Teraz jest 18 kwi 2024, 11:53

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Wiadomość
PostNapisane: 15 gru 2012, 15:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sie 2012, 14:11
Posty: 141
Lokalizacja: Newmarket
witam. A tak bardziej wylewnie to: jak kolega Wierzbin napisal tryb conquest. Dynamika przejmowania flag jak w CQ. Zaczynamy wyposazeni tylko w pistolet (tu wybor klamki zalezy od nas) granat (lub dwa jesli mamy perke druzynowa) i stanleya. Nie mamy dostepu do reszty ekwipunku danej klasy(apteczka, ammo, itp) Na mapach w okreslonych miejscach losowo pojawiaja sie lepsze klamki (z tego co pamietam to: pp19, pp2000, ump, pdwr, as-val, p90, m5k, mp7, m870, m1014, spas12, mk3a1, dao, ak74u, acwr, a91, m-tar, scar, qbz, ak74m, pecheng, 249saw, svd, m98, mk11mod, kusza..mozliwe ze cos mi umknelo.) z ograniczona iloscia amunicji, jednak na kazdej mapie jest umieszczona skrzynia z amunicja. pozostaje nam tylko znalezc dobra klamke, uzupelnic ammo i jak najdluzej pozostac przy zyciu.(nie mam na mysli campienia!).


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 gru 2012, 16:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
Baloo napisał(a):
na kazdej mapie jest umieszczona skrzynia z amunicja. pozostaje nam tylko znalezc dobra klamke, uzupelnic ammo i jak najdluzej pozostac przy zyciu.(nie mam na mysli campienia!).


Tej no grałem ze 30 rund w ten tryb i nigdy żadnej skrzynki nie zauważyłem :D Fajnie wiedzieć, ilość amunicji irytuje w niektórych broniach.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 gru 2012, 17:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Na mapie Monolith jest w środku wydrążonego wieżowca (na parterze przy schodach). Stoi pod słupem, a wygląda jak powiększona skrzynka od wsparcia.

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 gru 2012, 17:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Wierzbin napisał(a):
Stoi pod słupem, a wygląda jak powiększona skrzynka od wsparcia.

Bo to de facto jest ten sam model tylko w innej skali, lepsze były skrzynki z BC2 na które przynajmniej działała fizyka a C4Supply było zacną taktyką :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 gru 2012, 17:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sie 2012, 14:11
Posty: 141
Lokalizacja: Newmarket
witam. Na mapie Azadi Palace ammo znajduje sie pod flaga B na srodku dziedzinca, miedzy schodami a budynkiem. (biegnac od flagi A na B widzimy napis na murze)
Obrazek
Na Tallah Market ammo znajduje sie rowniez w okolicy B, z tylu na ulicy pod plotem w kierunku E
Obrazek
Na Epicenter ammo znajduje sie w poblizu A. Biegnac od A na C (przez basen) po prawej stronie pod plotem. Stojac przy skrzynce na wprost w oddali widzimy flage B
Obrazek

Enjoy :D


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL