Teraz jest 19 kwi 2024, 20:21

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 1 cze 2013, 10:12 
Offline

Dołączył(a): 31 maja 2013, 18:45
Posty: 3
Witajcie :)
Interesuje sie zakupem tej gry, w związku z tym mam kilka mniej lub bardziej ogólnych pytań (niektore były w pewnym stopniu wspomniane w FAQ ale nie wyczerpuja mojej ciekawosci):

1) czy kupując "gołą podstawkę" w pudełku za 49zł np. w Neonecie pogram jeszcze spokojnie w trybie Multi czy większość juz graja w dodatki (np. Back to Karkand)? Oczywiscie nie majac dodatków po prostu nie wejde nagle do gry gdy rozgrywka przeniesie się na mapkę z dodatku i zostane wyrzucony (czy pobiore jakąs mapke jak w niektorych gierkach tego typu)?
2) Kupując za wyzsza cenę od razu grę Premium otrzymuję wszystkie dodatki (zgodnie z reklamą) i mam full wypas całokształt i nie potrzebuje sciagac zadnych mapek itd?
3) Gdybym jednak nie zakupił Premium i np za miesiac chciał osobno dodatek lub 2 to place za nie osobno i dogrywam z płytki po prostu (czy wklejam?) mapki do folderu gry? Czy sciagam ten dodatek za pomoca ORIGIN i tyle?
4) czy gra działa bez płyty po zainstalowaniu?
5) Ile Wam zajmuje gra z wszystkimi dodatkami (ile zajmuje srednio dodatek)? A sama podstawa?
6) jaki rozsądny internet potrzebny jest do bezstresowego grania? Mam niby Netie do 10Mb/s, w praktyce ok 4-6 MB/s.
7) Czy w trybie Conquest jest podobnie jak w Battlefield 2 (mam oryginał) jesli chodzi o przesadzone niszczenie wrogów samolotami? Glupio bylo nie móc znalezc miejsca na mapie bo 3 frajerów latało i rozwalalo wszystkich na mapie z góry - walka niezbyt równa (co to za frajda z gry?;) Powinni przerzucic sie na symulatory lotów.
8) Kupując same klucze z jakiej porzadnej stronki typu keye.pl moge załatwic sobie płytki z gra od kolesia i po prostu wklepac zakupiony klucz by nie pobierac kosmicznej ilosci GB ze strony producenta?

Pozdrawiam serdecznie Forumowiczów!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 cze 2013, 10:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
1. Tak
2. Znaj różnice między Premium (same dodatki) a Premium Edition (podstawka+dodatki)
3. Nic z tych rzeczy! Aktywujesz klucz na Origin i patrzysz jak 4-6GB się ściąga (dlaczego te cholerstwa tyle ważą, nikt nie wie).
4. Od tego jest Origin i Battlelol po drodze, wymagana płyta byłaby overkillem.
5. Ze wszystkimi dodatkami BF3 waży 35-40GB, na czysto będzie około 20.
6. Masz 10Mb czyli 1.25MBps więc nie gadaj o 4-6MBps ok? Jeśli nie gubisz pakietów to internet 2Mbps w obie strony powinien być wystarczający.
7. Tak, ten element klasyka został zachowany, jety są najlepszym pojazdem w grze, lol. Zaraz obok zbugowanych helek wiszących kilometr nad ziemią niszczących wszelkie życie na powierzchni.

NIE kupujemy samych kluczy z żadnych keyow czy fabryk tychże, rusz że dupkę po retaila za odpowiednio zniżoną cenę i będzie dobrze.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 cze 2013, 10:35 
Offline

Dołączył(a): 31 maja 2013, 18:45
Posty: 3
Mofixil napisał(a):
1. Tak
2. Znaj różnice między Premium (same dodatki) a Premium Edition (podstawka+dodatki)
3. Nic z tych rzeczy! Aktywujesz klucz na Origin i patrzysz jak 4-6GB się ściąga (dlaczego te cholerstwa tyle ważą, nikt nie wie).
4. Od tego jest Origin i Battlelol po drodze, wymagana płyta byłaby overkillem.
5. Ze wszystkimi dodatkami BF3 waży 35-40GB, na czysto będzie około 20.
6. Masz 10Mb czyli 1.25MBps więc nie gadaj o 4-6MBps ok? Jeśli nie gubisz pakietów to internet 2Mbps w obie strony powinien być wystarczający.
7. Tak, ten element klasyka został zachowany, jety są najlepszym pojazdem w grze, lol. Zaraz obok zbugowanych helek wiszących kilometr nad ziemią niszczących wszelkie życie na powierzchni.

NIE kupujemy samych kluczy z żadnych keyow czy fabryk tychże, rusz że dupkę po retaila za odpowiednio zniżoną cenę i będzie dobrze.


Dzieki za błyskawicze info!
3. Aha czyli dokupuje kluczyk do konkretnego dodatku i sciagam - wygodne rozwiązanie. Kiedy indziej znowu zechce mi sie nowego dodatku i znowu klucz + pobranie :)
5. W Ch*** sporo ! Ale chyba takie czasy - skonczyky sie gry po 5-10 GB :roll:
6. W praktyce w sensie, ze najczesciej działa nie jak 10 a 4-6 mega :) Max speed w downloadzie to u mnie ok 800-1000 kb/s.
7. o chyba trzeba unikac tych mapek by nie stac sie pozywką dla takich "lotników" :D nie ma to jak walka w 4 oczy, ew. jakis wozik bojowy.
Dzieki!

P.S
gdzie bys polecil zakup gry?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 cze 2013, 11:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Flet napisał(a):
6. W praktyce w sensie, ze najczesciej działa nie jak 10 a 4-6 mega :) Max speed w downloadzie to u mnie ok 800-1000 kb/s.
7. o chyba trzeba unikac tych mapek by nie stac sie pozywką dla takich "lotników" :D nie ma to jak walka w 4 oczy, ew. jakis wozik bojowy.
Dzieki!

P.S
gdzie bys polecil zakup gry?

6. 800-1000Kbps to wciąż ciut mniej niż 1MBps.
7. Mapy bez jetów, haha, nie wyjdziesz z metro lol.

Gdzie ja polecam zakup? Albo na promocji Originowej albo poszukanie w okolicznych sklepach.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 cze 2013, 16:39 
Offline

Dołączył(a): 31 maja 2013, 18:45
Posty: 3
Mofixil napisał(a):
Flet napisał(a):
6. W praktyce w sensie, ze najczesciej działa nie jak 10 a 4-6 mega :) Max speed w downloadzie to u mnie ok 800-1000 kb/s.
7. o chyba trzeba unikac tych mapek by nie stac sie pozywką dla takich "lotników" :D nie ma to jak walka w 4 oczy, ew. jakis wozik bojowy.
Dzieki!

P.S
gdzie bys polecil zakup gry?

6. 800-1000Kbps to wciąż ciut mniej niż 1MBps.
7. Mapy bez jetów, haha, nie wyjdziesz z metro lol.

Gdzie ja polecam zakup? Albo na promocji Originowej albo poszukanie w okolicznych sklepach.


6. mam lacze 10Mb/s i w sciaganiu mam ponad 1Mbps. Zgodnie z teoria ;) tyle, ze niestabvilnie i czasami jest ok 60% szybkosci. Mniejsza z tym :wink:
Dzieki za info, temat mozna zamknąć i nie spamować :) - jeśli Moderatorzy nie wyrazaja sprzeciwu :P


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 cze 2013, 00:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 gru 2009, 17:45
Posty: 585
Lokalizacja: 52.211975N ,21.020908E
Oj cały czas gubisz różnicę między b czyli bitami i B czyli bajtami.


@Mofix
Wiem, wiem. Takich podstaw mnie uczyć nie musisz ;)

_________________
United Legions


Ostatnio edytowano 3 cze 2013, 16:02 przez Grievous94, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 cze 2013, 15:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
1B=8b!

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 cze 2013, 09:42 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2004, 04:45
Posty: 1597
Lokalizacja: IRL
Flet napisał(a):
Dzieki za info, temat mozna zamknąć i nie spamować :) - jeśli Moderatorzy nie wyrazaja sprzeciwu :P


Roger! ;)

_________________
Obrazek
Obrazek
http://www.teamofaces.com


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL