Teraz jest 28 mar 2024, 16:25

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 342 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 3 cze 2012, 15:12 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2011, 10:20
Posty: 73
Witam, zastanawiam sie nad kupnem BF 3 Premium. Oczywiscie mam BF3 + BTK, a plusem jest to ze place tylko raz 200 zl, a mam dostep do DLC 2 tygodnie wczesniej, (ktore same beda kosztowac ok 40+ zl) oraz inne
Moje pytanie:
Jaki sposob platnosci bedzie mozliwy ? czy tylko paypal (co mi sie nie usmiecha), czy tez np. kody (przez np gram.pl) do odblokowania konta premium, za ktore bede mogl zaplacic przelewem bankowym ?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 cze 2012, 16:10 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lut 2010, 17:25
Posty: 61
Prawdopodobnie te same metody płatności co w Originie, czyli karty płatnicze lub paypal. Od 5 do 7 czerwca odbywają się targi E3 i EA ma poruszyć kwestię Battlefield 3 Premium. Pozostaje ci więc czekać na nowe informacje.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 cze 2012, 00:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 wrz 2006, 11:23
Posty: 539
Lokalizacja: Białystok
http://www.youtube.com/watch?v=eCfiEzhiDVI

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 cze 2012, 03:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 paź 2011, 18:05
Posty: 134
tomaszsz napisał(a):
Witam, zastanawiam sie nad kupnem BF 3 Premium. Oczywiscie mam BF3 + BTK, a plusem jest to ze place tylko raz 200 zl, a mam dostep do DLC 2 tygodnie wczesniej, (ktore same beda kosztowac ok 40+ zl) oraz inne
Moje pytanie:
Jaki sposob platnosci bedzie mozliwy ? czy tylko paypal (co mi sie nie usmiecha), czy tez np. kody (przez np gram.pl) do odblokowania konta premium, za ktore bede mogl zaplacic przelewem bankowym ?

Skoro ultima już sprzedaje close quaters w pudełku (z możliwością wysłania keya na emaila) to na pewno będzie na grampl itp. Więc przelewem bankowym załatwisz.
Premium da ci to że wszystkie kolejne dlc będziesz mieć za free (2 tyg wcześniej) i dodatkowo jakieś dogtagi i stroje.
Dziś o 22 jest konferencja EA to się wszystkiego dowiesz.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 cze 2012, 13:14 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5035
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
MaZZeo napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=eCfiEzhiDVI

filmik usuniety.
Tutaj trailer + analiza
http://www.youtube.com/watch?v=95rV_9IFfAo
http://www.youtube.com/watch?v=0qiC-qq5xQk
Warto obejrzeć obie analizy, dzięki czemu dostrzeżemy (będzie Nam pokazane) więcej szczegółów :)

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 cze 2012, 08:11 
Offline

Dołączył(a): 9 lis 2010, 13:52
Posty: 170
Kupowalem BF3 w polskim sklepie online, ale gram z angielskimi glosami bo jak to zawsze bywa z dubbingiem on jest ciszej nagrany (podobnie filmy, seriale....). Jesli kupie Premium przez www Orgina i wybiore jezyk ENG to bede mial go tez w PL badz nie bedzie jakis problemow z kompatybilnoscia?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 cze 2012, 12:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 mar 2010, 21:26
Posty: 358
Lokalizacja: Białystok
Przy zakupie poprzez Origin działa kod promocyjny (ja dostałem od Origin na urodziny) 25% zniżki.
Po rabacie wychodzi 134,25zł

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 cze 2012, 12:46 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2011, 10:20
Posty: 73
Wyslalem maila do gram.pl z pytaniem o oferte BF3 Premium. Dostalem taka odp.:
"Witam,
Jak na razie nie mamy informacji od polskiego dystrybutora, o ogólnej dostępności tego produktu. Jednak postaramy się, aby taki produkt pojawił się w naszej ofercie."


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 cze 2012, 13:08 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2003, 07:58
Posty: 1901
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
BlackCockDown napisał(a):
Kupowalem BF3 w polskim sklepie online, ale gram z angielskimi glosami bo jak to zawsze bywa z dubbingiem on jest ciszej nagrany (podobnie filmy, seriale....). Jesli kupie Premium przez www Orgina i wybiore jezyk ENG to bede mial go tez w PL badz nie bedzie jakis problemow z kompatybilnoscia?

Nie ma zadnych problemow - ENG pozostaje ENG, a PL czeka na dysku az zechcesz znow skorzystac ;)

BF3 Premium kosztuje w Originie 179 zl, mozna placic karta kredytowa/platnicza lub przez Paypal.

_________________
Nikogo nie ma w domu


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 cze 2012, 14:08 
Offline

Dołączył(a): 4 kwi 2010, 19:53
Posty: 6
Witam.
Jestem jednym z tych co zakupili Premium zaraz po oficjalnym ogłoszeniu jego istnienia. Jeszcze dwa lata temu sam bym siebie wyśmiał, ale rynek gier zmienił się. DLC to codzienność i nawet już nikt nie ukrywa, że zwykle pierwsze DLC są gotowe jeszcze przed premierą gry. Jestem zwolennikiem poglądu, że warto płacić za dobre gry, a przy tej spędziłem już 425, pełnych emocji i funu, godzin.
Jakie są pierwsze wrażenia? Miłą niespodzianką było to, że mamy od razu 10 nowych assignmentów na broń, które to można było odblokowywać już od wczoraj. Sam stałem się posiadaczem AUG A3 po dwóch, rozegranych medykiem, meczach. Całkiem fajna broń, ale raczej jako ciekawostka niż pogromca legendarnego m16. Do tego nowy nóż dostępny od razu.
Nowa rzecz, to assignmenty na 5 nowych blaszek. Odblokowuje się je tak samo jak broń. Oprócz tych blaszek, jest kilka dostępnych od razu, moim zdaniem, nieco zbyt odpustowych. Kojarzą mi się ze stwierdzeniem "ja mam premium, a ty jesteś gorszy" więc je pominąłem.
Następne na liście są mundury. Póki co są to dwa nowe modele. Moim skromnym zdaniem amerykanie są pokrzywdzeni w tej grze. Oprócz recona, każdy mundur, oprócz sił specjalnych, US aż świeci się swoją "piaskowością" i nie zmieniają tego nowe mundury. Po stronie rosyjskiej zawsze była większa możliwość dobrania odpowiedniego kamo i nowe modele lepiej wpisują się w otoczenie. Jeśli chodzi o kamo na broń, to jest na to slot w menu dobierania sprzętu do pukawek, ale póki co, nie miałem nic dostępnego.
Co do pierwszeństwa w kolejkach na serwery, na razie nie odczułem większej różnicy, pewnie dlatego że bardzo dużo graczy premium, grało wczoraj na serwach. Co do wcześniejszego dostępu do gry w nowy dodatek. Z tego co wiem, gracze premium PS3 mogli grać już od wczoraj. Premiumowcy z PC i Xbox dostaną dostęp dopiero za tydzień, co oznacza że gracze którzy usługi nie wykupili, będą mogli pograć w Close Quarters za jakieś 3 tygodnie.
Następna rzecz to resetowanie statsów. Zawsze marzyłem o tym żeby zresetować statsy po mozolnym nabijaniu ich przez te 425 godzin...
Idziemy dalej. Dostęp do super przewodników od DICE, zarówno pisanych, jak i w formie wideo. Wiedziałem wcześniej że taka opcja będzie dostępna i od samego początku jeżyła mnie ta wiadomość. W starych dobrych czasach, każda gra posiadała tajemną księgę wiedzy zwaną instrukcją. Nie mówię tu o tych kilku stronicowych papierkach którymi nawet bym się nie podtarł, tylko o prawdziwej instrukcji ze zdjęciami, opisami broni i jej możliwości, więc to że trzeba płacić dodatkowo za to co powinno być w grze od początku to kpina.
Co do filmów instruktażowych. Jest wielu dobrych graczy którzy zamieszczają tego typu filmy od dawna. Odkąd zacząłem je oglądać stałem się o wiele lepszym graczem. Polecam kanały graczy o nickach LevelCap, Matimo, rivalXfactor, Doom49 THERUSSIANBADGER, Srg.Emigma. Problemem może być to że wszystkie są po angielsku ale założę się, że są i Polacy, którzy robią takie rzeczy, więc warto poszukać. Jak to się ma do poradników od DICE? Mianowicie tak że mimo iż to oni zrobili tą grę, nie sądzę aby mieli wystarczająco dużo czasu na granie na normalnych serwerach, toteż ich doświadczenie i zrozumienie mechanizmów gry oraz taktyki, a także tych wszystkich małych tipsów związanych z danymi mapami, brońmi, czy sytuacjami, jest mniejsze niż wyżej wymienionych indywiduów. Dlatego też na pewno zajrzę do tej kategorii w wolnej chwili, ale bardziej z ciekawości, niż z chęci nauczenia się czegokolwiek.
Na koniec zostały ekskluzywne eventy dla graczy premium. Z tego co wiem, na razie tyczy to się tzw. dubble xp weekendów, gdzie xp zdobywane w czasie meczów liczy się podwójnie. Rozumiem że dla wielu graczy może być to ciekawa opcja. Ja już od dawna mam odblokowane wszystko poza trzema brońmi z back to karkand na których mi nie zależy. Za to pokładam nadzieję w kreatywności DICE i że oprócz tego typu weekendów dadzą nam np jakieś zakręcone turnieje specjalne tryby gry, stworzone tylko na takie okoliczności, np. mecz gdzie można walczyć tylko eod botami, MAV, spawarkami i nożami. Zawsze to miła odmiana. Kończę ten przydługi post. Mam nadzieję że znaleźliście tu odpowiedzi na swoje pytania i oczywiście jeśli coś pominąłem lub pokręciłem, to proszę mnie poprawić i uzupełnić.
Pozdro.

Edit: Porobiłem prowizoryczne akapity i przepraszam za uprzedni format tekstu. Obiecuje się poprawić jeżeli będę pisał kolejnego mamuciego posta, a do takich mam skłonność.


Ostatnio edytowano 6 cze 2012, 18:39 przez hype00, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 cze 2012, 15:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sty 2012, 17:33
Posty: 105
Lokalizacja: Skąd mam to wiedzieć?
@up
Nawet nie przeczytałem twojej wypowiedzi ,ale napiszę.
Na co takie wypracowanie odwaliłeś :stupid: ?
Zapewne połowie forumowiczów nie będzie się chciało tego czytać :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 cze 2012, 16:09 
Offline

Dołączył(a): 16 mar 2011, 18:17
Posty: 404
No co do resetu statów to masz racje xD.
Ale przydaje się to jak ktoś chce konto sprzedać. Bo kasuje staty i gra od nowa ;d


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 cze 2012, 16:29 
Offline

Dołączył(a): 29 gru 2010, 17:33
Posty: 25
Co jest w tym wszystkim najgorsze to sposób płatności. Nie każdy ma kartę kredytową lub PayPala...
Np. ja za cholerę już tego nie kupię, bo nie mam jak zapłacić :D

_________________
Trololololo


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 cze 2012, 16:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
The_White napisał(a):
Np. ja za cholerę już tego nie kupię, bo nie mam jak zapłacić :D

Znajomych ni ma?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 cze 2012, 16:42 
Offline

Dołączył(a): 26 lip 2011, 14:12
Posty: 9
Jeśli masz zwykłe konto w banku idziesz do najbliższej siedziby i przedstawiasz sytuacje (że nie masz karty a chcesz zapłacić np za grę, bilety itp)
W około 10 minut na twoim koncie zostanie utworzone coś w rodzaju wirtualnej karty kredytowej, na którą przelejesz pieniądze a następnie zapłacisz za co tam chcesz. Otrzymasz również wszystkie dane niezbędne do zapłaty. Naprawdę coś takiego się przydaje a nie musisz się martwić tym że masz "kartę kredytową" ;) Dla chcącego nic trudnego.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 342 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL