Teraz jest 16 cze 2024, 04:42

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 17 cze 2012, 16:24 
Offline

Dołączył(a): 22 lis 2011, 17:33
Posty: 10
Siema! :wink:

Dziś wróciłem do gry po długiej przerwie i po długim męczeniu się z originem żeby ją w ogóle odpalić. :omg:
Wbijam na server i Stinger w ogóle nie namierza pojazdów centralnie przede mną -mając czysty strzał.
Javelin to samo, mierze w czołg, a ten już w ogóle nie oznacza namierzanego celu, potem wyskakuje Lock, strzelam i leci w budynek po lewej. :shock:

Też tak macie :?:

A i odnośnie nowego dodatku CQC, słyszałem że nie będzie możliwy na tych mapach(bo niby za małe) tryb rush, który zawsze uważałem za substytut(czy to słowo klucz?) podkładania bomby w innych fpsach.
Liczyłem trochę na bardziej spokojną grę, ale widzę że będzie jeszcze gorzej(...)

P.S.: Defibrylator też się zmienił, trzeba naciskać, bo jak się trzyma lpm to nie powtarza akcji.

Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 cze 2012, 19:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Stingera i Igły, większą szansę na strącenie pojazdu latającego masz z RPG7V2 i SMAWa.
Javelin, używać tylko z CITV, Laser Painter lub SOFLAM, bez tego nie nadaje się do walki nawet jako broń biała.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 cze 2012, 22:24 
Offline

Dołączył(a): 1 lut 2007, 14:12
Posty: 297
Lokalizacja: Zaskoczeń
Załóż Extended Magi do Defibrylatora.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 cze 2012, 23:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Zwirbaum napisał(a):
Załóż Extended Magi do Defibrylatora.

I tłumik do Repair Toola.
Ale to i tak nie pobije RPG-7V2 z HBAR i kolimatorem lol.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 cze 2012, 23:09 
Offline

Dołączył(a): 8 sie 2009, 10:58
Posty: 159
Teoretycznie napisał(a):
Siema! :wink:

Dziś wróciłem do gry po długiej przerwie i po długim męczeniu się z originem żeby ją w ogóle odpalić. :omg:
Wbijam na server i Stinger w ogóle nie namierza pojazdów centralnie przede mną -mając czysty strzał.
Javelin to samo, mierze w czołg, a ten już w ogóle nie oznacza namierzanego celu, potem wyskakuje Lock, strzelam i leci w budynek po lewej. :shock:

Też tak macie :?:


Dosc mocno ograniczono zasieg stingera i igly (jeden eng chroni najblizsze otoczenie, a nie ponad pol mapy), ale w zamian mocno skrocono czas potrzebny do namierzenia samolotu badz smiglowca. Zmiany te spowodowaly, ze stinger dziala raczej jako odstraszacz - gdy wystrzelisz pocisk, pilot uzyje flary, a w czasie twojego przeladowania najpewniej zdazy sie oddalic poza mozliwosc namierzenia go. Stinger lub igla sprawdza sie znakomicie wtedy, gdy gra dwoch ogarnietych mechanikow - jeden namierzy wroga i wystrzeli pocisk, pilot zrzuci flary, a wtedy drugi bardzo szybko go namierza i ma 100% trafienie. Gdy w zespole jest tylko i wylacznie 1 stinger/igla, to praktycznie nie ma szans na samodzielne stracenie wroga.

Co do javelina - opisana przez ciebie sytuacja pojawia sie wtedy, gdy po wystrzeleniu pocisku kierowca pojazdu pancernego wystrzeli zaslone dymna - wtedy pocisk "gubi" cel i leci gdzies obok. Jezeli kierowca pojazdu jest ogarniety i nie czuje presji graczy z RPG, to bedzie stal w chmurze dymu, co uniemozliwi ci namierzenie go. W takim wypadku nalezy wstrzymac sie ze strzelaniem z javelina i wyczekac moment, w ktorym wyjedzie poza dym - wtedy robisz LOCK i strzelasz.

Na ogarnietych kierowcow bardzo przydaje sie SOFLAM.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 cze 2012, 09:18 
Offline

Dołączył(a): 1 lut 2007, 14:12
Posty: 297
Lokalizacja: Zaskoczeń
Mofixil napisał(a):
Zwirbaum napisał(a):
Załóż Extended Magi do Defibrylatora.

I tłumik do Repair Toola.
Ale to i tak nie pobije RPG-7V2 z HBAR i kolimatorem lol.


Ale po cholere zwiększać recoila z RPGa? I iron sighty są cacy. A tłumik to proszę ja Ciebie obecnie ssie. I w ogóle on się pytał o defibrylator a Ty mi wyskakujesz z jakimś takim mechanikiem prawda.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 cze 2012, 09:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2011, 13:30
Posty: 47
Lokalizacja: Warszawa
ashlon napisał(a):
Stinger lub igla sprawdza sie znakomicie wtedy, gdy gra dwoch ogarnietych mechanikow - jeden namierzy wroga i wystrzeli pocisk, pilot zrzuci flary, a wtedy drugi bardzo szybko go namierza i ma 100% trafienie.


Lol, czysta teoria - średnio ogarnięty pilot myśliwca ucieknie i bez flar. Ucieknie nawet jeżeli jest namierzony laserem i leci w niego Javelin. Ba, ucieknie nawet, gdy jest namierzony przez pelotę (i nie posiada już flar). To jest właśnie denerwujące, kiedy gra się przeciwko jetom. Praktycznie nie idzie ich strącić. Ja nawet do nich nie strzelam, bo to tylko zmarnowanie amunicji.

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL