Teraz jest 16 cze 2024, 01:57

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 cze 2012, 19:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 cze 2012, 19:30
Posty: 6
Lokalizacja: Warszawa
Od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem Windowsa 7 na komputerze i jako drugą grę (pograłem trochę w Sniper Elite v2 = shit) po którą chciałbym sięgnąć ze względu na wiele pochlebnych opinii na jej temat będzie Battlefield 3. Problem jest jednak taki, że od czasu premiery minęło sporo czasu i zaczęły wychodzić na rynek różne dziwne wynalazki, a ja jako osoba niezorientowana jestem kompletnie zielony. W opcji szukaj nic na ten temat nie znalazłem więc jeżeli taki wątek już powstał z góry przepraszam. A więc... mógłby mi ktoś wyjaśnić co mam kupić w sklepie, oraz jakie korzyści płyną z wybrania tego a nie czegoś innego? Z tego co się orientuje jest kilka wersji; czysty Battlefield, Powrót do Karkand'u, Walka w zwarciu oraz Premium. Nie mam pojęcia jednak co wybrać i czym się gra będzie od siebie różniła.

Z góry wielkie dzięki za pomoc.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 cze 2012, 20:04 
Offline

Dołączył(a): 7 kwi 2012, 09:29
Posty: 31
Najlepiej do Battlefield'a kup premium. Nie dość, że masz jakieś bonusy, to jeszcze masz wszystkie dodatki 2 tygodnie przed innymi (łącznie z B2K i Walka w Zwarciu)

W skład Battlefield 3: Premium wchodzą następujące rozszerzenia, oferujące łącznie 20 map, 20 nowych broni, ponad 10 nowych pojazdów, 4 nowe tryby gry, ponad 30 zadań i ponad 20 nieśmiertelników:
Battlefield 3: Powrót do Karkand - już dostępny
Battlefield 3: Walka w zwarciu - już dostępny
Battlefield 3: Siły pancerne - premiera we wrześniu 2012 roku
Battlefield 3: Dogrywka - premiera w grudniu 2012 roku
Battlefield 3: Decydujące starcie - premiera w marcu 2013 roku

Battlefield 3: Premium oferuje dostęp do wszystkich dodatków dwa tygodnie przed ich oficjalną premierą i zawiera unikatowe przedmioty, takie jak nóż ACB-90, zestaw nieśmiertelników, ponad 10 nowych rodzajów mundurów i kamuflażu broni, ponad 10 nowych szablonów do projektowania emblematów swojego plutonu, przywilej resetowania statystyk, dostęp do serwerów w pierwszej kolejności, możliwość wzięcia udziału w wyjątkowych wydarzeniach, weekendy z podwójnie naliczanym doświadczeniem, jak również poradniki strategiczne oraz ekskluzywne materiały wideo



DOWN: Dokładnie tak.


Ostatnio edytowano 20 cze 2012, 20:08 przez adamek12522, łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 cze 2012, 20:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 cze 2012, 19:30
Posty: 6
Lokalizacja: Warszawa
To znaczy, jak dobrze rozumiem kupuje Battlefield 3: Premium i mam praktycznie wszystko, nic nie muszę dokupywać?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 cze 2012, 20:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2011, 21:41
Posty: 919
Lokalizacja: Galicja
Jeśli masz dużo kasy i zamierzasz długo grać w grę, której ja mam już dość, to kup czystego Battlefielda oraz Premium. Najpierw zainstaluj Battlefielda, potem się premium zacznij bawić.

Czysty Battlefield: Gra BF3
Powrót do Karkandu: Dodatek dodający 4 mapy i 10 broni
Walka w zwarciu: Jak wyżej, jedynie inne mapy i inne bronie
Premium: Dostajesz:
Cytuj:
-Unikatowy super nóż do tapet do wykorzystania w grze - różni się tylko teksturą, a zabija z taką samą skutecznością co zwykły
-Porady ekspertów z DICE pt "Jak grać", z tymże że porady są niepotrzebne, ponieważ na YT jest wiele poradników i gameplayów graczy, do których zawsze masz dostęp.
-Pierwszeństwo w kolejce do serwerów - na serwer zawsze wbijesz szybciej niż osoba, która premium nie ma
-Możliwość zresetowania statystyk, przy czym resetujesz same statystyki, a poziom i unlocki zostają
-Dodatkowe eventy tylko dla premium, chociaż chyba niekoniecznie
-Burżuazyjne czarne nieśmiertelniki do wykorzystania w grze
-Pod twoim nickiem pisze "Gracz Premium"
-Jedyny powód dla którego warto to kupić: Dostajesz w prezencie Karkand oraz Walkę w zwaricu, a wszystkie dodatki które będą wychodziły w ciągu kilku następnych miesięcy także będziesz dostawał za darmo i będziesz w nie grał 2 tygodnie wcześniej niż ci, którzy nie mają premium.
-Wszystko opisane tutaj


Kup czysty BF, żeby w ogóle móc grać, ponieważ inne rozszerzenia gry nie zawierają. A jeśli masz dużo kasy, premium także kup.

Ewentualnie możesz wziąć przykład ze mnie i kupić BF2(wkurzony kompletnie i znudzony trójką wróciłem do dwójki), ale nie będę nakłaniał - kup BF3 i zobacz, jaka jest.

_________________
!STOP! forumowym nekromantom!

Nie pomagam na pw. Od tego jest forum.

Mój last


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 cze 2012, 20:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 cze 2012, 19:30
Posty: 6
Lokalizacja: Warszawa
Rozumiem, czyli najpierw muszę kupić podstawkę a dopiero później premium w oddzielnym pudełku.

Niepewny jednak jestem w jednej rzeczy, zauważyłęm bowiem, że są dwie wersje podstawki; Battlefield 3 oraz Battlefield 3 - Edycja limitowana.
Jeżeli zamierzam zakupić premium to jaka podstawkę wybrać?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 cze 2012, 20:46 
Offline

Dołączył(a): 1 lut 2007, 14:12
Posty: 297
Lokalizacja: Zaskoczeń
Zwykłą. (nie limitowaną)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 cze 2012, 20:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 cze 2012, 19:30
Posty: 6
Lokalizacja: Warszawa
Ok, jeszcze raz wielkie dzięki wszystkim za pomoc i rozjaśnienie sytuacji w ekspresowym tempie.
Liczę na to, że za kilka dni spotkamy się na polu bitwy :)

Temat do zamknięcia.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL