Teraz jest 28 mar 2024, 23:11

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Klucz premium.
PostNapisane: 1 gru 2012, 15:56 
Offline

Dołączył(a): 16 lip 2012, 12:23
Posty: 32
Witam,

niedługo nowy komputer, i zamierzam wkońcu sobie zagrać w BF3, na którego czekam już cały rok.. Battlefield'a kupiłem w marcu przez allegro wraz z opakowaniem, jednak zastanawiam się nad kupnem premium nie przez Origin, lecz przez inną stronę, ale gdzieś wyczytałem, że może to poskutkować banem, czy to naprawde tak jest?

Link do klucza:
http://www.[...ciach...] pl/gra/battlefield-9/battlefield-3-premium-cdkey-klucz-138.html


Ostatnio edytowano 2 gru 2012, 19:15 przez Sokar44, łącznie edytowano 1 raz
Nie będziemy reklamować tego serwisu


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 gru 2012, 16:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Żadne ścierwo pokroju allegro, fabryk kluczy itp. nie daje stuprocentowej gwarancji na działanie kodu i całkowitą jego legalność.
Możesz a) ruszyć dupsztala i kupić w pudele lub b) kupić przez Origin.
Polecam A, jest taniej niż origin, względem całego kluczowego cholerstwa jest drożej ale masz niemal całkowitą pewność że nikt nie wydyma Cię na ruskim kluczu.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 gru 2012, 18:13 
Offline

Dołączył(a): 20 gru 2009, 10:12
Posty: 7
Warto poczekać na jakąś promocje na Origin. Niedawno była i można było zakupić premium za niecałe 100 zł. Sam z tego skorzystałem. Dodatkowo mamy 100% pewności, że jest to legalne i nie dostaniemy bana.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 gru 2012, 18:34 
Offline

Dołączył(a): 16 lip 2012, 12:23
Posty: 32
Hmm, komentarze wskazują na to, że wszystko jest okej.. Na czym dokładnie polega ban, związany z kluczem kupionym z allegro czy innych źródeł?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 gru 2012, 18:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2010, 20:08
Posty: 508
Na tym, że nie możesz grać w BF'a podpisanego do tego konta Origin lub że nie możesz grać w żadną grę na tym koncie Origin.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 gru 2012, 19:14 
Offline

Dołączył(a): 16 lip 2012, 12:23
Posty: 32
Nie oto raczej mi chodziło.. Myślałem raczej o tym, dlaczego to robią, ale już wyczytałem to w necie, klucz kupie na Originie, bądź w Empiku. Dzięki.


EDIT.

Jak i gdzie sprawdzić, jaki będe miał ping w BF3 na polskich, jak i zagranicznych serwerach?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 gru 2012, 00:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lut 2010, 21:36
Posty: 734
Na battlelogu, ewentualnie na TABie w grze, możesz też wcisnąć Ctrl+Atl+S w grze

_________________
|i5-4670k|GTX770OC WF3 4GB|MSI G43 z87|16GB|OCZ 700W|SPC Fortis HE1225|Samsung F3 1TB 7200rpm|WD Green 3TB 5400rpm||DELL u2410f|


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 gru 2012, 00:17 
Offline

Dołączył(a): 16 lip 2012, 12:23
Posty: 32
Nie mam jeszcze nowego komputera, więc nici z odpalenia gry, bo na tym mam XP.. Gdzieś wyczytałem, że da się sprawdzić, dlatego pytam. Nie wiem jak sprawdzić ten ping na battlelogu, gdy klikam na jakikolwiek serwer, i informacje o nim, pisze mi - "- MS."


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 gru 2012, 20:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lut 2010, 21:36
Posty: 734
ahhhh
no to wchodzisz na Battleloga wybierasz jakiś serv wchodzisz na niego -> czytaj: klikasz na niego aż ujawnią ci się jego wszystkie ustawienia, stamtąd bierzesz jego adres IP bez portu, na komputerze wchodzisz do wiersza poleceń (Uruchom -> CMD) wpisujesz ping adres IP i zatwierdzasz enterem, w ten sposób poślesz pinga bezpośrednio na maszynę na której stoi gra czyli będzie mniej więcej przybliżony ping, dlaczego? bo informacja jeszcze leci dodatkowo przez servery EA prawdopodobnie
Cała operacja pingowania trwa mniej niż minutę (wykonanie tych czynności)

_________________
|i5-4670k|GTX770OC WF3 4GB|MSI G43 z87|16GB|OCZ 700W|SPC Fortis HE1225|Samsung F3 1TB 7200rpm|WD Green 3TB 5400rpm||DELL u2410f|


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 gru 2012, 22:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 wrz 2011, 20:05
Posty: 20
KamiennyWódz napisał(a):
Hmm, komentarze wskazują na to, że wszystko jest okej.. Na czym dokładnie polega ban, związany z kluczem kupionym z allegro czy innych źródeł?

Oczywiście, że komentarze po zakupie będą OK. Goście mogą sobie nawet jakiś czas pograć. Problemy zaczynają się po jakimś czasie kiedy to klucz zostanie zweryfikowany.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 gru 2012, 17:46 
Offline

Dołączył(a): 16 lip 2012, 12:23
Posty: 32
WoWo_Soldier napisał(a):
ahhhh
no to wchodzisz na Battleloga wybierasz jakiś serv wchodzisz na niego -> czytaj: klikasz na niego aż ujawnią ci się jego wszystkie ustawienia, stamtąd bierzesz jego adres IP bez portu, na komputerze wchodzisz do wiersza poleceń (Uruchom -> CMD) wpisujesz ping adres IP i zatwierdzasz enterem, w ten sposób poślesz pinga bezpośrednio na maszynę na której stoi gra czyli będzie mniej więcej przybliżony ping, dlaczego? bo informacja jeszcze leci dodatkowo przez servery EA prawdopodobnie
Cała operacja pingowania trwa mniej niż minutę (wykonanie tych czynności)



Dziękuje, tak zrobiłem. Na polskich serwerach będe miał 20-30ms, na niemieckich 40-60, szkoda ze na ruskich do 100 MS.

Update@

Siemanko ponownie, sprzęt najprawdopodobniej będzie składany w sobote, a premium kupuje jeszcze dziś bądź jutro, i tu mam pytanie.. Na wczorajszej promocji Origin, kupiłem pełen pakiet szturmowca, czy jeśli zrobie reset statystyk, skasują mi się bronie?

Pytanie 2:

Chciałbym sobie zagrać na serwerach 64-slotowych, niemalże pełnych.. Polskich serwerów jest bardzo mało, a podobno inne kraje wyrzucają z serwerów polaków, czy naprawde jest tak mało serwerów przez ostatnie miesiące, czy ja coś źle robie?


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL