Teraz jest 16 cze 2024, 04:41

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 1 cze 2012, 20:41 
Offline

Dołączył(a): 1 cze 2012, 13:26
Posty: 9
Chciałem się zapytać czy tutaj jest podobnie jak w BFBC2 ze za 1 tysiąc killi ma sie platynową gwiazde z danej broni?? Bo pamietam jak grałem w BFBC2 to takie coś było. Dlatego z ciekawosci pytam.

Ja gram na PS3 ( ale to nie ma znaczenia raczej)

2 sprawa zauważyłem że wiele osób ma ten sam znaczek ( jak by wrona) i tam 11,23,33,44 etc etc czyli co?? dojde do 50 LVL i potem taki znaczek bede miał i tylko cyferki mi sie będą zmieniać?? Mi akurat mało na tym zalezy ale ciekawosc bo troche to dziwnie wygląda.

3 sprawa i chyba najważniejsza.

Aby wszystkie bronie odblokować to musze w CO-OP zagrac też?? Czy to mogę pominąć ???


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 cze 2012, 20:46 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lut 2010, 17:25
Posty: 61
1. Gwiazdkę dostajesz za każde 100 zabić z danej broni, nie ma żadnych dodatkowych gwiazdek. Możesz zdobyć nieograniczoną ilość gwiazdek, np. 500 zabić = 5 gwiazdek.

2. Tak, po osiągnięciu 45 stopnia zmienia ci się tylko liczba.

3. W coopie jest do odblokowania 6 broni, w dodatku Powrót do Karkand - 10. Tak więc aby mieć wszystkie musisz przejść coopa oraz kupić dodatek Powrót do Karkand.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 cze 2012, 00:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2010, 20:08
Posty: 508
Co do pierwszego pytania nie jestem pewien, gdy ludzie mają ponad 10k zabić na danej broni wyświetla im tylko 100 gwiazdek. Nie wiem czy jest to tylko wyświetlanie czy po prostu już się ich nie dostaje.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 cze 2012, 01:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Krex napisał(a):
Co do pierwszego pytania nie jestem pewien, gdy ludzie mają ponad 10k zabić na danej broni wyświetla im tylko 100 gwiazdek. Nie wiem czy jest to tylko wyświetlanie czy po prostu już się ich nie dostaje.

BF3 nie przewidział że ktoś będzie maltretować jedną broń przez więcej niż 10k zabić.
Zresztą, zgadzam się z tym.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 cze 2012, 02:14 
Offline

Dołączył(a): 1 cze 2012, 13:26
Posty: 9
No to teraz kumam. Tak czy siak zamierzam kupic na PS# dodatek Powrot do Karkand ale razem z tym nowym co nadchodzi wielkimi krokami. .

No szkoda że w CO-Op musze odblokowywac te bronie bo jakos niespecjalnie to lubie a chetnie chciałbym bronie a na łatwizne nie ide i wole wywalczyc niż kupic( a jak wiecie jest ta mozliwosc)

Też szkoda że nie ma tej platyny jak piszecie. W BFBC2 własnie za 1 tysiac killi była ta platyna.

No i mówicie że tylko 45 LVL jest i potem ta wrona??? Troche bez sensu patrząc na BFBC2... tam była masakra zdobyć 50 LVL....

ja tam mam zagrane około 230 godzin i jestem gdzies na około 37 lvl a tu w BF3 mam 73 godziny i mam już 36 LVL.
Miał bym lepiej nawet ale DICE robi sobie jaja ze statami... Co zresztą pytam o to ( jak możecie zajrzyjcie) w dziale konsol.


Nie wiem może w BF3 łatwiej mi sie gra???

Ale patrząc że po raz pierwszy tak naprawde w zyciu na PS3 gram i to na sieci to dziwne z jaką łatwoscią mi to przychodzi. No i jeszcze ten pad co ja całe życie do klawy i mychy przyzwyczajony.

I jeszcze do tych broni w CO-Op.

Mozecie mi dac namiar które to bronie są?? Bo widze czesto ze ktos wali do mnie z takiej dziwnej broni. Szczególnie w Zespołowym DM bo jak idac ta bron się sprawda a ja u siebie tej broni nie widze a mam prawie wszystko odblokowane ( mowie o czystej grze bez dodatku i bez co-op)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 cze 2012, 09:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
emperial77 napisał(a):
No i mówicie że tylko 45 LVL jest i potem ta wrona??? Troche bez sensu patrząc na BFBC2... tam była masakra zdobyć 50 LVL....

W BF3 jest 145 poziomów, 45 to normalne od szeregowego do majora, później gwiazdy służby za majora, do 50 bodajże wymagają 230kXP, powyżej 250k.
A CoOp weź jakąś mniej denerwującą Cię misję i powtarzaj ją w kółko, tak zaniżyli ogólne wymagania do uzyskania broni, teraz potrzeba raptem 143kXP za całość, a trzeba było 443k.
Prócz tego w BC2 zdobywałeś o połowę mniej punktów.
Zabicie w BC2, +50, zabicie w BF3, +100.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 cze 2012, 09:31 
Offline

Dołączył(a): 1 lut 2007, 14:12
Posty: 297
Lokalizacja: Zaskoczeń
To nie wrona, lecz orzeł. Pułkownik nie major.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 cze 2012, 10:26 
Offline

Dołączył(a): 1 cze 2012, 13:26
Posty: 9
Niech będzie orzeł :) Mi to przypomina wrone troche heheh.

OKI to dzieki co nie co już się dowiedziałem.

To teraz czekać na nowy dodatek ( ten z mniejszymi mapami jak sądzę) i dalej walczyć. Od razu kupie 2 dodatki razem z Powrót do Karkand.

Generalnie super gra i nie załuje zakupu. Załowałem jak kupiłem MW3 bo te multi tam to jakaś porazka ( mówie o sobie bo może inni lubią) ale dla mnie to jakieś nieporozumienie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 cze 2012, 11:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Zwirbaum napisał(a):
To nie wrona, lecz orzeł. Pułkownik nie major.

I tak Generał powinien być na 145 poziomie D:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 cze 2012, 13:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 gru 2009, 17:45
Posty: 585
Lokalizacja: 52.211975N ,21.020908E
Jeśli chcesz kupić dodatek to na twoim miejscu wstrzymałbym się do premiery(?) BF Premium. Za te 50 dolców masz wszystkie DLC w cenie i jeszcze jakieś pierdółki jak broń, dogtagi i chyba mundury.

_________________
United Legions


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 cze 2012, 18:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
BF3 Premium zawiera:
DLC Back to Karkand
DLC Close Quarters
DLC Armored Kill
DLC End Game
DLC [nazwa nieznana]
A wszystkie dostępne dwa tygodnie przed innymi!
Prócz tego, otrzymujesz:
Zestaw mundurów i nieśmiertelników!
Ekskluzywny scyzoryk!*
Wyższy priorytet w kolejce serwera!
Ekskluzywne 2XP Weekend i inne eventy!
Prestiż i całkowite wyje*anie ze strony DICE i EA na swoją grę!

*scyzoryk jest tu synonimem dla noża.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 cze 2012, 20:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2011, 21:41
Posty: 919
Lokalizacja: Galicja
Mofixil napisał(a):
Zwirbaum napisał(a):
To nie wrona, lecz orzeł. Pułkownik nie major.

I tak Generał powinien być na 145 poziomie D:


Może marszałek? Albo najlepiej moje marzenie - Führer :evil:

_________________
!STOP! forumowym nekromantom!

Nie pomagam na pw. Od tego jest forum.

Mój last


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 cze 2012, 16:45 
Offline

Dołączył(a): 1 cze 2012, 13:26
Posty: 9
Mofixil napisał(a):
BF3 Premium zawiera:
DLC Back to Karkand
DLC Close Quarters
DLC Armored Kill
DLC End Game
DLC [nazwa nieznana]
A wszystkie dostępne dwa tygodnie przed innymi!
Prócz tego, otrzymujesz:
Zestaw mundurów i nieśmiertelników!
Ekskluzywny scyzoryk!*
Wyższy priorytet w kolejce serwera!
Ekskluzywne 2XP Weekend i inne eventy!
Prestiż i całkowite wyje*anie ze strony DICE i EA na swoją grę!

*scyzoryk jest tu synonimem dla noża.


Ale ja na PS3 cisne...Czy dam rade to kupić na PS w sklepie??? Bo nic nie widze aby nawet jakaś reklama była. DLC Karkand kosztuje obecnie 54 zł. dalej nie wiem bo nic innego tam już nie dali..


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 cze 2012, 16:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sty 2012, 17:33
Posty: 105
Lokalizacja: Skąd mam to wiedzieć?
Kupisz ,tylko poczekaj do Premiery tej usługi.Dopiero wtedy opcja kupna będzie widoczna.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 cze 2012, 01:22 
Offline

Dołączył(a): 1 cze 2012, 13:26
Posty: 9
No to wobec tego wstrzymam się i za waszymi radami kupie całość :) A wiadomo że warto. ( w przeciwienstwie do MW3 te DLC...)
A za tak dobra gre mozna zapłacic tym bardziej że swietnie przy niej sie bawie na multi :)

EEE wiecie co macie jakiegos Pacza na ps3?? Bo ja dostałem 1333 MB....Co on zmienia??

Jest juz premium. Po tej aktualizacji pokazało mi sie premium ale jeszcze nie do kpienia i wszystko tam pisze co i jak. Ceny nie ma ale pokazało sie :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL