Teraz jest 23 wrz 2024, 00:41

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 cze 2012, 08:16 
Offline

Dołączył(a): 3 gru 2011, 20:44
Posty: 17
Po tym jak wczoraj kupilem CQ (na te chwile posiadam oprocz vanilii oba dodatki, czyli wszystko co wyszlo) zauwazylem ze sa servery ktore wpuszczaja gracyz tylko z BF3 premium. Nie rozumiem tego wymogu, skoro i tak premium na te chwile rowna sie BF3 + B2K + CQ. Orientujecie sie jaki jest powod wylacznosci pewnych serwerow dla graczy z edycja premium? Sa jakies roznice czy to tylko taki psychologiczny aspekt "eksluzywnosci" ?

P.S. Gralem moze 40 minut wczoraj na mapach z CQ. Dynamika wielka ale jeszcze wieksza byla moja frustracja gdy bylem zabijany nie wiadomo skad i jak... K/D zwykle mam ostatnio powyzej 1 a tu okolo 0.5 w kilku grach.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 cze 2012, 08:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 mar 2010, 10:01
Posty: 38
Serwery "premium" to po prostu pewna pierdułowata funkcja i prawdę mówiąc jesteś pierwszą osobą o której wiem że kupiła osobno CQ zamiast w premium więc może przez to do tej pory tego nie zauważałem ale nie widzę różnicy (bo i skąd miała by się wziąść) pomiędzy serwerami premium/nonpremium.

ad ps. pograsz trochę na CQ to zaczniesz nadążać za tym co się dzieje i zrozumiesz skąd Cię trafiają albo jak się przemieszczać żeby ograniczać w maksymalny sposób bycie pod obstrzałem z dziwacznych pozycji (co i tak nie zawsze jest możliwe) :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 cze 2012, 09:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
DICE teraz rozpieszcza graczy premium dając im możliwość ekskluzywnego pogrania z nimi na serwerach które oni wybrali, haha :D
Premium to wszystkie dodatki z oszczędnością rzędu ~15% i kilkoma pierdołami jak nóż do kartonów na który każdy marudzi.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2012, 15:51 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2012, 11:45
Posty: 378
Lokalizacja: Wrocław
Cytuj:
Premium to wszystkie dodatki z oszczędnością rzędu ~15% i kilkoma pierdołami jak nóż do kartonów na który każdy marudzi.



4 dodatki x 60zł (plus minus) to jest 240zł

ja dałem za Premium PUDEŁKOWE 150zł więc 240zł a 150zł to jakieś 40% taniej wg mnie się opłaca nawet za ten drapak do tapet...

_________________
Obrazek

Kpię z pozerstwa, chciwości, głupoty i próżności.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2012, 16:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Nie ruszam się z domu, przyrosłem do krzesła, więc nie wiem jakie są ceny w sklepach.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2012, 20:07 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2012, 11:45
Posty: 378
Lokalizacja: Wrocław
Widać własnie

_________________
Obrazek

Kpię z pozerstwa, chciwości, głupoty i próżności.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2012, 20:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 maja 2012, 17:55
Posty: 61
Lokalizacja: Białe Błota k. Bydgoszczy
kerpal napisał(a):
Cytuj:
Premium to wszystkie dodatki z oszczędnością rzędu ~15% i kilkoma pierdołami jak nóż do kartonów na który każdy marudzi.



4 dodatki x 60zł (plus minus) to jest 240zł

ja dałem za Premium PUDEŁKOWE 150zł więc 240zł a 150zł to jakieś 40% taniej wg mnie się opłaca nawet za ten drapak do tapet...


Czemu 4 dodatki ? Przecież jest 5. B2K, CQ, Siły pancerne, Dogrywka i Decydujące starcie. 60 zł x 5 = 300 zł. Ja tu widzę oszczędność rzędu 50%, za pudełko płacisz 150 zł i dostajesz bajerancki nóż do kartonów jak to up wspomnieli, możliwość wchodzenia na servery premium, sporo eventów (np. teraz będzie tydzień podwójnego XP dla posiadaczy premki). W dodatku pierwszeństwo w kolejce, wszystkie dodatki 2 tygodnie wcześniej. Nieopłacalnym jest kupować CQ osobno, wystarczy dorzucić 100 zł i jesteśmy ustawieni do końca gry.
@DOWN
Ale obstawiam, że większość jednak nie ma, nie każdy zamawiał preorder.

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 2 lip 2012, 10:56 przez kronong, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2012, 20:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Jak ktoś ma już BtK albo edycje limitowaną (preorder) to dostaje tylko 4.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL