Teraz jest 18 kwi 2024, 16:12

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 24 sty 2013, 17:49 
Offline

Dołączył(a): 24 sty 2013, 17:31
Posty: 3
Cześć, jako że planuję zakupić sobie BF3 mam kilka pytań.
1.Jak to jest z wersją elektroniczną? Kupuję klucz wbijam go na stronie, pobieram i gram? A co jeżeli Komputer mi padnie i będę musiał zainstalować od nowa? Klucz jest wielokrotnego użytku ?
2.Załóżmy, że kupię podstawową wersje pudełkową, będę mógł grać z ludźmi którzy mają wersje PREMIUM?
3.Czy wersja PREMIUM np. z Allegro w cenie ok. 120zł zawiera także wersję podstawową?

To chyba wszystko o co chciałem zapytać, bardzo proszę o wyrozumiałość. Szukałem w google :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 sty 2013, 18:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Clark napisał(a):
Cześć, jako że planuję zakupić sobie BF3 mam kilka pytań.
1.Jak to jest z wersją elektroniczną? Kupuję klucz wbijam go na stronie, pobieram i gram? A co jeżeli Komputer mi padnie i będę musiał zainstalować od nowa? Klucz jest wielokrotnego użytku ?
2.Załóżmy, że kupię podstawową wersje pudełkową, będę mógł grać z ludźmi którzy mają wersje PREMIUM?
3.Czy wersja PREMIUM np. z Allegro w cenie ok. 120zł zawiera także wersję podstawową?

1. NIE kupujesz klucza. Wszystkie klucze z keye, allegro, fabrykkluczy i innego ścierwa nie są godne zaufania a na tym forum są traktowane na równi z piractwem i powikłania spowodowane kluczem z nieoficjalnego źródła nie będą rozwiązywane na tym forum.
Masz tutaj dwie opcje, ruszyć się do sklepu po wersję pudełkową lub kupić bezpośrednio ze sklepu EA Origin gdzie pudełko jest o połowę tańsze...
De facto od tego momentu wklepujesz klucz w Origin (lub, zakupując bezpośrednio ze sklepu EA) rozpoczynasz ściągać.
A klucz jest przypisywany do konta, gdziekolwiek zalogujesz się do klienta origin, tam masz możliwość pobrania gry.
2. Owszem, ale nie na mapach z dodatków których nie posiadasz lub tych które są PREMIUM ONLY (Niektóre eventy na specjalnych serwerach czy wypuszczane dwa tygodnie wcześniej dodatki dla premium).
3. Premium Edition zawiera w sobie BF3+zestaw Premium, Battlefield 3: Premium to sam komplet dodatków i dodatkowych pierdół.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 sty 2013, 19:13 
Offline

Dołączył(a): 24 sty 2013, 17:31
Posty: 3
Bardzo, ale to bardzo dziękuję :) Czyli jeżeli kupie na www.store.origin.com BF3 za 89zł to będzie to tylko sama gra i w dodatku wersja do pobrania tak ? A jeżeli chcę pudełko mam iść do sklepu, tak? Może coś pokręciłem bo znalazłem w Avansie grę z 67zł.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 sty 2013, 11:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wersja pudełkowa też, jeśli dobrze pamiętam, jest do pobrania z sieci. Różnica jest taka, że masz ładne plastikowe pudełko z serialem w środku.

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 sty 2013, 15:43 
Offline

Dołączył(a): 24 sty 2013, 17:31
Posty: 3
Ale gra (pudełko) z allegro jest jak najbardziej w porządku, tak ?
Ta aukcja mnie zainteresowała http://allegro.pl/battlefield-3-pl-pc-n ... 52679.html
Czy może lepiej będzie kupić w jakimś sklepie ?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lut 2013, 13:28 
Offline

Dołączył(a): 8 lut 2013, 13:16
Posty: 3
kurde. Sorki jeśli czymś tu zlamię ale jakoś w sprawach praw autorskich się za bardzo nie obracam. Jeszcze parę dni temu widziałem na allegro aukcje na BF3 wersję podstawowa za 29.90zł. Kupowało się nie klucz a już gotowe konto Origin z tą grą i bez żadnych osiągnięć. Wiem bo kolega kupił i gra.

TERAZ TAK CZYTAM POST KOLEGI I SIĘ ZASTANAWIAM CZY TAK WOGÓLE MOŻNA?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lut 2013, 21:08 
Offline

Dołączył(a): 23 lut 2011, 19:53
Posty: 1
zajcek83 napisał(a):
kurde. Sorki jeśli czymś tu zlamię ale jakoś w sprawach praw autorskich się za bardzo nie obracam. Jeszcze parę dni temu widziałem na allegro aukcje na BF3 wersję podstawowa za 29.90zł. Kupowało się nie klucz a już gotowe konto Origin z tą grą i bez żadnych osiągnięć. Wiem bo kolega kupił i gra.

TERAZ TAK CZYTAM POST KOLEGI I SIĘ ZASTANAWIAM CZY TAK WOGÓLE MOŻNA?

Oczywiście że można tyle że nie masz pewności czy ci na drugi dzień nie zbanują konta


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 mar 2013, 10:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 kwi 2012, 12:49
Posty: 41
Lokalizacja: Bydgoszcz
zajcek83 napisał(a):
TERAZ TAK CZYTAM POST KOLEGI I SIĘ ZASTANAWIAM CZY TAK WOGÓLE MOŻNA?


No niby można, ale mam takiego znajomego, który pierwsze co kupił to używane konto z allegro. Grał kilka dni, a potem nie mógł się zalogować na swoje konto. Co się okazało, było to czyjeś skradzione konto i sprzedane na aukcji, a jego pierwszy właściciel w końcu odzyskał dostęp. Wszystko się wyjaśniło na niekorzyść kolegi, bo trafił na bardzo kompetentną panią z działu obsługi klienta (tak takie też bywają, potwierdzam, bo całą rozmowę słyszeliśmy na komunikatorze) i no cóż był zmuszony zakupić nową grę. Tym razem jednak kupił przez origin. Niech to będzie przestroga, dla wszystkich co kupują konta już gotowe na allegro, czy innych serwisach tego typu.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL