Teraz jest 26 kwi 2024, 05:46

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 gru 2012, 22:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2004, 23:24
Posty: 636
Lokalizacja: Kraków
Ogłaszamy konkurs na najlepsze filmy 2012 roku - BFzone.pl Movie Awards 2012! Przygotowaliśmy dla Was kilka kategorii oraz ciekawe nagrody. W plebiscycie będą brały udział wszystkie filmy z serii Battlefield!

Tak jak wspomnieliśmy, nie ma znaczenia w jaką grę z serii Battlefield grasz i jaki film przygotujesz lub przygotowałeś.

Kategorie w których możecie startować to:
1. Fragmovie
2. Fun (śmieszne, parodie)
3. Recenzja (videorecenzja gry, dodatków, broni, sprzętu, trybów, map itp.)
4. Film fabularny (krótko lub długometrażowy)


Regulamin konkursu:

I ORGANIZATOR KONKURSU
Organizatorem konkursu jest portal BFzone.pl.

II WARUNKI I ZASADY UCZESTNICTWA
Uczestnik powinien posiadać konto na portalu.
Każdy może zgłosić maksymalnie jeden film z każdej kategorii (łącznie może przesłać cztery filmy).
Przesłany film musi zostać opatrzony logiem BFzone.pl.

III PRAWA AUTORSKIE
Osoba zgłaszająca film lub jego twórca oświadcza, że jest właścicielem lub występuje w imieniu i za zgodą właściciela praw autorskich nadesłanego tytułu (wykorzystanych obrazów, muzyki itp.) i wszelkie wynikłe z tego tytułu spory przyjmuje na siebie, zwalniając z odpowiedzialności prawnej Organizatora konkursu (wymienionego w I punkcie niniejszego regulaminu).
Zgłaszający wyraża zgodę na publikację i możliwą edycję swojej produkcji przez Organizatora.
Zgłaszający oświadcza, iż nie będzie domagał się żadnego wynagrodzenia z tytułu emisji swojej produkcji przez Organizatora.
W przypadku prób oszustwa np. przesyłanie filmów do których nie ma się praw grozi wykluczeniem z konkursu.

IV TERMINY I ZGŁOSZENIA
Filmy należy zgłaszać poprzez KONTAKT do 20 stycznia 2013 r. Lista filmów zakwalifikowanych do konkursu zostanie zamieszczona na stronie http://www.BFzone.pl i http://www.youtube.com/user/BFzonePL do 27 stycznia 2013 r.
Zgłoszenie powinno zawierać nazwę kategorii w której chce się wystartować, tytuł filmu oraz link do filmu. Plik powinien zostać umieszczony na darmowym hostingu np SPEEDYSHARE. Nie będą przyjmowane linki do YouTube, Vimeo, own3D.tv itp.

Nie ma limitów długości.

V METODA OCENY
Zwycięzcy zostaną wyłonieni na podstawie tygodniowego głosowania na portalowym kanale YouTube oraz poprzez ankietę na portalu. Wynik to suma głosów z obu metod głosowania. Na kanale Youtube jeden głos równa się "jednemu kciukowi w górę".
Do konkursu zostanie dopuszczonych maksymalnie siedem filmów z danej kategorii. W przypadku otrzymania większej liczy filmów o tym, które filmy wystartują w głosowaniu zdecyduje redakcja BFzone.pl.
W przypadku otrzymania poniżej trzech filmów w danej kategorii konkurs nie będzie przeprowadzony w tejże kategorii.

VI NAGRODY
Nagrodami dla zwycięzców w poszczególnych kategoriach są:
- Statuetka do profilu na portalu
- Koszulka Battlefield 3
- Pudełkowa wersja gry Red Orchestra 2: Bohaterowie Stalingradu
- Gra niespodzianka od EA Polska



Osoba, która otrzyma największą liczbę głosów otrzymuje dodatkowo książkę Battlefield 3 Rosjanin. W przypadku remisu o wygranej decyduje data rejestracji na portalu (im wcześniej tym lepiej).


Zapraszamy do udziału!

Więcej informacji:
http://battlefieldzone.pl/serwis/news/B ... wards_2012

_________________
who Cares?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 gru 2012, 13:45 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5036
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
Zabranianie linkowania filmów z serwisów zewnętrznych, oraz wymóg umieszczenia logo BFZone.pl - śmierdzi mnie to osobiście panowie, no offence ;)

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 gru 2012, 22:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2004, 23:24
Posty: 636
Lokalizacja: Kraków
Blizzard_ napisał(a):
Zabranianie linkowania filmów z serwisów zewnętrznych, oraz wymóg umieszczenia logo BFZone.pl - śmierdzi mnie to osobiście panowie, no offence ;)


Czym Ci śmierdzi? Tym, że chcemy aby głosowanie było sprawiedliwe i filmy ukazały się w jednym czasie i miejscu? Chcemy je umieścić na naszym kanale YT, więc to oczywiste, że musimy mieć do tego prawo :roll: . Faktycznie smród, że aż strach :D

_________________
who Cares?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 gru 2012, 23:30 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5036
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
Śmierdzi mi reklamą serwisu na filmikach :) Jaki problem jest aby, osoba która nagrała filmik umieściła go na swoim profilu na youtubie/vimeo/etc? Wystarczyłoby aby Wam podesłać link :)
Gdzie tutaj niesprawiedliwość?
Jednocześnie mądrze się zasłaniacie, chcecie aby użytkownik oddał Wam prawa do zarządzania treścią wytworzoną przez siebie, ale! jednocześnie nie odpowiadacie za spory wynikające z praw autorskich treści trzecich zawartych w materiale. 8)

Jakim kryterium kierowaliście się zarządzając ten "podpunkt" ?
Cytuj:
Przesłany film musi zostać opatrzony logiem BFzone.pl.

ps. Oczekując szacunku i rozmowy na poziomie oferuj i przedstawiaj te same wartości stan86 :)

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 gru 2012, 01:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2004, 23:24
Posty: 636
Lokalizacja: Kraków
Blizzard_ napisał(a):
Śmierdzi mi reklamą serwisu na filmikach :) Jaki problem jest aby, osoba która nagrała filmik umieściła go na swoim profilu na youtubie/vimeo/etc? Wystarczyłoby aby Wam podesłać link :)
Gdzie tutaj niesprawiedliwość?
Jednocześnie mądrze się zasłaniacie, chcecie aby użytkownik oddał Wam prawa do zarządzania treścią wytworzoną przez siebie, ale! jednocześnie nie odpowiadacie za spory wynikające z praw autorskich treści trzecich zawartych w materiale. 8)

Jakim kryterium kierowaliście się zarządzając ten "podpunkt" ?
Cytuj:
Przesłany film musi zostać opatrzony logiem BFzone.pl.

ps. Oczekując szacunku i rozmowy na poziomie oferuj i przedstawiaj te same wartości stan86 :)


A czy my bronimy umieszczania swojego filmu gdziekolwiek? Nie. Czy my gdziekolwiek napiszemy, że to nasza produkcja? Nie. Chcemy otrzymać kopię opatrzoną logiem, by niejako ochronić się przed sprytnymi inaczej, którzy pobiorą jakiś film i się pod nim podpiszą. Wtopienie loga wymaga choć odrobiny pracy i znajomości tematu.

Napiszę jeszcze raz, bo chyba nie dotarło. Chcemy opublikować filmy w jednym miejscu i czasie. Zakładając, że będzie pełne obłożenie, czyli 28 filmów, trzeba będzie nadzorować 28 osób, by nie puszczało filmu przed czasem czy nie promowało linka przed oficjalnym głosowaniem. Po prostu wolimy mieć wszystko pod kontrolą, a co za tym idzie musimy mieć prawo do publikacji filmu.

Co do odpowiedzialności, to chyba jasne, że jak ktoś w filmie umieści np muzykę do której nie ma praw, to nie my będziemy brać za to odpowiedzialność. Nie mam zamiaru sprawdzać każdego filmu pod tym względem.

Patrząc na podpis wolałbym nie przedstawiać tych samych wartości :shock:

_________________
who Cares?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 gru 2012, 14:55 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5036
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
Dziękuję Ci za wyjaśnienie zawiłości podkreślonych przeze mnie jako niezrozumiałych ;)
Tamta wymiana zdań imo została zakończona, wg mnie wyjaśniłeś coś mnie interesowało i koniec :)
Z czym Twoje ego identyfikuje problemy w związku z moim podpisem? :)
Myślę, że powinniśmy przenieść się na PM'ki, niż zaśmiecać forum od teraz :)

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL