Teraz jest 20 kwi 2024, 01:08

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 191 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 wrz 2012, 09:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
Wierzbin napisał(a):
Jak się przyjrzysz, to zauważysz, że rakieta kierowana uderza w cel z góry. Zupełnie jak po namierzeniu laserem.


Wydaje Ci się, przypuszczalnie dlatego że rakieta została wystrzelona ze śmigłowca ktory jest wyżej od celu. Jak sie przyjrzysz dokladnie to zauważysz ze rakieta leci w cel pod kątem około 45 stopni do chwili trafienia (zwróć uwage na smugę dymu). Kiedy cel jest namierzony laserem pocisk leci trochę powyżej i dokładnie nad celem uderza z góry.
Oczywiście żeby być pewnym na sto procent należało by sprawdzić jakie obrazenia zadaje P-Z bez lasera, z laserem i po przełączeniu sie na namierzanie w helikopterze tak jak to było przedstawione na filmiku. Jak ktos ma chęci i możliwości to może zrobić test. Bardzo jestem ciekaw wyników.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 wrz 2012, 11:18 
Offline

Dołączył(a): 19 lis 2011, 03:31
Posty: 42
Witam czy mogłby ktoś napisać coś na temat szczegółowości map w AK?? To znaczy czy mapy posiadają jakąś gęściejszą zabudowę i czy te budynki da się zniszczyć? Bardzo czekałem na ten dodatek i po jego kupnie pod koniec września nie chcę się przekonać, że znów mamy mapy w stylu Operation Firestorm lub Caspian Border, gdzie mamy same skały, puuuuste pola i niezniszczalne hangary ewentualnie same place budowy ze szkieletami budynków . Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 wrz 2012, 11:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 gru 2011, 20:31
Posty: 346
Na YT sobie pooglądaj "gameplay'e" z poszczególnych map i w ten sposób najszybciej sam się przekonasz czy mapki Ci się podobają czy nie.
Generalnie to nie są mapy miejskie. Raczej pola, lasy, góry i pustynie, a zabudawonia są jedynie gdzieniegdzie porozrzucane - przypominają więc te mapy wymienione przez Ciebie w poście.
Pozdrawiam.

_________________
Amor Patriae nostra lex! Sapere aude!
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 wrz 2012, 13:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2010, 11:09
Posty: 219
oktawian1 napisał(a):
nie chcę się przekonać, że znów mamy mapy w stylu Operation Firestorm lub Caspian Border, gdzie mamy same skały, puuuuste pola i niezniszczalne hangary ewentualnie same place budowy ze szkieletami budynków . Pozdrawiam

"znów mamy mapy w stylu Operation Firestorm lub Caspian Border, gdzie mamy same skały, puuuuste pola i niezniszczalne hangary ewentualnie same place budowy ze szkieletami budynków."

Przepraszam, że użyłem Twojego cytatu by odpowiedzieć na twoje pytanie.

Ale ja odkryłem zastosowanie dla nowych mapek, które to sprzętowo mi nie podeszły wcale - piechociarski Team Deathmatch :D

_________________
Pzdr, Tomek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 wrz 2012, 21:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lut 2010, 00:11
Posty: 296
Faktycznie fajnie się gra TDM, sprawdziłem wszystkie mapy, najlepiej oczywiście wypada pancerna tarcza za to najsłabiej góry, myślałem że walka będzie na dole w lesie a jest na szczycie, szkoda że nie ma dwóch wariantów dla taj mapy. Dolina śmierci najtrudniejsza, wielopoziomowa, pełno miejsc gdzie można wleźć, łatwo dostać w plecy. Pustynia fajna, na drugim miejscu za tarczą :)

P.S. Czymże był by snajper gdyby nie próbował na malutkiej mapie z 32 osobami wleźć na dźwig na samym środku placu... marny był z niego ninja :D

_________________
Obrazek
Intel 3770K i7 3,5 GHz | GeForce GTX660 2048MB | Asrock Z77 Pro3
________8GB DDR3 1600 MHz | 22" 1680x1050 | Windows 7_______


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 wrz 2012, 15:16 
Offline

Dołączył(a): 16 sty 2011, 23:41
Posty: 48
Wiecie może o której ma wyjść patch na kanonierke?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 wrz 2012, 15:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
A to nie jest patch serwerowy?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 wrz 2012, 16:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2010, 20:08
Posty: 508
Jest.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 wrz 2012, 22:22 
Offline

Dołączył(a): 19 lis 2011, 03:31
Posty: 42
Dusty [PL] napisał(a):
oktawian1 napisał(a):
nie chcę się przekonać, że znów mamy mapy w stylu Operation Firestorm lub Caspian Border, gdzie mamy same skały, puuuuste pola i niezniszczalne hangary ewentualnie same place budowy ze szkieletami budynków . Pozdrawiam

"znów mamy mapy w stylu Operation Firestorm lub Caspian Border, gdzie mamy same skały, puuuuste pola i niezniszczalne hangary ewentualnie same place budowy ze szkieletami budynków."

Przepraszam, że użyłem Twojego cytatu by odpowiedzieć na twoje pytanie.

Ale ja odkryłem zastosowanie dla nowych mapek, które to sprzętowo mi nie podeszły wcale - piechociarski Team Deathmatch :D

Trochę szkoda, myślałem że zrobią podobne mapy do tych z Bad Company 2 typu Oasis i Harvest Day itp które świetnie nadają się do walk pancernych ale posiadają też (w pełni destrukcyjne - nie niezniszczalne jak w BF3) osiedla domków w których bardzo fajnie bawi się piechotą oraz świetnie bombarduje się je czołgami itp. Mam jeszcze pytanie czy w trybie RUSH uświadczymy więcej pojazdów Rosyjskich, ponieważ w podstawce i BtK takie pojazdy jak BMP-2, BTR-90 czy większość śmigłowców zobaczymy tylko w Podboju :( ??


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 wrz 2012, 13:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Na AK, ruskie nadmiaru sprzętu nie uświadczą, w przeciwieństwie do US którzy mają go aż nadto.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 paź 2012, 11:18 
Offline

Dołączył(a): 19 lis 2011, 03:31
Posty: 42
3 dni temu kupiłem Armored kill na PC i powiem tak.... od marca do września tego roku prawie w ogóle nie grałem w BF3, tak mnie znudziła ta gra że przez 6 miesięcy przegrałem może ze 30h, nawet B2K nie dał rady na długo mnie przyciągnąć bo ile można grać w 4 bardzo dobre mapy i 90% żałosnych z podstawki. Po kupieniu AK odczułem powiew świeżości. Znów mam wrażenie jakbym grał wg mnie w lepszego Bad Company 2. Mapy i nowe pojazdy są naprawdę super. Nawet samo-bieżna artyleria daje radę a w szczególności ruski niszczyciel czołgów (jest super :) ). Bałem się że dostanę wielkie, mega nudne, puste, niezniszczalne i monotonne mapy w stylu Operation Firestorm lub Caspain Border. W Siłach Pancernych jest o niebo lepiej. Mapy bywają po części puste ale jest w nich dużo fajnych osiedli domków oraz bardzo zróżnicowanego terenu (raz lasy, raz góry itp). Dzięki bardzooo dużej ilość sprzętu można się szybko poruszać w takich trybach Conguest Assault czy Rush a nie jak to bywało wcześniej przez pięć minut biec do pola walki, po czym ściągał cię jakiś snajper i znów od nowa bieganie. Nowy tryb też jest całkiem fajny. Jedyne co mnie boli to dalej dość skąpa (lecz trochę poprawiona) destrukcja. Brakuję mi tych demolek aż do fundamentów z BC2 . Podsumowując dodatek zasługuję na pochwałę. Szkoda że to tylko 4 mapki które niestety prędzej czy później też się znudzą ale przynajmniej na jakiś miesiąc-dwa będzie dobra zabawa. 8/10


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 191 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL