Teraz jest 20 kwi 2024, 00:16

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 21 mar 2013, 21:35 
Offline

Dołączył(a): 21 mar 2013, 21:27
Posty: 6
Witam. Mam pytanie odnośnie makr. Czy ich używanie jest legalne? Podobno wielu graczy ich używa do poprawy celności, ja jeszcze nigdy nie modyfikowałem w ten sposób myszki/klawiszy a denerwują mnie gracze typu : Strzela z 500 metrów z M4 i mnie zabija, podczas gdy ja strzelam to rozrzut jest kosmiczny. Czy w ogóle da się u mnie to zrobić? Mam myszkę A4 Tech 0P -6200, która ma już z kilka dobrych lat.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 mar 2013, 21:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Czy legalne...
Bana za to nie dostaniesz ale ciepło przyjęty nie zostaniesz, niektórzy uważają to za oszukiwanie.

KestrelKedar napisał(a):
Strzela z 500 metrów z M4 i mnie zabija, podczas gdy ja strzelam to rozrzut jest kosmiczny.

Próbowałeś może, em, przełączyć się w tryb semi-auto albo chociaż próbować strzelać serią? Chociaż trochę nadużywać błędów tej gry? Jeśli zbyt szybko giniesz to nie jesteś tyle słaby co gościu jedzie na wspomagaczach.
Ah, no tak, M4, najcelniejszy karabinek dla enga, jak się ogarnie odrzut to nie dziwie się że efektywne to jest.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 mar 2013, 22:02 
Offline

Dołączył(a): 21 mar 2013, 21:27
Posty: 6
Próbowałem strzelać, ale to mało daje, nawet jeśli strzelę, odczekam i strzelę. M4 lubię grać jako mechanik i ostatnio dlatego podałem jako przykład broni u mnie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 mar 2013, 23:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 kwi 2012, 12:49
Posty: 41
Lokalizacja: Bydgoszcz
Mofixil napisał(a):
Czy legalne...
Bana za to nie dostaniesz ale ciepło przyjęty nie zostaniesz, niektórzy uważają to za oszukiwanie.


No chyba, że grasz w e-sporcie :D i ja tutaj nie żartuję, chociaż ostatnio zrobiła się paranoja na tym punkcie, że niektórzy mi wymyślali, że mam makro np. w samolocie. Bardzo prawdopodobne jest, że ktoś używa makra, jeżeli gra tylko medykiem m16. Niejednokrotnie widziałem typa co kiedy ja wybiegłem ledwo zza rogu dostawałem od razu kulę w łeb. Teraz pytanie czy to oszustwo? Na pewno nie jest to coś czym należy się chwalić, u mnie w klanie za takie rzeczy jest wiekuisty pojazd i kick z klanu. A używać możesz, możesz nawet sam napisać komendy jak się na tym znasz, lub wklepać sobie w google coś w stylu "BF3 no recoil macro", ale uprzedzam, że możesz spotkać się uzasadnionym hejtem

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2013, 10:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Danren napisał(a):
Mofixil napisał(a):
Czy legalne...
Bana za to nie dostaniesz ale ciepło przyjęty nie zostaniesz, niektórzy uważają to za oszukiwanie.


No chyba, że grasz w e-sporcie :D i ja tutaj nie żartuję, chociaż ostatnio zrobiła się paranoja na tym punkcie, że niektórzy mi wymyślali, że mam makro np. w samolocie. Bardzo prawdopodobne jest, że ktoś używa makra, jeżeli gra tylko medykiem m16. Niejednokrotnie widziałem typa co kiedy ja wybiegłem ledwo zza rogu dostawałem od razu kulę w łeb. Teraz pytanie czy to oszustwo? Na pewno nie jest to coś czym należy się chwalić, u mnie w klanie za takie rzeczy jest wiekuisty pojazd i kick z klanu. A używać możesz, możesz nawet sam napisać komendy jak się na tym znasz, lub wklepać sobie w google coś w stylu "BF3 no recoil macro", ale uprzedzam, że możesz spotkać się uzasadnionym hejtem

Jeśli kogokolwiek to obchodzi to sam się znam na makrach, czasem używam... Ale gra jest z tym niesamowicie nudna i monotonna, jest tyle innych ciekawszych sposobów na zyskanie przewagi aniżeli oszukiwanie makrami.
Jeśli kiedykolwiek widzieliście tryharda z bipodem na swojej broni to możecie być niemalże pewni że abusował nospreada :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2013, 10:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 paź 2011, 18:05
Posty: 134
W normalnej grze "esportowej" używanie makr jest zakazane podczas turniejów. A że na turniejach są admini i sędziowie to żaden gracz nawet nie myśli o takim czymś. Dlatego każdy "pro" online gra bez makr by na turnieju offline mieć do dyspozycji tylko swoje prawdziwe umiejętności.
A jak wszyscy wiemy bf3 od samego początku zawiódł pod względem esportu. Od ~ roku scena bf3 to dziecięca piaskownica. Ciężko wyłapać który klan gra uczciwie, a który nie. Nie ma turniejów offline to co tam. Walić prawdziwego skilla gramy na makrach. Sporo randomow też na makrach ciśnie.
Za używanie makr nic ci system nie zrobi. Ale gracze będą cię nienawidzić.
Czy granie dla zabicia wolnego czasu jest warte używania makr by uzyskać przewagę? Będziesz mieć z tego więcej zabawy?


Eh... przypomniały mi się "pseudo mistrzostwa polski w bf3" organizowane przez ea. Te ciśnięcie wszystkich online przez PSG, a potem sromotna klęska na finale offline :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2013, 11:07 
Offline

Dołączył(a): 21 mar 2013, 21:27
Posty: 6
Powiem szczerze. Denerwują mnie tacy gracze, którzy nie grają za uczciwie, a chciałbym wypróbować to i pozostać przy tym tak na chwilkę. W serii Battlefield nigdy nie oszukiwałem i się dobrze bawiłem, ale takie wspomaganie się mnie denerwuje, a chciałbym zobaczyć co powiedzą na to tacy gracze których bym z chęcią zjechał. Mnie nie obchodzi ich narzekanie. Wyłączę czat lub postaram się nie zwracać uwagi.

Link do mojego profilu na wszelki wypadek : http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/KestrelKedar/


Czy ogólnie do mojej starej, taniej myszki można przypisać no-recoil? Wiem, że jakimś edytorem tekstu trzeba to zrobić typu Office, podpisać klawisz pod to ale nic więcej.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2013, 13:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2010, 19:28
Posty: 57
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Na litość boską, Battlefield to jest GRA. Gra się w nią dla ROZRYWKI. Twoim prawidłowym odruchem, gdy widzisz oszusta powinno być opuszczenie serwera, a nie instalowanie jakiegoś gówna, żeby na siłę coś komuś udowadniać. W przeciwnym wypadku lepiej od razu zmień hobby, na sklejanie modeli, czy hodowlę patyczaków.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2013, 15:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Jest takie powiedzenie: "nie kłóć się z idiotą, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem". Jeśli chcesz koniecznie "pokazać" temu komuś, że możesz go zabić macrem, to robisz dokładnie to co jest w cytacie.
Ponad to, trzeba na prawdę nie mieć jaj, żeby włączać do grania jakieś haxy czy inne gówno typu macro.
Są gorsi gracze od ciebie i są na pewno lepsi. A jeśli masz podejrzenie, że ktoś oszukuje (bo IMHO macro to zwykłe oszukiwanie), to zwyczajnie wyjdź z serwera i zaznacz go sobie na radarze w przeglądarce, żeby z nim nie grać.

Jezu...
Inni kradną, to ja nie będę gorszy i też będę kradł. Paranoja. :stupid:

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2013, 17:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2004, 19:56
Posty: 764
KestrelKedar napisał(a):
chciałbym zobaczyć co powiedzą na to tacy gracze których bym z chęcią zjechał. Mnie nie obchodzi ich narzekanie. Wyłączę czat lub postaram się nie zwracać uwagi.
Rozumiem, że będziesz sprawdzał, do kogo strzelasz i w przypadku uczciwych graczy, będziesz wyłączał wszystkie wspomagacze, coby było fair. A jak się pomylisz, to za jakiś czas, na to forum zawita kolejna osoba, która będzie chciała wyrównać szanse.

_________________
Prawdziwy programista wiesza się razem ze swoim programem


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2013, 21:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2009, 12:24
Posty: 59
Lokalizacja: Wiązowna
Bo tylko łamagi nie radzące sobie w uczciwy sposób korzystają z czitów i makr. Normalni gracze nie oszukują.

_________________
Obrazek
"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" J.Piłsudski


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2013, 21:38 
Offline

Dołączył(a): 21 mar 2013, 21:27
Posty: 6
Przepraszam, ale jak mam czerpać radość z gry, gdy ponad połowa korzysta z makr lub gorszych rzeczy. Mam gdzieś to, co będą o mnie myśleć. Najwyżej będę dla nich słabiakiem. Zanim jeszcze korzystano z tego powszechnie, ja jeszcze sobie dobrze radziłem.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2013, 22:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 mar 2010, 21:26
Posty: 358
Lokalizacja: Białystok
KestrelKedar napisał(a):
Przepraszam, ale jak mam czerpać radość z gry, gdy ponad połowa korzysta z makr lub gorszych rzeczy. Mam gdzieś to, co będą o mnie myśleć. Najwyżej będę dla nich słabiakiem. Zanim jeszcze korzystano z tego powszechnie, ja jeszcze sobie dobrze radziłem.

Za dużo grasz na metrze. Pograj na mapach gdzie jest więcej przestrzeni, gdzie można podejść przeciwnika z flanki albo rozjechać czołgiem, tam gdzie jest mniej murzynów z noobskim m16.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2013, 22:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 kwi 2003, 16:59
Posty: 2604
kjb297 napisał(a):
Bo tylko łamagi nie radzące sobie w uczciwy sposób korzystają z czitów i makr. Normalni gracze nie oszukują.


buahah to byś się zdziwił ile tych łamag jest na serwerach,przecież w tym cziterfieldzie to już normą jest makro nie wspominając o widzeniu przez przeszkody itd

dla tych wszystkich pro hi fi graczy którzy nie widzą nic złego w makrach zobaczcie sobie filmiki na yt jak działa makro na nospred czy norecoil i jak olbrzymią przewagę daje

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2013, 23:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
MK napisał(a):
dla tych wszystkich pro hi fi graczy którzy nie widzą nic złego w makrach zobaczcie sobie filmiki na yt jak działa makro na nospred czy norecoil i jak olbrzymią przewagę daje

Norecoil? Każda bron musi mieć osobny config.
Nospread? W grze z randomspreadem i bazową celnością 0.0 dla <10 broni... Nie ma czegoś takiego, można go ograniczyć do minimum ale to wymaga niższego ROFu niż broń może maksymalnie osiągnąć (zwykle te 5-10% mniej).
Już lepiej jest rozbebeszyć pliki BF3 i zrobić AEK971 z 9999 pociskami w magu walący HEATem.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL