Teraz jest 16 kwi 2024, 09:02

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 342 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23
Autor Wiadomość
PostNapisane: 4 lis 2012, 15:43 
Offline

Dołączył(a): 4 lis 2012, 14:04
Posty: 2
A jak te wszystkie statystyki mają się w rzeczywistości podczas rozgrywki? I czy na mapach z pojazdami, ta przewaga broni jest zauważalna?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lis 2012, 16:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Mofixil napisał(a):
LSAT ma jeden z lepszych hipów, 0.5 lepszy od takiego T88.
ACW-R ma 0.3 base spread, 20-16.7DMG i malutki odrzut (0.2 w górę, 0.1 w lewo i 0.3 w prawo, takie M4 ma 0.1 w lewo, 0.26 w górę i 0.4 w prawo...)
JNG90 to jest niemalże kopiuj-wklej M98B z ciut wolniejszym pociskiem i większym magazynkiem.

Cyferki swoje, a granie swoje.
Wymienione karabiny uważam za przeciętne. Nie ma w nich nic "fajnego".
Na mapach z pojazdami nie czuć różnicy w ogóle, bo rpg i smaw jest ten sam.

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lis 2012, 16:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lip 2012, 22:49
Posty: 48
Ja posiadam tylko samą podstawkę i nigdy nie przyznałem i na pewno nie przyznam, że to przez broń przegrywam - to jest najgorsza rzecz jaką można wypowiedzieć, bo o skillu gracza nie decyduje broń, a jego umiejętności ( oczywiście nie chcę twierdzić, że z nożem da się wymiatać, ale wiadomo o co chodzi ). Przykładowo M416, świetna broń, na średni i daleki dystans, w bardzo bliskim starciu może często przegrywać, ale wystarczy nie pchać się do zatłoczonych pomieszczeń :P


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lis 2012, 16:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 kwi 2003, 16:59
Posty: 2604
ACWR to jeden z celniejszych karabinów,chyba jedynie porównywalny rozrzutem z M4A1,do tego większy dmg dystansowy

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lis 2012, 17:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2010, 20:08
Posty: 508
Mofixil napisał(a):
Zależy jak patrzeć...
M5K to teraz jest kieszonkowy AEK, czyli masterrace w CQC, SPAS-12 to jest 870MCS po sterydach, też lepszy, MTAR21 to tak jakby najlepszy karabinek do CQC dla enga...
W tych wszystkich dodatkach (późniejszych niż BtK) nie ma żadnej słabej broni.

Dlaczego wykluczyłem BtK? MK3A1 moi mili, to chyba największe gówno w grze jest :o


Aj tam, MP5K pociśniesz za pomocą MP7, Spasik to jest nasz Remingtonek tylko strzela szybciej i ciutek słabiej, MTAR to fakt, w CQ kosa, ale na dystansie odpada szybko.

A MK3A1 Jackhammer? Dla mnie to moja ulubiona strzelba zaraz za 870MCS :D Słaba to ona jest tak tam odłamkową wciśniesz, ale teraz to każda strzelba z tym jest słabiutka.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lis 2012, 17:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 mar 2010, 21:26
Posty: 358
Lokalizacja: Białystok
Mibal napisał(a):
A jak te wszystkie statystyki mają się w rzeczywistości podczas rozgrywki? I czy na mapach z pojazdami, ta przewaga broni jest zauważalna?

Moje statystyki mówią, że największe nolife'y, pro-wymiatacze grają M16a3/AEK-971.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lis 2012, 17:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 kwi 2012, 12:49
Posty: 41
Lokalizacja: Bydgoszcz
Mofixil napisał(a):
Chodziło mi raczej o statystyki...
LSAT ma jeden z lepszych hipów, 0.5 lepszy od takiego T88.
ACW-R ma 0.3 base spread, 20-16.7DMG i malutki odrzut (0.2 w górę, 0.1 w lewo i 0.3 w prawo, takie M4 ma 0.1 w lewo, 0.26 w górę i 0.4 w prawo...)
JNG90 to jest niemalże kopiuj-wklej M98B z ciut wolniejszym pociskiem i większym magazynkiem.

Powiedział M0fixil, który nie ma nawet innej możliwości przetestowania tych broni, jak tylko podnieść ją od kogoś zabitego. Ciężko jest się wypowiadać o broni jeżeli np nie zaciśnie się zębów i nie wbije kilku gwiazdek przy okazji poznając jak dana broń działa. bronie z dodatku CQ w niczym nie dodadzą skilla, fakt że ACW-R jest najlepszym kandydatem na broń wytłumioną, a z JNG ma duży magazynek i dobrze strzela na dystans, ale bronie te nie przebiją dobrego gracza grającego z głową.
Fomas napisał(a):
Moje statystyki mówią, że największe nolife'y, pro-wymiatacze grają M16a3/AEK-971.

Fakt, ale do czołgu to z tego mogą se postrzelać, a HS z samolotu na takich działa jak pokazanie bykowi czerwonej płachty i nie wyrabiają psychicznie "bo jak to możliwe że na podboju na Granicy kaspijskiej nie daję rady szturmowcem przecież mam 100 gwiazdek m16/medyka :O"

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lis 2012, 18:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Na początek, dobra, źle się wyraziłem, w dodatkach nie ma broni gorszych niż te podstawowe, zawsze mają przynajmniej jeden parametr lepszy od najbliższego kuzyna.

Krex napisał(a):
Aj tam, MP5K pociśniesz za pomocą MP7,

MP5K ma 25DMG na krótkim dystansie i 900RPM, MP7 ma 20DMG i 950RPM.
Prócz tego MP5K ma 10 pestek mniej w magu od MP7 (Z powiększonym).
Jakim cudem MP7 może zawsze przebić MP5K w DPSie?

Krex napisał(a):
Spasik to jest nasz Remingtonek tylko strzela szybciej i ciutek słabiej

.48s na nową łuskę w komorze dla 870MCS i .4 dla SPAS-12 za, uwaga, 1 mniej, jak to określić, strzałkę? Śrut?
SPAS12 trochę, TROSZECZKĘ mniej wybacza kiepską celność, gdy z 870MCS trafisz kogoś prosto w tułów to możesz go zabić dwa razy.
Krex napisał(a):
Słaba to ona jest tak tam odłamkową wciśniesz, ale teraz to każda strzelba z tym jest słabiutka.

Próbowałem z buckshotem, slugiem, flechette, z laserem czy extmagiem celując po mordzie, 3-5 łusek na odległości 3 metrów TO NIE JEST dobry DPS.

Danren napisał(a):
Powiedział M0fixil, który nie ma nawet innej możliwości przetestowania tych broni, jak tylko podnieść ją od kogoś zabitego.

DICE/EA nie zasługują na moją kasę, jeśli ktoś jest tak bogaty że rzuca ponad 100zł na dodatki do gry która jest już ledwo co wspierana a deweloper ma absolutnie w dupie całą społeczność, proszę bardzo.
Chcesz mi zafundować pakiet PHREMIUM©™ (My ass ©™) to z chęcią się przekonam gdzie wertowanie statystyk mnie zmyliło.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lis 2012, 19:27 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2012, 11:45
Posty: 378
Lokalizacja: Wrocław
Cytuj:
MP5K ma 25DMG na krótkim dystansie i 900RPM, MP7 ma 20DMG i 950RPM.
Prócz tego MP5K ma 10 pestek mniej w magu od MP7 (Z powiększonym).
Jakim cudem MP7 może zawsze przebić MP5K w DPSie?


czuje się jakbym był w AMMO NATION w gta san andreas "the war is coming" albo "nice choice sir, nice choice"

_________________
Obrazek

Kpię z pozerstwa, chciwości, głupoty i próżności.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lis 2012, 19:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lip 2012, 22:49
Posty: 48
Mofixil napisał(a):
Danren napisał(a):
Powiedział M0fixil, który nie ma nawet innej możliwości przetestowania tych broni, jak tylko podnieść ją od kogoś zabitego.

DICE/EA nie zasługują na moją kasę, jeśli ktoś jest tak bogaty że rzuca ponad 100zł na dodatki do gry która jest już ledwo co wspierana a deweloper ma absolutnie w dupie całą społeczność, proszę bardzo.

W takim razie nie rozumiem dlaczego wypowiadasz się o broniach, które miałeś w ręku przez 3 sekundy? Na temat broni można się wypowiedzieć dopiero wtedy, gdy postrzelasz z niej przez przynajmniej godzinkę. Ja np. powiem, że M249 można se w pytkę wsadzić, takie jest dobre...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lis 2012, 19:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2010, 20:08
Posty: 508
Mofixil napisał(a):
MP5K ma 25DMG na krótkim dystansie i 900RPM, MP7 ma 20DMG i 950RPM.
Prócz tego MP5K ma 10 pestek mniej w magu od MP7 (Z powiększonym).
Jakim cudem MP7 może zawsze przebić MP5K w DPSie?


Z MP7 na dystansie do 12 metrów możesz władować 5 kulki potrzebne do zabicia w (jeśli dobrze policzyłem) jedną trzecią sekundy.
Z MP5K na dystansie do 12 metrów możesz władować 4 kulek potrzebnych do zabicia w ćwierć sekundy.
Czyli różnica nie jest znaczna, tutaj zależy kto pierwszy odda strzał, kto nie spudłuje itp. itd.
Do tego dodaj, że MP7 z laserem ma lepszą celność z biodra w stosunku do MP5K (0,5 < 0,6), oraz celując (identyczne wartości).
Do tego MP5 ma o wiele większy odrzut w górę i tylko delikatnie mniejszy odrzut na boki od MP7.
Także powtórzę moje zdanie MP5K można łatwo kontrować z pomocą MP7, gdyż te bronie są do siebie bardzo podobne, a ewentualne różnice są niewielkie. Wiem to także z praktyki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lis 2012, 19:54 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
Tematy scalone. Nie widzę powodu by egzystowały samodzielnie.

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 342 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL