Teraz jest 28 mar 2024, 22:34

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 191 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 sie 2012, 16:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
sidh77 napisał(a):
Moim zdaniem im więcej osób na serwerze tym mniej teamplayu, więc jak chce się dobrze bawić to wybieram serwery dla maksymalnie 24 osób. Przy 64 osobach to chaos panuje totalny i nawet nie chcę myśleć co by było gdyby grało na raz 150 osób.

A teraz 160 osób na metro :D
Masz racje sidh77, najlepiej się właśnie gra na małych serwerach, przekonałem się o tym gdy grałem 4vs4 na pubie, ot, po prostu mało ludzi weszło, ALE TE EMOCJE!

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 sie 2012, 16:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
Dokładnie tak!
Fajnie by było zobaczyć taką ilość ludzi wzajemnie do siebie strzelających ale na dłuższą metę to by było niegrywalne przez wszędzie panujący chaos.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 sie 2012, 18:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2011, 21:41
Posty: 919
Lokalizacja: Galicja
Ja wbrew pozorom chciałbym sobie pograć na serwerze dla ponad 150 graczy. Tylko że ten crap zwany Battlefieldem 3 nie jest do tego przystosowany. Brak VOIP, brak trybu komendanta etc. Dlatego by to nie wypaliło. Poza tym, wielu graczy też nie ma takiego pojęcia o teamplayu, by to mogło wypalić. Ale gdyby to odpowiednio zorganizować - wyobraźcie to sobie tylko: biegniesz(ewentualnie w trybie dla czołgów możesz jechać czołgiem) wśród olbrzymiej ilości towarzyszy, w sześcioosobowej drużynie będącej jedną z wielu takich drużyn po twojej stronie. Komendant jasno określił każdej drużynie cel, a dowódca każdej z tych drużyn odpowiada za wykonanie tego celu przez drużynę. Ponadto w każdej drużynie jest VOIP, który pozwala członkom każdej osobnej drużyny na komunikowanie się między sobą nawzajem. Dowódca drużyny może też komunikować się przez mikrofon z komendantem. Komendant ma łączność głosową z każdym dowódcą drużyny. Miodzio. Teamplay by był obecny, a graczy na serwerze około 150. Pozostaje tylko jedna najważniejsza rzecz, przez którą marzenie to pozostanie marzeniem - DICE zwyczajnie nie chce tego wprowadzić - trzepie kokosy na jednym wielkim crapie, którego nie chce(lub prędzej z powodu braku odpowiedniej konkurencji - nie musi) poprawiać.

_________________
!STOP! forumowym nekromantom!

Nie pomagam na pw. Od tego jest forum.

Mój last


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 sie 2012, 18:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Konsolowcy by się chyba z zazdrości posrali gdyby zobaczyli 160 ludzi naraz.
Dolicz to jako powód...
I btw, składy po 8 osób, 20 składów na grę, 10 na drużynę, styknie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 sie 2012, 18:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
Antonio! Antoniooooo! Obudz się! Przestań już śnić! :wink:
Żarty żartami ale Twoje marzenie, choć piękne, jest praktycznie niemożliwe do zrealizowania i to nie dlatego że DICE nie chce tylko zawiódł by tu ludzki czynnik zwany "graczem". 150 osób na publiku to jest przecież mieszanina różnych nacji i na VOIPie była by istna wieża Babel. Trochę po angielsku, trochę po rosyjsku, niemiecku, czesku (to może by było przynajmniej śmieszne), francusku i tyle byś się dogadał ze swoim zespołem.
Z doświadczenia wiem że nawet jak są organizowane jakieś eventy gdzie grają ludzie z TSem i ogarniający teamplay to wychodzi z tego większa lub mniejsza kiszka.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 sie 2012, 19:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2011, 21:41
Posty: 919
Lokalizacja: Galicja
Sidhu, Sidhu, Sidhu. Mówię o VOIP wśród DRUŻYNY. Mógłbym rozmawiać głosowo tylko z sześcio czy tam ośmioosobową drużyną. Rozmawiał bym w małej grupie sześciu czy tam ośmiu ludzi, a dowódca drużyny miałby jeszcze łączność z komendantem. A w tak małej grupie, wszyscy by rozmawiali w jednym języku, zazwyczaj po angielsku.

_________________
!STOP! forumowym nekromantom!

Nie pomagam na pw. Od tego jest forum.

Mój last


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 sie 2012, 19:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
Antonio_@2 napisał(a):
Sidhu, Sidhu, Sidhu. Mówię o VOIP wśród DRUŻYNY. Mógłbym rozmawiać głosowo tylko z sześcio czy tam ośmioosobową drużyną. Rozmawiał bym w małej grupie sześciu czy tam ośmiu ludzi, a dowódca drużyny miałby jeszcze łączność z komendantem. A w tak małej grupie, wszyscy by rozmawiali w jednym języku, zazwyczaj po angielsku.

Słyszałem takie VOIPy w BF2 i BF2142. Różnie to bywało z tym angielskim.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 sie 2012, 19:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
-Duude, need some help at C, there is an enemy tank.
-Krwa, jbane angole...
-O witam rodaka, GUYS! WHERE IS MY BACKUP?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 sie 2012, 21:41 
Offline

Dołączył(a): 12 sty 2011, 00:49
Posty: 150
Antonio_@2 napisał(a):
Ja wbrew pozorom chciałbym sobie pograć na serwerze dla ponad 150 graczy. Tylko że ten crap zwany Battlefieldem 3 nie jest do tego przystosowany. Brak VOIP, brak trybu komendanta etc. Dlatego by to nie wypaliło. Poza tym, wielu graczy też nie ma takiego pojęcia o teamplayu, by to mogło wypalić. Ale gdyby to odpowiednio zorganizować - wyobraźcie to sobie tylko: biegniesz(ewentualnie w trybie dla czołgów możesz jechać czołgiem) wśród olbrzymiej ilości towarzyszy, w sześcioosobowej drużynie będącej jedną z wielu takich drużyn po twojej stronie. Komendant jasno określił każdej drużynie cel, a dowódca każdej z tych drużyn odpowiada za wykonanie tego celu przez drużynę. Ponadto w każdej drużynie jest VOIP, który pozwala członkom każdej osobnej drużyny na komunikowanie się między sobą nawzajem. Dowódca drużyny może też komunikować się przez mikrofon z komendantem. Komendant ma łączność głosową z każdym dowódcą drużyny. Miodzio. Teamplay by był obecny, a graczy na serwerze około 150. Pozostaje tylko jedna najważniejsza rzecz, przez którą marzenie to pozostanie marzeniem - DICE zwyczajnie nie chce tego wprowadzić - trzepie kokosy na jednym wielkim crapie, którego nie chce(lub prędzej z powodu braku odpowiedniej konkurencji - nie musi) poprawiać.


W BF2 miałeś komendanta, liderów grup i co? Grając z randomami oni mieli gdzieś czy Ty im każesz iść w lewo czy w prawo, ale jak się przywiązało do gry to teraz się idealizuje jej wygląd. Teamplay zależy od graczy, a nie od tego czy producent upcha masę opcji w grze. Co Ci dadzą komendanty i inne bajery przy ludziach, którzy nie użyją defibrylatora chociaż depczą Ci po twarzy...

Mofixil napisał(a):
Za 15k to masz coś koło 2xGTX690 i i7 3770K na super duper mega płycie głównej z 50 fazową sekcją zasilania, 64GB ramu i zasilaczem 2KW...
Razem z dyskami, w tym SSD, ekranami i innymi osprzętami.
Komp pod 160 graczy by się zmieścił w 4000pln gdy ktoś wie co wybiera i nie musi mieć 120FPS na ultra z AAx4.


Wiem, wyolbrzymiłem. Może by się zmieścił w 4k, ale to pod warunkiem że nie zwiększasz rozmiarów mapy ;) btw weź pod uwagę, że większość ludzi ma składaki lub starsze kompy. Taka gra nie ma szans powstać.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 sie 2012, 21:54 
Offline

Dołączył(a): 29 gru 2010, 17:33
Posty: 25
Na hackowanej Becie BF3 było nawet 128 graczy :D
http://www.youtube.com/watch?v=0ev8e5QZ9oE

I nawet działało.

_________________
Trololololo


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 sie 2012, 22:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
czopor napisał(a):
Wiem, wyolbrzymiłem. Może by się zmieścił w 4k, ale to pod warunkiem że nie zwiększasz rozmiarów mapy ;) btw weź pod uwagę, że większość ludzi ma składaki lub starsze kompy. Taka gra nie ma szans powstać.

Powiedz mi, kogo naprawdę w takiej wielkiej korporacji interesuje to, że ktoś ma GT220 i jakiegoś starego Core2Duo? Oni naprawdę mają to głęboko w miejscu gdzie kręgosłup szlachetną nazwę traci, tworzą złudzenie postępu.
Na rynku liczą się konsole, komputer to sprawa drugorzędna...
@up
Nie wiem czy 3500ms pingu to "działająca gra" ale ok.
I to mnie wypominają granie na metro :[ Zróbcie zrzutę hejterzy, nawet na metro mam średnio 28FPS.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 sie 2012, 07:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 kwi 2012, 12:49
Posty: 41
Lokalizacja: Bydgoszcz
czopor napisał(a):

W BF2 miałeś komendanta, liderów grup i co? Grając z randomami oni mieli gdzieś czy Ty im każesz iść w lewo czy w prawo, ale jak się przywiązało do gry to teraz się idealizuje jej wygląd. Teamplay zależy od graczy, a nie od tego czy producent upcha masę opcji w grze. Co Ci dadzą komendanty i inne bajery przy ludziach, którzy nie użyją defibrylatora chociaż depczą Ci po twarzy...

Czopor dla sprostowania on w to gra 2 miesiące i jedyne co robi od tego czasu na forum to trolluje jak by to było super z opcjami z tej gry w BF3. Ja gdybym miał SPM na poziomie 225, K/D 0.8, Z/P 0.75 to bym się doszukiwał winy we własnym zakresie,a nie zwalał na twórców gry jakim to ona jest crapem i skokiem na kasę, a DAJ$ nie chce jej paczować ojejku płacze niewidy, ponieważ ja z tej gry czerpię olbrzymią przyjemność i nie mam zamiaru jej odkładać przynajmniej do premiery East vs West Hearts of Iron Game od Paradoxu
(albo BF4 bo Paradox to tam dziwny jest z grafikiem wydawania gier)

sidh77 napisał(a):
Moim zdaniem im więcej osób na serwerze tym mniej teamplayu, więc jak chce się dobrze bawić to wybieram serwery dla maksymalnie 24 osób. Przy 64 osobach to chaos panuje totalny i nawet nie chcę myśleć co by było gdyby grało na raz 150 osób.


Ja tam 32 osoby gram prawie zawsze. Zwłaszcza na CQL na kaspianie. Tam po prostu piloci samolotów już kłócą się o fragi tak więc jest dużo walk myśliwskich,a nie tak jak moim kolegom zaprezentował alpha nerd z germanii jaki to on jest pokojowy i liberalny gracz w stosunku do wrogich samolotów, czyli po prostu unikał dogfighta i fragował piechotę. Ja tam jednak myślę, że te nowe mapy to co najmniej 32-48, a bandart desert to 48-64

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 sie 2012, 13:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2011, 21:41
Posty: 919
Lokalizacja: Galicja
Cytuj:
Czopor dla sprostowania on w to gra 2 miesiące i jedyne co robi od tego czasu na forum to trolluje jak by to było super z opcjami z tej gry w BF3. Ja gdybym miał SPM na poziomie 225, K/D 0.8, Z/P 0.75 to bym się doszukiwał winy we własnym zakresie,a nie zwalał na twórców gry jakim to ona jest crapem i skokiem na kasę, a DAJ$ nie chce jej paczować ojejku płacze niewidy, ponieważ ja z tej gry czerpię olbrzymią przyjemność i nie mam zamiaru jej odkładać przynajmniej do premiery East vs West Hearts of Iron Game od Paradoxu
(albo BF4 bo Paradox to tam dziwny jest z grafikiem wydawania gier)

Zaraz, zaraz. Może i gram w BF2 od dwóch miesięcy, ale nie znaczy to, że dwójka nie ma prawa mi się podobać - wręcz przeciwnie, podoba mi się nawet bardziej, niż BF3. Komendant mnie urzekł, tak samo jak np. artyleria czy inne tego typu rzeczy. Po prostu ta gra mi się spodobała. I dlaczego się tak przyczepiłeś do moich statystyk z trójki? Ja nie obrzucam twórców gry winą za moje prywatne statystyki. Powiedz mi, jak dobre twoim zdaniem trzeba mieć statystyki, by móc sobie pozwolić na jakąkolwiek krytykę? Zwłaszcza, że przygodę z trójką zaczynałem od k/d na poziomie 0.4, a w ciągu kilku miesięcy poprawiałem się stopniowo, aż doszedłem do 0.8. Gdyby była tu możliwość zresetowania statystyk(no, tylko premium ją ma), pewnie miałbym k/d na poziomie 1. Nigdy nie obrzuciłem twórców gry za swoje statystyki, mówiłem jedynie o tym, co nie podoba mi się w samej grze. Myślisz, że po byciu oburzonym swoimi statystykami i rzuceniu gry, zwyczajnie bym się przerzucił na starszego BF2, w którym gra się jednak trochę trudniej? Nie. Gram w BF2, bo po prostu mi się on podoba.

Powiedz mi jeszcze, co ty nazywasz trollowaniem. Czy jest nim pisanie o tym, co ewentualnie mogło by zostać wprowadzone do danej gry(w tym przypadku BF3)?

_________________
!STOP! forumowym nekromantom!

Nie pomagam na pw. Od tego jest forum.

Mój last


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 sie 2012, 17:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 maja 2010, 19:30
Posty: 213
Lokalizacja: SU-35BM FLANKER-E
http://www.youtube.com/watch?v=SAIfw80O ... r_embedded

:wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 sie 2012, 17:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
This video has been removed by the user.
Sorry about that.
;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 191 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL