Teraz jest 19 kwi 2024, 10:23

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 31 gru 2012, 20:47 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
Dusty [PL] napisał(a):
Ja Ci odpowiem, nie trudź się. System zamknięty to taki jak np. w Sony Play Station 3, Xbox. Tu nie chodzi o udostępnienie kodu źródłowego. Windows do tej pory różnił się od ww. Była masa oprogramowania utworzona przez niezależne firmy na niezależnych kompilatorach. Mogło tak być bo M$ udostępnił opisy bibliotek systemowych (min. DirectX). Jeśli M$ zamknie system, to tylko na kompilatorze od M$, wg licencjonowanej dokumentacji M$ będzie tworzone oprogramowanie. Odbije się to na nas, końcowych użytkownikach, bo zgadnij kto na samym końcu zapłaci za licencje jakie będzie musiał nabyć producent od M$?


Rozumiem że STEAM jest otwarty ?? Czy ty wiesz jakie bzdury piszesz ?? Pokaż mi różnicę jak się pisze gry/programy pod Windows 7 a jak pod Windows 8. Nie potrafisz ??
Powiedz mi jakich kompilatorów ci brakuje by pisać dla Windows bo odnosze wrażenie że sam nie wiesz co piszesz. Proszę podaj konkretne przykłady. Ja ci jasno napisałem dlaczego Newell płacze i się użala innym bo coraz bliżej końca jego eldorado. Tak samo płakał jak się pojawił Origin.
Co do ciebie, przemyśl czasem zanim zaczniesz stukać w klawiaturę bo dawno takich bredni nie czytałem. Certyfikacji wymagaja tylko aplikacje umieszczane w sklepie MS. Te klasyczne jak np. Origin czy gry od EA instalowane na klasycznym pulpicie tego nie wymagają.
Przy czym certyfikacja to tylko dopuszczenie do sklepu. Oprogramowanie piszesz całkowicie dowolnym języku.


Dusty [PL] napisał(a):
To, że EA nie krytykuje publicznie zapędów M$ nie oznacza, że nie widzi zagrożenia. Nie wyciągaj pochopnych wniosków.

A kto tu wyciąga pochopne wnioski ?? Raczej ty ...

Dusty [PL] napisał(a):
Czyli mówiąc inaczej, jak tak dalej pójdzie to zaczniemy coraz częściej grywać na platformie linuxowej. I dobrze!


I ja temu przyklasnę, jako drugi system używam openSUSE.

Dusty [PL] napisał(a):
Moja troska nie dotyczy ew. utraconych wpływów od producentów gier. Moja troska dotyczy mnie samego i moich pieniędzy wydawanych na oprogramowanie. Jeśli M$ zrealizuje to co planuje zrealizować to ceny gier wzrosną, znikną tytuły od małych firm, zniknie konkurencja (zostaną bogaci giganci), spadnie z czasem i sama jakość gier. Żaden monopol nie jest dobry.


Ale ten monopol istnieje od lat. Dopiero teraz to zauważyłeś ?? Na ilu platformach mogłeś pograć w BF 2 czy BF 2142 ?? Jakość gier i tak spada ponizej poziomu żałosnego, jeśli jeszcze tego nie zauważyłes.

Jakoś konkurencja tez nie wygineła a wręcz rozkwita a problem nie tkwi w wydawcach a sposobie dystrybucji. I o to płacze szef Steama. I dlatego myśli o STEAMie na Linuksa bo szuka nowych rynków bo ten z Windows może sie szybko skurczyć

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 gru 2012, 20:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sie 2012, 14:11
Posty: 141
Lokalizacja: Newmarket
Dusty za przeproszeniem.. co Ty pindolisz? masz smykalke do programowania? jak tak to nikt Tobie nie zabroni tworzyc aplikacje na windows 8 oraz windows phone 8. sam znam kilku gosci co juz zarabiaja na aplikacjach na nowe systemy. wasze argumenty sa za przeproszeniem o kant dobrze wiemy czego rozbic.kazda premiera nowego systemu od microsoft spotyka sie z wielka burza tzw. znafcof . prosze Was dajcie sobie na wstrzymanie... ile to juz razy przewidywano upadek microsoftu? i co? jakos nie upadl.. a wrecz przeciwnie ma sie swietnie.. a co do osemki, nie pasuje Tobie to nie kupuj. windows 7 bedzie wspierany przez dlugi okres wiec problemu nie ma. Tylko przypomnij Sobie jakie opinie krazyly o siodemce po jej premierze.. Ja osobiscie, w odroznieniu od visty i siodemki, bete osemki przegapilem (brak czasu) ale widzac cene nowego systemu nawet sie nie zastanawialem.. obawy przed zainstalowaniem osemki mialem na poczatku poniewaz naczytalem sie opinii krazacych w necie na jej temat. ciekawosc wziela gore i moge tylko powiedziec jedno, jezeli jestescie zadowoleni z dzialania windowsa 7 to windows 8 mile was zaskoczy. jest tylko jedno ale, a mianowicie, omijajcie szerokim lukiem wszystkie pseudo poradniki bo jeszcze nie trafilem na poradnik ktory pokazuje prawdziwe oblicze nowego systemu..
Madrosci sobie i Wam zycze...

PS. Najlepszego w nowym roku :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2013, 15:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2010, 11:09
Posty: 219
Koledzy adwersarze. Po pierwsze apeluję o trochę szacunku. To, że jestem ostrożny w zachwycie nad nowym systemem nie oznacza, że pisze "brednie" czy "pindolę" jak to łaskawie raczyliście określić. Po drugie proszą o wyłączenie emocji, by uniknać takich epitetów. Po trzecie o argumenty.

Napisze jeszcze raz. Nie znam Windows 8. Nie znam jego przewagi nad Windows 7. Nikt w tym wątku nie podał argumentów przemawiających za nowym systemem. Próbuję się dowiedzieć.

A teraz po kolei:

Sokar44 napisał(a):
Rozumiem że STEAM jest otwarty

Od kiedy to rozmawiamy o Steame? Przecież rozmawialiśmy o Windows 8.

Sokar44 napisał(a):
Pokaż mi różnicę jak się pisze gry/programy pod Windows 7 a jak pod Windows 8. Nie potrafisz ??

Nie nie potrafię. Podejrzewam, że i Ty również. Zatem wspólnie się zastanówmy. Jeśli użyjemy istniejących kompilatorów to zrobimy to tak jak dla Windows 7. Zakładając kompatybilność "wstecz" nie będzie żadnej różnicy. Mówiąc inaczej obecne kompilatory nie wykorzystają zalet (spytam po raz kolejny jakich?) nowego systemu. Aby wykorzystać nowe technologie i/lub funkcje Windows 8 kompilator będzie musiał posiadać albo odpowiednie biblioteki do ich obsługi albo programista będzie musiał dysponować wiedzą jak te nowości obsłużyć by sobie takie biblioteki samemu stworzyć. I tu wracamy do tematu otwarty/zamknięty. Jeśli system będzie zamknięty (czyt. M$ nie udostępni opisu nowych funkcji i jak się do nich dobrać z poziomu programisty) to nie zostaną wykorzystane. Jeśli nie zostaną wykorzystane to nowym programom (a i ich użytkownikom) będzie wszystko jedno czy działają pod W7 czy W8. Zamknięty system to nie tylko zamknięte kanały dystrybucji jak sugerujesz. A dopóki program daje się kupić w wersji pudełkowej a wersje elektroniczne są droższe od pudełkowych kanały dystrybucji mnie nie obchodzą.

Sokar44 napisał(a):
Ale ten monopol istnieje od lat. Dopiero teraz to zauważyłeś ?? Na ilu platformach mogłeś pograć w BF 2 czy BF 2142 ?? Jakość gier i tak spada ponizej poziomu żałosnego, jeśli jeszcze tego nie zauważyłes.

Oczywiście, że zauważyłem. Dlatego "przeraża" mnie perspektywa dalszego pogłębiania tego procesu i zachwytu, jak np. z Twojej strony, na takimi działaniami.

Sokar44 napisał(a):
Jakoś konkurencja tez nie wygineła a wręcz rozkwita a problem nie tkwi w wydawcach a sposobie dystrybucji.

Skoro konkurencja rozkwita to zdaje się, że problem nie leży również i w kanałach dystrybucji, prawda?

Baloo napisał(a):
kazda premiera nowego systemu od microsoft spotyka sie z wielka burza tzw. znafcof . prosze Was dajcie sobie na wstrzymanie... (...) a co do osemki, nie pasuje Tobie to nie kupuj.

Baloo. Pomyliłeś adresy. Ja nie krytykuję Windows 8, nie wiem czy mi pasuje czy nie. Przecież ja go nie znam. Próbuję się dowiedzieć w czym jest lepszy od Windows 7. Pomożesz czy napiszesz kolejne zdanie o moim "pindoleniu" lub własnym zadowoleniu z używania 8-ki. (BTW. znam ludzi zadowolonych z jeżdżenia Trabantem. Także zadowolenie raczej nie jest dowodem na nowoczesność technologii).

_________________
Pzdr, Tomek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2013, 18:23 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
Dusty [PL] napisał(a):
Jeśli użyjemy istniejących kompilatorów to zrobimy to tak jak dla Windows 7. Zakładając kompatybilność "wstecz" nie będzie żadnej różnicy. Mówiąc inaczej obecne kompilatory nie wykorzystają zalet (spytam po raz kolejny jakich?) nowego systemu. Aby wykorzystać nowe technologie i/lub funkcje Windows 8 kompilator będzie musiał posiadać albo odpowiednie biblioteki do ich obsługi albo programista będzie musiał dysponować wiedzą jak te nowości obsłużyć by sobie takie biblioteki samemu stworzyć. I tu wracamy do tematu otwarty/zamknięty. Jeśli system będzie zamknięty (czyt. M$ nie udostępni opisu nowych funkcji i jak się do nich dobrać z poziomu programisty) to nie zostaną wykorzystane.


Pomijając że od roku 1985, wszyskie Windowsy mają zamkniętą architekturę to jak brzmi twoje pytanie ?? Jak można zamknąć to co jest od zawsze zamknięte ??

Dusty [PL] napisał(a):
Po trzecie o argumenty.


Developerzy piszący pod Windows mają dostęp do oprogramowania choćby przez witrynę MSDN ( nie mylić z MSDN AA a obecnie DreamSpark) więc nie rozumiem twojego toku rozumowania. I ten system działa od wielu lat.
Jeśli kiedykolwiek MS zamknęłoby dostęp do swoich narzędzi, to nie było softu/gier na Windows a to by oznaczało śmierć systemu. Zapewniam cię, nikt jest aż tak głupi.
Pamiętaj, prosty program możesz napisać sam, czy będziesz pisał w c++, Java, Visual czy inne to już twoja sprawa. Masz ewaluacyjną wersję Ósemki byś sam mógł sprawdzić jak to działa.

Dusty [PL] napisał(a):
Napisze jeszcze raz. Nie znam Windows 8. Nie znam jego przewagi nad Windows 7. Nikt w tym wątku nie podał argumentów przemawiających za nowym systemem.


Spróbuj za darmo, korzystając z 90 dniowej ewaluacyjnej wersji Windows 8 Enterprise. Ja nikogo nie będę przekonywał.

Dusty [PL] napisał(a):
Od kiedy to rozmawiamy o Steame? Przecież rozmawialiśmy o Windows 8.

Przytaczasz skargi Gabe Newella (właściciela platformy STEAM) na Windows 8, który po prostu boi się konkurencji na rynku dystrybucji gier ale nic nie pisze o funkcjonalności systemu. Steam też notabene jest zamkniętą platformą.


Reasumując
Mylisz calkowicie pojęcia. Prawdopodobnie zasugerowałeś się słowami właścicieli Blizzarda i Steama o "zamknięciu Windows 8". :lol:

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2013, 19:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Sokuś, wyjaśnij mi to całe cudo z Win8 Market.
Było sporo gadania o tym że na Win8 będzie można grać czy kupować gry z xpudała tylko teraz jest problem...
Na co komu xkloc skoro można mieć komputer z Win8 który daje takie same możliwości co konsola i jeszcze więcej? Dając pełne wsparcie konsolowych tytułów na Win8, MS sam strzeliłby sobie w stopę...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2013, 19:36 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
W sklepie MS kupisz tak naprawdę kilka casualowych gier :) Póki co, jak twierdzi MS, gry na PC i konsole, nadal będą inne i nie będą kompatybilne.
Tak więc przynajmniej w tym roku, będą ukazywały się gry i na konsole i osobno na PC. Nie pytaj mnie o sens takiego rozwiązania :)

Sądze że nadal tak będzie, niektórzy kupują po dwie gry (na konsole i na PC) i wbrew pozorom nie jest to rzadkie zjawisko.

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 sty 2013, 11:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2010, 11:09
Posty: 219
Sokar44 napisał(a):
Spróbuj za darmo, korzystając z 90 dniowej ewaluacyjnej wersji Windows 8 Enterprise. Ja nikogo nie będę przekonywał.

Spróbowałem. Ale jak to w M$ nic nie jest za darmo. Zmieniły się sposoby udostępniania wersji próbnej. Musiałbym się podzielić swoimi danymi osobowymi. Tak więc nie skorzystam. BTW. Okres próbny kończy się 15 stycznia... czyli zostało "aż" dwa tygodnie.

Sokar44 napisał(a):
Prawdopodobnie zasugerowałeś się słowami właścicieli Blizzarda i Steama o "zamknięciu Windows 8". :lol:

Oczywiście, że sugerują się opiniami wyczytanymi, bo wiedzy i doświadczenia w temacie W8 nie mam.

Mam kilka konkluzji po lekturze internetu:

1. Sprzedaż W8 w identycznym okresie jest niższa niż najgorzej sprzedającego się do tej pory systemu M$ - Visty. Co niezbyt dobrze rokuje ale i kiepsko świadczy o systemie.

2. Jeśli nie masz ekranu dotykowego nie zmieniaj systemu bo nie skorzystasz z nowych funkcji a obsługa myszką W8 to podobno koszmar i "tygodnie" zdobywania nowych przyzwyczajeń. Tak "rewolucyjny" (czyt. pozmieniany) jest interfejs.

3. Są problemy z kompatybilnością wsteczną. Sporo aplikacji działających pod W7 na chwile obecną nie działa pod W8 (np. prawie wszystkie aplikacje firmowane przez Google, nie działa nawet synchronizacja kont pocztowych z gmail). Podobnie jest z sterownikami do mniej popularnych urządzeń.

4. W7 będzie wspierane przez M$ do bodajże 2020 roku. Przesiadka zatem nie jest pilna, szczególnie, że W8 niczego rewolucyjnego (nie licząc interfejsu) nie oferuje.

_________________
Pzdr, Tomek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 sty 2013, 14:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sie 2012, 14:11
Posty: 141
Lokalizacja: Newmarket
Witam. @Dusty. Na początku chciałbym przeprosić Ciebie za mój wybuch emocji (pisałem posta pod wplywem ;) ). Chodziło mi o to ze Microsoft udostępnia wszystkie potrzebne narzędzia i każdy kto ma smykalke do programowania może sam coś stworzyć na nowe systemy. Pytałeś o nowe technologie. Nie wiem co masz na myśli, ale wiadomo ze obsługuje to samo co Windows 7. Nie wiemy jednak co przyniesie przyszlosc. Pytałeś również w czym Windows 8 jest lepszy od Windows 7. Jak inaczej mogę to przedstawić, jak nie na bazie własnych doświadczeń. Ja też jestem zadowolony z win7, i dalej go używam (na laptopie) jednak komputera stacjonarnego używam nie tylko do zabawy i rozrywki (Bf3 :) ) ale także do można powiedzieć pracy (naprawiam inne komputery). Dlatego też bardzo cenie sobie wydajność. Jak juz wspominałem win8 to siódemka na sterydach, praca na nim jest przyjemna. Wszystko wydaje się być pod ręką.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 sty 2013, 11:15 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2004, 04:45
Posty: 1597
Lokalizacja: IRL
http://pclab.pl/news52057.html ;)
Obrazek

_________________
Obrazek
Obrazek
http://www.teamofaces.com


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 sty 2013, 12:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2010, 11:09
Posty: 219
Baloo napisał(a):
Witam. @Dusty. Na początku chciałbym przeprosić Ciebie za mój wybuch emocji (pisałem posta pod wplywem ;) )

Nie masz za co przepraszać. Jestem weteranem for internetowych i jestem przyzwyczajony do ostrych dyskusji. Wiem, że w takiej dyskusji dochodzą do głosu po prostu emocje, które zazwyczaj nie wynikają z wrogości czy też uprzedzenia. Sam też jestem w "gorącej wodzie 'company'" więc mój apel o rozsądek tyczył się także i mnie. :)

A wracając do M$ i nowego systemu. Wkurza mnie pazerność firmy i łatwowierność klientów. Na studiach, jako ewenement marketingowy i swoiste mistrzostwo w tej dziedzinie wskazywano nam właśnie M$. To ponoć jedyna (teraz może już tylko prekursor) firma, która potrafiła sprzedać produkt przed jego wyprodukowaniem. Ona nie zaspokajała rynku ale rynek pod swoją produkcje kreowała. Wobec takiej polityki czuję się jak przedmiot a nie podmiot, co każdorazowo wzbudza mój zdecydowany odpór. Nie lubię być sterowany. Kolejny "mistrz" takiej polityki to Apple, których produkty nie zdobywają rynku z powodu ich wyjątkowości co z powodu stworzenia wizerunku wyjątkowości. Itd.

Niestety działania M$ nie dotoczyły tylko konsumentów indywidualnych ale i korporacji, min. producentów gier. Dzięki tej polityce obecnie jesteśmy niestety skazani na granie praktycznie wyłącznie pod Windows (jeśli mówimy o platformie PC). Próbowałem się przestawić na granie na padzie w PS3 ale niestety nie potrafię. Inaczej już dawno kopnął bym w dupę M$ i ich Windows.

_________________
Pzdr, Tomek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 sty 2013, 18:41 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
Dusty [PL] napisał(a):
2. Jeśli nie masz ekranu dotykowego nie zmieniaj systemu bo nie skorzystasz z nowych funkcji a obsługa myszką W8 to podobno koszmar i "tygodnie" zdobywania nowych przyzwyczajeń. Tak "rewolucyjny" (czyt. pozmieniany) jest interfejs.


Ja nie mam żadnego kranu dotykowego i jakoś Windows 8 mi sie fajnie obsługuje

Dusty [PL] napisał(a):
3. Są problemy z kompatybilnością wsteczną. Sporo aplikacji działających pod W7 na chwile obecną nie działa pod W8 (np. prawie wszystkie aplikacje firmowane przez Google, nie działa nawet synchronizacja kont pocztowych z gmail).


Niestety tutaj częściowo sie mylisz, synchronizacja np. mojego konta pocztowego Gmail chodzi wyśmienicie. Kolejna wpadka wynikająca z z niezrozumienia czego tak naprawdę nie będzie synchronizowane.

Dusty [PL] napisał(a):
Podobnie jest z sterownikami do mniej popularnych urządzeń.


A to wina Microsoftu ?? Czy może producentów sprzętu ? Jakoś Nvidia, AMD ATI czy HP potrafi zrobić sterowniki pod nowy system ...

Dusty [PL] napisał(a):
4. W7 będzie wspierane przez M$ do bodajże 2020 roku. Przesiadka zatem nie jest pilna, szczególnie, że W8 niczego rewolucyjnego (nie licząc interfejsu) nie oferuje.


Twój wybór :)

Dusty [PL] napisał(a):
A wracając do M$ i nowego systemu. Wkurza mnie pazerność firmy i łatwowierność klientów. Na studiach, jako ewenement marketingowy i swoiste mistrzostwo w tej dziedzinie wskazywano nam właśnie M$. To ponoć jedyna (teraz może już tylko prekursor) firma, która potrafiła sprzedać produkt przed jego wyprodukowaniem. Ona nie zaspokajała rynku ale rynek pod swoją produkcje kreowała. Wobec takiej polityki czuję się jak przedmiot a nie podmiot, co każdorazowo wzbudza mój zdecydowany odpór. Nie lubię być sterowany. Kolejny "mistrz" takiej polityki to Apple, których produkty nie zdobywają rynku z powodu ich wyjątkowości co z powodu stworzenia wizerunku wyjątkowości. Itd.


I tak jesteś sterowany :) Apple wygrywa w kategorii wciskaniu a MS tylko nieudolnie próbuje to przenieść na swój grunt. I jeśli myślisz się że tylko oni tak robią to się grubo mylisz. Tak czyni Samsung, Intel czy np. Cannonical ze swym ubuntu oraz wiele wiele innych.

Ale to już koniec OT

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 sty 2013, 14:28 
Offline

Dołączył(a): 13 lis 2010, 23:25
Posty: 477
W ostatnim miesiącu miałem 3 reinstalki Win8 na tej samej maszynie i7-3920xm + 7970m i za każdym razem po około tygodniu bf3 stawał się niegrywalny. Wciąż brakuje dobry sterów do win8, który jest przez ea w bf3 NIE WSPIERANY więc jak się komuś coś zwali to ea-chat nie pomoże - mam skrypty z moich pogadanek dt. Obecnie siedze na win7 i radze każdemu, kto ma "dziwną" kartę graficzną poczekać z rok - dwa na wsparcie.

_________________
Obrazek
Zapraszamy do Plutonu forum battlefield.pl !!! <- click


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 sty 2013, 16:12 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
Tia ...
ASMODATH napisał(a):
W ostatnim miesiącu miałem 3 reinstalki Win8 na tej samej maszynie i7-3920xm + 7970m

Lapek oczywiście:) Użyłes sterowników producenta lapka czy tych od AMD ATI ?? I po co reinstalować jak masz w Windows 8 taką sprytną funkcję jak przywracanie do ustawień poczatkowych.

ASMODATH napisał(a):
Wciąż brakuje dobry sterów do win8, który jest przez ea w bf3 NIE WSPIERANY więc jak się komuś coś zwali to ea-chat nie pomoże - mam skrypty z moich pogadanek dt.


Kto robi pisze sterowniki do kart graficznych ?? EA czy może np. AMD ATI ??

Na mojej karcie ATI HD6850 mam trochę więcej FPS niż na Windows 7 więc nie wiem co jest u ciebie. Nie zwracałeś się do supportu producenta laptopa z pytaniami ?? Większość graczy nie narzeka na sterowniki pod Windows 8.

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 sty 2013, 17:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2010, 11:09
Posty: 219
@Sokar

Zaczynam podejrzewać, że masz płaconą prowizję od ilości pochwalnych postów napisanych o W8. 8) Bronisz tego systemu jak Częstochowy a i tak wyniki sprzedażowe zweryfikują (choć na dobrą sprawę już zweryfikowały) jego jakość.

_________________
Pzdr, Tomek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 sty 2013, 18:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sie 2012, 14:11
Posty: 141
Lokalizacja: Newmarket
Witam. Wiadomo jest ze najsłabszym ogniwem każdego peceta jest jego użytkownik. Tu podzielam stanowisko Sokara. Sterowniki do kart graficznych na windowsa 8 są dostępne zarówno do amd jak i nvidi oraz do układów Intela. Przeprowadzone testy jasno wskazują przewagę w wydajności na korzyść win8. Tak, zgadza się ze w niektórych przypadkach przewaga jest na poziomie błędu statystycznego. Ale jednak jest. W moim przypadku od czasu instalacji win8, wszystko działa jak na początku a minęło juz trochę czasu. Reasumując, problemy użytkownika Asmodath mogą wynikać z tego ze gdzieś popełnił błąd podczas konfiguracji systemu.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL