seria zdechła właśnie po wyjściu 3. Trochę szkoda (a może i nie?) ale całe szczęście że jest jeszcze Arma 2 i 3 na horyzoncie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 maja 2012, 23:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lut 2010, 18:29
Posty: 111
Lokalizacja: lokal
Night_Pix napisał(a):
Wtrącę swoje dwa grosze

Nie wiem jak traktujecie FPSy ale to typ gry gdzie samemu na multi nudzi się ta gra moment.
Zero rozwoju zero zabawy tylko latanie jak bot i strzelanie do wszystkiego co się rusza (bez obrazy)

Ta gra jest stworzona do gry zespołowej (moim zdaniem trochę lepiej to tu widać niż w bc2)
Nie wiem ilu z was ma grupy/team z którym wspólnie trenuje gra bawi się ale myślę że nie wiele.
Fakt faktem serie Battlefieled trzeba po prostu "miłować" by grać w nią ciągle.
Mam w tą grę na chwile obecną przegrane ponad 740 h i nie czuje znudzenia.
Być może dlatego ze mam sentyment do ludzi z którymi gram i tworze jakaś grupę.
Ktoś napisał że ma wszystko odblokowane.
Bracie zrób z każdego pojazdu wszystkie silver-stars to powiesz że masz wszystko ;)

Na koniec :
Ta gra jest grą grupową ma swoje minusy ale granie samemu bez celu wiele przyjemności wam nie da



idź stąd i nie mędrkuj. Widać od razu że pierwszy raz w łapska bfa3 dorwałeś
a sadzisz tu mądrości że w poprzednich częściach nie gra się drużynowo ( nie zespołowo, jak napisałeś... bo team to team , a squad to squad) wrzuć mi tu swoje staty z poprzednich bf-ów a z pokorą przeproszę.

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 maja 2012, 23:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2011, 21:41
Posty: 919
Lokalizacja: Galicja
hamsterOne napisał(a):
Cieszcie się, bo ja mam problemy z odstawieniem. BF3 to temat rzeka,

np. w czołgach:
skaner okolicy + kartacz + dym - uniwersalny czołg do zwalczania piechoty
skaner okolicy + kartacz + termowizja - do zwalczania piechoty w terenie zabudowanym
pancerz reaktywny + kierowana + dym - do zwalczania czołgów
pancerz reaktywny + kartacz + dym - czołg ogólnego zastosowania


Każda gra może być tematem rzeką.

_________________
!STOP! forumowym nekromantom!

Nie pomagam na pw. Od tego jest forum.

Mój last


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL