Teraz jest 29 mar 2024, 02:03

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
PostNapisane: 17 mar 2013, 15:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
#WorkingAsIntended.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 mar 2013, 18:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 kwi 2012, 12:49
Posty: 41
Lokalizacja: Bydgoszcz
No cóż minął już prawie tydzień od wydania najnowszego dodatku, tak więc zdążyłem się zorientować co i jak. Mile mnie zaskoczył ten dodatek, spodziewałem się raczej czegoś na "odwal się" od DICE, natomiast wszystko co zostało przedstawione w tym DLC bardzo mi się podoba.
1. Mapy bardzo ładnie zaprojektowane i zróżnicowane. Odmienne tematycznie (Rzeki, śniegi, lasy, góry, równiny, tereny zabudowane). Na wszystkich fajnie się gra
2. Nowe tryby bardzo dobre (zwłaszcza CTF, który jest bardzo nastawiony na grę zespołową) Air Superiority nie daje tego wrażenia nudy, które czasami mi się wdzierało podczas grania Caspiana, czy innych lotniczych map (zniszcz 2 wrogie samoloty i terroryzuj bezradne jednostki lądowe) Ciągła akcja i brak oczekiwania na samolot, sprawiają, że jest to fajny przerywnik.
3. Nowe pojazdy dobrze wykonane. Bałem się co do motocykli, że skończą jak te quady z AK czyli jako taki śmieć do transportu z punktu A do punktu B. Okazały się przydatnymi pojazdami, na których ze znajomymi z plutonu niejeden czołg oflankowaliśmy i rozwaliliśmy z wyrzutni/C4/innego narzędzia do niszczenia pancerniaków. No i przydają się na CTF do podnoszenia i transportu flag.
Podsumowując dodatek stanowczo na plus, kolejny argument, żeby posiadać premium i już teraz sobie pograć :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 mar 2013, 18:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Danren napisał(a):
1. Mapy bardzo ładnie zaprojektowane i zróżnicowane. Odmienne tematycznie (Rzeki, śniegi, lasy, góry, równiny, tereny zabudowane).

Płaskie jak stół budzące uczucie "już gdzieś to widziałem", Nebandan Flats absolutnie otwarte na baserape, na reszcie nie jest wiele lepiej.
4 Pory roku, chyba druga mapa śnieżna w całym BF3, lol.
Danren napisał(a):
2. Nowe tryby bardzo dobre (zwłaszcza CTF, który jest bardzo nastawiony na grę zespołową) Air Superiority nie daje tego wrażenia nudy, które czasami mi się wdzierało podczas grania Caspiana, czy innych lotniczych map (zniszcz 2 wrogie samoloty i terroryzuj bezradne jednostki lądowe) Ciągła akcja i brak oczekiwania na samolot, sprawiają, że jest to fajny przerywnik.

CTF aka tryb który do stworzenia wymagał <10h roboczogodzin dla całego DICE i jeszcze tak prostacko zrobiony, AS to nic innego jak conquest gdzie są same samoloty a flagi mają +/- 250 metrów zasięgu... Innowacyjność i nowinki tego dodatku dupy nie urywają zwłaszcza że oba gamemody to mniej niż dzień roboty, nie liczyć upośledzonego gotowania plików pod FB2.
CTF to tryb na max 16 osób, 1 skład broni, drugi zapiernicza po flagę.

Danren napisał(a):
3. Nowe pojazdy dobrze wykonane. Bałem się co do motocykli, że skończą jak te quady z AK czyli jako taki śmieć do transportu z punktu A do punktu B. Okazały się przydatnymi pojazdami, na których ze znajomymi z plutonu niejeden czołg oflankowaliśmy i rozwaliliśmy z wyrzutni/C4/innego narzędzia do niszczenia pancerniaków. No i przydają się na CTF do podnoszenia i transportu flag.

Javelinmagnet Dirtbike i vodnik/humvee które są w stanie rozpierdzielić tankietkę od frontu jedną serią, balans, #WorkingAsIntended
0% smoothing factora i jazda na miejscu pasażera jednośladu przypomina atak padaczki.

Obrazek

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 mar 2013, 18:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 kwi 2012, 12:49
Posty: 41
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wielki nawias otworzyć
Pewnie nasłuchałeś się jak pan Yossarian prawi swoje hejterskie bzdety, bo sam przecież nie grałeś, bo takiej możliwości nie posiadasz. Cóż towarzystwo jak widzę, zmienia ludzi. Starałem się ciebie nie hejtować, no ale kurna ile można wytrzymywać twoje wszelkie zaczepki w stronę kogokolwiek, kto pisze cokolwiek dobrego o tej grze, offtop (który sam teraz robię jak hipokryta) i wzajemne przekrzykiwanie się z częścią ludzi na tym forum, co ta gra ma złego. Tak dla twojej informacji grałem/gram w większość "kultowych" lub "supcio" gier, które wymieniasz, lecz nie będę dyskutował z tobą o nich, bo to nie od tego forum. Tak BTW, to w BF3 nie ma tankietek, najprawdopodobniej chodziło ci o czołgi podstawowe, lub bojowe wozy piechoty, chociaż bóg jeden wie co ty tam ze swoich wyobrażeń wyciągniesz
Wielki nawias zamknąć
Tak BTW to jest jeszcze kilka jajek wielkanocnych na tych nowych mapach. Na równinie w trybie AS lata sobie pterodaktyl, a w jednej z koparek na kiasar za sterami siedzi różowy pluszowy niedźwiadek, na brzegu rzeki wszyscy już wiemy co się znajduje, czy ktoś odkrył co jest na rurociągu?
Co do ilości graczy na trybach to dużo zależy od gracza. Dla mnie CTF to maks 32 osoby, a CQ to 32, albo 48

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 mar 2013, 19:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Danren napisał(a):
Pewnie nasłuchałeś się jak pan Yossarian prawi swoje hejterskie bzdety,

Nie pamiętam kiedy ostatnio z Yossem gadałem, ostatnia rzecz to było chyba prośba o częstsze wchodzenie na TSa.
Danren napisał(a):
bo sam przecież nie grałeś, bo takiej możliwości nie posiadasz.

Udowodnij mi że nigdy nie ruszam dupy z domu i nie korzystam z cudzych kont.

Danren napisał(a):
Starałem się ciebie nie hejtować, no ale kurna ile można wytrzymywać twoje wszelkie zaczepki w stronę kogokolwiek, kto pisze cokolwiek dobrego o tej grze, offtop (który sam teraz robię jak hipokryta) i wzajemne przekrzykiwanie się z częścią ludzi na tym forum, co ta gra ma złego.

Gdy widzę jakikolwiek post o BF3 gdzie nie jest wspomniana jakakolwiek wada tego tworu to mnie dupa boli, przyznaje się.
Przyznaję się też do tego że BF3 traktuje jako słaby film, który może cieszyć i bawić dopiero w towarzystwie znajomych i używek.
Danren napisał(a):
Tak BTW, to w BF3 nie ma tankietek, najprawdopodobniej chodziło ci o czołgi podstawowe, lub bojowe wozy piechoty, chociaż bóg jeden wie co ty tam ze swoich wyobrażeń wyciągniesz

Nikt nie ma problemów ze stwierdzeniem "uwaga jet leci", ale jak używam archaizmu pochodzenia najpewniej anglojęzycznego (człon TANK w tankietka) to już wielki butthurt :o

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 mar 2013, 19:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 mar 2010, 21:26
Posty: 358
Lokalizacja: Białystok
Mofixil napisał(a):
Nie pamiętam kiedy ostatnio z Yossem gadałem, ostatnia rzecz to było chyba prośba o częstsze wchodzenie na TSa.

Ciesz się że Yossa jakiś czas temu zbanowali, bo już by Cie dawno skarcił za twe hejty.
Mofixil napisał(a):
Udowodnij mi że nigdy nie ruszam dupy z domu i nie korzystam z cudzych kont.

To udowodnij że grasz. A jak grasz to 15 minut gry nie daje możliwości jej pełnego poznania i obiektywnej oceny. Bo twoje argumenty są po części przesadzone, a część wyssane z palca.

Mofixil napisał(a):
Gdy widzę jakikolwiek post o BF3 gdzie nie jest wspomniana jakakolwiek wada tego tworu to mnie dupa boli, przyznaje się.
Przyznaję się też do tego że BF3 traktuje jako słaby film, który może cieszyć i bawić dopiero w towarzystwie znajomych i używek.

Coś nie tak masz pod kopułą skoro na siłę szukasz wad, zamiast czerpać przyjemność z pozytywnych aspektów tej gry z normalnymi ludźmi, którzy to potrafią robić. Bez urazy ale zmień tych znajomych skoro Ci dupa już boli.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL