Teraz jest 29 mar 2024, 12:37

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
PostNapisane: 5 sty 2013, 18:53 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
Dusty [PL] napisał(a):
@Sokar

Zaczynam podejrzewać, że masz płaconą prowizję od ilości pochwalnych postów napisanych o W8.


Nikt mi za to nie płaci a szkoda :( Windows 8 nie jest idealny, ma wiele irytujących niedoróbek ale jest (przynajmniej dla mnie) zauważalnie lepszy niż Windows 7. Jest szybszy, bardziej responsywny i myślę że jest taką samą rewolucją jak Vista, tylko znów ma czarny PR.
Gdyby ktoś napisał szczerze że nie lubi W8 za brak np. Aero czy udziwnione zamykanie lub brak wsparcia dla swego sprzętu, złego słowa nie powiem.
Nie lubię jak się wyciąga argumenty z d...y, które najczęściej są kłamstwami i półprawdami lub po prostu nie zrozumianymi do końca informacjami.
Dusty [PL] napisał(a):
Bronisz tego systemu jak Częstochowy a i tak wyniki sprzedażowe zweryfikują (choć na dobrą sprawę już zweryfikowały) jego jakość.


Nie weryfikują jej jakości, pamiętaj, że nie zawsze dobre systemy się dobrze sprzedają. Windows 7 tak naprawdę jest poprawioną Vistą i sprzedał się tylko dlatego że raczej nie grzeszył rewolucyjnością. Wyjdzie Windows 9, który może się okazać lekko poprawioną Ósemką i nikt nie będzie narzekać na Modern UI tylko będą chwalić pod niebiosa "nowy" system.

Sprawdźcie jak ludzie na początku zareagowali na Windows XP, jak przepowiadali upadek MS bo zabrali DOS-a. Historia się po prostu powtarza.
I nie twierdzę że Windows 8 będzie hitem sprzedaży, za dużo bzdur na jego temat krąży w necie. Jest to system wart uwagi i naprawdę jest szybszy niż Siódemka.

Dusty [PL] napisał(a):
Spróbowałem. Ale jak to w M$ nic nie jest za darmo. Zmieniły się sposoby udostępniania wersji próbnej. Musiałbym się podzielić swoimi danymi osobowymi. Tak więc nie skorzystam. BTW. Okres próbny kończy się 15 stycznia... czyli zostało "aż" dwa tygodnie.


Od zawsze musiałeś podawać dane przy pobierania Triala :) I kolejne powtarzane przez ciebie kłamstwa wynikające z braku zrozumienia :)
Okres próbny kończy się 15 stycznia, FAKT. Ale jakbyś doczytał informację do końca to wyczytałbyś że 15 stycznia kończy się możliwość testowania Windows 8 Release Preview. Nie dotyczy to Windows 8 Enterprise Trial :) czyli tej wersji, którą ci proponowałem.

PS

A teraz sprawdź z jakich systemów logują się gracze na STEAM. Sprawdź to samo za tydzień i porównaj wyniki. Spójrz w jakim tempie przybywa graczy z Windows 8 :)

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 sty 2013, 20:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2010, 11:09
Posty: 219
Sokar44 napisał(a):
Od zawsze musiałeś podawać dane przy pobierania Triala :) I kolejne powtarzane przez ciebie kłamstwa

Widzę, że lubisz mocne słowa. Nie martw się. Większość (z nielicznymi wyjątkami) z wiekiem z tego wyrasta. Jak z trądzika.

W swoim "powtarzaniu kłamst" kierowałem się tym oto opisem:

http://www.centrumxp.pl/Windows8/2477,P ... prise.aspx

Jak łatwo zauważyć zrzut ekranu w opisie różni się od tego, który widzimy po próbie pobierania pliku. Niestety nie potrafię powiedzieć czy tak było i się zmieniło czy też "powtórzyłem kłamstwa" zawarte w tym opisie. Nie jestem funbojem Windowsa 8 i nie śledzę na bieżąco zmian. Przepraszam.

_________________
Pzdr, Tomek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 sty 2013, 20:37 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
I wskaż mi ten element który mówi że trial jest do 15 stycznia ...
Przepraszam że mijanie się z prawdą określam słowem kłamstwo .

:omg:

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 sty 2013, 14:03 
Offline

Dołączył(a): 13 lis 2010, 23:25
Posty: 477
Pragnę zauważyć, że ATI wspiera bezpośrednio tylko 3 producentów laptopów (do których mój lap nie należy) w serii 7XXXm. Co było potwierdzone u mnie tym, że na najnowszych sterach beta 12.11 albo główna grafa nie startowało i działał tylko intel HD4000 na 30FPS, albo gdy startowała to BF3 po wyjściu z gry się zawieszał tak pięknie, że przechodził w stan wiecznego kończenia procesu i nawet po PID nie można go było zamknąć process hackerem - pomagał tylko reset. -> Ten problem ma z resztą dobre kilkanaście wątków na blogu. Miałem 3 reinstalki bo po usunięciu starych sterów od grafy i chęci wgrania nowych tak się w8 sypał, że nie mogłem go nawet uruchomić w trybie awaryjnym, a nie chciało mi się wykręcać karty graficznej (nie mam odpowiadającej opcji w biosie). Tak po przetestowaniu 3 różnych sterów, od producenta, od ati i beta dałem sobie spokój, tym bardziej, że na 7 mam o 50 fps więcej na full detalach i fov 90 (stery beta 12.11). Pewnie się to zmieni ale na czas obecny radzę uważać, bo jak pisałem ea-chat nie chciał mi pomoc z racji ego, że miałem win8 a oni go nie wspierają.

Win8 nie jest zły mój serwer domowy działa na 2012 (jest za darmo na dreamsparku wraz z win8), który jest z nim blisko spokrewniony i nie miałem z nim najmniejszych problemów (i7-950 - fx1800) ani z maszynami wirtualnymi. Co jednak nie oznacza że jest tak w każdym wypadku.

_________________
Obrazek
Zapraszamy do Plutonu forum battlefield.pl !!! <- click


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 sty 2013, 14:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2010, 11:09
Posty: 219
Sokar44 napisał(a):
IPrzepraszam że mijanie się z prawdą określam słowem kłamstwo .

Wikipedia napisał(a):
"Kłamstwo – wypowiedź zawierająca informacje niezgodne z przekonaniem o stanie faktycznym. Kłamca przekazuje informacje niezgodne z jego przekonaniem o rzeczywistości z intencją, by zostały one wzięte za prawdziwe. Kłamstwem mogą być także wypowiedzi zgodne z rzeczywistym stanem rzeczy, o ile autor przekazu nie ma świadomości tego faktu."

Błędnie założyłeś (znów sobie coś założyłeś bezkrytycznie i bez chwili zastanowienia albo wykazałeś się nieznajomością znaczenia słowa), że świadomie chcę kogoś wprowadzić w błąd. Vide dokonałeś zwykłego chamskiego słownego nadużycia. Podobnie jak Prezes PiS mówiący o "męczeńskiej" śmierci swojego Brata.

By nie ciągnąć dalej tematu, przyjmijmy że Windows 8 jest świetny, bez błędów, super szybki, darmowy, ma świetlaną przyszłość i co tam jeszcze sobie życzysz. Z mojej strony EOT. Szkoda czasu.

_________________
Pzdr, Tomek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 cze 2013, 14:05 
Offline

Dołączył(a): 23 kwi 2012, 15:38
Posty: 9
Skoro tyle lamentów się wylało czas na odpowiedź po jakimś tam czasie : który na dzisiaj brać do gry? Mam oryginalny win 7 kupiony za kilka ładnych stów oraz win8 za duuuużo mniej. plusem 8 na pewno jest to, że po zmianie płyty gł. nie będzie żadnych jaj z licencjonowaniem, ale nadal nie wiem, który jest lepszy na DZISIAJ do BF3. Proszę o odpowiedź - jasną i konkretną.

P.S: skoro tak się boją wszystkie platformy handlujące grami, producenci gier itp to czemu ku...wa nie zmontują swojego własnego systemu ? Przecież na bazie linuxa można zmontować jasny i przyjazny system operacyjny dla gamingowców - trzeba tylko odrobinę chęci ze strony producentów gier, żeby używali tego samego systemu do wszystkich produkcji i święto.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 cze 2013, 14:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
oddie napisał(a):
Skoro tyle lamentów się wylało czas na odpowiedź po jakimś tam czasie : który na dzisiaj brać do gry? Mam oryginalny win 7 kupiony za kilka ładnych stów oraz win8 za duuuużo mniej. plusem 8 na pewno jest to, że po zmianie płyty gł. nie będzie żadnych jaj z licencjonowaniem, ale nadal nie wiem, który jest lepszy na DZISIAJ do BF3. Proszę o odpowiedź - jasną i konkretną.

Win7 all the way a "problem z OEMem" to <15 minut rozmowy na infolinii.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 cze 2013, 15:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 gru 2008, 22:28
Posty: 284
Dusty [PL] napisał(a):
Podobnie jak Prezes PiS mówiący o "męczeńskiej" śmierci swojego Brata.

to żeś znalazł porównanie...

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Ocs5oJs03Z8&NR=1
Troche historii


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL