Teraz jest 15 cze 2024, 23:46

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 cze 2012, 22:02 
Offline

Dołączył(a): 19 lis 2011, 03:31
Posty: 42
Witam co możecie napisać (jeśli macie Premium) na temat nowych broni, które przyniesie nam najbliższy dodatek?? Najbardziej interesują mnie bronie do Szturmowca, Mechanika i Żołnierza wsparcia, ale snajperze też poczytam chętnie ;) ? Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 cze 2012, 22:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Gdybyś się pofatygował w zakładkę WYZWANIA lub UZBROJENIE to te na szaro, nie odblokowane to bronie z coopa, BtK lub CQ...
Asfalt:
AUG A3, SCAR-L
Engie:
ACW-R, MTAR-12
Rambo:
L86A2, LSAT
Wookie:
M417, JNG-90
PDW i pompy:
SPAS-12, MP5k określone w BF3 malowniczą nazwa "M5K".
Tak swoją drogą, do podziwiania tych broni w statystykach premium mieć nie trzeba...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 cze 2012, 23:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 maja 2010, 02:46
Posty: 551
Jemu raczej chodziło o opinie.
Aug ma no spread niemal, bardzo łatwa, ładna i przyjemna broń. Ogólnie nic specjalnego must have nie ma, najlepszych broni dla poszczególnych klas nie detronizują tj. m16, m4 czy m98b. Ciekawe alternatywy, choć niektóre są zbyt słabe i nie będą używane jeśli nie dostaną buffa vide m5k czy lsat


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 cze 2012, 00:17 
Offline

Dołączył(a): 1 lut 2007, 14:12
Posty: 297
Lokalizacja: Zaskoczeń
Aug, w miarę celny, wyjątkowo szybkie przeładowanie jak na układ bezkolbowy (bullpup), podczas celowania szybciej się człowiek porusza jak z karabinami zbudowanymi w normalnym stylu. Całkiem miłe cacko, ale nic szczególnego.
Scar-L, mi nie przypadł do gustu zbytnio (dam mu jeszcze szansę), niski recoil, ale też strasznie niski ROF. Mnie odrzucił.

MTAR-21, po prostu zjada wszystko co wejdzie pod lufę. IMHO bardzo dobry karabinek, tylko czas przeładowania boli.
ACW-R, całkiem fajny, ale trzeba się przestawić na trochę inny styl (inny model obrażen 20-16,7). Celny, niski recoil + szybkie przeładowanie. Według mnie, dobry materiał na suppresor (tłumik).

L86A2, celny, w porządku, daje radę. LSAT, wydaje mi się kiepawy.

M417 i JNG nie sprawdzałem. M(P)5K całkiem fajny pdw, chociaż nie wiem czy stare dobre mp7 nie lepsze (jako laz0r hipfire gun). SPAS mam wrażenie że z biodra nic się nie trafia, ale ja specem od strzelb nie jestem, więc mojej opini nie brać na poważnie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 cze 2012, 00:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2011, 21:41
Posty: 919
Lokalizacja: Galicja
Rusek którego zabiłem MTARa-21 już nie potrzebował, więc podniosłem jego set.

Miałem deja vu. Czułem się zupełnie tak samo, jakbym się cofnął do czasów sprzed pewnego patcha i trzymał w rękach Famasa. Ta broń wymiata!

Ale zabił mnie przykampiony snajper i z tej broni wbiłem tylko 3 kille :(

_________________
!STOP! forumowym nekromantom!

Nie pomagam na pw. Od tego jest forum.

Mój last


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 cze 2012, 10:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2011, 13:30
Posty: 47
Lokalizacja: Warszawa
MTAR-21 - nieźle miażdży i to najlepsza broń Technika na bliski dystans - A-91 może się schować. Faktem jest długi czas przeładowania, tylko nieco krótszy niż Famas.

AUG A3 - to jak dla mnie nic specjalnego. Myślałem, że będzie celniejszy, ale... wolę już inne, wypróbowane bronie, takie jak AEK czy M16A3.

SCAR-L - zajął pozycję mojej drugiej ulubionej broni (po AEKu). Faktycznie ma niski ROF, ale jest diabelnie celny, praktycznie nie ma odrzutu. To jest broń na dłuższy dystans, na mapki takie jak Kaspijska Granica czy Operacja Ognista Burza, a nie Metro, a już na pewno nie mapki z CQ.

L86A2 - najlepsza broń dla Wsparcia, kiedy chce sobie nieco poszturmować ;)

M417 - ...są lepsze od niej. Jak dla mnie samopowtarzalne karabiny snajperskie powinny charakteryzować się bardzo małym rozrzutem przy strzale z biodra podczas poruszania i wysoką szybkostrzelnością. Tutaj zbytnio tego nie ma.

SPAS-12 - trochę taka 870-tka, ale nieco gorszy. Dlatego wolę 870-tkę :D

Generalnie bronie z dodatku są w porządku i pewnie będą używane częściej niż bronie z B2K. We właściwiej dla nich sytuacji potrafią być bardzo mocne, ale nie są tak uniwersalne.

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 cze 2012, 11:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2011, 09:17
Posty: 260
Antonio_@2 napisał(a):
Ta broń wymiata!...Ale zabił mnie przykampiony snajper i z tej broni wbiłem tylko 3 kille :(
Możesz biegać za mną i podnosić mój set :P Tylko jeszcze muszę go odblokować :D

Wracając do tematu, może ktoś przypadkiem się orientuje czy... Można wyposażyć się w stary dobry nóż będąc graczem premium? Bo ten pochodzący z marketu budowlanego skalpel do tapet średnio mi pasuje.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 cze 2012, 12:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Nie da się :D
Utknąłeś z nożem do tapet.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 cze 2012, 13:13 
Offline

Dołączył(a): 19 lis 2011, 03:31
Posty: 42
Mofixil napisał(a):
Gdybyś się pofatygował w zakładkę WYZWANIA lub UZBROJENIE to te na szaro, nie odblokowane to bronie z coopa, BtK lub CQ...
Asfalt:
AUG A3, SCAR-L
Engie:
ACW-R, MTAR-12
Rambo:
L86A2, LSAT
Wookie:
M417, JNG-90
PDW i pompy:
SPAS-12, MP5k określone w BF3 malowniczą nazwa "M5K".
Tak swoją drogą, do podziwiania tych broni w statystykach premium mieć nie trzeba...

Dzięki za info, ale mnie chodziło opinię na temat tych broni. Jestem ciekaw czy warto jest w ogóle kupować ten dodatek, czy mapy i bronie dają satysfakcje? Pozdro

P.S. a co wogóle daje jeszcze premium?? Warto je kupować (poza tym, że dodatki są dostępne 2 tygodnie wcześniej)?? Pierwotnie miałem zamiar zwyczajnie uzupełniać DLC na bieżąco podczas premiery każdego z nich, ale zastanawia mnie opis zawartości konta Premium. http://www.battlefield.pl/news-3411-Bat ... lizacja%5D najbardziej ciekawi mnie ostatni pkt. "bonusowa zawartość dodatkowa" i "ekskluzywne eventy". Tak szczerze mówiąc nie zależy mi na jakiś kamuflażach, nieśmiertelnikach, zapisach wideo itp. Najbardziej warte uwagi wg mnie jest to że dodatek dostępny jest 2 tyg wcześniej i weekendy z 2x expa, ale niewiem czy to jest warte wydania odrazu teraz prawie 200zl i dostaję dodatek, który już mam czyli B2K. No chyba że te dodatkowe bonusowe zawartości to jakieś nowe bronie, przedmioty, umiejętności czy elementy broni?? pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 cze 2012, 14:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Z premium dostaniesz:
Masę pierdół jak:
Nowy nóż który wygląda jak nóż do tapet
Zestaw 3-4 kamuflaży dla wojaka
Aż 4 kamuflaże na 4 różne bronie (SCAR-H, L96, PKP Pecheneg i F2000), ponoć mają wprowadzić więcej
Aż 2 nowe tryby gry z dodatku CQ (następne dodatki też pewnie mają coś dodawać, AK bodajże Tank Domination)
Wyższy priorytet w kolejce!
Bezwartościowe filmiki instruktażowe z kanału DICE!
2xXP które i tak zdarza się nader często bez premium!
Dwutygodniowy wcześniejszy dostęp do DLC i map.
Zestaw aż 6 nieśmiertelników (na chwile obecną)! Stań się wyższym priorytetem dla nożowników jak ja!
No, to ogółem dostajesz masę bezwartościowych pierdół, średni skin dla noża (NIE DA SIĘ GO ZMIENIĆ), i małą zniżkę na ogół (180pln zamiast 5x50pln).

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 cze 2012, 14:20 
Offline

Dołączył(a): 19 lis 2011, 03:31
Posty: 42
to czyli te tryby gry nie będą dostępne bez premium??


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 cze 2012, 14:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
Mofixil napisał(a):
2xXP które i tak zdarza się nader często bez premium!

Zdarza się nader często? Z tego co pamiętam było dopiero raz odkąd wyszedł BF3. Chyba że coś przegapiłem...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 cze 2012, 14:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2011, 09:17
Posty: 260
Mofixil napisał(a):
(...) Wyższy priorytet w kolejce! (...) małą zniżkę na ogół (180pln zamiast 5x50pln).
w sumie to podstawowe zalety; reszta to takie tam...

oktawian1 napisał(a):
to czyli te tryby gry nie będą dostępne bez premium??
nie musisz mieć premium by grać w nowych trybach gry.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 cze 2012, 14:37 
Offline

Dołączył(a): 19 lis 2011, 03:31
Posty: 42
hamsterOne napisał(a):
Mofixil napisał(a):
(...) Wyższy priorytet w kolejce! (...) małą zniżkę na ogół (180pln zamiast 5x50pln).
w sumie to podstawowe zalety; reszta to takie tam...

oktawian1 napisał(a):
to czyli te tryby gry nie będą dostępne bez premium??
nie musisz mieć premium by grać w nowych trybach gry.

to czyli tak naprawdę to premium nie jest koniecznie wymagane. W sumie w obecnej chwili zaoszczędzilbym tylko 20 zl poniewaz B2K juz mam (za darmo - wersja limitowana pre-order). Powiedzmy, że każdy z dodatków będzie kosztował jak w przypadku B2K około 50 zl, czyli mamy 4 zapowiedziane dodatki (Walka w zwarciu, Bitwy pancerne, End game, Aftermath) co daje łączną kwotę 200zl rozłożonych na dłuższy okres


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 cze 2012, 16:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 gru 2011, 20:31
Posty: 346
A ja mam do Was prośbę o pełną listę broni z trybu Mistrz Broni, najlepiej w kolejności ich dostawania. Ciekaw jestem po prostu :)
Poza tym zauważyłem na YT, że czasami pojawia się ikonka informująca o tym, że nagle (ni z dupy) wszyscy razem przeskakują do jakieś broni. O co w tym chodzi?

_________________
Amor Patriae nostra lex! Sapere aude!
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL